Program för Neptuniaden 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 47, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 179 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 25 m | 2:20.88 | |
2 | 176 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 2:25.70 | |
3 | 78 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 2:31.78 | |
4 | 146 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 2:37.60 | |
5 | 510 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:42.19 | |
6 | 293 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 2:44.78 | |
7 | 130 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | AC4502 | 25 m | 2:49.55 | |
8 | 668 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 25 m | 2:49.65 | |
9 | 520 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 2:49.90 | |
10 | 81 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 2:52.49 | |
11 | 74 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 2:52.72 | |
12 | 38 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 2:53.83 | |
13 | 519 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 2:54.73 | |
14 | 295 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 2:54.77 | |
15 | 667 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 50 m | 2:55.17 | |
16 | 314 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 2:55.30 | |
17 | 166 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 25 m | 2:56.15 | |
18 | 47 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | GUSTAVSBER | AI3701 | 25 m | 2:58.13 | |
19 | 155 | Johansson Sebastian | 2003 | SK NEPTUN | AD0903 | 25 m | 3:04.15 | |
20 | 417 | Nordin Isak | 2001 | TUREBERG | AK3501 | 25 m | 3:06.71 | |
21 | 77 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 3:09.55 | |
22 | 307 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 3:11.11 | |
23 | 437 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 3:12.94 | |
24 | 273 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 3:15.96 | |
25 | 419 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 3:17.10 | |
26 | 518 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 50 m | 3:17.71 | |
27 | 61 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 3:18.40 | |
28 | 506 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 3:19.18 | |
29 | 297 | O´malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 3:19.46 | |
30 | 86 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 3:30.27 | |
31 | 212 | Kenning Max | 2001 | SALTSJÖB | AJ6101 | 50 m | ||
32 | 216 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 50 m | ||
33 | 421 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 50 m | ||
34 | 438 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 25 maj 2014 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 14:34 |