Startliste for FynRundt 4
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
FynRundt 4 |
|
Udskriftsdato |
27 april 2014 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|
|
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 april 2014 |
|
|
|
|
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
185 |
2 |
Emma V. Rasmussen |
2004 |
0496AA |
OSLF |
|
25m |
|
206 |
3 |
Josefine Risum Jørgensen |
2004 |
0406AC |
OSK |
|
25m |
|
138 |
4 |
Mathilde Petersen |
2004 |
|
FREM |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
127 |
2 |
Frida Karoline Dall |
2004 |
|
FREM |
|
25m |
|
187 |
3 |
Julija Bliucukis |
2005 |
|
OSK |
|
25m |
|
12 |
4 |
Kaya Mathilde Lund |
2006 |
|
RINGE |
|
25m |
|
238 |
5 |
Laura Riber Memborg |
2004 |
0428AL |
NYBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
145 |
1 |
Frederikke Bager |
2001 |
|
FREM |
|
25m |
|
146 |
2 |
Freja Kathrine Borup |
2003 |
|
FREM |
|
25m |
|
135 |
3 |
Kathrine H Mackeprang |
2004 |
0448AA |
FREM |
|
25m |
2:13.29 |
160 |
4 |
Anna Funder-Schmidt |
2005 |
|
OSLF |
|
25m |
|
199 |
5 |
Nikoline Andesen |
2003 |
0368AR |
OSK |
|
25m |
|
181 |
6 |
Fie Fjord Kaldahl |
2004 |
0424AM |
OSLF |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Agnete Habermann |
2005 |
0576AA |
OSK |
|
25m |
2:02.04 |
205 |
2 |
Laura Juul |
2004 |
0476AH |
OSK |
|
25m |
1:52.21 |
172 |
3 |
Mia Andersen |
2002 |
0266AQ |
OSLF |
|
25m |
1:46.84 |
119 |
4 |
Kirstine R. Rosenkilde |
2003 |
0398AN |
NYBORG |
|
25m |
1:51.04 |
105 |
5 |
Freja S. Falkenstrøm |
2004 |
0434AK |
NYBORG |
|
25m |
1:57.31 |
112 |
6 |
Chelsea Nielsen |
2004 |
0432AF |
NYBORG |
|
25m |
2:03.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
114 |
1 |
Isabella Olsen |
2003 |
0336AL |
NYBORG |
|
25m |
1:45.49 |
100 |
2 |
Helga Bak |
2004 |
0494AA |
NYBORG |
|
25m |
1:40.08 |
169 |
3 |
Iben Lindal Overgaard |
2003 |
0302AH |
OSLF |
|
25m |
1:36.32 |
229 |
4 |
Stine Godtfredsen |
2000 |
0052BB |
TOMMERUP |
|
25m |
1:36.70 |
178 |
5 |
Kaya Yang Eisensee |
2004 |
0456AM |
OSLF |
|
25m |
1:43.59 |
7 |
6 |
Klara Anna Mathisen |
2003 |
0302AR |
RINGE |
|
25m |
1:45.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Amalie Tolstrup Rasmussen |
2002 |
0296AW |
TOMMERUP |
|
25m |
1:33.54 |
10 |
2 |
Amanda Siomone Witte |
2003 |
0344AC |
RINGE |
|
25m |
1:32.32 |
110 |
3 |
Randi Jørgensen |
2002 |
0286AR |
NYBORG |
|
25m |
1:29.97 |
102 |
4 |
Julie Ejby |
2002 |
0282AD |
NYBORG |
|
25m |
1:31.23 |
108 |
5 |
Cille Ingemann Halkjær |
2001 |
0172AX |
NYBORG |
|
25m |
1:32.95 |
170 |
6 |
Erantis F P Sørensen |
2002 |
0238AF |
OSLF |
|
25m |
1:34.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
216 |
1 |
Nanna Nielsen |
2000 |
0036AF |
OSK |
|
25m |
1:27.74 |
194 |
2 |
Maibritt Skjoldborg |
2002 |
0284AO |
OSK |
|
25m |
1:21.23 |
165 |
3 |
Christine Krogh |
2003 |
0376AH |
OSLF |
|
25m |
1:19.54 |
122 |
4 |
Camilla Vestergaard |
2000 |
0078AF |
NYBORG |
|
25m |
1:20.22 |
237 |
5 |
Trine Bruun-Petersen |
2003 |
0392AN |
TOMMERUP |
|
25m |
1:23.99 |
33 |
6 |
Liva Busk |
2003 |
0346AI |
SVENDBORG |
|
25m |
1:29.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
27 april 2014 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|