Program for LÖDDE CUP 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Lödde Cup |
|
Utskriftsdatum |
04 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
08:50 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Håkantorp Däck |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
249 |
2 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
250 |
3 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:26.38 |
151 |
4 |
Noemi Karlsson |
2001 |
BQ5801 |
POSEIDON |
|
50m |
1:37.30 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
334 |
1 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:20.26 |
217 |
2 |
Wilma Heij-Lindholm |
1999 |
AG1299 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:14.31 |
234 |
3 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:13.30 |
133 |
4 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
1:13.39 |
152 |
5 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:19.34 |
20 |
6 |
Moa Törneman |
2001 |
AN6401 |
SS IDEN |
|
25m |
1:24.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
1 |
Vilma Flodfält |
1999 |
AF9499 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.97 |
100 |
2 |
Viktoria Ramkvist |
1996 |
AC1496 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:10.75 |
111 |
3 |
Erika Sällberg |
1997 |
AT3497 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:09.00 |
3 |
4 |
Jenny Christensson |
1996 |
BD4696 |
SS IDEN |
|
25m |
1:09.28 |
17 |
5 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
1:10.84 |
84 |
6 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:12.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:08.59 |
203 |
2 |
Caroline Andersson-Ekström |
1994 |
AE9494 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:05.78 |
61 |
3 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.70 |
183 |
4 |
Wanda Dollmayer |
1996 |
AL6696 |
SK RAN |
|
25m |
1:05.39 |
251 |
5 |
Elin Lundgren |
1995 |
BB1295 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:06.83 |
71 |
6 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:08.78 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
04 oktober 2014 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
08:50 |
|