Startliste for Alm. Brand Bank cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Alm. Brand Bank Cup |
|
Udskriftsdato |
26 april 2014 |
|
|
Stævne by |
Blovstrød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:59 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 april 2014 |
|
|
|
|
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
263 |
2 |
Mathilde Friis Autzen |
2005 |
|
ALLERØD |
|
25m |
|
152 |
3 |
Asta Bundgaard Wanscher |
2006 |
|
ALLERØD |
|
25m |
|
150 |
4 |
Line Krog Rose |
2006 |
|
ALLERØD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Ida Sund |
2000 |
0064AX |
TRITON B |
|
25m |
|
279 |
2 |
Ofelia Thomsen |
2005 |
|
ALLERØD |
|
25m |
4:18.08 |
234 |
3 |
Asta Andersen |
2003 |
0398AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
3:51.31 |
127 |
4 |
Cecilie Pihl |
2004 |
0476AD |
ALLERØD |
|
25m |
4:05.63 |
144 |
5 |
Laura Hindsgaul |
2005 |
|
ALLERØD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
42 |
1 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
3:38.53 |
37 |
2 |
Helene Jensen |
2003 |
0394AE |
HERLEV |
|
25m |
3:33.19 |
122 |
3 |
Mille Pedersen |
2003 |
0392AO |
ALLERØD |
|
25m |
3:25.63 |
99 |
4 |
Ida Rishøj |
2002 |
0286AF |
TRITON B |
|
25m |
3:28.52 |
178 |
5 |
Maja Emilie Nielsen |
2002 |
0206AN |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:37.88 |
46 |
6 |
Ida Oest |
2003 |
0386AS |
HERLEV |
|
25m |
3:46.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
121 |
1 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
25m |
3:19.79 |
34 |
2 |
Emma Hald |
2001 |
0172AM |
HERLEV |
|
25m |
3:15.02 |
3 |
3 |
Anna Glad |
1999 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:15.00 |
7 |
4 |
Sif Salomonsen |
2000 |
0036BC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:15.00 |
85 |
5 |
Isabel Kol Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
25m |
3:19.36 |
130 |
6 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
25m |
3:25.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
58 |
1 |
Silje Thramkrongart |
2001 |
0172AL |
ALLERØD |
|
25m |
2:59.91 |
104 |
2 |
Emma Fie Holck Sørensen |
1999 |
9926AR |
TRITON B |
|
25m |
2:47.71 |
62 |
3 |
Luna Juul Lentoft |
2000 |
0044AE |
BIRKERØD |
|
25m |
2:41.35 |
54 |
4 |
Karina Garne Larsen |
2000 |
0068AH |
ALLERØD |
|
25m |
2:42.96 |
98 |
5 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
25m |
2:53.61 |
19 |
6 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
3:01.65 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
26 april 2014 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
08:59 |
|