Ohjelma Lappi - Uinnit 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 20
|
Kilpailu |
Lappi-uinnit 2014 |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 toukokuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
16:30 |
|
|
Järjestäjä |
Kemin Uimaseura & Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
17 toukokuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 20, 100m Selkäuinti Miehet |
Loppukilpailut (5) |
Oletettu alkamisaika 18:19 |
Erä 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Justus Jylhä |
2000 |
00A925 |
OU |
|
25m |
2:07.70 |
2:07.70 |
2 |
Nikita Abakumova |
2002 |
|
APATITY |
|
25m |
1:39.60 |
1:39.60 |
3 |
Yaroslav Kotov |
2002 |
|
APATITY |
|
25m |
1:36.50 |
1:36.50 |
4 |
Elias Juntunen |
2002 |
02A075 |
KemPy |
|
50m |
1:39.10 |
1:37.10 |
5 |
Otto Luokkala |
2001 |
01A072 |
KemTU |
|
25m |
1:48.43 |
1:48.43 |
6 |
Kris Shpotin |
2001 |
01A190 |
SCR |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aatu Pirneskoski |
2001 |
01A409 |
KemTU |
|
50m |
1:37.91 |
1:35.91 |
2 |
Henrik Siltari |
2002 |
02A355 |
KemUS |
|
25m |
1:34.64 |
1:34.64 |
3 |
Sergey Boduhin |
2002 |
|
APATITY |
|
25m |
1:34.20 |
1:34.20 |
4 |
Oliver Kela |
2002 |
02A668 |
SCR |
|
25m |
1:34.53 |
1:34.53 |
5 |
Toni Lipponen |
2003 |
03A125 |
KemUS |
|
25m |
1:34.81 |
1:34.81 |
6 |
Tatu Kähkölä |
2002 |
02A314 |
OU |
|
50m |
1:38.25 |
1:36.25 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Alexei Abrosimov |
2000 |
|
APATITY |
|
25m |
1:33.00 |
1:33.00 |
2 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
02A130 |
SCR |
|
25m |
1:30.28 |
1:30.28 |
3 |
Noa Mäkelä |
2001 |
01A112 |
KemPy |
|
25m |
1:23.61 |
1:23.61 |
4 |
Eino Niemelä |
2000 |
00B246 |
KemUS |
|
25m |
1:28.70 |
1:28.70 |
5 |
Juhani Tapio |
2002 |
02A020 |
KemTU |
|
50m |
1:34.18 |
1:32.18 |
6 |
Timofey Osokin |
2000 |
|
APATITY |
|
25m |
1:33.70 |
1:33.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Dmitrii Shelemov |
1999 |
|
KOVDOR |
|
25m |
1:22.00 |
1:22.00 |
2 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
02A039 |
KemPy |
|
25m |
1:19.29 |
1:19.29 |
3 |
Sietse Halbertsma |
1999 |
|
Karasjok |
|
25m |
1:15.72 |
1:15.72 |
4 |
Onni Kartimo |
2000 |
00A956 |
SCR |
|
25m |
1:16.23 |
1:16.23 |
5 |
Semen Vetlugin |
2003 |
|
KOVDOR |
|
25m |
1:21.00 |
1:21.00 |
6 |
Tapio Siltari |
1963 |
63A059 |
KemUS |
|
25m |
1:22.96 |
1:22.96 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Renat Kuzmin |
2002 |
|
APATITY |
|
25m |
1:11.00 |
1:11.00 |
2 |
Aleksi Kanste |
1998 |
98A409 |
HAHE |
|
25m |
1:07.56 |
1:07.56 |
3 |
Juho Röytiö |
1998 |
98A004 |
SCR |
|
25m |
1:07.37 |
1:07.37 |
4 |
Oscar Raappana |
1998 |
|
Karasjok |
|
25m |
1:07.48 |
1:07.48 |
5 |
Eelis Hukka |
1999 |
99A687 |
SCR |
|
25m |
1:07.79 |
1:07.79 |
6 |
Kirill Samilov |
2001 |
|
KOVDOR |
|
25m |
1:14.00 |
1:14.00 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.11 |
Tulostuspäivämäärä |
17 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
16:30 |
|