Ohjelma Triton Mitre Open 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 28, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 2:12.43 | |
2 | 390 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 2:15.32 | |
3 | 301 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:17.34 | |
4 | 86 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 2:19.67 | |
5 | 105 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 2:25.05 | |
6 | 100 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 2:25.11 | |
7 | 97 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 2:27.59 | |
8 | 95 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 2:28.14 | |
9 | 104 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 2:28.83 | |
10 | 93 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 2:29.81 | |
11 | 106 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 2:31.33 | |
12 | 286 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 2:33.06 | |
13 | 700 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:34.93 | |
14 | 91 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 2:35.26 | |
15 | 296 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 2:35.33 | |
16 | 431 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 2:36.53 | |
17 | 298 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 2:37.81 | |
18 | 88 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 2:38.66 | |
19 | 222 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 50 m | 2:39.11 | |
20 | 707 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:39.75 | |
21 | 657 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 2:40.01 | |
22 | 412 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 2:40.65 | |
23 | 676 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 50 m | 2:40.71 | |
24 | 257 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 2:41.51 | |
25 | 101 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 50 m | 2:43.34 | |
26 | 265 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 2:44.26 | |
27 | 108 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 2:44.86 | |
28 | 387 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:45.58 | |
29 | 151 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 2:45.89 | |
30 | 268 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:46.05 | |
31 | 197 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:47.12 | |
32 | 670 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:47.84 | |
33 | 194 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 2:48.70 | |
34 | 385 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 2:51.19 | |
35 | 411 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 2:51.98 | |
36 | 649 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:54.25 | |
37 | 144 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 2:54.83 | |
38 | 89 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 50 m | 2:55.00 | |
39 | 240 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:55.00 | |
40 | 336 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:55.06 | |
41 | 94 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 50 m | 2:55.76 | |
42 | 248 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:56.96 | |
43 | 92 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 50 m | 3:01.62 | |
44 | 674 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 3:01.88 | |
45 | 359 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 3:02.07 | |
46 | 87 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 50 m | 3:04.59 | |
47 | 436 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 3:04.76 | |
48 | 439 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 3:12.41 | |
49 | 244 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 50 m | 3:12.87 | |
50 | 445 | Gammelgaard Andreas | 2002 | HVIDOVRE | 0255AH | 50 m | 3:15.00 | |
51 | 456 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 3:15.00 | |
52 | 138 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 3:17.96 | |
53 | 315 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 3:18.33 | |
54 | 442 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 50 m | 3:20.00 | |
55 | 183 | Øksnebjerg Elias | 2002 | VÆRLØSE | 0247AJ | 50 m | 3:20.22 | |
56 | 448 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 3:26.20 | |
57 | 275 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 3:26.31 | |
58 | 372 | Pesic Aleksandar | 2001 | HOVEDSTAD | 0107AH | 50 m | 3:26.68 | |
59 | 190 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 3:29.12 | |
60 | 663 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 3:29.68 | |
61 | 374 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 3:30.26 | |
62 | 673 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 3:30.41 | |
63 | 121 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 3:30.60 | |
64 | 367 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 3:33.06 | |
65 | 425 | Larsen Jonathan | 2002 | A6 | 0219AD | 50 m | 3:35.39 | |
66 | 247 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 3:36.10 | |
67 | 276 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 3:37.34 | |
68 | 350 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 3:39.12 | |
69 | 317 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 3:39.78 | |
70 | 386 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 3:40.00 | |
71 | 355 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 3:40.06 | |
72 | 161 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 3:47.90 | |
73 | 353 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 3:49.32 | |
74 | 316 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 3:50.00 | |
75 | 136 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 3:50.59 | |
76 | 115 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 3:56.40 | |
77 | 381 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 50 m | 4:00.00 | |
78 | 218 | Samson Marcus | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 4:06.67 | |
79 | 343 | Holm Albert | 2003 | HOVEDSTAD | 0347AH | 50 m | 5:15.00 | |
80 | 351 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 50 m | 5:15.00 | |
81 | 377 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 50 m | 5:15.00 | |
82 | 379 | Sorgini Enzo | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AH | 50 m | 5:15.00 | |
83 | 118 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 50 m | ||
84 | 680 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON B | 0467AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 28 marts 2014 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:40 |