Program for Swedish Grand Prix 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Swedish Grand Prix 2 |
|
Utskriftsdatum |
09 mars 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:41 |
|
|
Arrangör |
SSF/SK Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 mars 2013 |
|
|
|
|
Gren 16, 200m Backstroke Women |
Försök (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
0 |
Malin Westman |
1995 |
AA1695 |
MASS |
|
50m |
2:34.36 |
327 |
1 |
Ebba Stillman |
1996 |
AH9496 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:28.72 |
114 |
2 |
Linnea Wranå |
1998 |
AO1898 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:25.83 |
154 |
3 |
Linnéa Olsson |
1994 |
BX0494 |
MKK |
|
50m |
2:22.43 |
98 |
4 |
Josefin Eriksen |
1995 |
AS2495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:20.39 |
65 |
5 |
Hannah Nissen |
1997 |
9754AD |
KVIK |
DEN |
50m |
2:21.94 |
213 |
6 |
Marlene Pavlu Lewin |
1997 |
AH9497 |
SKURU IK |
|
50m |
2:24.63 |
15 |
7 |
Lotta Upanne |
1998 |
98A195 |
FINLAND |
FIN |
50m |
2:28.22 |
244 |
8 |
Malin Johansson |
1997 |
AL0497 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:30.85 |
92 |
9 |
Paulina Björkbacka |
1995 |
AY6295 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:26.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
106 |
0 |
Maria Galic |
1995 |
AD9495 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:31.80 |
218 |
1 |
Caroline Johansson |
1992 |
AH7892 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:28.50 |
54 |
2 |
Iben Grundtvig |
1997 |
9762AK |
KVIK |
DEN |
50m |
2:25.30 |
334 |
3 |
Linda Eriksson |
1991 |
AI4891 |
SS04 |
|
50m |
2:22.25 |
220 |
4 |
Sofia Svensson |
1993 |
AF0893 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:19.37 |
260 |
5 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:21.81 |
29 |
6 |
Anu Bergström |
1996 |
96A631 |
RaisU |
FIN |
50m |
2:24.17 |
110 |
7 |
Miranda Arvidsson |
1998 |
AJ5298 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:27.39 |
254 |
8 |
Sara Hägglund-Björklund |
1995 |
BB3695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:30.30 |
320 |
9 |
Madelene Andersson |
1991 |
BX0891 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:24.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
0 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:31.71 |
329 |
1 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:28.32 |
103 |
2 |
Erika Carlén |
1994 |
AM5294 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:25.21 |
41 |
3 |
Aikaterini Tsernotopoulou |
1995 |
|
ARGIROUPOL |
GRE |
50m |
2:22.20 |
152 |
4 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
50m |
2:17.10 |
300 |
5 |
Julia Robertsson |
1995 |
AM9295 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:21.47 |
231 |
6 |
Emma Wahlström |
1994 |
AF9294 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:22.77 |
138 |
7 |
Madelene Andersson |
1995 |
BH3495 |
LASS |
|
50m |
2:26.20 |
112 |
8 |
Josefin Lewton |
1997 |
BF0297 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:30.28 |
296 |
9 |
Isabell Kjellberg |
1997 |
AR7497 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:43.03 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
09 mars 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
09:41 |
|