Program för Vårsimiaden försök 2014 -Södertörn
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt(försök) |
|
Utskriftsdatum |
27 april 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Haninge |
|
Utskriftstid |
09:00 |
|
|
Arrangör |
Södertörns SS & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 april 2014 |
|
|
|
|
Gren 29, 200m Medley Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
896 |
3 |
Nickolina Hedenlund |
2001 |
BH4801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
915 |
4 |
Ida Lyckemy |
2001 |
BP3601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
1000 |
5 |
Wilma Öberg |
2001 |
BG9201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
905 |
1 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
851 |
2 |
Cornelia Mikaelsdotter |
2001 |
AH6801 |
SS04 |
|
25m |
|
689 |
3 |
Moa Ljung |
2001 |
AG2201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
755 |
4 |
Signe Rönn |
2001 |
BS9201 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
501 |
5 |
Mirella Vranjes |
2001 |
BT5401 |
DANDERYD |
|
25m |
|
997 |
6 |
Petronella Wenell |
2001 |
AZ3401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
502 |
7 |
Sabina Vranjes |
2001 |
BT6401 |
DANDERYD |
|
25m |
|
848 |
8 |
Sandra Lingman-Kronberg |
2001 |
BM8201 |
SS04 |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
588 |
1 |
Anna Viklund |
2001 |
AS4601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:27.55 |
521 |
2 |
Selma El Hajji |
2001 |
BB1801 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:17.75 |
911 |
3 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:15.48 |
910 |
4 |
Tilda Kjeldsen |
2001 |
BK6401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:14.26 |
999 |
5 |
Sandra Öberg |
2001 |
BG0401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:15.33 |
748 |
6 |
Helena Olsson |
2001 |
AU3201 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:15.69 |
925 |
7 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:22.40 |
868 |
8 |
Kelsey Beiley |
2001 |
BK4401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:41.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1042 |
1 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:11.92 |
897 |
2 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:08.43 |
590 |
3 |
Sol Wännman |
2001 |
AR8601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:07.02 |
947 |
4 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:05.55 |
549 |
5 |
Jennifer Laine |
2001 |
AT2601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:06.65 |
938 |
6 |
Lisa Schubert |
2001 |
BA6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:08.37 |
582 |
7 |
Linnea Wall |
2001 |
AV1601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:10.62 |
1030 |
8 |
Vanessa Hübinette |
2001 |
AY1201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:11.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1006 |
1 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:05.02 |
1064 |
2 |
Matilda Pfeiff |
2001 |
AI3801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:00.14 |
648 |
3 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
2:57.85 |
1060 |
4 |
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:57.09 |
1057 |
5 |
Josefin Olsson |
2001 |
AQ7801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:57.61 |
967 |
6 |
Josefin Alm |
2001 |
AJ8201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:59.74 |
756 |
7 |
Viktoria Sande |
2001 |
AO7801 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:01.74 |
923 |
8 |
Isabelle Nordlinder |
2001 |
BA1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:05.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
845 |
1 |
Elsa Kjellin |
2001 |
BD3201 |
SS04 |
|
25m |
2:56.06 |
928 |
2 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:54.69 |
1007 |
3 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:52.76 |
628 |
4 |
Malin Andreé |
2001 |
AN4201 |
SKK |
|
25m |
2:50.55 |
1092 |
5 |
Wilma Wiiand |
2001 |
AE9601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:52.39 |
904 |
6 |
Kristina Isacson |
2001 |
BH5601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:52.78 |
1012 |
7 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:55.95 |
855 |
8 |
Isabel Nordström |
2001 |
BH1801 |
SS04 |
|
25m |
2:56.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
651 |
1 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
2:47.41 |
571 |
2 |
Erica Pihlblad-Swahn |
2001 |
AJ4201 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:46.74 |
586 |
3 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:44.52 |
702 |
4 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:37.10 |
842 |
5 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
SS04 |
|
25m |
2:38.22 |
1125 |
6 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
25m |
2:44.76 |
633 |
7 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
2:47.28 |
937 |
8 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:48.68 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
27 april 2014 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
Utskriftstid |
09:00 |
|