Ohjelma Lappi - Uinnit 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 1
|
Kilpailu |
Lappi-uinnit 2014 |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 toukokuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
09:49 |
|
|
Järjestäjä |
Kemin Uimaseura & Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
17 toukokuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 1, 200m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (7) |
Oletettu alkamisaika 10:00 |
Erä 1 (7) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Laura Saloranta |
1997 |
97A350 |
HAHE |
|
25m |
|
|
3 |
Rosa-Maria Alaraasakka |
1996 |
96B082 |
HAHE |
|
25m |
|
|
4 |
Ronja Nätynki |
2002 |
02A807 |
SCR |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Viona Mönttinen |
2003 |
03A433 |
OuLo |
|
25m |
|
|
2 |
Bigga Guttorm |
2000 |
|
Karasjok |
|
25m |
3:13.14 |
3:13.14 |
3 |
Siiri Marja Sipilä Naess |
2001 |
|
Karasjok |
|
25m |
2:58.68 |
2:58.68 |
4 |
Anastasia Dmitrieva |
2003 |
|
APATITY |
|
25m |
3:00.00 |
3:00.00 |
5 |
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
03A130 |
SCR |
|
25m |
3:16.12 |
3:16.12 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elisa Vakkuri |
2002 |
02A029 |
KemTU |
|
50m |
2:54.78 |
2:50.78 |
2 |
Anni Niemistö |
2001 |
01A021 |
KemjK |
|
25m |
2:46.59 |
2:46.59 |
3 |
Iida Laukka |
1998 |
98B152 |
KemPy |
|
25m |
2:44.08 |
2:44.08 |
4 |
Ilona Lampela |
1999 |
99B083 |
KemjK |
|
50m |
2:48.85 |
2:44.85 |
5 |
Ella Takalo |
2000 |
00A442 |
KemPy |
|
25m |
2:46.84 |
2:46.84 |
6 |
Julia Kinnunen |
2000 |
00A853 |
KemTU |
|
50m |
2:54.95 |
2:50.95 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Katariina Kourula |
2002 |
02A350 |
KemUS |
|
50m |
2:45.80 |
2:41.80 |
2 |
Jenni Kangas |
2000 |
00A816 |
HAHE |
|
25m |
2:40.68 |
2:40.68 |
3 |
Silja Kanto |
2000 |
00A879 |
KemUS |
|
25m |
2:40.09 |
2:40.09 |
4 |
Ida Marie Nystad Nilsen |
1999 |
|
Karasjok |
|
25m |
2:40.62 |
2:40.62 |
5 |
Uliya Karpova |
1998 |
|
APATITY |
|
25m |
2:41.00 |
2:41.00 |
6 |
Silja Vilmilä |
2001 |
01A576 |
SCR |
|
25m |
2:43.04 |
2:43.04 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Heidi Ruonavaara |
1996 |
96A053 |
KemTU |
|
25m |
2:32.77 |
2:32.77 |
2 |
Anni Willman |
2001 |
01A189 |
OuLo |
|
25m |
2:31.14 |
2:31.14 |
3 |
Satu-Lotta Pitko |
1998 |
98A148 |
KemUS |
|
25m |
2:28.42 |
2:28.42 |
4 |
Janina Pyrrö |
1998 |
98A169 |
KemjK |
|
25m |
2:29.74 |
2:29.74 |
5 |
Sanni Leena Sipilä Naess |
1999 |
|
Karasjok |
|
25m |
2:31.36 |
2:31.36 |
6 |
Jonna Airisniemi |
2000 |
00A667 |
KemjK |
|
50m |
2:42.11 |
2:38.11 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henna Haipus |
2001 |
01A060 |
KemPy |
|
25m |
2:26.13 |
2:26.13 |
2 |
Eevi Tyni |
1998 |
98A269 |
KemPy |
|
50m |
2:29.70 |
2:25.70 |
3 |
Iida-Maria Laine |
2001 |
01A626 |
OuLo |
|
50m |
2:28.71 |
2:24.71 |
4 |
Katariina Räsänen |
1999 |
99A152 |
OU |
|
25m |
2:25.39 |
2:25.39 |
5 |
Ida-Maria Juntunen |
1999 |
99A061 |
KemPy |
|
25m |
2:25.98 |
2:25.98 |
6 |
Regine Balto Johansen |
1998 |
|
Karasjok |
|
25m |
2:28.01 |
2:28.01 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kaisa Pulkkinen |
2000 |
00A227 |
TorUS |
|
25m |
2:21.67 |
2:21.67 |
2 |
Reetta-Maija Perätalo |
2000 |
00A182 |
OuLo |
|
25m |
2:20.73 |
2:20.73 |
3 |
Eveliina Palo |
1999 |
99A060 |
KemUS |
|
25m |
2:15.90 |
2:15.90 |
4 |
Anna Röytiö |
1998 |
98A003 |
SCR |
|
50m |
2:21.35 |
2:17.35 |
5 |
Enni Hukka |
1997 |
97A205 |
SCR |
|
25m |
2:20.91 |
2:20.91 |
6 |
Nelle Ojakippola |
2001 |
01A440 |
ViesU |
|
50m |
2:27.33 |
2:23.33 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.11 |
Tulostuspäivämäärä |
17 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
09:49 |
|