Startliste for Triton Mitre Open 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 15, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 2:33.66 | |
2 | 408 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:35.93 | |
3 | 409 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 2:38.53 | |
4 | 81 | Hansen Alberte M | 2000 | MK 31 | 0004AC | 50 m | 2:38.82 | |
5 | 654 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:38.88 | |
6 | 116 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:41.44 | |
7 | 84 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | MK 31 | 0054AC | 50 m | 2:43.28 | |
8 | 159 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:43.84 | |
9 | 98 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 2:44.53 | |
10 | 410 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 2:45.08 | |
11 | 102 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 50 m | 2:47.38 | |
12 | 153 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:48.75 | |
13 | 669 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 2:48.88 | |
14 | 149 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:49.11 | |
15 | 221 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 2:49.97 | |
16 | 127 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:50.29 | |
17 | 406 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:50.80 | |
18 | 205 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 2:51.62 | |
19 | 189 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 2:51.88 | |
20 | 335 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 2:52.16 | |
21 | 399 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 2:52.20 | |
22 | 204 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:52.96 | |
23 | 103 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 2:53.42 | |
24 | 398 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 2:55.40 | |
25 | 120 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:55.50 | |
26 | 215 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 2:55.56 | |
27 | 139 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 2:56.08 | |
28 | 714 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 2:58.34 | |
29 | 143 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:58.77 | |
30 | 682 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 2:59.09 | |
31 | 96 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 2:59.39 | |
32 | 90 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 3:01.89 | |
33 | 192 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 3:02.25 | |
34 | 107 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 50 m | 3:02.59 | |
35 | 435 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 50 m | 3:04.22 | |
36 | 179 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 50 m | 3:04.38 | |
37 | 85 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 3:05.02 | |
38 | 365 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 3:05.35 | |
39 | 269 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 3:06.01 | |
40 | 264 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 50 m | 3:06.62 | |
41 | 246 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 3:07.64 | |
42 | 270 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 3:08.31 | |
43 | 423 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 3:09.49 | |
44 | 363 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 3:10.23 | |
45 | 403 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 50 m | 3:10.49 | |
46 | 154 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 3:10.95 | |
47 | 694 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 3:11.50 | |
48 | 655 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 3:14.12 | |
49 | 660 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 3:15.36 | |
50 | 124 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 3:15.93 | |
51 | 712 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 50 m | 3:16.33 | |
52 | 429 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 3:16.37 | |
53 | 667 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 50 m | 3:17.77 | |
54 | 287 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 3:18.15 | |
55 | 344 | Holmegaard Asta | 2002 | HOVEDSTAD | 0264AM | 50 m | 3:18.27 | |
56 | 437 | Veje Ulrikke | 2002 | A6 | 0258AK | 50 m | 3:19.95 | |
57 | 444 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 50 m | 3:20.00 | |
58 | 451 | Iversen Ida Young | 2002 | HVIDOVRE | 0232AG | 50 m | 3:20.00 | |
59 | 453 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 50 m | 3:20.00 | |
60 | 261 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 50 m | 3:20.08 | |
61 | 310 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 3:21.72 | |
62 | 249 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 3:21.80 | |
63 | 200 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 3:22.13 | |
64 | 289 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 3:22.14 | |
65 | 166 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 3:22.57 | |
66 | 320 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 3:23.74 | |
67 | 209 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 3:23.92 | |
68 | 357 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 3:24.25 | |
69 | 454 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 50 m | 3:25.00 | ||
70 | 684 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 3:26.54 | |
71 | 383 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 3:26.58 | |
72 | 288 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 50 m | 3:27.94 | |
73 | 327 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 3:28.84 | |
74 | 361 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 3:29.96 | |
75 | 181 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 50 m | 3:31.48 | |
76 | 140 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 3:32.68 | |
77 | 243 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 50 m | 3:33.18 | |
78 | 338 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 3:37.31 | |
79 | 371 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 3:43.24 | |
80 | 709 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 3:43.64 | |
81 | 324 | Dyndgaard Lotte | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 50 m | 3:43.84 | |
82 | 253 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 50 m | 3:46.49 | |
83 | 345 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 3:49.23 | |
84 | 375 | Rosenberg Isabella | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AC | 50 m | 3:49.45 | |
85 | 339 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 50 m | 3:50.32 | |
86 | 699 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 3:57.06 | |
87 | 378 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 3:58.46 | |
88 | 337 | Haslund Erika Lyhne | 2003 | HOVEDSTAD | 0304AR | 50 m | 4:04.80 | |
89 | 279 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 0378AP | 50 m | 4:08.52 | |
90 | 214 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 4:18.90 | |
91 | 306 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 50 m | 5:15.00 | |
92 | 321 | Darré Alva Møller | 2003 | HOVEDSTAD | 0312AN | 50 m | 5:15.00 | |
93 | 326 | Fog Smilla Stroud | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AG | 50 m | 5:15.00 | |
94 | 334 | Hansen Petrea Hegelund | 2004 | HOVEDSTAD | 0412AK | 50 m | 5:15.00 | |
95 | 349 | Kallerup Freya Elmshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AM | 50 m | 5:15.00 | |
96 | 352 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 50 m | 5:15.00 | |
97 | 362 | Lundquist Barbara | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AL | 50 m | 5:15.00 | |
98 | 368 | Nielsen Frederikke | 2004 | HOVEDSTAD | 0492AF | 50 m | 5:15.00 | |
99 | 384 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 5:15.00 | |
100 | 137 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 28 marts 2014 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:40 |