Program för Sum-Sim 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Sum-Sim (50m) 2014 |
|
Utskriftsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
15:37 |
|
|
Arrangör |
SSF/Malmö KK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 13, 400m Frisim Flickor |
Finaler (3) |
14 år och yngre: Ida Mattsson (1985) 4:21.01 1998 FM: Johanna Palmkvist 4:39.63 |
15 år: Ida Mattsson (1985) 4:21.10 2000 FM: Alba Forés 4:26.71 |
16 - 17 år: Ann Berglund (1984) 4:20.99 2000 FM: Agnes Wiiand 4:26.94 |
|
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
501 |
1 |
Sara Stenberg |
2001 |
AB1801 |
SK TRITON |
|
50m |
4:48.32 |
677 |
2 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
4:46.93 |
466 |
3 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
4:46.33 |
373 |
4 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
50m |
4:41.55 |
630 |
5 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
4:46.17 |
41 |
6 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
4:46.38 |
111 |
7 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:48.23 |
423 |
8 |
Ebba Martin |
2000 |
AH4200 |
SKK |
|
50m |
4:48.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Josefine Almvret |
1999 |
AA0699 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:47.20 |
234 |
2 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
MKK |
|
50m |
4:46.66 |
75 |
3 |
Johanna Palmkvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
50m |
4:43.38 |
50 |
4 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
50m |
4:40.86 |
130 |
5 |
Hanna Eriksson |
1999 |
AD2499 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
4:41.00 |
496 |
6 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
50m |
4:45.99 |
397 |
7 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
4:47.13 |
432 |
8 |
Frida Hedlund |
1999 |
AG5699 |
SUNDSVALL |
|
50m |
4:47.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Ida Eriksen |
1997 |
AD4497 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:37.19 |
485 |
2 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
4:35.21 |
398 |
3 |
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
4:31.23 |
366 |
4 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
50m |
4:29.97 |
495 |
5 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
50m |
4:30.40 |
582 |
6 |
Agnes Wiiand |
1997 |
AM1497 |
VÄSBY SS |
|
50m |
4:33.66 |
372 |
7 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
50m |
4:35.67 |
115 |
8 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:37.25 |
Skapad av WinGrodan 1.22.15 |
Utskriftsdatum |
27 juni 2014 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
15:37 |
|