Program för Speedo Open 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 76
|
Tävling |
Speedo Open 2014 |
|
Utskriftsdatum |
25 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Mölndal |
|
Utskriftstid |
12:09 |
|
|
Arrangör |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 76, 200m Ryggsim Damer C |
Finaler (5) |
Sponsor: Speedo |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
184 |
3 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
50m |
|
17 |
4 |
Viola Berlin |
2002 |
BO9602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
88 |
5 |
Felicia Rundström |
2002 |
BI2402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
82 |
3 |
Tilde Persson |
2001 |
BK2201 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:44.17 |
57 |
4 |
Amitis Yaghobi |
2000 |
BP9200 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:28.01 |
166 |
5 |
Hannah Flodin |
2003 |
AK2403 |
MASS |
|
50m |
3:41.96 |
47 |
6 |
Elin Jansson |
2001 |
BT5801 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
97 |
7 |
Elin Swärd |
2002 |
BI4402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
250 |
1 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
50m |
3:17.61 |
218 |
2 |
Ella Söderberg |
2001 |
BH0601 |
MASS |
|
50m |
3:15.51 |
111 |
3 |
Anna Hamrin |
2000 |
BE3600 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
3:03.98 |
141 |
4 |
Amanda Alvekrans |
2001 |
AI7401 |
MASS |
|
50m |
3:01.28 |
80 |
5 |
Tove Olsson Brandtvik |
2000 |
BL0800 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:02.28 |
128 |
6 |
Alice Götestam |
2001 |
AI7201 |
KUNGÄLV |
|
50m |
3:08.49 |
174 |
7 |
Wilma Gunnarsson |
2002 |
AW9402 |
MASS |
|
50m |
3:17.34 |
27 |
8 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:26.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
292 |
1 |
Caroline Andersson |
2001 |
AV4601 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
3:00.10 |
50 |
2 |
Amanda Johansson |
2000 |
AJ9400 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:53.48 |
241 |
3 |
Ellen Näslund |
2000 |
AC4400 |
NJURUNDA |
|
50m |
2:51.30 |
363 |
4 |
Mie Timea Molnar |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
2:47.44 |
349 |
5 |
Emma Lu Eikemo |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
2:49.04 |
145 |
6 |
Isabelle Asserståhl |
2000 |
AZ4600 |
MASS |
|
50m |
2:51.86 |
355 |
7 |
Mette Gjerdrum Helgesen |
2001 |
|
Asker SK |
|
50m |
2:58.74 |
117 |
8 |
Alexandra Schyum |
2002 |
AN8202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
3:01.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
275 |
1 |
Wilma Persson |
2001 |
AC0401 |
SUNDSVALL |
|
50m |
2:43.94 |
172 |
2 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
50m |
2:38.73 |
345 |
3 |
Kristine Bjellvåg Braathe |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
2:32.93 |
357 |
4 |
Melina Holtan |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
2:28.37 |
317 |
5 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:31.05 |
202 |
6 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
50m |
2:38.08 |
217 |
7 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
50m |
2:39.29 |
369 |
8 |
Thea Krugerud Skjeggestad |
2001 |
|
Asker SK |
|
50m |
2:44.43 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
25 maj 2014 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
12:09 |
|