2021-08-05   02:22:36
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Session 1 Saturday 9 March 2013 10.00

7_S
Gren 7, 100m Backstroke Men 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
183  Sjödin Simon  1986  SK NEPTUN  AG6786  50 m  55.48   
25  Olvik Andres  1986  ESTONIA    50 m  55.64   
337  Carlsson Mattias  1990  UDDEVALLA  AP3590  50 m  55.71   
109  Pettersson Axel  1995  JÖNKÖPING  AE8995  50 m  57.31   
192  Bergman Fabian  1994  SALTSJÖB  AQ2194  50 m  58.04   
151  Hjelm Måns  1992  MKK  AC7992  50 m  58.12   
143  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  50 m  58.17   
173  Hökfelt Gustav  1994  SK NEPTUN  AS1594  50 m  59.61   
225  Karlsson Adam  1994  SPÅRVÄGEN  AC7594  50 m  1:00.19   
10  Kartau Martin  1995  FINLAND  95A915  50 m  1:00.28   
11  33  Comboeanu Giani  1995  BUCHAREST    50 m  1:00.50   
12  206  Mikaelsson Anton  1993  SKELLEFTEÅ  AA4193  50 m  1:00.66   
13  136  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  50 m  1:01.04   
14  12  Pokkinen Tuomas  1995  FINLAND  95A815  50 m  1:01.20   
15  111  Classon John  1995  KALMAR SS  AL9995  50 m  1:01.20   
16  236  Karlsson Christian  1993  STRÄNGNÄS  AK0593  50 m  1:01.22   
17  125  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  1:01.67   
18  323  Davidsson Oskar  1993  VÄXJÖ SS  AD9993  50 m  1:02.50   
19  88  Kling Joakim  1991  GÖTEBORG  AG3391  50 m  1:02.66   
20  177  Lutula Antonio  1993  SK NEPTUN  BC8793  50 m  1:02.74   
21  62  Meng Oliver Marcus  1997  KVIK  9731AM  50 m  1:03.11   
22  271  Ericsson Oskar  1997  TÄBY SIM  AF9397  50 m  1:03.18   
23  257  Lind David  1994  SÖDERTÖRN  AK6994  50 m  1:03.46   
24  34  Ganea Andrei Madalin  1996  CONSTANTA    50 m  1:03.57   
25  306  Törnqvist Samuel  1997  VÄSBY SS  AI6197  50 m  1:03.96   
26  191  Myhrberg Andreas  1993  S 71  AI6593  50 m  1:03.97   
27  309  Zedendahl Oscar  1995  VÄSBY SS  AG4595  50 m  1:03.97   
28  214  Uhlin Joakim  1994  SKURU IK  AN6394  50 m  1:04.00   
29  242  Andersson Jonas  1996  SK SYDSIM  AE2396  50 m  1:05.20   
30  224  Henriksson Tobias  1996  SPÅRVÄGEN  AN4796  50 m  1:05.46   
31  248  Kesenci Alexander  1995  SÖDERTÄLJE  AK7195  25 m  1:00.14   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner