Program för Sydpoolen Knatte Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Sydpoolen Knatte Cup 2014. |
|
Utskriftsdatum |
04 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
08:17 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 3, 50m Frisim Pojkar 10 oy |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
169 |
2 |
Emil Gunnarsson |
2004 |
AM0504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
346 |
3 |
Linus Gustafsson |
2005 |
|
ÖSMO SS |
|
25m |
|
359 |
4 |
Hugo Stranne |
2005 |
AE3305 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
358 |
5 |
Teodor Sjöstrand |
2004 |
AL2304 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
98 |
6 |
Simon Alveskär Lundfeldt |
2005 |
|
SKK |
|
25m |
|
9 |
7 |
Gustav Edman |
2005 |
|
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
357 |
1 |
Viktor Ritari |
2004 |
|
ÖSMO SS |
|
25m |
|
126 |
2 |
Lennon Köndell |
2004 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
122 |
3 |
Sebastian Frisch |
2004 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
31 |
4 |
Tee Thern |
2006 |
|
SK NEPTUN |
|
25m |
|
300 |
5 |
Casper Rengart |
2006 |
AB1706 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
196 |
6 |
Daniel Alonso |
2004 |
AN9104 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
27 |
7 |
Oscar Seidevall |
2006 |
AC3906 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
202 |
8 |
Daniel Bebenek |
2006 |
AC4706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Daner Tapia |
2005 |
AG9305 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
95 |
2 |
Albin Wullrich |
2006 |
AC2906 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
287 |
3 |
Viktor Jeppsson |
2005 |
AE2105 |
VÄSBY SS |
|
25m |
55.56 |
114 |
4 |
Gustav Åsbrink |
2005 |
AE3505 |
SKK |
|
25m |
50.70 |
102 |
5 |
Oscar Flores |
2005 |
AE5305 |
SKK |
|
25m |
53.36 |
341 |
6 |
Noel Björklund |
2005 |
AA4505 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:07.55 |
188 |
7 |
Lucas Vainio |
2004 |
AN2504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
316 |
8 |
Joel Brewitz |
2005 |
AG2505 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Martin Araskog |
2004 |
AJ4704 |
SKURU IK |
|
25m |
49.77 |
145 |
2 |
Johan Thormé Rova |
2004 |
AK7504 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
48.06 |
108 |
3 |
Adam Massarsch |
2005 |
AE0505 |
SKK |
|
25m |
47.39 |
39 |
4 |
Lucas Wendborg |
2004 |
AH1104 |
NYKÖPING |
|
25m |
46.77 |
331 |
5 |
Felix Skytt |
2004 |
AK7704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
46.96 |
38 |
6 |
Nicholas Tsoi |
2004 |
AD0504 |
NYKÖPING |
|
25m |
47.51 |
103 |
7 |
Vincent Flores |
2005 |
AE7305 |
SKK |
|
25m |
48.31 |
109 |
8 |
Carl Mattson |
2005 |
AF4305 |
SKK |
|
25m |
50.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
14 |
1 |
Uno Härmark |
2005 |
AD8705 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.47 |
328 |
2 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
44.13 |
4 |
3 |
Hampus Bengtsson |
2005 |
AC2105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
43.16 |
200 |
4 |
Johannes Barkarö |
2004 |
AI7904 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.86 |
8 |
5 |
Theo Djuphammar |
2005 |
AC6105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
43.05 |
113 |
6 |
Gustav Westman |
2005 |
AC1905 |
SKK |
|
25m |
43.57 |
274 |
7 |
Linus Areblad |
2004 |
AI9504 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.46 |
218 |
8 |
Louie Gabrielsson |
2005 |
AE9705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
44.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Kevin Hellman |
2005 |
AC6705 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
42.43 |
241 |
2 |
Marcus Persson Taylor |
2005 |
AC4905 |
TÄBY SIM |
|
25m |
41.42 |
1 |
3 |
Oliver Albinzon |
2005 |
AC3105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.51 |
356 |
4 |
Henry Plavans |
2005 |
AB6105 |
ÖSMO SS |
|
25m |
39.01 |
368 |
5 |
Max Lord |
2004 |
AH1504 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
39.13 |
276 |
6 |
Erik Bergman |
2004 |
AC1104 |
VÄSBY SS |
|
25m |
39.94 |
370 |
7 |
Vigor Runemar-Ham |
2004 |
AI8704 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
42.11 |
330 |
8 |
Samuel Rundgren |
2004 |
AK4304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
42.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Gustavs Cerps |
2004 |
AJ3704 |
SKURU IK |
|
25m |
38.41 |
176 |
2 |
Victor Lindbom |
2004 |
AI6704 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
37.08 |
367 |
3 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AK4904 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
36.64 |
236 |
4 |
William Mattsson |
2004 |
AA1104 |
TÄBY SIM |
|
25m |
33.73 |
332 |
5 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
34.07 |
255 |
6 |
Hugo Westholm |
2004 |
AI2904 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.95 |
364 |
7 |
Erik Ankarling |
2004 |
AG4104 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
38.39 |
224 |
8 |
John Hogg |
2005 |
AC5705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.59 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
04 oktober 2014 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
08:17 |
|