Program för U-GP2 Åkersberga - 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
ÅSS öppna (pass 4 i U-GP2) |
|
Utskriftsdatum |
09 mars 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Åkersberga |
|
Utskriftstid |
16:51 |
|
|
Arrangör |
Åkersberga simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 28, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (3) |
Sponsor: Cederoth |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
177 |
1 |
William Malmborg |
2003 |
AQ8903 |
MÄRSTA SS |
|
25m |
|
9 |
2 |
Wiggo Frohde |
2000 |
AX3300 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
178 |
3 |
Casper Nilsson |
2003 |
AQ9903 |
MÄRSTA SS |
|
25m |
|
45 |
4 |
Matei Cananau |
2002 |
AS2902 |
TUREBERG |
|
25m |
|
64 |
5 |
Ivar Källström |
2001 |
AC8701 |
TUREBERG |
|
25m |
|
128 |
6 |
Emil Cederlöf |
2001 |
AB0901 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Ludvig Holfve |
2003 |
AG5503 |
TUREBERG |
|
25m |
|
80 |
2 |
Michael Stille |
2002 |
AD7902 |
TUREBERG |
|
25m |
1:39.14 |
120 |
3 |
Oliver Simic |
1998 |
AY0198 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:33.21 |
117 |
4 |
Wille Lörinc |
2000 |
AU7900 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:35.48 |
71 |
5 |
Isak Nordin |
2001 |
AK3501 |
TUREBERG |
|
25m |
1:41.57 |
31 |
6 |
Axel Wange |
2003 |
AK4103 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
172 |
1 |
Markus Charlton |
2001 |
AD7701 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:25.88 |
140 |
2 |
Marcus Kjellberg |
1994 |
AH0594 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:15.38 |
145 |
3 |
Oskar Nilsson |
1995 |
AD6595 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:08.46 |
2 |
4 |
Jens Jacob Aabel Nordkvist |
1995 |
BB2995 |
DANDERYD |
|
25m |
1:13.61 |
42 |
5 |
Fredrik Annergren |
2001 |
AC8301 |
TUREBERG |
|
25m |
1:22.39 |
108 |
6 |
Carl Andersson |
1999 |
AT5799 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:28.30 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
09 mars 2014 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
16:51 |
|