Program for Serneke International
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 46
|
Tvling |
Serneke International |
|
Utskriftsdatum |
06 september 2014 |
|
|
Tvlingsort |
Alingss |
|
Utskriftstid |
19:47 |
|
|
Arrangr |
Alingss SLS |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
05 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 46, 100m Brstsim C D flickor |
Finaler (13) |
Sponsor: Brjessons Bil |
11 - 12 r: Linnea Dunberg (2000) 1:25.67 2012-09-09 |
13 - 14 r: Linnea Dunberg (2000) 1:18.19 2013-09-06 |
|
Heat 1 (13) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
Amanda Medin |
2001 |
|
GTEBORG |
|
25m |
|
36 |
3 |
Hanna Rohrmller |
2002 |
AC5202 |
ALINGSS |
|
25m |
2:08.00 |
271 |
4 |
Klara Lillevars |
2002 |
BK2802 |
SK ALINGS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
178 |
2 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:03.53 |
297 |
3 |
Liv Johansson |
2002 |
BO0802 |
GTEBORG |
|
50m |
1:57.59 |
298 |
4 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GTEBORG |
|
25m |
2:00.27 |
280 |
5 |
Maja Feldhusen |
2003 |
AP0803 |
FALKENBERG |
|
25m |
2:04.19 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
99 |
1 |
Frida Skring |
2002 |
BO5602 |
GTEBORG |
|
25m |
1:54.11 |
181 |
2 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:52.43 |
277 |
3 |
Ebba Davidsson |
2003 |
AW1603 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:51.94 |
108 |
4 |
Sofia hman |
2003 |
BA2403 |
GTEBORG |
|
25m |
1:52.42 |
286 |
5 |
Yulia Smirnova |
2001 |
BN3601 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:53.05 |
299 |
6 |
Felicia Rundstrm |
2002 |
BI2402 |
GTEBORG |
|
25m |
1:54.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
293 |
1 |
Tindra Ejdestig |
2001 |
BK3401 |
GTEBORG |
|
25m |
1:51.50 |
292 |
2 |
Viola Berlin |
2002 |
BO9602 |
GTEBORG |
|
25m |
1:50.77 |
113 |
3 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:50.42 |
296 |
4 |
Elin Jansson |
2001 |
BT5801 |
GTEBORG |
|
25m |
1:50.50 |
64 |
5 |
Emma Svenneby |
2003 |
AN4203 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:50.92 |
285 |
6 |
Elsa Rehn |
2000 |
BQ1800 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:51.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
71 |
1 |
Megane Consil |
2001 |
BQ3801 |
GTEBORG |
|
25m |
1:49.57 |
55 |
2 |
Linn Koivuluoma |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:49.17 |
97 |
3 |
Torun Sandn |
2001 |
BS0401 |
GTEBORG |
|
50m |
1:48.38 |
41 |
4 |
Ebba Sderberg |
2003 |
BA8203 |
ALINGSS |
|
25m |
1:48.83 |
87 |
5 |
Erika Lindblom |
2001 |
BQ6801 |
GTEBORG |
|
25m |
1:49.42 |
246 |
6 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
1:50.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
188 |
1 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:47.72 |
255 |
2 |
Julia Henrysson |
2000 |
AW9400 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:47.39 |
72 |
3 |
Oceane Consil |
2000 |
BO8200 |
GTEBORG |
|
50m |
1:45.80 |
272 |
4 |
Matilda Lillevars |
2000 |
BM2600 |
SK ALINGS |
|
25m |
1:45.98 |
200 |
5 |
Emelia Skoglund |
2003 |
AB4603 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:47.60 |
54 |
6 |
Felicia Johansson Thrngren |
2003 |
BA9203 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:48.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
103 |
1 |
Rut Wingstrand |
2002 |
BH0802 |
GTEBORG |
|
25m |
1:45.32 |
82 |
2 |
Ebba Holmdahl |
2003 |
BA2203 |
GTEBORG |
|
25m |
1:44.66 |
308 |
3 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
25m |
1:42.92 |
230 |
4 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
1:44.02 |
195 |
5 |
Nora Lidbom |
2002 |
AP0202 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:44.93 |
294 |
6 |
Fannie Gronowitz |
2003 |
BA0203 |
GTEBORG |
|
25m |
1:45.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
222 |
1 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
25m |
1:41.98 |
102 |
2 |
Emma Wennberg |
2001 |
BT6601 |
GTEBORG |
|
25m |
1:41.24 |
291 |
3 |
Sofie Asterling |
2003 |
BD1203 |
GTEBORG |
|
25m |
1:39.95 |
105 |
4 |
Rebecca Vondrak |
2002 |
BI9402 |
GTEBORG |
|
25m |
1:41.03 |
179 |
5 |
Alice Nordkvist |
2000 |
AV8400 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:41.79 |
305 |
6 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GTEBORG |
|
25m |
1:42.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
104 |
1 |
Paulina Vondrak |
2002 |
BI0602 |
GTEBORG |
|
25m |
1:39.38 |
86 |
2 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GTEBORG |
|
25m |
1:38.50 |
220 |
3 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
VARBERG |
|
25m |
1:36.18 |
16 |
4 |
Emilia Esborn |
2003 |
AP7403 |
ALINGSS |
|
25m |
1:37.69 |
225 |
5 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
1:38.75 |
202 |
6 |
Sofia stedt |
2003 |
AF1403 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:39.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
98 |
1 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GTEBORG |
|
25m |
1:35.69 |
92 |
2 |
Natalia Mohammadi |
2002 |
AT2402 |
GTEBORG |
|
25m |
1:34.28 |
259 |
3 |
Alva Steindl |
2002 |
AC3402 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:33.79 |
218 |
4 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
1:34.25 |
180 |
5 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:35.42 |
94 |
6 |
Tove Olsson Brandtvik |
2000 |
BL0800 |
GTEBORG |
|
25m |
1:35.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
170 |
1 |
Matilda Torn |
2001 |
AO1601 |
LIDKPING |
|
25m |
1:33.38 |
96 |
2 |
Tilde Persson |
2001 |
BK2201 |
GTEBORG |
|
25m |
1:32.10 |
237 |
3 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
1:31.14 |
204 |
4 |
Sara Helgesson |
2000 |
AX5400 |
SKVDE SS |
|
25m |
1:32.05 |
254 |
5 |
Sanna Gildert |
2000 |
BB9200 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:32.23 |
223 |
6 |
Molly Bengtsson |
2001 |
BL5401 |
VARBERG |
|
25m |
1:33.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
74 |
1 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GTEBORG |
|
25m |
1:31.28 |
189 |
2 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:29.73 |
215 |
3 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
25m |
1:28.11 |
212 |
4 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKVDE SS |
|
25m |
1:28.44 |
268 |
5 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:31.14 |
48 |
6 |
Nelly Askengren Strhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:33.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
252 |
1 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
1:27.54 |
257 |
2 |
Elin Ljunggren |
2000 |
AC5200 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:24.43 |
253 |
3 |
Wilma Danlid |
2000 |
AR2200 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:21.95 |
177 |
4 |
Ida Lvgren |
2001 |
AB2801 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:23.44 |
174 |
5 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:25.26 |
169 |
6 |
Alexandra P. Hukvist |
2001 |
AL5201 |
LIDKPING |
|
25m |
1:28.58 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
06 september 2014 |
Licensierad till: Simklubben Gtene |
Utskriftstid |
19:47 |
|