Startliste for Triton Mitre Open 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag aften
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Triton Mitre Open 2014 |
|
Udskriftsdato |
28 marts 2014 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
16:10 |
|
|
Arrangør |
Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 marts 2014 |
|
|
|
|
Løb 9, 50m Butterfly Damer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
297 |
2 |
Kristina Louise Molberg |
2000 |
0016AX |
GLADSAXE |
|
50m |
|
252 |
3 |
Caroline Dyrby Hoffmeyer |
2003 |
0364AR |
GLADSAXE |
|
50m |
58.34 |
250 |
4 |
Caroline Koch Lind Hansen |
2003 |
0374AR |
GLADSAXE |
|
50m |
55.12 |
415 |
5 |
Nikoline Damm Asser Hanse |
2003 |
0362AI |
GLADSAXE |
|
50m |
56.54 |
181 |
6 |
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
0228AQ |
VÆRLØSE |
|
50m |
|
299 |
7 |
Nicoline Toth Nielsen |
2000 |
0066AS |
GLADSAXE |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
279 |
1 |
Linnea Ulka |
2003 |
0378AP |
GLADSAXE |
|
50m |
50.42 |
243 |
2 |
Cathrine Duedahl-Olesen |
2003 |
0334AG |
GLADSAXE |
|
50m |
47.69 |
217 |
3 |
Alba Cecilie Runge |
2000 |
0086BC |
HØRSHOLM |
|
50m |
45.47 |
287 |
4 |
Camilla Friis |
2001 |
0146AV |
GLADSAXE |
|
50m |
43.49 |
430 |
5 |
Katja Petersson |
2001 |
0134AA |
A6 |
|
50m |
44.28 |
251 |
6 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
50m |
45.80 |
263 |
7 |
Lia Palmberg Nordhald |
2003 |
0394AS |
GLADSAXE |
|
50m |
48.78 |
253 |
8 |
Line Holm |
2003 |
0398AH |
GLADSAXE |
|
50m |
53.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
429 |
1 |
Luna Emilie Olsen |
2003 |
0312AC |
A6 |
|
50m |
42.11 |
423 |
2 |
Liva Buchholt Johansen |
2003 |
0306AA |
A6 |
|
50m |
41.93 |
682 |
3 |
Josefine H. Lundstrøm |
2001 |
0158AD |
TRITON B |
|
50m |
41.35 |
260 |
4 |
Michelle Mortensen |
2002 |
0274AH |
GLADSAXE |
|
50m |
41.11 |
264 |
5 |
Amalie Windfeld Pedersen |
2002 |
0252AH |
GLADSAXE |
|
50m |
41.14 |
693 |
6 |
Emma Nyborg-Vedsted |
1999 |
9934AP |
TRITON B |
|
50m |
41.91 |
285 |
7 |
Zenia Aarestrup |
2001 |
0104AS |
GLADSAXE |
|
50m |
42.03 |
437 |
8 |
Ulrikke Veje |
2002 |
0258AK |
A6 |
|
50m |
42.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
189 |
1 |
Frederikke Arentoft |
2000 |
0052AS |
HØRSHOLM |
|
50m |
40.53 |
289 |
2 |
Caroline Sofie Hermannsen |
2001 |
0182AQ |
GLADSAXE |
|
50m |
39.95 |
420 |
3 |
Julie Bojesen |
2001 |
0176AM |
A6 |
|
50m |
39.16 |
270 |
4 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GLADSAXE |
|
50m |
38.88 |
141 |
5 |
Freja Loop |
1997 |
9756AV |
ROSKILDE |
|
50m |
39.15 |
712 |
6 |
Ida Sund |
2000 |
0064AX |
TRITON B |
|
50m |
39.30 |
103 |
7 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
0146AO |
STT |
|
50m |
40.37 |
646 |
8 |
Kamille Auerbach-Lind |
2001 |
0112AL |
TRITON B |
|
50m |
40.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
102 |
1 |
Monica Kristiansen |
2001 |
0108AB |
STT |
|
50m |
38.46 |
90 |
2 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
0176AL |
VI39 |
|
50m |
38.14 |
454 |
3 |
Emma Petersen |
2002 |
|
HVIDOVRE |
|
50m |
38.00 |
149 |
4 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
ROSKILDE |
|
50m |
37.63 |
447 |
5 |
Alma Hansen |
2002 |
|
HVIDOVRE |
|
50m |
38.00 |
398 |
6 |
Jamilla Bistrup |
2001 |
0124AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
38.02 |
133 |
7 |
Bolette Mandrup Jensen |
2000 |
0046AR |
ROSKILDE |
|
50m |
38.14 |
99 |
8 |
Xenia Huryn |
2000 |
0088AW |
STT |
|
50m |
38.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
125 |
1 |
Nina Corydon-Petersen |
1999 |
9922AQ |
ROSKILDE |
|
50m |
37.38 |
435 |
2 |
Rebecca Hauerberg Terp |
2001 |
0164AP |
A6 |
|
50m |
37.06 |
453 |
3 |
Maja Emilie Nielsen |
2002 |
0206AN |
HVIDOVRE |
|
50m |
37.00 |
403 |
4 |
Katrine Johannessen |
1999 |
9938AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
36.64 |
179 |
5 |
Katrine Høyer Tindbæk |
1999 |
9988AU |
VÆRLØSE |
|
50m |
36.71 |
443 |
6 |
Cecilie Elkjær |
2001 |
0104AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
37.00 |
669 |
7 |
Frederikke Jensen |
2000 |
0002AC |
TRITON B |
|
50m |
37.24 |
269 |
8 |
Gro Grinda Rasmussen |
2003 |
0372AF |
GLADSAXE |
|
50m |
37.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
203 |
1 |
Nicoline Hove |
1999 |
9996AV |
HØRSHOLM |
|
50m |
36.61 |
83 |
2 |
Maria Holst Hansen |
2000 |
0074AC |
MK 31 |
|
50m |
36.51 |
258 |
3 |
Victoria Leth |
2002 |
0236AO |
GLADSAXE |
|
50m |
35.71 |
418 |
4 |
Line Aunstrup |
2000 |
0064AM |
A6 |
|
50m |
35.39 |
651 |
5 |
Julie Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
50m |
35.70 |
406 |
6 |
Laura Lange |
2001 |
0132AT |
HVIDOVRE |
|
50m |
35.74 |
157 |
7 |
Emilie Hermann Schimming |
1999 |
9942AP |
ROSKILDE |
|
50m |
36.53 |
204 |
8 |
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
0022AI |
HØRSHOLM |
|
50m |
36.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
146 |
1 |
Lisa Hemme Nielsen |
2000 |
0076AH |
ROSKILDE |
|
50m |
35.07 |
675 |
2 |
Susanne Johansen |
1974 |
|
TRITON B |
|
50m |
35.00 |
84 |
3 |
Regitze Munch Nielsen |
2000 |
0054AC |
MK 31 |
|
50m |
34.77 |
159 |
4 |
Lærke Viereck |
1997 |
9754AT |
ROSKILDE |
|
50m |
34.16 |
215 |
5 |
Cecilie Meyn |
2000 |
0002BD |
HØRSHOLM |
|
50m |
34.32 |
410 |
6 |
Julie Brosbøl Olsen |
1999 |
9962AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
34.77 |
703 |
7 |
Anne-Katrine Schmidt |
1974 |
|
TRITON B |
|
50m |
35.00 |
98 |
8 |
Xandra Huryn |
2001 |
0138AB |
STT |
|
50m |
35.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
293 |
1 |
Katrine Tetzschner Madsen |
2000 |
0082AG |
GLADSAXE |
|
50m |
33.78 |
409 |
2 |
Josefine Brosbøl Olsen |
2001 |
0136AA |
HVIDOVRE |
|
50m |
33.33 |
221 |
3 |
Caroline Schwenger |
2000 |
0098AM |
HØRSHOLM |
|
50m |
33.22 |
234 |
4 |
Lærke Wilhelmsen |
1996 |
9692AC |
GLADSAXE |
|
50m |
32.95 |
126 |
5 |
Laura Dahl |
1998 |
9824AN |
ROSKILDE |
|
50m |
32.99 |
213 |
6 |
Caroline Sofie Lund |
2000 |
0048AS |
HØRSHOLM |
|
50m |
33.31 |
688 |
7 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
0014AH |
TRITON B |
|
50m |
33.71 |
399 |
8 |
Simone Bukholt |
1999 |
9954AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
34.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
718 |
1 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
50m |
32.80 |
232 |
2 |
Veronika Storm |
1998 |
9884AK |
GLADSAXE |
|
50m |
32.16 |
438 |
3 |
Maja Østergaard |
1998 |
9808AJ |
A6 |
|
50m |
31.76 |
665 |
4 |
Mille Hesselgren Ikov |
2000 |
0012AH |
TRITON B |
|
50m |
31.49 |
432 |
5 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
A6 |
|
50m |
31.52 |
658 |
6 |
Rebecca Grønlund |
1998 |
9872AB |
TRITON B |
|
50m |
31.80 |
405 |
7 |
Amalie Lange |
1998 |
9814BD |
HVIDOVRE |
|
50m |
32.26 |
116 |
8 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
ROSKILDE |
|
50m |
32.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
706 |
1 |
Nanna Sonne |
1999 |
9906AH |
TRITON B |
|
50m |
31.19 |
654 |
2 |
Amanda Duus |
2000 |
0076AA |
TRITON B |
|
50m |
31.11 |
400 |
3 |
Frederikke Dons |
1998 |
9894AE |
HVIDOVRE |
|
50m |
30.99 |
302 |
4 |
Marie-Louise Stentved |
2000 |
0024AJ |
GLADSAXE |
|
50m |
29.94 |
129 |
5 |
Simone Friis |
1991 |
9156AG |
ROSKILDE |
|
50m |
30.90 |
227 |
6 |
Iben Helstrup Jensen |
1996 |
9674AA |
GLADSAXE |
|
50m |
31.06 |
428 |
7 |
Mira Mass |
2000 |
0012AA |
A6 |
|
50m |
31.13 |
389 |
8 |
Nanna Drewsen |
1998 |
9848AH |
VI39 |
|
50m |
31.39 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
28 marts 2014 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
16:10 |
|