Program för Citadellsim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
Citadellsim 2014 |
|
Utskriftsdatum |
25 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
08:50 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: Head |
|
Beräknad start 11:13 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
74 |
2 |
Esmeralda Leo |
2001 |
BN6201 |
HS |
|
25m |
1:45.01 |
141 |
3 |
Kajsa Persson |
2000 |
AN0800 |
SS IDEN |
|
25m |
1:37.61 |
315 |
4 |
Eleonora Zdravkovic |
2000 |
BH3600 |
SK RAN |
|
25m |
1:35.02 |
145 |
5 |
Cajsa Andersson |
1999 |
AN0899 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:36.42 |
54 |
6 |
Loella Hansson |
1999 |
BR5299 |
HS |
|
25m |
1:39.24 |
68 |
7 |
Ella Karvonen |
2000 |
BP1800 |
HS |
|
50m |
|
72 |
8 |
Anna Lapadatovic |
2001 |
BP3401 |
HS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Laura Dorenda |
2001 |
AD2401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:34.59 |
460 |
2 |
Moa Liljeqvist |
2001 |
BH2401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:32.26 |
433 |
3 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:29.24 |
147 |
4 |
Melinda Andersson |
2000 |
AI1600 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:28.65 |
291 |
5 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
1:28.98 |
296 |
6 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
25m |
1:31.03 |
266 |
7 |
Cajsa Lindberg |
2000 |
AD6200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:33.44 |
55 |
8 |
Pauline Hansson |
2001 |
BL2201 |
HS |
|
25m |
1:34.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
1 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
1:27.56 |
233 |
2 |
Victoria Segerdahl |
2001 |
AS1801 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:27.02 |
85 |
3 |
Elly Palm |
2001 |
BP4401 |
HS |
|
25m |
1:26.37 |
307 |
4 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
25m |
1:25.93 |
168 |
5 |
Maja Iversen |
1999 |
AV3899 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:26.06 |
298 |
6 |
Mathilda Herlin |
2001 |
AK9201 |
SK RAN |
|
25m |
1:26.91 |
466 |
7 |
Heidi Winberg |
1999 |
AW4899 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:27.10 |
91 |
8 |
Anna Rasmusson |
2001 |
AO5201 |
HS |
|
25m |
1:28.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
432 |
1 |
Frida Eilertsson |
2000 |
AM7600 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:25.32 |
462 |
2 |
Kajsa Norell Dahlqvist |
2001 |
AV2401 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:23.24 |
148 |
3 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:22.27 |
261 |
4 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:21.94 |
216 |
5 |
Matilda Johansdotter |
2000 |
BE1400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:22.20 |
32 |
6 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:22.58 |
311 |
7 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
1:24.49 |
152 |
8 |
Louise Bengtsson |
2000 |
AI6800 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:25.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
470 |
1 |
Alva Nilsson |
2001 |
AB1401 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:20.89 |
284 |
2 |
Linn Tufvesson |
2001 |
AT5201 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.64 |
464 |
3 |
Frida Taman |
2001 |
AD8401 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:19.48 |
309 |
4 |
Eloise Ryon |
1997 |
BS8297 |
SK RAN |
|
25m |
1:18.31 |
263 |
5 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:18.32 |
250 |
6 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.36 |
285 |
7 |
Natalie Varady |
1997 |
AU8897 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.67 |
178 |
8 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:21.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
308 |
1 |
Philippa Revstedt |
1999 |
BC8499 |
SK RAN |
|
25m |
1:17.88 |
20 |
2 |
Angela Pan |
1999 |
|
CAN SWIM |
|
50m |
1:16.91 |
229 |
3 |
Viktoria Ramkvist |
1996 |
AC1496 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:16.46 |
360 |
4 |
Filippa Fridh |
1999 |
AX3299 |
SK TRITON |
|
25m |
1:15.54 |
247 |
5 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
25m |
1:16.40 |
399 |
6 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
50m |
1:16.57 |
215 |
7 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:17.77 |
288 |
8 |
Rebecka Östlund |
1999 |
AE9899 |
POSEIDON |
|
25m |
1:18.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Emilie Gagne |
1998 |
|
CAN SWIM |
|
50m |
1:13.95 |
137 |
2 |
Amanda Hörberg-Zdanowski |
1996 |
AL5896 |
SS IDEN |
|
50m |
1:12.38 |
335 |
3 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:12.11 |
127 |
4 |
Moa Cronsjö |
1998 |
AM1498 |
SS IDEN |
|
50m |
1:11.68 |
228 |
5 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:11.97 |
140 |
6 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
1:12.26 |
459 |
7 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:12.56 |
126 |
8 |
Jenny Christensson |
1996 |
BD4696 |
SS IDEN |
|
50m |
1:15.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:10.79 |
56 |
2 |
Sophie Hansson |
1998 |
AM1298 |
HS |
|
50m |
1:09.37 |
19 |
3 |
Paige Hills |
1999 |
|
CAN SWIM |
|
50m |
1:08.84 |
413 |
4 |
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
MKK |
|
25m |
1:08.43 |
139 |
5 |
Linnéa Månsson |
1996 |
AJ6296 |
SS IDEN |
|
50m |
1:08.62 |
244 |
6 |
Olivia Berglund |
1998 |
AR9898 |
POSEIDON |
|
25m |
1:09.36 |
24 |
7 |
Ballie Cameron |
1998 |
|
CAN SWIM |
|
50m |
1:09.59 |
117 |
8 |
Elin Widén |
1998 |
AI4498 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:10.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
73 |
1 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
25m |
1:15.16 |
436 |
2 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:12.65 |
35 |
3 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:11.45 |
100 |
4 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
25m |
1:10.82 |
302 |
5 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
1:10.85 |
367 |
6 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
1:11.99 |
44 |
7 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
1:15.09 |
465 |
8 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:15.99 |
|
|
Heat 10 (10) (15 år och äldre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
HS |
|
25m |
1:06.81 |
447 |
2 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:06.51 |
401 |
3 |
Andrea Gustafsson |
1996 |
AV0896 |
MKK |
|
25m |
1:05.69 |
204 |
4 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:02.52 |
416 |
5 |
Nathalie Lindborg |
1991 |
BN5691 |
MKK |
|
25m |
1:03.35 |
353 |
6 |
Ida Borg |
1997 |
AB8897 |
SK TRITON |
|
25m |
1:06.39 |
427 |
7 |
Jenny Thalin |
1997 |
BC8697 |
MKK |
|
25m |
1:06.60 |
101 |
8 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
25m |
1:07.80 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
25 maj 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:50 |
|