Program för Alm. Brand Bank cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lørdag
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Alm. Brand Bank Cup |
|
Udskriftsdato |
26 april 2014 |
|
|
Stævne by |
Blovstrød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:59 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 april 2014 |
|
|
|
|
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
149 |
2 |
Mads Naver |
2004 |
|
ALLERØD |
|
25m |
|
141 |
3 |
Noah Anker-Møller |
2006 |
|
ALLERØD |
|
25m |
|
148 |
4 |
Theodor Wernberg Løvgren |
2005 |
|
ALLERØD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
240 |
2 |
Lucas Juhler |
2004 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:10.50 |
142 |
3 |
Victor Bornemann |
2004 |
0489AD |
ALLERØD |
|
25m |
2:06.20 |
250 |
4 |
Grigory Selivanov |
2004 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:10.08 |
242 |
5 |
Magnus B. Knudsen |
2005 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:20.50 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
146 |
1 |
Malthe Funk Larsen |
2005 |
0577AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:55.67 |
123 |
2 |
Joakim R. Petersen |
2003 |
0307AI |
ALLERØD |
|
25m |
1:51.48 |
244 |
3 |
Alex Baes Maidens |
2004 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:48.69 |
210 |
4 |
Tobias Kalmeyer Folkmann |
2002 |
|
HERLEV |
|
25m |
1:49.02 |
147 |
5 |
Magnus Løfquist |
2005 |
0513AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:52.56 |
2 |
6 |
Frederik H. Fuglsang |
1999 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
30 |
1 |
Adar Benli |
2001 |
0143AR |
HERLEV |
|
25m |
1:40.02 |
32 |
2 |
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
0581AD |
HERLEV |
|
25m |
1:39.62 |
35 |
3 |
Peter Holm |
2003 |
0393AF |
HERLEV |
|
25m |
1:37.60 |
248 |
4 |
Andreas Reiter |
2002 |
0207AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:39.27 |
238 |
5 |
Robert Groth |
2003 |
0317AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:39.79 |
237 |
6 |
Michael Elliks |
2002 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:46.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Marius Wanscher |
2002 |
0293AM |
ALLERØD |
|
25m |
1:36.58 |
119 |
2 |
Frederik Bach Mindested |
2003 |
0327AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:36.19 |
227 |
3 |
Mika Rademakers |
2001 |
0147AO |
TVS IF |
|
25m |
1:34.22 |
44 |
4 |
Kristian Moffett |
2003 |
0339AA |
HERLEV |
|
25m |
1:35.02 |
43 |
5 |
Altin Misimi |
2002 |
0231AQ |
HERLEV |
|
25m |
1:36.19 |
33 |
6 |
Gabriel Elmedyb |
2004 |
0485AG |
HERLEV |
|
25m |
1:36.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
117 |
1 |
Jakob Legaard |
2003 |
0317AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:31.63 |
8 |
2 |
Benjamin Spicker |
2002 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:29.22 |
134 |
3 |
Nicholas Svane |
2002 |
0213AF |
ALLERØD |
|
25m |
1:25.55 |
95 |
4 |
Mathias Lindgaard |
2004 |
0467AA |
TRITON B |
|
25m |
1:25.88 |
5 |
5 |
Adam Holm Jørgensen |
2002 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:29.47 |
108 |
6 |
Malde Tesch Busse |
2003 |
0329AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:32.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Lucas Burmester |
2002 |
0237AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:24.26 |
27 |
2 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.51 |
9 |
3 |
Mikkel Steffensen |
2000 |
0091AR |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.97 |
176 |
4 |
Elia Latta |
2002 |
0227AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:22.11 |
83 |
5 |
Lasse Darlem Brandt |
2003 |
0379AH |
TRITON B |
|
25m |
1:22.60 |
41 |
6 |
Erik Li |
2003 |
0391AF |
HERLEV |
|
25m |
1:24.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Mikkel Hjelm |
2003 |
0375AG |
TRITON B |
|
25m |
1:17.55 |
21 |
2 |
Mattias Houen |
2002 |
0255AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:15.54 |
20 |
3 |
Johan Bremer Holmgård |
2001 |
0123AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:14.99 |
23 |
4 |
Thor Klysner |
2001 |
0121AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:15.26 |
173 |
5 |
Tobias Hufeldt |
2001 |
0169AH |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:16.28 |
92 |
6 |
Kasper Francke Johannesen |
2003 |
0377AE |
TRITON B |
|
25m |
1:18.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
94 |
1 |
Emil Kvistbo |
1999 |
9953AK |
TRITON B |
|
25m |
1:14.35 |
115 |
2 |
Christian K. Jensen |
2000 |
0099AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:10.10 |
97 |
3 |
Jens Gustav Nielson |
1999 |
9971AK |
TRITON B |
|
25m |
1:08.41 |
81 |
4 |
Kasper Bonnichsen |
2002 |
0283AD |
TRITON B |
|
25m |
1:08.69 |
101 |
5 |
Gustav Stjernholm |
2002 |
0215AD |
TRITON B |
|
25m |
1:10.81 |
93 |
6 |
Daniel Johansen |
2000 |
0023AC |
TRITON B |
|
25m |
1:14.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
213 |
1 |
Marcus Dam Enkebølle |
1998 |
9859AQ |
TVS IF |
|
25m |
1:03.09 |
157 |
2 |
Mads Haugård Hansen |
2000 |
0059AH |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:02.15 |
153 |
3 |
Sofus Brandt Andersen |
1998 |
9823AU |
HVIDOVRE |
|
25m |
59.82 |
163 |
4 |
Jakob Petersen |
1999 |
9941AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:00.81 |
222 |
5 |
Gustav Jørgensen |
2000 |
0075AP |
TVS IF |
|
25m |
1:02.85 |
91 |
6 |
Mads Raaby Jensen |
2001 |
0149AB |
TRITON B |
|
25m |
1:05.88 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
26 april 2014 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
08:59 |
|