2021-07-28   06:53:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for DM-L/DJM-L & Danish Open

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag kl. 9.30

39_J
Lb 39, 50m Frisvmning Herrer Junior 
 
Dansk Rekord Senior: Jakob S. Andkjr (1985) 22.47 2007-11-30 
Dansk Rekord Junior: Jakob S. Andkjr (1985) 23.89 2003-06-29 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
278  Stevnsborg Bjarke  1990  KGE  9061AA  50 m  24.15   
263  Wrmer Frederik  1990  KVIK  9043AB  50 m  24.36   
355  Blume Anders  1990  GLADSAXE  9071AA  50 m  24.55   
89  Pedersen Frederik Siem  1991  FARUM  9155AC  50 m  24.67   
260  Svendsen Daniel  1990  KVIK  9001AE  50 m  24.80   
162  Rasmussen Mads Sune  1990  HERLEV  9047AD  50 m  24.85   
180  Iversen Casper  1991  HERNING  9121AB  50 m  25.00   
561  Srensen Rasmus Schmidt  1992  WEST SWIM  9281AD  50 m  25.04   
274  Mller Nikolaj Kirketerp  1990  KGE  9039AC  50 m  25.05   
10  302  Skotte Peter  1991  LYNGBY  9197AD  50 m  25.05   
11  395  Khler Morten  1991  OSK  9199AD  50 m  25.24   
12  211  Dreyer Philip  1990  HOLSTEBRO  9053AD  50 m  25.29   
13  558  Schtt Karsten  1991  WEST SWIM  9103AA  50 m  25.33   
14  165  Vennike Tino Mandrup  1990  HERLEV  9097AC  50 m  25.33   
15  460  Hansen Steffan  1990  ST ESBJERG  9081AC  50 m  25.35   
16  556  Saugstrup Martin  1992  WEST SWIM  9243AB  50 m  25.39   
17  330  Andersen Mathias  1991  GENTOFTE  9163AF  50 m  25.39   
18  120  Srensen Jonas  1990  GSK  9023AA  50 m  25.45   
19  51  Jensen Andreas Hallberg  1992  AIF  9217AF  50 m  25.47   
20  Halkjr Daniel Svane  1991  AALBORG  9121AC  50 m  25.48   
21  102  Ritzau Christian  1990  FR.SUND  9067AA  50 m  25.51   
22  406  Andersen Nicolai  1990  RINGSTED  9089AC  50 m  25.53   
23  308  Knudsen Jakob Bjerre  1990  LYSENG  9033AD  50 m  25.56   
24  82  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  25.70   
25  328  Skrbk Simon  1990  AGF  9025AC  50 m  25.76   
26  403  Kristensen Tonni  1992  SKIVE  9207AE  50 m  25.81   
27  283  Hesselberg Patrick  1991  LAKSEN  9177AE  50 m  25.90   
28  279  Warm Christian  1992  KGE  9289AF  50 m  25.96   
29  52  Klarskov Morten  1992  AIF  9229AB  50 m  25.98   
30  31  Ortmann Andreas  1991  ALLERD  9169AC  50 m  26.00   
31  195  Hansen Rasmus Stendorph  1990  HERNING  9055AE  50 m  26.01   
32  134  Srensen Niels Wissing  1993  GREVE  9391AC  50 m  26.02   
33  409  Nielsen Kenneth  1991  RINGSTED  9173AF  50 m  26.03   
34  201  Skovfoged Emil  1992  AALBORG  9287AF  50 m  26.06   
35  373  Liltorp Claus  1991  IKAST  9191AA  50 m  26.08   
36  504  Andersen Mads  1990  SNDERBORG  9079AE  50 m  26.12   
37  176  Hansen Mathias  1993  HERNING  9313AI  50 m  26.13   
38  225  Berthelin Mikkel  1990  JYLLINGE  9077AA  50 m  26.16   
39  38  Olczyk Jonas  1994  ALLERD  9457AA  50 m  26.20   
40  459  Hansen Peter Lund  1992  ST ESBJERG  9259AG  50 m  26.21   
41  248  Jrgensen Patrik Leth  1992  KVIK  9277AE  50 m  26.22   
42  364  Schultz Ulrik Rosenkvist  1992  GLADSAXE  9251AH  50 m  26.23   
43  167  Abildgaard Jens Glent  1991  HERNING  9117AE  50 m  26.26   
44  339  Kragholm Tobias  1992  GENTOFTE  9263AD  50 m  26.27   
45  451  Kingo Henrik  1991  SVENDBORG  9123AB  50 m  26.27   
46  217  Bygballe Mads  1991  HORSENS  9177AC  50 m  26.28   
47  304  Steenberg Thomas  1994  LYNGBY  9403AE  50 m  26.28   
48  580  Rasmussen Bjarke  1992  JYLLINGE  9261AH  50 m  26.51   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.16.12 
Licens til Dansk Svmmeunion 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner