Program för ENA-cupen 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
ENA-Cupen 2014 |
|
Utskriftsdatum |
06 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
08:38 |
|
|
Arrangör |
Simklubben ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 13, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
|
200 |
3 |
Mikaela Jogell |
2003 |
AB8803 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
58 |
4 |
Eva Shahverdyan |
2004 |
AQ6204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
9 |
3 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
179 |
4 |
Louise Haglund |
2003 |
AY6803 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
22 |
5 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Evelina Larsson |
2002 |
BA1602 |
HK SIM |
|
25m |
2:10.65 |
54 |
2 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:50.58 |
57 |
3 |
Ida Saikkonen Thelin |
2002 |
AZ2402 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:41.88 |
48 |
4 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:50.21 |
113 |
5 |
Ellen Nyhlin |
2000 |
AW3800 |
HK SIM |
|
25m |
1:52.00 |
162 |
6 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Ella Vogel |
2001 |
AY4801 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:38.95 |
87 |
2 |
Josephine Olsson |
2001 |
AP1601 |
GIMO SS |
|
50m |
1:37.71 |
98 |
3 |
Klara Zachrisson |
2001 |
AZ0201 |
HEDEMORA |
|
50m |
1:34.75 |
74 |
4 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:36.04 |
151 |
5 |
Emilia Boberg |
2002 |
AV9602 |
SK ENA |
|
25m |
1:37.85 |
43 |
6 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:40.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:32.09 |
52 |
2 |
Emelie Moroni |
2001 |
BD3401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:30.46 |
190 |
3 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:29.96 |
104 |
4 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
HK SIM |
|
25m |
1:30.16 |
115 |
5 |
Emma Sibelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
50m |
1:31.32 |
10 |
6 |
Emma Carlsson |
2002 |
AP5602 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:32.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:28.68 |
167 |
2 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:27.56 |
94 |
3 |
Maja Hallström |
2000 |
BM5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:26.59 |
62 |
4 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:27.25 |
112 |
5 |
Awaz Nabi Pour |
2000 |
BE3800 |
HK SIM |
|
25m |
1:28.50 |
44 |
6 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:28.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
1:22.73 |
12 |
2 |
Clara Eklund |
2000 |
AV5800 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:20.12 |
166 |
3 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
25m |
1:19.07 |
177 |
4 |
Amanda Granlund |
1999 |
AI9299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:19.78 |
8 |
5 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:20.72 |
117 |
6 |
Alexandra Thungren |
1997 |
BR1897 |
HK SIM |
|
25m |
1:24.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Tova Barresäter |
2000 |
AM6800 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:17.34 |
105 |
2 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:15.94 |
176 |
3 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:15.73 |
210 |
4 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IFÅ |
|
25m |
1:15.80 |
185 |
5 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:16.07 |
47 |
6 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:13.38 |
156 |
2 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
25m |
1:11.18 |
175 |
3 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:07.50 |
146 |
4 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:11.16 |
170 |
5 |
Viktoria Vuori |
1995 |
AK7895 |
SK ENA |
|
25m |
1:12.41 |
191 |
6 |
Linnea Åkerman |
1999 |
AV0899 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:13.56 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
06 september 2014 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
08:38 |
|