Program for Swedish Grand Prix 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 20, 100m Breaststroke Men |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 37 | Samilidis Panagiotis | 1993 | ARGIROUPOL | 50 m | 1:01.10 | ||
2 | 241 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | AH8595 | 50 m | 1:01.61 | |
3 | 352 | Panteleimon Pantis | 1991 | HELLENIC | 50 m | 1:02.54 | ||
4 | 26 | Provorkov Filipp | 1988 | ESTONIA | 50 m | 1:02.82 | ||
5 | 59 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 50 m | 1:03.92 | |
6 | 20 | Wihanto William | 1994 | FINLAND | 94A747 | 50 m | 1:04.34 | |
7 | 185 | Tour Niklas | 1989 | SK NEPTUN | AQ3789 | 50 m | 1:04.36 | |
8 | 147 | Zeidler Jacob | 1994 | SK LÖDDE | AB5394 | 50 m | 1:04.40 | |
9 | 299 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 50 m | 1:04.50 | |
10 | 291 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 50 m | 1:04.56 | |
11 | 43 | Myren Sami | 1991 | HSS | 91A093 | 50 m | 1:04.75 | |
12 | 16 | Liukkonen Ari-Pekka | 1989 | FINLAND | 89A286 | 50 m | 1:04.87 | |
13 | 338 | Elofsson Andreas | 1995 | UDDEVALLA | AF3995 | 50 m | 1:05.43 | |
14 | 32 | Dragne Dan | 1989 | BUCHAREST | 50 m | 1:05.50 | ||
15 | 328 | Glifberg Martin | 1992 | YSTADS SS | AG8392 | 50 m | 1:05.89 | |
16 | 267 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 1:05.98 | |
17 | 35 | Gradinaru Andrei Razvan | 1995 | CONSTANTA | 50 m | 1:06.00 | ||
18 | 182 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 1:06.29 | |
19 | 339 | Koch Gulliver | 1992 | UDDEVALLA | AC7592 | 50 m | 1:06.55 | |
20 | 104 | Dobrescu Sebastian | 1994 | JÖNKÖPING | AC0794 | 50 m | 1:07.12 | |
21 | 344 | Falk Hansson Joel | 1994 | POLISEN | AT7394 | 50 m | 1:07.32 | |
22 | 284 | Zarebski Pierre | 1992 | UPSALA S | AF0592 | 50 m | 1:07.49 | |
23 | 133 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 1:07.50 | |
24 | 135 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 50 m | 1:07.59 | |
25 | 238 | Dahlgren Johan | 1986 | SUNDSVALL | AB4986 | 50 m | 1:07.86 | |
26 | 190 | Klügel Victor | 1995 | S 71 | AC8595 | 50 m | 1:08.40 | |
27 | 253 | Hagström Marcus | 1991 | SÖDERTÖRN | AQ5191 | 50 m | 1:08.53 | |
28 | 14 | Naumanen Konsta | 1996 | FINLAND | 96A160 | 50 m | 1:08.79 | |
29 | 77 | Olsson Fredrik | 1994 | ELFSBORG | AN2994 | 50 m | 1:09.51 | |
30 | 316 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 50 m | 1:09.81 | |
31 | 67 | Sainis Emil | 1992 | KVIK | 9207AC | 50 m | 1:09.92 | |
32 | 239 | Dzihic Benjamin | 1997 | SUNDSVALL | AO0397 | 50 m | 1:10.12 | |
33 | 87 | Ehrnberg Oskar | 1997 | GÖTEBORG | AP0597 | 50 m | 1:11.66 | |
34 | 76 | Engfors-Nyqvist Sebastian | 1996 | ELFSBORG | AB9996 | 50 m | 1:12.21 | |
35 | 137 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 1:12.69 | |
36 | 58 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 1:13.58 | |
37 | 116 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 50 m | 1:14.34 | |
38 | 224 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 1:15.65 | |
39 | 235 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 25 m | 1:02.34 | |
40 | 134 | Ladeborn Isak | 1988 | SK LAXEN | AA7988 | 25 m | 1:02.38 | |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 09 mars 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 09:07 |