Ohjelma Handelsbanken Farum Cup 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Fredag
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Farum Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
25 april 2014 |
|
|
Stævne by |
Farum |
|
Udskriftstidspunkt |
16:17 |
|
|
Arrangør |
Farum Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 april 2014 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende (9) |
Verdensrekord Senior: Jing Zhao (1990) 27.06 2009-07-30 |
Europarekord Senior: Daniela Samulski (1984) 27.23 2009-07-30 |
Dansk Rekord Senior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 27.96 2014-03-29 |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 28.51 2012-07-06 |
|
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
30 |
1 |
Amanda Christensen |
2004 |
0452AN |
FR.VÆRK |
|
50m |
1:00.00 |
47 |
2 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
|
FR.VÆRK |
|
50m |
1:00.00 |
43 |
3 |
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
|
FR.VÆRK |
|
50m |
55.00 |
29 |
4 |
Laura Bjerregaard Withen |
2004 |
|
FR.VÆRK |
|
50m |
1:00.00 |
38 |
5 |
Karoline Kristiansen |
2004 |
0468AL |
FR.VÆRK |
|
50m |
1:00.00 |
39 |
6 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
50m |
1:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Julie Bruun Jørgensen |
2003 |
0328AC |
SK-SYD |
|
50m |
52.01 |
223 |
2 |
Norie Glitten |
2002 |
0264AJ |
RINGSTED |
|
50m |
47.94 |
236 |
3 |
Olivia L. Møller |
2004 |
|
RINGSTED |
|
50m |
47.21 |
239 |
4 |
Katja Kjær Nielsen |
2002 |
0268AU |
RINGSTED |
|
50m |
47.63 |
224 |
5 |
Sophie Grandjean |
2003 |
|
RINGSTED |
|
50m |
51.53 |
230 |
6 |
Thea Krøll |
2000 |
0002AT |
RINGSTED |
|
50m |
54.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
334 |
1 |
Josefine Johnsson |
1996 |
AL7296 |
TRELLEBORG |
|
50m |
45.50 |
42 |
2 |
Camilla Gram Nilsson |
2002 |
0264AP |
FR.VÆRK |
|
50m |
45.15 |
114 |
3 |
Jasmin Hillerup |
2001 |
0136AV |
HERLUFSHOL |
|
50m |
44.18 |
40 |
4 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
FR.VÆRK |
|
50m |
45.00 |
121 |
5 |
Line With Nielsen |
2002 |
0214AW |
HERLUFSHOL |
|
50m |
45.26 |
281 |
6 |
Sol Gamborg |
2002 |
0238AV |
SK-SYD |
|
50m |
46.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
96 |
1 |
Maria Louise Ryle |
2000 |
0056AY |
HELSINGE |
|
50m |
43.65 |
291 |
2 |
Clara Neumann |
2001 |
0164AC |
SK-SYD |
|
50m |
42.02 |
361 |
3 |
Julie Ludvig |
2001 |
0124AR |
HOLBÆK |
|
50m |
41.21 |
109 |
4 |
Katrine Dickow |
1999 |
9996AZ |
HERLUFSHOL |
|
50m |
41.56 |
54 |
5 |
Caroline Sofie Hermannsen |
2001 |
0182AQ |
GLADSAXE |
|
50m |
42.87 |
32 |
6 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
0376AE |
FR.VÆRK |
|
50m |
44.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
343 |
1 |
Julia Schubert |
1997 |
BE4897 |
TRELLEBORG |
|
50m |
40.45 |
187 |
2 |
Elvira Wolff-Sneedorff |
2001 |
0156AJ |
LYNGBY |
|
50m |
40.16 |
88 |
3 |
Sofie W. Krattet |
2000 |
0018AP |
HELSINGE |
|
50m |
40.07 |
365 |
4 |
Nikoline Nielsen |
2001 |
0102AJ |
HOLBÆK |
|
50m |
40.14 |
362 |
5 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBÆK |
|
50m |
40.42 |
41 |
6 |
Lærke Skov Nielsen |
2001 |
0112AK |
FR.VÆRK |
|
50m |
40.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
188 |
1 |
Olivia Olivarius Vølund |
2002 |
0278AD |
LYNGBY |
|
50m |
38.86 |
192 |
2 |
Melanie Eggertsen |
2002 |
0232AI |
NAKSKOV |
|
50m |
38.22 |
123 |
3 |
Line Pedersen |
2001 |
0198AQ |
HERLUFSHOL |
|
50m |
37.31 |
360 |
4 |
Pernille Jensen |
1998 |
9858AZ |
HOLBÆK |
|
50m |
37.53 |
106 |
5 |
Emma Bruhn |
2002 |
0206AQ |
HERLUFSHOL |
|
50m |
38.69 |
330 |
6 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEBORG |
|
50m |
39.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
329 |
1 |
Ida Enehov |
1999 |
AC8899 |
TRELLEBORG |
|
50m |
36.25 |
8 |
2 |
Anne Sofie Gadfelt |
1999 |
9948AE |
FARUM |
|
50m |
35.11 |
335 |
3 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
32.13 |
118 |
4 |
Tanja Lylloff |
1998 |
9816AB |
HERLUFSHOL |
|
50m |
33.44 |
181 |
5 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
50m |
35.53 |
28 |
6 |
Katrine Maria Arnkjær |
1999 |
9942AW |
FR.VÆRK |
|
50m |
37.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
328 |
1 |
Hanna Cronqvist |
1996 |
AD5496 |
TRELLEBORG |
|
50m |
35.94 |
87 |
2 |
Cecilie Jørgensen |
1998 |
9894AM |
HELSINGE |
|
50m |
34.38 |
325 |
3 |
Tove Andersson |
1995 |
AC0695 |
TRELLEBORG |
|
50m |
31.76 |
15 |
4 |
Sara Krell Refn |
1999 |
9944AN |
FARUM |
|
50m |
33.40 |
196 |
5 |
Emilia Harlund |
1999 |
9938AS |
NAKSKOV |
|
50m |
35.38 |
213 |
6 |
Rikke Knudsen |
1998 |
9878AI |
VAT CPH-MK |
|
50m |
36.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
374 |
1 |
Laura Weinreich |
1998 |
9818AA |
HOLBÆK |
|
50m |
35.57 |
186 |
2 |
Mia Walter |
2000 |
0032AL |
LYNGBY |
|
50m |
34.18 |
170 |
3 |
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
9856AK |
LYNGBY |
|
50m |
31.14 |
179 |
4 |
Thea Laurberg Simonsen |
1997 |
9744AK |
LYNGBY |
|
50m |
32.75 |
340 |
5 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
35.36 |
280 |
6 |
Ida Bzorek |
1997 |
9742AT |
SK-SYD |
|
50m |
36.28 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
25 april 2014 |
Licens til Farum Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
16:17 |
|