Program for Swedish Grand Prix 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Session 1 Saturday 9 March 2013 10.00
Gren 7, 100m Backstroke Men |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 183 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 55.48 | |
2 | 25 | Olvik Andres | 1986 | ESTONIA | 50 m | 55.64 | ||
3 | 337 | Carlsson Mattias | 1990 | UDDEVALLA | AP3590 | 50 m | 55.71 | |
4 | 109 | Pettersson Axel | 1995 | JÖNKÖPING | AE8995 | 50 m | 57.31 | |
5 | 192 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 50 m | 58.04 | |
6 | 151 | Hjelm Måns | 1992 | MKK | AC7992 | 50 m | 58.12 | |
7 | 143 | Palmqvist Pontus | 1991 | LASS | AV7391 | 50 m | 58.17 | |
8 | 173 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 50 m | 59.61 | |
9 | 225 | Karlsson Adam | 1994 | SPÅRVÄGEN | AC7594 | 50 m | 1:00.19 | |
10 | 5 | Kartau Martin | 1995 | FINLAND | 95A915 | 50 m | 1:00.28 | |
11 | 33 | Comboeanu Giani | 1995 | BUCHAREST | 50 m | 1:00.50 | ||
12 | 206 | Mikaelsson Anton | 1993 | SKELLEFTEÅ | AA4193 | 50 m | 1:00.66 | |
13 | 136 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 1:01.04 | |
14 | 12 | Pokkinen Tuomas | 1995 | FINLAND | 95A815 | 50 m | 1:01.20 | |
15 | 111 | Classon John | 1995 | KALMAR SS | AL9995 | 50 m | 1:01.20 | |
16 | 236 | Karlsson Christian | 1993 | STRÄNGNÄS | AK0593 | 50 m | 1:01.22 | |
17 | 125 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 1:01.67 | |
18 | 323 | Davidsson Oskar | 1993 | VÄXJÖ SS | AD9993 | 50 m | 1:02.50 | |
19 | 88 | Kling Joakim | 1991 | GÖTEBORG | AG3391 | 50 m | 1:02.66 | |
20 | 177 | Lutula Antonio | 1993 | SK NEPTUN | BC8793 | 50 m | 1:02.74 | |
21 | 62 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 1:03.11 | |
22 | 271 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 1:03.18 | |
23 | 257 | Lind David | 1994 | SÖDERTÖRN | AK6994 | 50 m | 1:03.46 | |
24 | 34 | Ganea Andrei Madalin | 1996 | CONSTANTA | 50 m | 1:03.57 | ||
25 | 306 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 50 m | 1:03.96 | |
26 | 191 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 50 m | 1:03.97 | |
27 | 309 | Zedendahl Oscar | 1995 | VÄSBY SS | AG4595 | 50 m | 1:03.97 | |
28 | 214 | Uhlin Joakim | 1994 | SKURU IK | AN6394 | 50 m | 1:04.00 | |
29 | 242 | Andersson Jonas | 1996 | SK SYDSIM | AE2396 | 50 m | 1:05.20 | |
30 | 224 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 1:05.46 | |
31 | 248 | Kesenci Alexander | 1995 | SÖDERTÄLJE | AK7195 | 25 m | 1:00.14 | |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 09 mars 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 09:07 |