Program for Hela-uinnit 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 11, N, T-15 200 m ru |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Merenluoto Kristiina | 2000 | AUi | 50 m | 2:46.64 | 2:46.64 | ||
2 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 25 m | 2:41.07 | 2:47.07 | ||
3 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 50 m | 2:49.42 | 2:49.42 | ||
4 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 50 m | 2:50.59 | 2:50.59 | ||
5 | Tsvrtkova Alika | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:56.94 | 2:56.94 | ||
6 | Metsämäki Ida | 1998 | SalU | 25 m | 2:51.64 | 2:57.64 | ||
7 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 50 m | 3:00.14 | 3:00.14 | ||
8 | Pirhonen Fanni | 2000 | UiTa | 25 m | 2:55.03 | 3:01.03 | ||
9 | Yli-Jama Maria | 1999 | SalU | 50 m | 3:01.34 | 3:01.34 | ||
10 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 50 m | 3:01.94 | 3:01.94 | ||
11 | Räike Aino | 1999 | SalU | 25 m | 2:56.20 | 3:02.20 | ||
12 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 25 m | 2:56.32 | 3:02.32 | ||
13 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 50 m | 3:02.89 | 3:02.89 | ||
14 | Kaarto Elli-Nora | 1997 | SalU | 25 m | 2:56.91 | 3:02.91 | ||
15 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 50 m | 3:03.10 | 3:03.10 | ||
16 | Suova Johanna | 1999 | UiTa | 50 m | 3:03.38 | 3:03.38 | ||
17 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 25 m | 2:57.94 | 3:03.94 | ||
18 | Penttilä Pinja | 2001 | UKK | 25 m | 2:58.35 | 3:04.35 | ||
19 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 50 m | 3:04.60 | 3:04.60 | ||
20 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 50 m | 3:04.64 | 3:04.64 | ||
21 | Miettinen Jenna | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 3:07.56 | 3:07.56 | ||
22 | Vuollet Fanny | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 3:07.67 | 3:07.67 | ||
23 | Sojolin Saara | 2001 | UiTa | 25 m | 3:01.86 | 3:07.86 | ||
24 | Anttila Milla-Marita | 2000 | KoVe-Ve | 25 m | 3:02.22 | 3:08.22 | ||
25 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 50 m | 3:08.86 | 3:08.86 | ||
26 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 50 m | 3:08.88 | 3:08.88 | ||
27 | Orellana Micaela | 1999 | Cetus | 50 m | 3:09.20 | 3:09.20 | ||
28 | Hjelm Roosa | 1997 | Poseidon | 50 m | 3:12.13 | 3:12.13 | ||
29 | Eloranta Anni | 2001 | STRiksu | 50 m | 3:12.21 | 3:12.21 | ||
30 | Harle Hilda | 2001 | ORCA | 25 m | 3:07.37 | 3:13.37 | ||
31 | Aro Anni | 2001 | NoPy | 50 m | 3:13.97 | 3:13.97 | ||
32 | Kotiranta Eevi | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 3:14.72 | 3:14.72 | ||
33 | Rantanen Nitta | 2000 | Poseidon | 50 m | 3:16.59 | 3:16.59 | ||
34 | Vallenius Iida | 1999 | ÅSK | 50 m | 3:16.71 | 3:16.71 | ||
35 | Salminen Venla | 2002 | SomE | 50 m | 3:16.82 | 3:16.82 | ||
36 | Uusikumpu Petra | 2001 | SiWa | 25 m | 3:11.21 | 3:17.21 | ||
37 | Yli-Jama Riikka | 2000 | SalU | 25 m | 3:11.33 | 3:17.33 | ||
38 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 50 m | 3:18.19 | 3:18.19 | ||
39 | Pohjola Meri | 2001 | SalU | 25 m | 3:12.33 | 3:18.33 | ||
40 | Eränpalo Nea | 2001 | Cetus | 50 m | 3:18.85 | 3:18.85 | ||
41 | Rosnell Jasmin | 2000 | ÅSK | 25 m | 3:13.29 | 3:19.29 | ||
42 | Snabb Vanja | 2001 | ESS | 50 m | 3:23.60 | 3:23.60 | ||
43 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 25 m | 3:48.92 | 3:54.92 | ||
44 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
45 | Hyvärinen Mette | 2002 | UiKaa | 25 m | ||||
46 | Strandberg Ellen | 2002 | Poseidon | 25 m | ||||
47 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 25 m | ||||
48 | Puronurmi Petra | 2000 | UKK | 25 m | ||||
49 | Vainikka Ella | 1998 | NumKis | 25 m | ||||
50 | Pusa Vilhelmiina | 2001 | RaUS | 25 m | ||||
51 | Nieminen Emma | 1996 | UiTa | 25 m | ||||
52 | Tiainen Ella-maria | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |