Program för Skövdedoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Skövdedoppet 2015 |
|
Utskriftsdatum |
28 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Skövde |
|
Utskriftstid |
09:19 |
|
|
Arrangör |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 13, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
145 |
3 |
Isabella Wahlström |
2003 |
BR1403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
33 |
4 |
Frida Wernmyr |
2002 |
AL2202 |
FALKÖPING |
|
25m |
|
154 |
5 |
Louise Lundqvist |
2003 |
AQ1403 |
SVENLJUNGA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Linnea Larsson-Johansson |
2003 |
BD9403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
120 |
2 |
Lejla Hidic |
2003 |
BL2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
200 |
3 |
Ella Dahlström |
2002 |
BP5802 |
TÖREBODA |
|
25m |
|
153 |
4 |
Arieta Halilaj |
2002 |
AW5802 |
SVENLJUNGA |
|
50m |
1:48.62 |
41 |
5 |
Elin Molander Johansson |
2002 |
BT7602 |
SK GÖTENE |
|
25m |
|
26 |
6 |
Emily Jansson |
2003 |
AI4603 |
FALKÖPING |
|
25m |
|
16 |
7 |
Indra Salander |
2003 |
BP8803 |
ALINGSÅS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:45.70 |
84 |
2 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:43.36 |
68 |
3 |
Amanda Torén |
2003 |
AE5403 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:41.57 |
58 |
4 |
Alva Jonsson |
2003 |
BE4403 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:36.31 |
122 |
5 |
Ida Johansson |
2003 |
AE2403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:39.11 |
171 |
6 |
Hanna Karlsson |
2003 |
AG8403 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:42.05 |
201 |
7 |
Hanna Rohrmüller |
2002 |
AC5202 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:44.26 |
99 |
8 |
Emilia Isberg |
2003 |
BK9203 |
MASS |
|
25m |
1:46.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
140 |
1 |
Tilda Rosenqvist |
2003 |
AB5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:33.65 |
91 |
2 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:33.22 |
204 |
3 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:31.63 |
76 |
4 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:29.60 |
183 |
5 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:31.51 |
77 |
6 |
Ida Kramer |
2002 |
AJ3402 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:31.93 |
82 |
7 |
Hilda Melin |
2002 |
AM4402 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:33.34 |
5 |
8 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:34.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:29.02 |
75 |
2 |
Matilda Eni |
2002 |
AF0402 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:19.38 |
125 |
3 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:16.34 |
179 |
4 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:12.20 |
169 |
5 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:12.57 |
143 |
6 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:16.73 |
184 |
7 |
Emma Sibelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:19.52 |
185 |
8 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:29.30 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
28 mars 2015 |
Licensierad till: Skövde Simsällskap |
Utskriftstid |
09:19 |
|