Program för TYR Vantaa Junior Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
La aamu klo 10.00
Lähtölista Laji 7
|
Kilpailu |
TYR Vantaa Junior Meet 2014 |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 maaliskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
01:44 |
|
|
Järjestäjä |
SiWa |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 maaliskuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 7, 400m SKU T-12,15,17 |
Loppukilpailut (7) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Raakel Bärlund |
2001 |
01A081 |
LaUS |
|
25m |
|
|
2 |
Lotta Auvinen |
2001 |
01A565 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Jessica Kujanpää |
2002 |
02A480 |
AUi |
|
25m |
|
|
4 |
Diana Lattu |
2001 |
01A500 |
Cetus |
|
25m |
|
|
5 |
Sylvia Kuusisto |
2003 |
03A137 |
AUi |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roosa Lehtola |
2001 |
01A806 |
TuUS |
|
25m |
|
|
2 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
01A939 |
AUi |
|
25m |
|
|
3 |
Paula Peltola |
2001 |
01B032 |
AUi |
|
25m |
|
|
4 |
Janette Setälä |
2001 |
01A847 |
AUi |
|
25m |
|
|
5 |
Nea Tiesmäki |
2000 |
00A689 |
Cetus |
|
25m |
|
|
6 |
Julia Koivisto |
2002 |
02A092 |
AUi |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Noora Kanerva |
2000 |
00A317 |
SiWa |
|
25m |
|
|
3 |
Amanda Rapinoja |
2001 |
01A463 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Ida Nordquist |
2001 |
01A316 |
AUi |
|
25m |
|
|
5 |
Nitta Rantanen |
2000 |
00A336 |
Poseidon |
|
25m |
|
|
6 |
Sofia Hinkka |
2001 |
01A852 |
TuUS |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aliisa Salokaarto |
2001 |
01A624 |
KeUi |
|
25m |
6:48.85 |
6:56.85 |
3 |
Marilla Parhiala |
2000 |
00B046 |
Gladius |
|
25m |
6:32.83 |
6:40.83 |
4 |
Hanna Hakuli |
2001 |
01A614 |
KeUi |
|
25m |
6:47.15 |
6:55.15 |
5 |
Siiri Välimaa |
2002 |
02A327 |
TuUS |
|
25m |
6:51.91 |
6:59.91 |
6 |
Saana Karell |
2002 |
02A869 |
TuUS |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Annika Tietz |
2001 |
01A200 |
HTU |
|
25m |
6:16.22 |
6:24.22 |
2 |
Saara Vesa |
1999 |
99A909 |
ORCA |
|
25m |
6:00.82 |
6:08.82 |
3 |
Julia Sottinen |
2000 |
00A034 |
PUS |
|
25m |
5:49.28 |
5:57.28 |
4 |
Sofia Väljä |
1999 |
99A124 |
HyUS |
|
25m |
5:50.99 |
5:58.99 |
5 |
Emma Uusküla |
2002 |
02A310 |
AUi |
|
50m |
6:22.89 |
6:22.89 |
6 |
Riina Karola |
2000 |
00A449 |
KeUi |
|
25m |
6:31.51 |
6:39.51 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emilia Potkonen |
1998 |
98A146 |
UiTa |
|
25m |
5:35.09 |
5:43.09 |
2 |
Henna Syrjälä |
1999 |
99A280 |
PUS |
|
25m |
5:28.26 |
5:36.26 |
3 |
Nea Kolu |
1997 |
97A566 |
AUi |
|
50m |
5:32.22 |
5:32.22 |
4 |
Janina Ollikainen |
2000 |
00A030 |
PUS |
|
25m |
5:28.11 |
5:36.11 |
5 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
01A311 |
AUi |
|
25m |
5:33.04 |
5:41.04 |
6 |
Sanna Saarinen |
1998 |
98A362 |
SiWa |
|
25m |
5:44.62 |
5:52.62 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
00A310 |
NumKis |
|
50m |
5:26.32 |
5:26.32 |
2 |
Kristiina Merenluoto |
2000 |
00A122 |
AUi |
|
50m |
5:24.80 |
5:24.80 |
3 |
Tiia Puolakka |
1998 |
98A086 |
ÅSK |
|
25m |
5:02.90 |
5:10.90 |
4 |
Essi-Maria Lillman |
2000 |
00A057 |
LaUS |
|
25m |
5:08.63 |
5:16.63 |
5 |
Roosa Nieminen |
1999 |
99A023 |
HSS |
|
25m |
5:18.22 |
5:26.22 |
6 |
Ksenia Egorova |
2000 |
00A664 |
ORCA |
|
25m |
5:22.50 |
5:30.50 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 |
Tulostuspäivämäärä |
03 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
01:44 |
|