Program for Hela-uinnit 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 4, M, P-12 50 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Rusi Jani | 1984 | AUi | 50 m | 23.70 | 23.70 | ||
2 | Liehu Aleksi | 1995 | STRiksu | 50 m | 24.70 | 24.70 | ||
3 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 50 m | 24.96 | 24.96 | ||
4 | Pyykkönen Kalle | 1996 | UiTa | 50 m | 25.45 | 25.45 | ||
5 | Nenonen Konsta | 1998 | Cetus | 50 m | 25.75 | 25.75 | ||
6 | Wallenius Tommi | 1994 | ÅSK | 50 m | 25.79 | 25.79 | ||
7 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 50 m | 25.96 | 25.96 | ||
8 | Auri Arto | 1997 | UiTa | 50 m | 26.19 | 26.19 | ||
9 | Mäkinen Oskari | 1997 | UiTa | 50 m | 26.59 | 26.59 | ||
10 | Paavilainen Esa | 1997 | Cetus | 25 m | 25.91 | 26.91 | ||
11 | Salo Saku | 1995 | UiTa | 25 m | 26.12 | 27.12 | ||
12 | Nyrhinen Aake | 1997 | UiTa | 50 m | 27.25 | 27.25 | ||
13 | Kotiranta Joonas | 1998 | Cetus | 50 m | 27.36 | 27.36 | ||
14 | Kause Jussi | 1997 | PTU | 50 m | 27.41 | 27.41 | ||
15 | Jantunen Patrik | 1999 | UiTa | 50 m | 27.55 | 27.55 | ||
16 | Väisänen Valtteri | 1999 | KU | 25 m | 26.83 | 27.83 | ||
17 | Strömberg Jan | 1999 | Cetus | 50 m | 28.18 | 28.18 | ||
18 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 50 m | 28.60 | 28.60 | ||
19 | Pyrhönen Aleksi | 1997 | Poseidon | 50 m | 28.62 | 28.62 | ||
20 | Somero Valtteri | 1998 | Poseidon | 25 m | 27.64 | 28.64 | ||
21 | Kuisma Markus | 1998 | SomE | 25 m | 27.72 | 28.72 | ||
22 | Kaarlenkaski Artturi | 1997 | UiTa | 50 m | 28.92 | 28.92 | ||
23 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 50 m | 29.07 | 29.07 | ||
24 | Koskela Lauri | 1999 | UiTa | 50 m | 29.20 | 29.20 | ||
25 | Salminen Aleksi | 1998 | NumKis | 25 m | 28.52 | 29.52 | ||
26 | Wihanto Antti | 1962 | AUi | 50 m | 29.97 | 29.97 | ||
27 | Rantakokko Elias | 1998 | ÅSK | 25 m | 28.98 | 29.98 | ||
28 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 50 m | 29.99 | 29.99 | ||
29 | Ekström Elmeri | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 30.28 | 30.28 | ||
30 | Sundsten Robin | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 30.54 | 30.54 | ||
31 | Järkkä Teemu | 1999 | NumKis | 25 m | 29.59 | 30.59 | ||
32 | Laine Eemil | 1998 | NoPy | 25 m | 29.68 | 30.68 | ||
33 | Wikstedt Valtteri | 1999 | AUi | 50 m | 31.21 | 31.21 | ||
34 | Malm Ivar | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 31.22 | 31.22 | ||
35 | Toivonen Eetu | 1998 | NumKis | 25 m | 30.76 | 31.76 | ||
36 | Koli Petri | 1986 | AUi | 50 m | 32.15 | 32.15 | ||
37 | Nurmi Taito | 1961 | AUi | 25 m | 31.33 | 32.33 | ||
38 | Toikka Lauri | 1984 | AUi | 25 m | 31.53 | 32.53 | ||
39 | Koskelo Rio | 1997 | ÅSK | 25 m | 31.63 | 32.63 | ||
40 | Kuronen Onni | 2000 | NoPy | 25 m | 32.06 | 33.06 | ||
41 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 33.07 | 33.07 | ||
42 | Saarimaa Otto | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 33.08 | 33.08 | ||
43 | Ihanamäki Teemu | 2001 | KU | 50 m | 33.29 | 33.29 | ||
44 | Forsel Marcus | 2003 | KU | 50 m | 33.42 | 33.42 | ||
45 | Arvas Jussi | 1999 | ÅSK | 25 m | 32.84 | 33.84 | ||
46 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 25 m | 32.84 | 33.84 | ||
47 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 50 m | 33.86 | 33.86 | ||
48 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 50 m | 34.32 | 34.32 | ||
49 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 50 m | 34.72 | 34.72 | ||
50 | Vainionpää Veeti | 2001 | SiWa | 50 m | 35.22 | 35.22 | ||
51 | Laitinen Otto | 1998 | SalU | 25 m | 34.59 | 35.59 | ||
52 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 36.09 | 36.09 | ||
53 | Rantala Jani-kristian | 2000 | SiWa | 50 m | 36.11 | 36.11 | ||
54 | Honkamaa Vilho | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 35.33 | 36.33 | ||
55 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 25 m | 35.38 | 36.38 | ||
56 | Viitasalo Niclas | 2002 | NoPy | 25 m | 35.58 | 36.58 | ||
57 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 25 m | 35.72 | 36.72 | ||
58 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 25 m | 35.75 | 36.75 | ||
59 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 25 m | 35.91 | 36.91 | ||
60 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 50 m | 36.94 | 36.94 | ||
61 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 25 m | 37.06 | 38.06 | ||
62 | Kaljunen Aleksi | 2003 | AUi | 25 m | 37.48 | 38.48 | ||
63 | Häyrinen Jussi | 2002 | ÅSK | 25 m | 37.58 | 38.58 | ||
64 | Jaspi Heikki | 2003 | AUi | 50 m | 38.90 | 38.90 | ||
65 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 50 m | 40.23 | 40.23 | ||
66 | Konttinen Akira | 2003 | RaisU | 25 m | 39.29 | 40.29 | ||
67 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 39.33 | 40.33 | ||
68 | Miromaa Jimi | 1996 | ÅSK | 50 m | 40.86 | 40.86 | ||
69 | Nurminen Kaarlo | 2002 | AUi | 50 m | 40.88 | 40.88 | ||
70 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 25 m | 40.27 | 41.27 | ||
71 | Anttila Lauri | 2002 | PUS | 50 m | 41.66 | 41.66 | ||
72 | Kinnunen Santeri | 2002 | UiKaa | 25 m | 40.76 | 41.76 | ||
73 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 25 m | 40.86 | 41.86 | ||
74 | Hihnala Frans | 2003 | RaisU | 25 m | 41.00 | 42.00 | ||
75 | Muuri Miko | 2004 | UiKaa | 25 m | 42.24 | 43.24 | ||
76 | Karttunen Joonas | 2003 | RaisU | 25 m | 42.54 | 43.54 | ||
77 | Lehtovaara Verneri | 2004 | SalU | 25 m | 43.23 | 44.23 | ||
78 | Pitkänen Ilpo | 2003 | LUS | 50 m | 44.27 | 44.27 | ||
79 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 25 m | 43.67 | 44.67 | ||
80 | Isomaa Jesper | 2004 | LUS | 50 m | 44.96 | 44.96 | ||
81 | Turkka Eetu | 2000 | Poseidon | 25 m | 44.00 | 45.00 | ||
82 | Korhonen Pauli | 2001 | RaisU | 25 m | 44.40 | 45.40 | ||
83 | Vuollet Linus | 2004 | VUS-VSS | 50 m | 46.32 | 46.32 | ||
84 | Ylipelkonen Matias | 2003 | SeUi | 25 m | 45.61 | 46.61 | ||
85 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 25 m | 47.75 | 48.75 | ||
86 | Boucht Oscar | 2004 | ÅSK | 25 m | 52.52 | 53.52 | ||
87 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 50 m | 54.77 | 54.77 | ||
88 | Rantanen Eerik | 2004 | UiKaa | 25 m | 54.10 | 55.10 | ||
89 | Rauhala Rasmus | 2004 | UiKaa | 25 m | 56.42 | 57.42 | ||
90 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |