Program för Skuru KM
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:11.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:22.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
55 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:42.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:13.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Ellinor Fernström |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:21.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Wilma Brandberg |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
48 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
58 |
|
Tyra Berglin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:04.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:08.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
24 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
65 |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:49.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25m Fjärilsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
9 |
|
Anton Schultz |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Clara Hedqvist Göthberg |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Valentina Sabo |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Tatiana Abu Nijmeh |
1965 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:05.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
94 |
|
Mikael Arvered |
1977 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:09.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
41 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
32.85 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
32 |
|
Olivia Östlund |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
39.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
46 |
|
Blanka Schröder |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
41.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
45.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
23 |
|
Tilde Barton |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
25 |
|
Stella Österman |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
33 |
|
Valentina Isakovic |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
48.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
31 |
|
Sophia Arvered |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:00.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
6 |
|
Valentina Sabo |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50 |
|
Nicole Königsberg |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
43 |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
31.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
66 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
75 |
|
Anders Westlund |
1980 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
33.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Hugo Krogstad |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
34.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
41 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
40.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
26 |
|
Viktor Jungner |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
10 |
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
40 |
|
Philip Erlandsson |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
49.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
9 |
|
Anton Schultz |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
51.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
62 |
|
Marcus Kvarfordh Andres |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
55.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:18.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:03.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:42.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
64 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
29.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
57 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
29.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
59 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Tyra Berglin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
32 |
|
Olivia Östlund |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
31.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
68 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
32.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
60 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
55 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
69 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
34.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
47 |
|
Wilma Brandberg |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
46 |
|
Blanka Schröder |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
49 |
|
Ellinor Fernström |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
96 |
|
Annelie Carlström |
1969 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
37.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50 |
|
Nicole Königsberg |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
38.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
23 |
|
Tilde Barton |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
41.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
33 |
|
Valentina Isakovic |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
25 |
|
Stella Österman |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
49.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
31 |
|
Sophia Arvered |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Valentina Sabo |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
76 |
|
Linnéa Enberg |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
43 |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
98 |
|
Jonas Nilsson |
1967 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
27.07 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
74 |
|
Mats J Larsson |
1965 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
27.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
28.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
Philip Hedqvist Göthberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
44 |
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
30.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
56 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
John Sjölund |
2001 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
31.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
32.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
45 |
|
Marcus Asplund |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
36.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
10 |
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
40.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
9 |
|
Anton Schultz |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
40 |
|
Philip Erlandsson |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
62 |
|
Marcus Kvarfordh Andres |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
44.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
22 |
|
Johan Lindblad |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
25m Ryggsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
15 |
|
Elsa Goding |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
71 |
|
Gustav Asplund |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
William Gesar |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
37 |
|
Stina Robertsson |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
13 |
|
Thyra Bränström |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
95 |
|
Stina Helsing |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Clara Hedqvist Göthberg |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Albin Freyling |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
17 |
|
Rikard Johansson |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
34 |
|
Astrid Kjellin |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
38 |
|
Emmanuelle Ng |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
35 |
|
Selma Kjellin |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
36 |
|
Doris Kjellin |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
12 |
|
Alexander Gesar |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
14 |
|
Matilda Bengtsson |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
18 |
|
Niobe Arnell |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
16 |
|
Olivia Sharpe |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:07.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:16.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:25.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
28 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:00.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:03.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
94 |
|
Mikael Arvered |
1977 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:12.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
24 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:59.79 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:08.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:41.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
36.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
38.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
68 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
59 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
40.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Tyra Berglin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
41.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
44.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
49 |
|
Ellinor Fernström |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
47.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
47 |
|
Wilma Brandberg |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
49.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
23 |
|
Tilde Barton |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
49.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
46 |
|
Blanka Schröder |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
50.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50 |
|
Nicole Königsberg |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
51.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Valentina Sabo |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
53.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
33 |
|
Valentina Isakovic |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
54.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
25 |
|
Stella Österman |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
56.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
31 |
|
Sophia Arvered |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
59.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
76 |
|
Linnéa Enberg |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
33.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
74 |
|
Mats J Larsson |
1965 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
94 |
|
Mikael Arvered |
1977 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
37.46 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
9 |
44 |
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
37.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
56 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
42.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
45 |
|
Marcus Asplund |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
John Sjölund |
2001 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
40 |
|
Philip Erlandsson |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
22 |
|
Johan Lindblad |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
10 |
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
56.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
9 |
|
Anton Schultz |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:04.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
62 |
|
Marcus Kvarfordh Andres |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
25m Bröstsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
36 |
|
Doris Kjellin |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Niobe Arnell |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Rikard Johansson |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Clara Hedqvist Göthberg |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
78 |
|
Felicia Fredriksson |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
Elsa Goding |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
35 |
|
Selma Kjellin |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
34 |
|
Astrid Kjellin |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
13 |
|
Thyra Bränström |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
21 |
|
Albin Freyling |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
19 |
|
Boel Heidermark |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
14 |
|
Matilda Bengtsson |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
64 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:01.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:02.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:02.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
69 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:16.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
28 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
51 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:25.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
54.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
59.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
59.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
27 |
|
Hugo Krogstad |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:13.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
40 |
|
Philip Erlandsson |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
26 |
|
Viktor Jungner |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:30.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
31.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
67 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
32.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
30 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
59 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
69 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
51 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
43 |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
74 |
|
Mats J Larsson |
1965 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
72 |
|
Jan Westrup |
1960 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
41 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
29 |
|
Philip Hedqvist Göthberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
32.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
44 |
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
38.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
66 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
49.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
26 |
|
Viktor Jungner |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
45 |
|
Marcus Asplund |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
24 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:10.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
68 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:26.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
48 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
43 |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:01.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:01.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:05.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Johan Allberg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:07.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
41 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:20.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:48:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
25m Frisim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
12 |
|
Alexander Gesar |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Olivia Sharpe |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
39 |
|
Niklas Moberg |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Clara Hedqvist Göthberg |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Matilda Bengtsson |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Felicia Fredriksson |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
18 |
|
Niobe Arnell |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
19 |
|
Boel Heidermark |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Gustav Asplund |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
35 |
|
Selma Kjellin |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
11 |
|
William Gesar |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
17 |
|
Rikard Johansson |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
21 |
|
Albin Freyling |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
15 |
|
Elsa Goding |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
34 |
|
Astrid Kjellin |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
38 |
|
Emmanuelle Ng |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
97 |
|
Jayden Kautto |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:49:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4x50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
92 |
|
Baddieess |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
91 |
|
BonBon & crew |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Distriktets Distans Drottningar |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
89 |
|
Queen |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Yasss |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
90 |
|
Slayyy |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
87 |
|
Nääeeej |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:49:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4x50m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
84 |
|
Lag Cringe |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
82 |
|
Among us |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:21.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
81 |
|
Glassbilens kollegor |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
Klubbmästare på 50m Bröst |
2001 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
99 |
|
Gammal är äldst |
|
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:24.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
6 |
83 |
|
Henkan Benkan och gubbsen |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:24.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Maxa med hjärnan - Mackish |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 16:49:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jun 2022 till den 14 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
79 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-14 22:49:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|