Program for DM-JDM 25m 2014 Mellansvenska
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
DM-JDM (25M) 2014 Gävle |
|
Utskriftsdatum |
25 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Gävle |
|
Utskriftstid |
09:06 |
|
|
Arrangör |
Gävle SS/Harnäs-Skutskärs SS/MSSF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (5) |
Distriktrekord Seniorer: Frida Berggren (1994) 1:02.35 2012-11-25 |
Distriktrekord Juniorer: Frida Berggren (1994) 1:02.35 2012-11-25 |
|
Beräknad start 11:55 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
200 |
3 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
1:25.99 |
2 |
4 |
Alva Klang |
2000 |
AS5800 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:23.25 |
174 |
5 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.72 |
115 |
6 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
1:37.48 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.45 |
70 |
2 |
Emilia Eerola |
1999 |
BE1499 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:20.52 |
166 |
3 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.94 |
198 |
4 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:17.11 |
190 |
5 |
Clara Momats |
2000 |
AG9800 |
ÖSA |
|
25m |
1:18.63 |
168 |
6 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.13 |
71 |
7 |
Linn Granlund |
2001 |
AM3801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:21.78 |
5 |
8 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:22.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
1 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.67 |
139 |
2 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.55 |
210 |
3 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:15.31 |
144 |
4 |
Miranda Söderberg |
1999 |
AB0699 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.14 |
74 |
5 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:15.15 |
13 |
6 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
25m |
1:15.44 |
45 |
7 |
Ive Johansson |
1998 |
AG9898 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:16.67 |
145 |
8 |
Saga Söderberg |
1997 |
AE0697 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
183 |
1 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
1:14.64 |
192 |
2 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
25m |
1:11.80 |
20 |
3 |
Ebba Engström |
1995 |
AZ7495 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.74 |
37 |
4 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
25m |
1:07.14 |
27 |
5 |
Moa Sundholm |
1997 |
AU7697 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.56 |
110 |
6 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:11.03 |
73 |
7 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:14.25 |
177 |
8 |
Julia Faleke-Novy |
2000 |
BK1600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
25 |
1 |
Nelly Neuman |
1996 |
BC9296 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.97 |
173 |
2 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.81 |
203 |
3 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:04.21 |
193 |
4 |
Vera Rohlin Johansson |
1995 |
AQ2695 |
ÖSA |
|
25m |
1:03.08 |
9 |
5 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
25m |
1:03.71 |
47 |
6 |
Amanda Persson |
1996 |
AA5296 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:05.74 |
126 |
7 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:06.96 |
172 |
8 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.97 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
25 oktober 2014 |
Licensierad till: Harnäs-Skutskär Simsällskap |
Utskriftstid |
09:06 |
|