Program for Vestdanske Langbanemesterskaber
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 3, 50m Frisvmning Damer Junior |
Sponsor: Castus |
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 24.54 2013-08-03 |
Dansk Rekord Junior: Julie Levisen (1997) 25.63 2013-03-29 |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 33 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 27.30 | |
2 | 332 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 27.77 | |
3 | 217 | Cantby Ccilie Schade | 1998 | SLAGELSE | 9844AH | 50 m | 27.82 | |
4 | 152 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 50 m | 27.99 | |
5 | 95 | Kjngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 50 m | 28.05 | |
6 | 43 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 28.08 | |
7 | 55 | Jensen Mia | 1998 | DELTA | 9848AZ | 50 m | 28.39 | |
8 | 140 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 50 m | 28.55 | |
9 | 390 | Schn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 50 m | 28.57 | |
10 | 34 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 50 m | 28.66 | |
11 | 227 | Lindemann Amalie Mller | 1999 | SNDERBORG | 9966AW | 50 m | 28.78 | |
12 | 396 | Jensen Laura Glerup | 1998 | Berns | 9854AV | 50 m | 28.89 | |
13 | 196 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 28.91 | |
14 | 289 | Nehmdahl Lrke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 29.05 | |
15 | 2 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 50 m | 29.19 | |
16 | 101 | Mortensen Amalie Sby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | 29.40 | |
17 | 256 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 50 m | 29.40 | |
18 | 358 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 50 m | 29.40 | |
19 | 273 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 50 m | 29.43 | |
20 | 253 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 50 m | 29.46 | |
21 | 203 | Srensen Sofie Mller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 50 m | 29.49 | |
22 | 190 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 29.50 | |
23 | 319 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 50 m | 29.52 | |
24 | 249 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 50 m | 29.63 | |
25 | 180 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 29.68 | |
26 | 204 | Winther Celina G | 1999 | NEPTUN | 9938AU | 50 m | 29.73 | |
27 | 208 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 50 m | 29.76 | |
28 | 272 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 50 m | 29.77 | |
29 | 225 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SNDERBORG | 9832AA | 50 m | 29.81 | |
30 | 107 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 50 m | 29.84 | |
31 | 414 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 29.84 | |
32 | 10 | Madsen Stine | 1999 | RINGE | 9972AC | 50 m | 29.89 | |
33 | 71 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 29.89 | |
34 | 39 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 50 m | 30.17 | |
35 | 206 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 50 m | 30.30 | |
36 | 108 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 50 m | 30.48 | |
37 | 41 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 50 m | 30.49 | |
38 | 297 | sterberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 50 m | 30.50 | |
39 | 321 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 30.53 | |
40 | 388 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 30.56 | |
41 | 132 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 50 m | 30.62 | |
42 | 292 | Sgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 50 m | 30.62 | |
43 | 404 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 30.65 | |
44 | 316 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 30.98 | |
45 | 80 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 31.20 | |
46 | 296 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 33.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 marts 2014 |
Licens til Odense Svmme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:59 |