Program for UGP 4, Karlskoga
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 Karlskoga 2014 |
|
Utskriftsdatum |
10 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
21:08 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (11) |
Sponsor: MA Fastigheter |
|
Heat 1 (11) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
Rania Rashiid |
2006 |
AF2606 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
178 |
3 |
Kajsa Agerhem |
2003 |
BN8203 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
179 |
4 |
Alva Andersson |
2005 |
AG5405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
188 |
5 |
Paula Johansson |
2004 |
AR2404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:05.64 |
101 |
2 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
1:58.81 |
199 |
3 |
Maja Jonsson |
2002 |
BD2402 |
SOLSTA |
|
25m |
1:55.40 |
165 |
4 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:58.20 |
171 |
5 |
Eva Shahverdyan |
2004 |
AQ6204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:05.62 |
166 |
6 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:06.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Emma Björk |
2002 |
AZ0402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:54.47 |
25 |
2 |
Emelie Höök |
2003 |
AB0403 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:50.20 |
182 |
3 |
Hannah Eriksson Sundin |
2001 |
BU8401 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:49.16 |
43 |
4 |
Inez Rydh-Dufva |
2001 |
AF2601 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:49.67 |
195 |
5 |
Filippa Thyrman |
2001 |
BU0601 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:50.48 |
196 |
6 |
Linn Wulfstrand |
2001 |
BK2401 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:54.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:46.53 |
52 |
2 |
Emmy Hedin |
2001 |
BO5401 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:45.41 |
3 |
3 |
Matilda Kristiansson |
2001 |
AP4401 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:41.82 |
64 |
4 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:42.30 |
10 |
5 |
Emma Carlsson |
2002 |
AP5602 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:45.92 |
124 |
6 |
Ariadna Karlsson |
2001 |
AZ1201 |
HK SIM |
|
25m |
1:46.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:41.17 |
38 |
2 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:40.72 |
46 |
3 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:40.24 |
104 |
4 |
Mikaela Juhler |
2000 |
BM7200 |
ÖSA |
|
25m |
1:40.70 |
70 |
5 |
Paula Wiberg-Jansson |
2001 |
AX4801 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:41.06 |
45 |
6 |
Emma Waara |
2000 |
AU2800 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:41.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Fanny Paulson |
1998 |
BL0498 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:38.81 |
167 |
2 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:37.72 |
20 |
3 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:36.82 |
132 |
4 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
50m |
1:37.42 |
69 |
5 |
Elin Kårehagen |
2001 |
AG7601 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:37.83 |
7 |
6 |
Majken Pettersson |
2001 |
BG6201 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:39.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Marina Feria Söderholm |
1998 |
AG8298 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:36.17 |
135 |
2 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:35.53 |
160 |
3 |
Emma Mirkhosravi |
2002 |
AV2602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.41 |
127 |
4 |
Emma Sibelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:34.94 |
175 |
5 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:35.62 |
26 |
6 |
Nellie Höök |
2001 |
AM5201 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:36.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
ÖSA |
|
25m |
1:33.03 |
142 |
2 |
Donya Dam |
1999 |
AO2299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:32.11 |
120 |
3 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:31.60 |
204 |
4 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:31.65 |
128 |
5 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:32.24 |
53 |
6 |
Emma Hjort |
2000 |
AZ4800 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:33.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:30.73 |
116 |
2 |
Sandra Rääf |
2000 |
AW8200 |
ÖSA |
|
25m |
1:29.03 |
131 |
3 |
Julia Wahlund |
1999 |
BB8699 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:27.97 |
152 |
4 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:28.91 |
67 |
5 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:29.21 |
2 |
6 |
Clara Hedling |
2001 |
AP9201 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:31.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Ive Johansson |
1998 |
AG9898 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:27.69 |
63 |
2 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:27.01 |
110 |
3 |
Clara Momats |
2000 |
AG9800 |
ÖSA |
|
25m |
1:25.59 |
28 |
4 |
Ajla Omic |
1999 |
AH5299 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:26.71 |
111 |
5 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
25m |
1:27.47 |
149 |
6 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:27.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
102 |
1 |
Maja Jansson |
1999 |
AG0899 |
ÖSA |
|
25m |
1:25.32 |
100 |
2 |
Amanda Göthlin |
1998 |
AU4498 |
ÖSA |
|
25m |
1:22.71 |
112 |
3 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
25m |
1:19.15 |
50 |
4 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:21.03 |
186 |
5 |
Mikaela Jarlemark |
1998 |
AF2698 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:24.16 |
44 |
6 |
Elin Waara |
1997 |
BD3497 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:25.49 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
10 oktober 2014 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
21:08 |
|