Program för Filbyter Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 75
|
Tävling |
Filbyter Cup |
|
Utskriftsdatum |
25 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Linköping |
|
Utskriftstid |
13:33 |
|
|
Arrangör |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 75, 200m Medley Damer 14 o ä |
Finaler (7) |
Sponsor: Engströms Bil |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
360 |
1 |
Sofia Nilsson-Godoy |
2000 |
AX2800 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:24.00 |
286 |
2 |
Ebba Eriksson |
2000 |
AM1600 |
NKK |
|
25m |
3:15.55 |
456 |
3 |
Julia Axelsson |
1999 |
AQ7299 |
ÖSMO SS |
|
50m |
3:10.46 |
268 |
4 |
Wilma Stråhlin |
2000 |
AM4600 |
MOTALA SS |
|
25m |
3:09.69 |
98 |
5 |
Emilia Eerola |
1999 |
BE1499 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:06.11 |
273 |
6 |
Emma Axelsson |
1998 |
AN7298 |
NKK |
|
25m |
3:09.16 |
30 |
7 |
Ellen Ullman |
1998 |
AT7498 |
EKSJÖ SLS |
|
50m |
3:09.96 |
29 |
8 |
Caroline Sevcik |
1999 |
BC2699 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
3:15.20 |
10 |
9 |
Ylva Andersson |
1996 |
BL9296 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
3:23.26 |
81 |
10 |
Ingrid Wanby |
1999 |
BG3299 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:28.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
446 |
1 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:02.21 |
478 |
2 |
Josefin Dufva |
1997 |
BH5697 |
SS04 |
|
25m |
3:00.87 |
62 |
3 |
Lina Jentz |
2000 |
AW9800 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:59.57 |
210 |
4 |
Hilda Linné |
2000 |
BG1800 |
LASS |
|
25m |
2:59.12 |
129 |
5 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:58.93 |
143 |
6 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
2:59.05 |
24 |
7 |
My Rundberg |
1999 |
AL3699 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
2:59.24 |
476 |
8 |
Diana Bagheri |
1997 |
AZ9697 |
SS04 |
|
25m |
3:00.21 |
28 |
9 |
Frida Persson |
1996 |
AS7896 |
EKSJÖ SLS |
|
50m |
3:02.17 |
175 |
10 |
Ida Frössberg |
2000 |
BF3800 |
LASS |
|
25m |
3:02.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Alva Sundberg |
2000 |
AQ5600 |
LASS |
|
25m |
2:56.48 |
233 |
2 |
Matilda Savén |
2000 |
BI0400 |
LASS |
|
25m |
2:55.90 |
131 |
3 |
Julia Wahlund |
1999 |
BB8699 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:53.95 |
42 |
4 |
Emelie Hansson |
1997 |
AY4897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:52.73 |
102 |
5 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
50m |
2:50.18 |
402 |
6 |
Märta Westberg |
1996 |
BL5896 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
2:50.68 |
401 |
7 |
Agnes Wedel |
2000 |
AX7200 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
2:53.17 |
463 |
8 |
Kristina Johnsson |
2000 |
AH5400 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:55.67 |
141 |
9 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
2:55.95 |
389 |
10 |
Maria Björnberg |
1998 |
AK2698 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
2:57.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
1 |
Vendela Bergdahl |
2000 |
AS3800 |
LASS |
|
25m |
2:50.12 |
344 |
2 |
Ebba Bjurman |
1999 |
AE7299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:49.90 |
149 |
3 |
Beatrice Andersson |
1998 |
AL0898 |
LASS |
|
25m |
2:48.66 |
71 |
4 |
Frida Ljungberg |
2000 |
AL5200 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:47.91 |
307 |
5 |
Tilde Malm |
1999 |
AF8699 |
NKK |
|
25m |
2:46.31 |
347 |
6 |
Sofia Björnfot |
1998 |
BC6298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:47.04 |
195 |
7 |
Emma Ivarsson |
2000 |
AV9600 |
LASS |
|
25m |
2:47.95 |
487 |
8 |
Anna Sjölund |
2000 |
ag8800 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:49.25 |
75 |
9 |
Klara Ohlson |
1997 |
AV1297 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:49.96 |
340 |
10 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:50.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Ronja Isaksson |
1997 |
AW8297 |
MOTALA SS |
|
25m |
2:45.86 |
432 |
2 |
Julia Olsson |
1997 |
AH7297 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:44.90 |
100 |
3 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:43.93 |
361 |
4 |
Vanessa Nordling |
1998 |
AI1498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:41.25 |
336 |
5 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
2:40.77 |
69 |
6 |
Ellen Lindeby |
1999 |
AB9699 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:40.94 |
65 |
7 |
Emmy Jämtin |
2000 |
AM5400 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:43.40 |
338 |
8 |
Agnes Humling |
2000 |
AV2400 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:44.53 |
272 |
9 |
Vilma Adolfsson |
1997 |
BG0297 |
NKK |
|
25m |
2:44.94 |
14 |
10 |
Mikaela Eriksson |
1997 |
BM0697 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
2:45.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
358 |
1 |
Hanne Melin Romstad |
1999 |
AK2499 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:40.53 |
326 |
2 |
Sara Thunholm |
1999 |
AF4899 |
NKK |
|
25m |
2:39.62 |
46 |
3 |
Sarah Wallin |
2000 |
AH9800 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:37.93 |
172 |
4 |
Alma Fransson |
1999 |
AN1299 |
LASS |
|
25m |
2:36.63 |
60 |
5 |
Isabella Hong |
1998 |
AK4698 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:36.53 |
179 |
6 |
Emelie Gidlöf |
1997 |
AF6697 |
LASS |
|
25m |
2:36.59 |
429 |
7 |
Alicia Norberg Randowo |
1999 |
AS4499 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:37.59 |
140 |
8 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
2:38.00 |
290 |
9 |
Jennifer Goding |
1998 |
AN3498 |
NKK |
|
25m |
2:40.41 |
448 |
10 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:40.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Linnea Magnusson |
1996 |
AG6296 |
LASS |
|
25m |
2:32.21 |
40 |
2 |
Paulina Björkbacka |
1995 |
AY6295 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
2:31.43 |
244 |
3 |
Tove Törnström |
1991 |
AT9891 |
LASS |
|
25m |
2:30.47 |
380 |
4 |
Emma Wahlund |
1998 |
AB5298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:26.38 |
169 |
5 |
Vilma Ekström |
1994 |
AE4494 |
LASS |
|
50m |
2:21.62 |
328 |
6 |
Sara Wallberg |
1999 |
AJ2899 |
NKK |
|
25m |
2:22.93 |
189 |
7 |
Sofia Henell |
1997 |
AD0297 |
LASS |
|
25m |
2:28.46 |
21 |
8 |
Nathali Konrad |
1993 |
AU4493 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
2:30.86 |
352 |
9 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:31.64 |
444 |
10 |
Marie Topphem |
1995 |
AF9295 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:32.25 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
25 maj 2014 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
13:33 |
|