Program for Ikäkausimestaruusuinnit
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 12, 200m RU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 01A649 | 50 m | 2:50.59 | 2:50.59 | |
2 | Tietz Annika | 2001 | HTU | 01A200 | 50 m | 2:55.22 | 2:55.22 | |
3 | Vartiainen Alexandra | 2001 | HSS | 01A437 | 50 m | 2:55.48 | 2:55.48 | |
4 | Nyström Ada | 2001 | BS-PU | 01A572 | 50 m | 2:57.61 | 2:57.61 | |
5 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 01A311 | 50 m | 2:58.37 | 2:58.37 | |
6 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 01B032 | 50 m | 2:59.38 | 2:59.38 | |
7 | Ojakippola Nelle | 2001 | ViesU | 01A440 | 25 m | 2:55.10 | 3:01.10 | |
8 | Penttilä Pinja | 2001 | UKK | 01A456 | 50 m | 3:01.32 | 3:01.32 | |
9 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 01A001 | 50 m | 3:02.93 | 3:02.93 | |
10 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 01A137 | 50 m | 3:03.10 | 3:03.10 | |
11 | Kotiranta Emma | 2001 | Cetus | 01A087 | 25 m | 2:59.33 | 3:05.33 | |
12 | Ruottu Aino | 2001 | RiUS | 01A117 | 25 m | 2:59.44 | 3:05.44 | |
13 | Liikonen Saana | 2001 | LaUS | 01A705 | 50 m | 3:06.08 | 3:06.08 | |
14 | Peuralahti Seela | 2001 | OU | 01A205 | 50 m | 3:07.52 | 3:07.52 | |
15 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 01A677 | 50 m | 3:07.58 | 3:07.58 | |
16 | Sojolin Saara | 2001 | UiTa | 01A309 | 25 m | 3:01.86 | 3:07.86 | |
17 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 01A847 | 50 m | 3:08.88 | 3:08.88 | |
18 | Rapinoja Amanda | 2001 | Cetus | 01A463 | 50 m | 3:09.03 | 3:09.03 | |
19 | Roiko-Jokela Niina | 2001 | SWIM | 01A291 | 50 m | 3:09.09 | 3:09.09 | |
20 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 01A878 | 50 m | 3:09.75 | 3:09.75 | |
21 | Brännkärr Anna-Sofia | 2001 | KemTU | 01A450 | 50 m | 3:10.22 | 3:10.22 | |
22 | Kotiranta Eevi | 2001 | KoVe-Ve | 01A433 | 25 m | 3:04.28 | 3:10.28 | |
23 | Eloranta Anni | 2001 | STRiksu | 01A347 | 50 m | 3:10.60 | 3:10.60 | |
24 | Auvinen Lotta | 2001 | Cetus | 01A565 | 50 m | 3:11.26 | 3:11.26 | |
25 | Harle Hilda | 2001 | ORCA | 01A280 | 25 m | 3:07.37 | 3:13.37 | VAR |
26 | Aro Anni | 2001 | NoPy | 01A143 | 50 m | 3:13.97 | 3:13.97 | VAR |
27 | Kanervo Sanni | 2001 | HäUS | 01A850 | 50 m | 3:14.89 | 3:14.89 | VAR |
28 | Liukkonen Maija | 2001 | MiUS | 01A778 | 50 m | 3:14.95 | 3:14.95 | VAR |
29 | Kulmala Mikaela | 2001 | RiUS | 01A110 | 25 m | 3:09.07 | 3:15.07 | VAR |
30 | Palojärvi Susanna | 2001 | OU | 01A406 | 50 m | 3:16.67 | 3:16.67 | VAR |
31 | Koskinen Riina | 2001 | SWIM | 01A085 | 25 m | 3:10.89 | 3:16.89 | VAR |
32 | Uusikumpu Petra | 2001 | SiWa | 01A644 | 25 m | 3:11.21 | 3:17.21 | VAR |
33 | Ohvo Nelli | 2001 | Cetus | 01A937 | 50 m | 3:18.14 | 3:18.14 | VAR |
34 | Pohjola Meri | 2001 | SalU | 01A364 | 25 m | 3:12.33 | 3:18.33 | VAR |
35 | Eränpalo Nea | 2001 | Cetus | 01A211 | 50 m | 3:18.85 | 3:18.85 | VAR |
36 | Willman Anni | 2001 | OuLo | 01A189 | 50 m | 3:19.07 | 3:19.07 | VAR |
14 v |
1 | Lillman Essi-Maria | 2000 | LaUS | 00A057 | 50 m | 2:43.11 | 2:43.11 | |
2 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 00A252 | 50 m | 2:45.24 | 2:45.24 | |
3 | Merenluoto Kristiina | 2000 | AUi | 00A122 | 50 m | 2:46.64 | 2:46.64 | |
4 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 00A281 | 50 m | 2:48.38 | 2:48.38 | |
5 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 00A012 | 25 m | 2:45.93 | 2:51.93 | |
6 | Egorova Ksenia | 2000 | ORCA | 00A664 | 50 m | 2:52.53 | 2:52.53 | |
7 | Korpi Katriina | 2000 | OuLo | 00A190 | 50 m | 2:53.28 | 2:53.28 | |
8 | Wahlstedt Veronica | 2000 | Cetus | 00A175 | 50 m | 2:55.71 | 2:55.71 | |
9 | Kangas-Kärki Henni | 2000 | Cetus | 00A462 | 25 m | 2:50.79 | 2:56.79 | |
10 | Rajaniemi Anni | 2000 | OU | 00A259 | 50 m | 2:58.72 | 2:58.72 | |
11 | Karinkanta Elina | 2000 | UKK | 00A304 | 25 m | 2:53.35 | 2:59.35 | |
12 | Kivioja Heidi | 2000 | ViesU | 00B005 | 25 m | 2:53.99 | 2:59.99 | |
13 | Hämäläinen Aino | 2000 | LaUS | 00A469 | 50 m | 3:01.02 | 3:01.02 | |
14 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 00A034 | 50 m | 3:01.10 | 3:01.10 | |
15 | Anttila Alina | 2000 | LrU | 00A555 | 25 m | 2:55.71 | 3:01.71 | |
16 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 00A030 | 25 m | 2:55.86 | 3:01.86 | |
17 | Perätalo Reetta-Maija | 2000 | OuLo | 00A182 | 50 m | 3:04.10 | 3:04.10 | |
18 | Latva-Pirilä Julia | 2000 | VUS-VSS | 00A145 | 50 m | 3:05.19 | 3:05.19 | |
19 | Oja Roosa | 2000 | UiTa | 00A265 | 25 m | 3:01.04 | 3:07.04 | |
20 | Lahtinen Riikka | 2000 | OU | 00A060 | 50 m | 3:07.44 | 3:07.44 | |
21 | Anttila Milla-Marita | 2000 | KoVe-Ve | 00A967 | 25 m | 3:02.22 | 3:08.22 | |
22 | Yli-Jama Riikka | 2000 | SalU | 00A685 | 50 m | 3:10.21 | 3:10.21 | |
23 | Bengts Myra | 2000 | Cetus | 00A874 | 50 m | 3:10.41 | 3:10.41 | |
24 | Kuusniemi Fishwick Millie | 2000 | HSS | 00A428 | 25 m | 3:04.70 | 3:10.70 | |
25 | Luukka Anna | 2000 | HSS | 00A316 | 25 m | 3:07.07 | 3:13.07 | VAR |
26 | Rilla Taru | 2000 | HäUS | 00A333 | 25 m | 3:09.60 | 3:15.60 | VAR |
27 | Tuominen Marie | 2000 | Poseidon | 00A291 | 25 m | 3:09.92 | 3:15.92 | VAR |
28 | Rautiainen Emmiina | 2000 | UiTa | 00A257 | 25 m | 3:10.01 | 3:16.01 | VAR |
29 | Rantanen Nitta | 2000 | Poseidon | 00A336 | 50 m | 3:16.59 | 3:16.59 | VAR |
30 | Kortteinen Emmi | 2000 | UiTa | 00A654 | 50 m | 3:17.92 | 3:17.92 | VAR |
31 | Rosnell Jasmin | 2000 | ÅSK | 00A594 | 50 m | 3:18.10 | 3:18.10 | VAR |
32 | Salokorpi Siiri | 2000 | Cetus | 00A268 | 50 m | 3:18.81 | 3:18.81 | VAR |
33 | Mettinen Milja | 2000 | TaTU | 00A515 | 50 m | 3:20.18 | 3:20.18 | VAR |
15 v |
1 | Koivu Sini | 1999 | Cetus | 99A482 | 50 m | 2:41.51 | 2:41.51 | |
2 | Bruneau Julia | 1999 | LaUS | 99A066 | 50 m | 2:41.67 | 2:41.67 | |
3 | Räisänen Lotta | 1999 | KeUi | 99A812 | 25 m | 2:38.75 | 2:44.75 | |
4 | Kuusjärvi Eerica | 1999 | RaisU | 99A492 | 50 m | 2:48.10 | 2:48.10 | |
5 | Liukkonen Aliisa | 1999 | HäUS | 99A563 | 25 m | 2:45.91 | 2:51.91 | |
6 | Nieminen Roosa | 1999 | HSS | 99A023 | 25 m | 2:47.35 | 2:53.35 | |
7 | Mäkinen Roosa | 1999 | UiTa | 99B038 | 25 m | 2:48.56 | 2:54.56 | |
8 | Aho Lotta | 1999 | HäUS | 99A598 | 25 m | 2:48.91 | 2:54.91 | |
9 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 99A433 | 25 m | 2:50.32 | 2:56.32 | |
10 | Pentti Sonja | 1999 | SWIM | 99A133 | 50 m | 2:56.41 | 2:56.41 | |
11 | Palo Eveliina | 1999 | KemUS | 99A060 | 25 m | 2:50.80 | 2:56.80 | |
12 | Ellonen Susanna | 1999 | UKK | 99A781 | 25 m | 2:51.72 | 2:57.72 | |
13 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 99A719 | 50 m | 2:58.04 | 2:58.04 | |
14 | Nyström Fanny | 1999 | BS-PU | 99A834 | 50 m | 2:58.16 | 2:58.16 | |
15 | Kivi Meea | 1999 | LaUS | 99A663 | 50 m | 2:58.33 | 2:58.33 | |
16 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 99A041 | 50 m | 2:58.69 | 2:58.69 | |
17 | Suova Johanna | 1999 | UiTa | 99A118 | 50 m | 2:59.26 | 2:59.26 | |
18 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 99A491 | 50 m | 3:00.14 | 3:00.14 | |
19 | Räike Aino | 1999 | SalU | 99A561 | 50 m | 3:00.39 | 3:00.39 | |
20 | Knaapi Helena | 1999 | Cetus | 99A582 | 25 m | 2:54.53 | 3:00.53 | |
21 | Yli-Jama Maria | 1999 | SalU | 99A669 | 50 m | 3:01.34 | 3:01.34 | |
22 | Miettinen Jenna | 1999 | VUS-VSS | 99A920 | 50 m | 3:03.08 | 3:03.08 | |
23 | Koskela Milla | 1999 | VanVe | 99A252 | 25 m | 2:58.69 | 3:04.69 | |
24 | Orellana Micaela | 1999 | Cetus | 99A514 | 50 m | 3:06.64 | 3:06.64 | |
25 | Kempinen Toini | 1999 | HSS | 99A154 | 25 m | 3:00.88 | 3:06.88 | VAR |
26 | Leppänen Emilia | 1999 | SWIM | 99A448 | 50 m | 3:06.92 | 3:06.92 | VAR |
27 | Vuollet Fanny | 1999 | VUS-VSS | 99A356 | 50 m | 3:07.28 | 3:07.28 | VAR |
28 | Ijäs Nora | 1999 | OU | 99A084 | 25 m | 3:04.05 | 3:10.05 | VAR |
29 | Partinen Pinja | 1999 | JoUS | 99B125 | 25 m | 3:04.39 | 3:10.39 | VAR |
30 | Lindfors Sofia | 1999 | HäUS | 99A602 | 25 m | 3:06.66 | 3:12.66 | VAR |
31 | Vallenius Iida | 1999 | ÅSK | 99A655 | 50 m | 3:14.70 | 3:14.70 | VAR |
32 | Määttä Enni | 1999 | UiTa | 99A335 | 50 m | 3:15.49 | 3:15.49 | VAR |
33 | Hahto Nadja | 1999 | OuLo | 99B199 | 25 m | 3:15.97 | 3:21.97 | VAR |
34 | Korpi Sanniina | 1999 | VUS-VSS | 99A091 | 25 m | 3:22.36 | 3:28.36 | VAR |
35 | Rosenlöf Lotta | 1999 | UiTa | 99A608 | 25 m | 3:25.16 | 3:31.16 | VAR |
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 06 July 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:13 |