Program för Serneke International
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 58
|
Tävling |
Serneke International |
|
Utskriftsdatum |
07 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Alingsås |
|
Utskriftstid |
11:49 |
|
|
Arrangör |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 58, 50m Bröstsim C D pojkar |
Finaler (6) |
Sponsor: Sparbanken Alingsås |
11 - 12 år: Robin Vondrak (2001) 38.61 2013-09-06 |
11 - 12 år: Robin Vondrak (2001) 38.61 2013-09-06 |
13 - 14 år: Albin Lövgren (1999) 33.09 2013-09-06 |
13 - 14 år: Albin Lövgren (1999) 33.09 2013-09-06 |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
Loke Egnell |
2003 |
AR2703 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
303 |
3 |
Leo Hovbrandt |
2003 |
AL1703 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:02.45 |
29 |
4 |
Victor Lindgren |
2002 |
AB1902 |
ALINGSÅS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Jesper Figas |
2003 |
AH5303 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:02.41 |
5 |
2 |
Noel Bohlin |
2003 |
AM4903 |
ALINGSÅS |
|
25m |
54.73 |
236 |
3 |
Pelle Huldén |
2002 |
AE8302 |
VARBERG |
|
25m |
49.58 |
76 |
4 |
Max Feng |
2001 |
AR6301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
51.38 |
262 |
5 |
Filip Berlin |
2001 |
AX4701 |
BILLINGEN |
|
25m |
58.38 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Markus Leijon |
2002 |
AB5902 |
MARIESTAD |
|
25m |
48.02 |
227 |
2 |
Filip Brink |
2001 |
AK0301 |
VARBERG |
|
25m |
46.75 |
274 |
3 |
Dennis Andersson |
2001 |
AU0701 |
FALKENBERG |
|
25m |
45.84 |
221 |
4 |
Filip Bengtsson |
2001 |
AV0701 |
VARBERG |
|
50m |
46.29 |
241 |
5 |
Viking Josefson |
2002 |
AQ2702 |
VARBERG |
|
25m |
47.74 |
287 |
6 |
Carl Storberg |
2002 |
AK5502 |
FALKENBERG |
|
25m |
48.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Eric Jigrup |
2000 |
AU7700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
43.78 |
101 |
2 |
Max Svedberg |
2001 |
AR3301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
43.16 |
70 |
3 |
Karl Bohlin |
2001 |
AV6301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
41.24 |
192 |
4 |
David Engström |
2001 |
AM1701 |
SKENE SIM |
|
25m |
42.94 |
278 |
5 |
Martin Ettberger |
2001 |
AT8101 |
FALKENBERG |
|
25m |
43.71 |
207 |
6 |
Alfred Lilliedahl |
2000 |
AW7500 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
44.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
228 |
1 |
Noa Carlenius |
2002 |
AE9302 |
VARBERG |
|
25m |
47.00 |
312 |
2 |
Sammi Nielsen |
2003 |
AG2503 |
VARBERG |
|
25m |
46.22 |
13 |
3 |
Noah Emanuelsson |
2003 |
AI8703 |
ALINGSÅS |
|
25m |
45.57 |
62 |
4 |
Klas Sandgren |
2002 |
AG4902 |
ELFSBORG |
|
25m |
46.20 |
284 |
5 |
David Polyushkin |
2002 |
AL9902 |
FALKENBERG |
|
25m |
46.95 |
201 |
6 |
Felix W.persson |
2003 |
AB8903 |
SKENE SIM |
|
25m |
47.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
247 |
1 |
Zacharias Olausson |
2000 |
AG4700 |
VARBERG |
|
50m |
36.73 |
8 |
2 |
Albin Edvardsson |
2000 |
AN1300 |
ALINGSÅS |
|
25m |
34.17 |
260 |
3 |
Anton Steindl |
2000 |
AB2900 |
HVETLANDA |
|
25m |
33.31 |
23 |
4 |
Elias Hyvönen |
2000 |
AA7700 |
ALINGSÅS |
|
25m |
33.65 |
45 |
5 |
David Wollersjö |
2000 |
AD1900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
34.78 |
44 |
6 |
Alexander Vandija |
2000 |
AL5900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
40.33 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
07 september 2014 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
11:49 |
|