Startliste for FynRundt 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
FynRundt 1 |
|
Udskriftsdato |
28 september 2014 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
09:47 |
|
|
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2014 |
|
|
|
|
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
Oliver Hinrichsen |
2002 |
0275AO |
NYBORG |
|
25m |
|
28 |
3 |
Johan Lund Henriksen |
2004 |
0459AE |
OSLF |
|
25m |
1:52.15 |
11 |
4 |
Lauritz Mogensen |
2004 |
0435AH |
RINGE |
|
25m |
2:10.21 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
Christoffer R.s. Pedersen |
2004 |
0405AA |
OSLF |
|
25m |
1:47.43 |
16 |
3 |
Magnus W Andersen |
2004 |
0479AJ |
OSK |
|
25m |
1:46.86 |
22 |
4 |
William Kottal |
2004 |
0401AG |
OSK |
|
25m |
1:47.28 |
72 |
5 |
Jacob Thomsen |
2003 |
0397AG |
NYBORG |
|
25m |
1:48.79 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
26 |
1 |
Casper Bang Clausen |
2003 |
0391AJ |
OSLF |
|
25m |
1:44.95 |
23 |
2 |
Valdemar T. Larsen |
2004 |
0495AE |
OSK |
|
25m |
1:42.71 |
20 |
3 |
Mads Juul Henriksen |
2004 |
0465AA |
OSK |
|
25m |
1:38.26 |
69 |
4 |
Andreas Pedersen |
2003 |
0331AH |
NYBORG |
|
25m |
1:39.17 |
1 |
5 |
Mads Himmelstrup Andersen |
2004 |
0495AG |
RINGE |
|
25m |
1:43.80 |
66 |
6 |
Kristian August Lange |
2003 |
0353AC |
NYBORG |
|
25m |
1:45.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
50 |
1 |
Hugo Smed |
2003 |
0391AB |
OSK |
|
25m |
1:37.49 |
37 |
2 |
Victor Nygaard |
2003 |
0361AH |
OSLF |
|
25m |
1:33.89 |
55 |
3 |
Lucas Tomhav |
2003 |
0367AK |
TOMMERUP |
|
25m |
1:31.01 |
48 |
4 |
Mathias Munch Pedersen |
2003 |
0347AI |
OSK |
|
25m |
1:32.75 |
33 |
5 |
Joe Tani Fohlmann |
2003 |
0355AA |
OSLF |
|
25m |
1:36.28 |
46 |
6 |
Viktor Munk Møller |
2003 |
0353AA |
OSK |
|
25m |
1:37.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
68 |
1 |
Mingus Okkerholm |
2002 |
0201AQ |
NYBORG |
|
25m |
1:24.54 |
58 |
2 |
Hans-Ejnar Elnegaard |
2001 |
0103AG |
NYBORG |
|
25m |
1:23.07 |
43 |
3 |
Nickolas Irani Jahromi |
2001 |
0151AG |
OSK |
|
25m |
1:19.82 |
12 |
4 |
Joakim Nissen |
2001 |
0141AJ |
RINGE |
|
25m |
1:22.81 |
36 |
5 |
Aksel Ellegaard Nielsen |
2002 |
0253AI |
OSLF |
|
25m |
1:23.81 |
60 |
6 |
Nicolai Graff |
2001 |
0161AO |
NYBORG |
|
25m |
1:26.24 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
28 september 2014 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:47 |
|