Program för DM/JDM SKÅNESIM
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
DM/JDM |
|
Utskriftsdatum |
08 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
13:14 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 33, 400m Frisim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
181 |
2 |
Victor Bergstrand |
2000 |
AI8100 |
POSEIDON |
|
25m |
4:46.73 |
221 |
3 |
Alexander Trudov |
1999 |
AT5399 |
S 71 |
|
25m |
4:44.96 |
161 |
4 |
Johan Nilsson |
1994 |
AW9794 |
MKK |
|
50m |
4:41.70 |
167 |
5 |
Philip Tran |
1999 |
AC8999 |
MKK |
|
50m |
4:43.94 |
225 |
6 |
Isak Larsson |
2000 |
AF4900 |
SJÖBO SS |
|
25m |
4:45.00 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
296 |
2 |
Filip Christiansson |
1999 |
AO6199 |
YSTADS SS |
|
25m |
4:34.21 |
331 |
3 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
25m |
4:25.72 |
153 |
4 |
William Lindblom |
1998 |
AN7798 |
MKK |
|
50m |
4:23.47 |
193 |
5 |
Gustav Östlund |
1997 |
AM8797 |
POSEIDON |
|
25m |
4:25.32 |
265 |
6 |
Niklas Jagerstål |
1999 |
AF8199 |
SK TRITON |
|
25m |
4:26.25 |
334 |
7 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
25m |
4:38.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
Johan Jönsson |
1995 |
AG1995 |
SK HAJEN |
|
25m |
4:19.68 |
347 |
3 |
Rasmus Ericsson |
1998 |
AB4198 |
SK TRITON |
|
25m |
4:17.80 |
258 |
4 |
Cebastian Christensen |
1998 |
AE7798 |
SK TRITON |
|
25m |
4:08.62 |
297 |
5 |
Johan Christiansson |
1996 |
AD4396 |
YSTADS SS |
|
25m |
4:13.50 |
127 |
6 |
Oskar Strömberg |
1994 |
AM5194 |
SK LÖDDE |
|
25m |
4:19.49 |
204 |
7 |
Marcus Kindberg |
1993 |
AI6993 |
SK RAN |
|
50m |
4:22.82 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
08 juni 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
13:14 |
|