Program för Neptuniaden 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 55, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 179 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 25 m | 1:04.16 | |
2 | 176 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 1:07.22 | |
3 | 73 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 1:11.48 | |
4 | 146 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 1:12.47 | |
5 | 579 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:12.99 | |
6 | 668 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 25 m | 1:15.38 | |
7 | 74 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:15.60 | |
8 | 88 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:15.98 | |
9 | 390 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 1:16.09 | |
10 | 462 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 1:16.57 | |
11 | 293 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 1:16.70 | |
12 | 38 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 1:19.56 | |
13 | 295 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:19.98 | |
14 | 667 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 25 m | 1:20.28 | |
15 | 480 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 1:21.94 | |
16 | 314 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 1:21.99 | |
17 | 520 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 50 m | 1:22.29 | |
18 | 77 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 1:22.34 | |
19 | 270 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 50 m | 1:23.00 | |
20 | 81 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:23.04 | |
21 | 510 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 1:23.87 | |
22 | 419 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 1:24.79 | |
23 | 632 | Stålmarck David | 2001 | POLISEN | AI4701 | 25 m | 1:24.89 | |
24 | 47 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | GUSTAVSBER | AI3701 | 50 m | 1:25.43 | |
25 | 130 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | AC4502 | 25 m | 1:25.47 | |
26 | 155 | Johansson Sebastian | 2003 | SK NEPTUN | AD0903 | 25 m | 1:25.61 | |
27 | 213 | Lilja Axel | 2002 | SALTSJÖB | AE7702 | 25 m | 1:26.91 | |
28 | 421 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 1:27.02 | |
29 | 166 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 25 m | 1:27.84 | |
30 | 417 | Nordin Isak | 2001 | TUREBERG | AK3501 | 25 m | 1:28.39 | |
31 | 437 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:29.40 | |
32 | 307 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 1:30.34 | |
33 | 297 | O´malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 1:30.39 | |
34 | 273 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 1:31.65 | |
35 | 438 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 25 m | 1:32.28 | |
36 | 21 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:33.07 | |
37 | 61 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 1:34.47 | |
38 | 506 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 50 m | 1:34.79 | |
39 | 322 | Öberg Linus | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK1703 | 25 m | 1:36.74 | |
40 | 86 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:38.55 | |
41 | 512 | Norrbohm Hugo | 2001 | TÄBY SIM | AX5901 | 25 m | 1:40.48 | |
42 | 216 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | 1:40.74 | |
43 | 323 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 1:40.88 | |
44 | 464 | Amilon Oscar | 2002 | TÄBY SIM | AH6102 | 50 m | 1:43.96 | |
45 | 286 | Lehtonen Hebert Alexander | 2002 | SPÅRVÄGEN | AO9102 | 25 m | 1:44.14 | |
46 | 212 | Kenning Max | 2001 | SALTSJÖB | AJ6101 | 25 m | 1:49.19 | |
47 | 278 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 1:56.57 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 25 maj 2014 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 14:34 |