Program for Lappi - Uinnit 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
20_S
Laji 20, 100m Selkuinti Miehet |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
213 |
Ryti Juho |
1998 |
SCR |
98A004 |
25 m |
1:07.37 |
1:07.37 |
|
2 |
38 |
Raappana Oscar |
1998 |
Karasjok |
|
25 m |
1:07.48 |
1:07.48 |
|
3 |
163 |
Kanste Aleksi |
1998 |
HAHE |
98A409 |
25 m |
1:07.56 |
1:07.56 |
|
4 |
180 |
Hukka Eelis |
1999 |
SCR |
99A687 |
25 m |
1:07.79 |
1:07.79 |
|
5 |
16 |
Kuzmin Renat |
2002 |
APATITY |
|
25 m |
1:11.00 |
1:11.00 |
|
6 |
9 |
Samilov Kirill |
2001 |
KOVDOR |
|
25 m |
1:14.00 |
1:14.00 |
|
7 |
39 |
Halbertsma Sietse |
1999 |
Karasjok |
|
25 m |
1:15.72 |
1:15.72 |
|
8 |
186 |
Kartimo Onni |
2000 |
SCR |
00A956 |
25 m |
1:16.23 |
1:16.23 |
|
9 |
153 |
Pulkkinen Lasse |
2002 |
KemPy |
02A039 |
25 m |
1:19.29 |
1:19.29 |
|
10 |
227 |
Vetlugin Semen |
2003 |
KOVDOR |
|
25 m |
1:21.00 |
1:21.00 |
|
11 |
7 |
Shelemov Dmitrii |
1999 |
KOVDOR |
|
25 m |
1:22.00 |
1:22.00 |
|
12 |
102 |
Siltari Tapio |
1963 |
KemUS |
63A059 |
25 m |
1:22.96 |
1:22.96 |
|
13 |
152 |
Mkel Noa |
2001 |
KemPy |
01A112 |
25 m |
1:23.61 |
1:23.61 |
|
14 |
93 |
Niemel Eino |
2000 |
KemUS |
00B246 |
25 m |
1:28.70 |
1:28.70 |
|
15 |
203 |
Niemel Vin-Pekka |
2002 |
SCR |
02A130 |
25 m |
1:30.28 |
1:30.28 |
|
16 |
78 |
Tapio Juhani |
2002 |
KemTU |
02A020 |
50 m |
1:34.18 |
1:32.18 |
|
17 |
31 |
Abrosimov Alexei |
2000 |
APATITY |
|
25 m |
1:33.00 |
1:33.00 |
|
18 |
32 |
Osokin Timofey |
2000 |
APATITY |
|
25 m |
1:33.70 |
1:33.70 |
|
19 |
226 |
Boduhin Sergey |
2002 |
APATITY |
|
25 m |
1:34.20 |
1:34.20 |
|
20 |
187 |
Kela Oliver |
2002 |
SCR |
02A668 |
25 m |
1:34.53 |
1:34.53 |
|
21 |
100 |
Siltari Henrik |
2002 |
KemUS |
02A355 |
25 m |
1:34.64 |
1:34.64 |
|
22 |
91 |
Lipponen Toni |
2003 |
KemUS |
03A125 |
25 m |
1:34.81 |
1:34.81 |
|
23 |
72 |
Pirneskoski Aatu |
2001 |
KemTU |
01A409 |
50 m |
1:37.91 |
1:35.91 |
|
24 |
134 |
Khkl Tatu |
2002 |
OU |
02A314 |
50 m |
1:38.25 |
1:36.25 |
|
25 |
18 |
Kotov Yaroslav |
2002 |
APATITY |
|
25 m |
1:36.50 |
1:36.50 |
|
26 |
147 |
Juntunen Elias |
2002 |
KemPy |
02A075 |
50 m |
1:39.10 |
1:37.10 |
|
27 |
17 |
Abakumova Nikita |
2002 |
APATITY |
|
25 m |
1:39.60 |
1:39.60 |
|
28 |
71 |
Luokkala Otto |
2001 |
KemTU |
01A072 |
25 m |
1:48.43 |
1:48.43 |
|
29 |
132 |
Jylh Justus |
2000 |
OU |
00A925 |
25 m |
2:07.70 |
2:07.70 |
|
30 |
215 |
Shpotin Kris |
2001 |
SCR |
01A190 |
25 m |
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.22.11 |
Tulostuspivmr |
16 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
11:35 |
|