Program för UGP 4, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag den 11/10 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.30)
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 Karlskoga 2014 |
|
Utskriftsdatum |
10 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
21:08 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
Sponsor: Jihå Plast |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
210 |
2 |
Axel Rönnquist |
2001 |
AR2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:25.57 |
109 |
3 |
Jesper Lindberg |
1999 |
AU4399 |
ÖSA |
|
25m |
|
91 |
4 |
Marcus Bergenstråhle |
1997 |
AR5797 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Evert Jonsson |
2003 |
AA0303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
59 |
2 |
Filip Myringby |
2001 |
AS6901 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
65 |
3 |
Samuel Vestin |
2002 |
AJ2502 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:55.50 |
151 |
4 |
Edvin Heikinniemi |
2003 |
AH0503 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
4:19.63 |
78 |
5 |
Tobias Klasson |
2000 |
AM1500 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Simon Baastad |
2002 |
AC2102 |
ÖSA |
|
50m |
3:36.67 |
206 |
2 |
Ricky Ton |
2000 |
AS9700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:30.93 |
198 |
3 |
Simon Clarito |
2002 |
AO8102 |
SOLSTA |
|
50m |
3:20.33 |
5 |
4 |
Emil Lundgren |
2000 |
AI4500 |
ARVIKA SS |
|
25m |
3:24.96 |
55 |
5 |
Uros Jovancic |
2000 |
AS3300 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:32.96 |
163 |
6 |
Elias Paulson |
2000 |
AS0900 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:37.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Daniel Lithner |
2001 |
AJ9701 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:20.06 |
150 |
2 |
Arvid Heikinniemi |
2001 |
AL6301 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:10.29 |
106 |
3 |
Nils König |
1998 |
AN3798 |
ÖSA |
|
25m |
3:00.26 |
176 |
4 |
Axel Witt |
2000 |
AE5100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:05.68 |
54 |
5 |
Milos Jovancic |
2002 |
AH1302 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:18.14 |
58 |
6 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:20.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
170 |
1 |
Artush Shahverdyan |
2000 |
AM3100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:56.67 |
140 |
2 |
William Brand |
1998 |
AN2198 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:39.20 |
62 |
3 |
Johan Rydahl |
2001 |
AF4901 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:30.02 |
153 |
4 |
Eldin Kadic |
1999 |
AG5199 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:30.44 |
66 |
5 |
Johannes Vålvik |
1999 |
AR4799 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:49.77 |
123 |
6 |
Vilmer Jansson |
2000 |
AI2100 |
HK SIM |
|
25m |
2:56.81 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
10 oktober 2014 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
21:08 |
|