Ohjelma Prisma - uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Su 13.4.2014
# | Laji | Vaihe | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|
1 | 50m M bifins (räpylät) | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
2 | 50m N sukellus | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | 50m su P11, M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
4 | 50m su T10, N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | 100m pu M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 100m pu N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 100m ru P14, M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 100m ru T13, N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 200m vu M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 200m vu N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | 400m sku M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | 400m sku N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | 100m vu P13, M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | 100m vu T12, N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 50m ru P11, M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 50m ru T10, N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | 50m ru M masters | Suorafinaali | Erälista | |
18 | 50m ru N masters | Suorafinaali | Erälista | |
19 | 100m su P14, M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | 100m su T13, N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | 100 m M räpyläuinti (m/r) | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 100 m N räpyläuinti (m/r) | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
23 | 50 m M sukellus | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
24 | 50 m N bifins (räpylät) | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
25 | 200m ru M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
26 | 200m ru N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
27 | 50m pu P12, M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
28 | 50m pu T11, N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
29 | 200m sku P13, M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
30 | 200m sku T12, N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
31 | 200m su M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
32 | 200m su N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
33 | 50m vu P11, M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
34 | 50m vu T10, N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
35 | 50m vu M Masters | Suorafinaali | Erälista | |
36 | 50m vu N Masters | Suorafinaali | Erälista | |
37 | 400m vu P12, M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
38 | 400m vu T11, N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
39 | 50 m M räpyläuinti (m/r) | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
40 | 50 m N räpyläuinti (m/r) | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
41 | 4X50m skuv P13, P16, M | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
42 | 4X50m skuv T13, T16, N | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |