Program for Swedish Grand Prix 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 3, 50m Breaststroke Men |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 37 | Samilidis Panagiotis | 1993 | ARGIROUPOL | 50 m | 27.64 | ||
2 | 26 | Provorkov Filipp | 1988 | ESTONIA | 50 m | 27.93 | ||
3 | 352 | Panteleimon Pantis | 1991 | HELLENIC | 50 m | 28.13 | ||
4 | 241 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | AH8595 | 50 m | 28.21 | |
5 | 12 | Pokkinen Tuomas | 1995 | FINLAND | 95A815 | 50 m | 28.66 | |
6 | 16 | Liukkonen Ari-Pekka | 1989 | FINLAND | 89A286 | 50 m | 28.83 | |
7 | 20 | Wihanto William | 1994 | FINLAND | 94A747 | 50 m | 28.85 | |
8 | 59 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 50 m | 29.05 | |
9 | 185 | Tour Niklas | 1989 | SK NEPTUN | AQ3789 | 50 m | 29.06 | |
10 | 299 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 50 m | 29.15 | |
11 | 147 | Zeidler Jacob | 1994 | SK LÖDDE | AB5394 | 50 m | 29.19 | |
12 | 32 | Dragne Dan | 1989 | BUCHAREST | 50 m | 29.50 | ||
13 | 35 | Gradinaru Andrei Razvan | 1995 | CONSTANTA | 50 m | 29.50 | ||
14 | 182 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 29.64 | |
15 | 339 | Koch Gulliver | 1992 | UDDEVALLA | AC7592 | 50 m | 29.66 | |
16 | 267 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 29.73 | |
17 | 291 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 50 m | 29.82 | |
18 | 328 | Glifberg Martin | 1992 | YSTADS SS | AG8392 | 50 m | 29.87 | |
19 | 24 | Kostesic Michael | 1986 | PK ARENA | 50 m | 29.90 | ||
20 | 238 | Dahlgren Johan | 1986 | SUNDSVALL | AB4986 | 50 m | 30.11 | |
21 | 338 | Elofsson Andreas | 1995 | UDDEVALLA | AF3995 | 50 m | 30.19 | |
22 | 344 | Falk Hansson Joel | 1994 | POLISEN | AT7394 | 50 m | 30.48 | |
23 | 104 | Dobrescu Sebastian | 1994 | JÖNKÖPING | AC0794 | 50 m | 30.56 | |
24 | 134 | Ladeborn Isak | 1988 | SK LAXEN | AA7988 | 50 m | 30.62 | |
25 | 135 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 30.68 | |
26 | 190 | Klügel Victor | 1995 | S 71 | AC8595 | 50 m | 30.68 | |
27 | 133 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 30.79 | |
28 | 253 | Hagström Marcus | 1991 | SÖDERTÖRN | AQ5191 | 50 m | 31.08 | |
29 | 67 | Sainis Emil | 1992 | KVIK | 9207AC | 50 m | 31.38 | |
30 | 121 | Vestin Simon | 1992 | KARLSTAD | AK5392 | 50 m | 31.40 | |
31 | 282 | Goltermann Janne | 1989 | UPSALA S | AC7389 | 50 m | 31.71 | |
32 | 14 | Naumanen Konsta | 1996 | FINLAND | 96A160 | 50 m | 31.73 | |
33 | 284 | Zarebski Pierre | 1992 | UPSALA S | AF0592 | 50 m | 32.09 | |
34 | 77 | Olsson Fredrik | 1994 | ELFSBORG | AN2994 | 50 m | 32.24 | |
35 | 47 | Hagby Andreas Manum | 1995 | Asker SK | 50 m | 32.39 | ||
36 | 239 | Dzihic Benjamin | 1997 | SUNDSVALL | AO0397 | 50 m | 32.55 | |
37 | 236 | Karlsson Christian | 1993 | STRÄNGNÄS | AK0593 | 50 m | 32.70 | |
38 | 76 | Engfors-Nyqvist Sebastian | 1996 | ELFSBORG | AB9996 | 50 m | 33.14 | |
39 | 127 | Arvidsson Anton | 1994 | KUNGÄLV | AF1594 | 25 m | 29.11 | |
40 | 93 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | 29.69 | |
41 | 137 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 31.19 | |
42 | 87 | Ehrnberg Oskar | 1997 | GÖTEBORG | AP0597 | 25 m | 32.67 | |
43 | 224 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 25 m | 33.26 | |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 09 mars 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 09:07 |