Startliste for KVIK AL-Bank Ã…rgangs CUP 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
KVIK Al Bank Årgangs Cup 2015 |
|
Udskriftsdato |
09 maj 2015 |
|
|
Stævne by |
Kastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:00 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben KVIK Kastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 maj 2015 |
|
|
|
|
Løb 12, 100m Medley Damer |
Indledende (11) |
Sponsor: Camp Adventure |
|
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
311 |
2 |
Laura Lind-Christensen |
2006 |
0636AC |
ALLERØD |
|
25m |
2:36.64 |
301 |
3 |
Mathilde Friis Autzen |
2005 |
0514AG |
ALLERØD |
|
25m |
2:13.22 |
321 |
4 |
Cecilie Rud |
2006 |
0694AC |
ALLERØD |
|
25m |
2:19.10 |
453 |
5 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
0486AE |
TRITON B |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
587 |
1 |
Line Krog Rose |
2006 |
0606AC |
ALLERØD |
|
25m |
2:11.00 |
336 |
2 |
Selma Nørby |
2006 |
0608AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:50.48 |
346 |
3 |
Sophie Simmonds |
2005 |
0526AG |
BIRKERØD |
|
25m |
1:46.63 |
339 |
4 |
Catrine Porsdal |
2005 |
0536AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:49.39 |
542 |
5 |
Lykke Gøttrup Jensen |
2004 |
0418AQ |
VEST |
|
25m |
2:10.53 |
322 |
6 |
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
0644AC |
ALLERØD |
|
25m |
2:12.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
404 |
1 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
KVIK |
|
25m |
1:42.63 |
556 |
2 |
Mia Witt |
2002 |
0206AO |
VEST |
|
25m |
1:41.54 |
332 |
3 |
Sarah Holm Clausen |
2004 |
0486AG |
BIRKERØD |
|
25m |
1:39.80 |
569 |
4 |
Agnes Dalgas Frederiksen |
2005 |
0508AA |
KØGE |
|
25m |
1:41.30 |
289 |
5 |
Emily Maack |
2004 |
0446AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:41.87 |
333 |
6 |
Julie Kolind Haunsø |
2005 |
0568AG |
BIRKERØD |
|
25m |
1:46.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
313 |
1 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERØD |
|
25m |
1:37.93 |
571 |
2 |
Silje Gärtner |
2003 |
0322AW |
KØGE |
|
25m |
1:36.40 |
385 |
3 |
Luna Fyller Jacobsen |
2003 |
0308AO |
KVIK |
|
25m |
1:34.15 |
294 |
4 |
Anastasia Smirnov |
2004 |
0458AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:36.36 |
451 |
5 |
Ida Rishøj |
2002 |
0286AF |
TRITON B |
|
25m |
1:37.83 |
343 |
6 |
Rosalie Viola Ryding |
2005 |
0552AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:39.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
394 |
1 |
Mathilde Yde Munkebæk |
2003 |
0386AC |
KVIK |
|
25m |
1:32.81 |
284 |
2 |
Julie Danfred Jørgensen |
2004 |
0408AF |
LYNGBY |
|
25m |
1:31.98 |
370 |
3 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
1:30.24 |
288 |
4 |
Cathrine Toftelund Larsen |
2003 |
0306AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:30.33 |
400 |
5 |
Clara Pedersen |
2004 |
0452AB |
KVIK |
|
25m |
1:32.35 |
388 |
6 |
Rosa Hallas Kierkegaard |
2003 |
0314AE |
KVIK |
|
25m |
1:32.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
565 |
1 |
Melina Degner |
2004 |
0474AA |
KØGE |
|
25m |
1:29.39 |
507 |
2 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
1:28.27 |
432 |
3 |
Emilie Fischer |
2001 |
0156AK |
TRITON B |
|
25m |
1:27.97 |
293 |
4 |
Anna Myhre Rottensten |
2003 |
0326AW |
LYNGBY |
|
25m |
1:28.15 |
281 |
5 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
25m |
1:29.21 |
447 |
6 |
Sofie Mosegaard |
2002 |
0206AE |
TRITON B |
|
25m |
1:29.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
493 |
1 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
STT |
|
25m |
1:26.76 |
395 |
2 |
Amalie Nielsen |
2003 |
0338AV |
KVIK |
|
25m |
1:26.39 |
276 |
3 |
Maria Hagen |
2003 |
0316AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:25.47 |
378 |
4 |
Freja Gjerløv |
2003 |
0378AC |
KVIK |
|
25m |
1:25.77 |
278 |
5 |
Lærke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:26.42 |
273 |
6 |
Annika Lundin Brockdorff |
2003 |
0306AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:27.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
381 |
1 |
Sarah Sirek Hansen |
2003 |
0352AB |
KVIK |
|
25m |
1:24.68 |
498 |
2 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
GSK |
|
25m |
1:23.63 |
296 |
3 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
1:21.92 |
488 |
4 |
Marceline Lermark |
2003 |
0346AF |
STT |
|
25m |
1:22.98 |
589 |
5 |
Olivia Brophy |
2002 |
0252AC |
KVIK |
|
25m |
1:23.68 |
377 |
6 |
Rebekka Giessing |
2003 |
0364AE |
KVIK |
|
25m |
1:25.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
584 |
1 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
25m |
1:20.20 |
516 |
2 |
Sara Mortensen |
2001 |
0136AW |
VI39 |
|
25m |
1:17.58 |
403 |
3 |
Celia Puggaard |
2003 |
0346AA |
KVIK |
|
25m |
1:14.22 |
521 |
4 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
VI39 |
|
25m |
1:15.32 |
561 |
5 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
25m |
1:18.89 |
270 |
6 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:21.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
548 |
1 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
25m |
1:19.63 |
449 |
2 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
25m |
1:16.98 |
515 |
3 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
0176AL |
VI39 |
|
25m |
1:11.70 |
489 |
4 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
0146AO |
STT |
|
25m |
1:15.05 |
401 |
5 |
Tine Petersen |
2003 |
0304AO |
KVIK |
|
25m |
1:18.63 |
391 |
6 |
Emilie Meng |
2003 |
0318AC |
KVIK |
|
25m |
1:21.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
431 |
1 |
Isabel Kol Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
25m |
1:18.99 |
501 |
2 |
Alberte R. Jakobsen |
2001 |
0138AC |
GSK |
|
25m |
1:16.24 |
382 |
3 |
Sofie Hansen |
2002 |
0202AI |
KVIK |
|
25m |
1:07.44 |
397 |
4 |
Victoria Martensen Norden |
2001 |
0196AD |
KVIK |
|
25m |
1:14.86 |
371 |
5 |
Caroline Brink |
2003 |
0316AE |
KVIK |
|
25m |
1:17.70 |
509 |
6 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
VI39 |
|
25m |
1:20.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
09 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
09:00 |
|