Startliste for Sigma Cup 2021 - Blovstrød
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
82 |
|
Salsabell Ava Banali |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
77 |
|
Astrid Schiermer Eriksen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
81 |
|
Manola Spellerberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
78 |
|
Bellamy Lumen R. Holmberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
80 |
|
Lilje Kodal |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
83 |
|
Selma Lundsgaard |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Ingrid Rytsel Diemer Fredslund |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
79 |
|
Frida Bjørk K. Hansen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
88 |
|
Elly Elisabeth Toth Larsen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
96 |
|
Birte Alvilda Haunstrup Larsen |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
90 |
|
Rose Christoffersen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
98 |
|
Isabella Plant |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
85 |
|
Selma Diemer-Færgemann |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
93 |
|
Gaia Holm |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
99 |
|
Smilla Sommerlund |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
86 |
|
Luce Astrid Gade |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
95 |
|
Ellinor Zeller |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
91 |
|
Lillie Elton Koch |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
105 |
|
Victor V. R. Ankerdal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
75 |
|
Ilyas Abdi |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
107 |
|
Oscar Jans |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
108 |
|
Alvin Bøgh Carlsen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
109 |
|
Willas Friis Rohde |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
184 |
|
Victor Søegaard |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
156 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
206 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:45.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
155 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:48.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
43 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:54.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
161 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
196 |
|
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:56.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:59.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
13 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
54 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
9 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
182 |
|
Emma Støtt Holm |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
181 |
|
Ellen Heiberg Drengsgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:13.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
163 |
|
Liv Engedal |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:12.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
158 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
145 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
116 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
175 |
|
August Drucker |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
10 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
143 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
150 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:36.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
149 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
207 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
191 |
|
Mathias Flygenring |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
193 |
|
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:55.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
195 |
|
Jonathan Nathansen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:56.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
209 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:57.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
45 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
7 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:03.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
48 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
41 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
154 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
126 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
206 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
190 |
|
Sarah Marie Andersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
41.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
52 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
42.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
54 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
43.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
44 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
159 |
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
30 |
|
Molly Lassen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
49.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
82 |
|
Salsabell Ava Banali |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
77 |
|
Astrid Schiermer Eriksen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
33 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
198 |
|
Rebekka Kirkeskov- Frederiksen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
50.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
27 |
|
Kaya Kjær |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
51.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
28 |
|
Lærke Nygaard Henriksen |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
55.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
42 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
69 |
|
Sine Kjeldahl Norsell |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
92 |
|
Frida Beck |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
95 |
|
Ellinor Zeller |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
93 |
|
Gaia Holm |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
23 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
165 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
63 |
|
Emma Morville |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
29 |
|
Mathilde Møllebro Uttrup |
2013 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
74 |
|
Xenia Mørup |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
24 |
|
Frieda Louise Epp |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
17 |
|
Alberte Dalsgaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
121 |
|
Isabella Munk |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
32 |
|
Svea Peters |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
60 |
|
Bjørk Egholm Høgh |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
118 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
55 |
|
Ada Mortensen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
124 |
|
Lin Rit Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
153 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
177 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
146 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
148 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
38.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
39 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
208 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
179 |
|
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
40.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
149 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
144 |
|
Albert Benian |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
43.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
207 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
14 |
|
Daniel Harboe Dalhoff |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
213 |
|
Willads Schou |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
152 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
45.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
205 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
52.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
106 |
|
Vincent Klintø |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
183 |
|
Vilbert Fosbøl |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
55.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
127 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
57.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
214 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
59.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
102 |
|
Jonathan A. R. Jensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100 |
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
104 |
|
Oscar W. K. Christensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
103 |
|
Johannes P. Bertelsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
101 |
|
Valdemar O. Schjelde |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
45 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:00.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
162 |
|
Jens Ole H. Frederiksen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
199 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
66 |
|
Ingolf Ougaard |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:05.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
180 |
|
Elias Brøndum Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:08.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
73 |
|
Victor Morville |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
119 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
57 |
|
Alvin Konstantin Djørup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
34 |
|
Victor Hougaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
36 |
|
Wilmer Quaade |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
64 |
|
Frederik Flach |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
122 |
|
Julius Kanstrup-Clausen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
70 |
|
Tobias Wæsel |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
71 |
|
Valdemar Chrona Christiansen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
18 |
|
Anton Ellekær |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
194 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
143 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
125 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
67 |
|
Niklas Hyldekær Janstrup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
115 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
19 |
|
Ask Klitsø Honoré |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
68 |
|
Oskar Wæsel |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
21 |
|
Birk Barslund Fosse |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
25 |
|
Jonathan Busk |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
47 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
53 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:05.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
156 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
206 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
82 |
|
Salsabell Ava Banali |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
77 |
|
Astrid Schiermer Eriksen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
83 |
|
Selma Lundsgaard |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
78 |
|
Bellamy Lumen R. Holmberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
186 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
190 |
|
Sarah Marie Andersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
160 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
177 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
August Drucker |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:52.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
176 |
|
Sophus Fosbøl |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
208 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:06.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
185 |
|
William Henry Hartvigsen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
146 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
188 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
194 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:20.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
187 |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
211 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:36.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
209 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:47.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
5 |
|
Theo Schmidt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
191 |
|
Mathias Flygenring |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
183 |
|
Vilbert Fosbøl |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
179 |
|
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
81 |
|
Manola Spellerberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
80 |
|
Lilje Kodal |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:49.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:50.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Frida Bjørk K. Hansen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:57.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
84 |
|
Ingrid Rytsel Diemer Fredslund |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
24 |
|
Frieda Louise Epp |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:00.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
74 |
|
Xenia Mørup |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Mathilde Møllebro Uttrup |
2013 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:04.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
32 |
|
Svea Peters |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:07.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
88 |
|
Elly Elisabeth Toth Larsen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
87 |
|
Clara Duelund Højstrup |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
92 |
|
Frida Beck |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
86 |
|
Luce Astrid Gade |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
90 |
|
Rose Christoffersen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
63 |
|
Emma Morville |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
91 |
|
Lillie Elton Koch |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
98 |
|
Isabella Plant |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
85 |
|
Selma Diemer-Færgemann |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
99 |
|
Smilla Sommerlund |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
96 |
|
Birte Alvilda Haunstrup Larsen |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
62 |
|
Elva Skovmøller Isberg |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
58 |
|
Anna Pasquale Lind- Christensen |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
55 |
|
Ada Mortensen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
132 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
72 |
|
Vega Sofie Lollike |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
64 |
|
Frederik Flach |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:27.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
36 |
|
Wilmer Quaade |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
103 |
|
Johannes P. Bertelsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Alvin Konstantin Djørup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
66 |
|
Ingolf Ougaard |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
102 |
|
Jonathan A. R. Jensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:35.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
213 |
|
Willads Schou |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
106 |
|
Vincent Klintø |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
67 |
|
Niklas Hyldekær Janstrup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:39.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
101 |
|
Valdemar O. Schjelde |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
214 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:40.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
205 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
73 |
|
Victor Morville |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
104 |
|
Oscar W. K. Christensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
105 |
|
Victor V. R. Ankerdal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100 |
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
25 |
|
Jonathan Busk |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
71 |
|
Valdemar Chrona Christiansen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:49.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
75 |
|
Ilyas Abdi |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
164 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:51.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
18 |
|
Anton Ellekær |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
184 |
|
Victor Søegaard |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
109 |
|
Willas Friis Rohde |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
108 |
|
Alvin Bøgh Carlsen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
56 |
|
Alfred Letholm Wagn |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
107 |
|
Oscar Jans |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
167 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
128 |
|
Anders Reit Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
136 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
19 |
|
Ask Klitsø Honoré |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
131 |
|
Ditlev Elleskov |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
231 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
41 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:07.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
154 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
186 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:19.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
161 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:22.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
124 |
|
Lin Rit Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:23.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
190 |
|
Sarah Marie Andersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
54 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
160 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
126 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:24.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
159 |
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
155 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:26.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
198 |
|
Rebekka Kirkeskov- Frederiksen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
43 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
9 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:28.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
33 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
118 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
133 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
137 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
42 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
215 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:38.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:39.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
181 |
|
Ellen Heiberg Drengsgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
134 |
|
Ingrid Christensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:40.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
196 |
|
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
23 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:42.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
129 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
168 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
182 |
|
Emma Støtt Holm |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:48.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
17 |
|
Alberte Dalsgaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:49.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
158 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
138 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:52.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
130 |
|
Clara Eilersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:54.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
163 |
|
Liv Engedal |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
121 |
|
Isabella Munk |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
153 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
177 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:06.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
152 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:08.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:09.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
146 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
176 |
|
Sophus Fosbøl |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
185 |
|
William Henry Hartvigsen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
145 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
211 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
144 |
|
Albert Benian |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
119 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
188 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
148 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
12 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
7 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
40 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
150 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
207 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
187 |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
122 |
|
Julius Kanstrup-Clausen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
199 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:22.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
14 |
|
Daniel Harboe Dalhoff |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Theo Schmidt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
143 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
195 |
|
Jonathan Nathansen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
45 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
193 |
|
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:26.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
116 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
162 |
|
Jens Ole H. Frederiksen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
48 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
180 |
|
Elias Brøndum Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
127 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
147 |
|
Malthe Markersen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
125 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
41 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
159 |
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
43 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
161 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
43.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
133 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
69 |
|
Sine Kjeldahl Norsell |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
215 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
137 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
155 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
46.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
27 |
|
Kaya Kjær |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
46.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
181 |
|
Ellen Heiberg Drengsgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
46.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
156 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
30 |
|
Molly Lassen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
28 |
|
Lærke Nygaard Henriksen |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
196 |
|
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
154 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
48.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
83 |
|
Selma Lundsgaard |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
168 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
50.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
50.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
134 |
|
Ingrid Christensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
51.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
138 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
52.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
132 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
54.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
84 |
|
Ingrid Rytsel Diemer Fredslund |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
85 |
|
Selma Diemer-Færgemann |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
88 |
|
Elly Elisabeth Toth Larsen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
130 |
|
Clara Eilersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
60 |
|
Bjørk Egholm Høgh |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
55.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
129 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
55.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
182 |
|
Emma Støtt Holm |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
55.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
87 |
|
Clara Duelund Højstrup |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
59.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
99 |
|
Smilla Sommerlund |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
86 |
|
Luce Astrid Gade |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
92 |
|
Frida Beck |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:02.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
80 |
|
Lilje Kodal |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
90 |
|
Rose Christoffersen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
78 |
|
Bellamy Lumen R. Holmberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:05.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
62 |
|
Elva Skovmøller Isberg |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
79 |
|
Frida Bjørk K. Hansen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
58 |
|
Anna Pasquale Lind- Christensen |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
91 |
|
Lillie Elton Koch |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
95 |
|
Ellinor Zeller |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
93 |
|
Gaia Holm |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
96 |
|
Birte Alvilda Haunstrup Larsen |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
163 |
|
Liv Engedal |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
98 |
|
Isabella Plant |
2013 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
72 |
|
Vega Sofie Lollike |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
158 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
145 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
123 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
211 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
39.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
153 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
208 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
149 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
191 |
|
Mathias Flygenring |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
209 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
175 |
|
August Drucker |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
150 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
5 |
|
Theo Schmidt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
7 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
115 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
180 |
|
Elias Brøndum Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
43.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
144 |
|
Albert Benian |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
44.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
193 |
|
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
44.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
162 |
|
Jens Ole H. Frederiksen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
183 |
|
Vilbert Fosbøl |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
131 |
|
Ditlev Elleskov |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
46.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
128 |
|
Anders Reit Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
46.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
114 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
21 |
|
Birk Barslund Fosse |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
107 |
|
Oscar Jans |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
108 |
|
Alvin Bøgh Carlsen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
152 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
106 |
|
Vincent Klintø |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
205 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
50.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
188 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
50.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
34 |
|
Victor Hougaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
214 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
50.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
195 |
|
Jonathan Nathansen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
51.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
213 |
|
Willads Schou |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
103 |
|
Johannes P. Bertelsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
51.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
199 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
52.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
105 |
|
Victor V. R. Ankerdal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
104 |
|
Oscar W. K. Christensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
101 |
|
Valdemar O. Schjelde |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
14 |
|
Daniel Harboe Dalhoff |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
55.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
109 |
|
Willas Friis Rohde |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
184 |
|
Victor Søegaard |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
56.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
68 |
|
Oskar Wæsel |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
57.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
102 |
|
Jonathan A. R. Jensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
57.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
100 |
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
58.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
75 |
|
Ilyas Abdi |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
59.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
136 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
59.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
167 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
59.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
164 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
70 |
|
Tobias Wæsel |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
56 |
|
Alfred Letholm Wagn |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
147 |
|
Malthe Markersen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
231 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
194 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
53 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:12.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
186 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
81 |
|
Manola Spellerberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
215 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
198 |
|
Rebekka Kirkeskov- Frederiksen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
49 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
176 |
|
Sophus Fosbøl |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
187 |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
179 |
|
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
185 |
|
William Henry Hartvigsen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
4x50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
219 |
|
Sigma Piger 1 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
221 |
|
Sigma Piger 2 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
171 |
|
GSC Piger 1 |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
139 |
|
Helsingør Piger 1 |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
222 |
|
Sigma Piger 3 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:45.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
223 |
|
Sigma Piger 4 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200 |
|
Søllerød Sharks 1 |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
172 |
|
GSC Piger 2 |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
111 |
|
HSK superpiger 2 |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
226 |
|
Sigma Piger 6 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
227 |
|
Sigma Piger 7 |
2012 |
Sigma Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
110 |
|
HSK superpiger 1 |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
225 |
|
Sigma Piger 5 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
4x50m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
201 |
|
Søllerød Sharknados 1 |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
218 |
|
Sigma Drenge 1 |
2009 |
Sigma Swim |
DEN |
2:26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
169 |
|
GSC Drenge 1 |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
220 |
|
Sigma Drenge 2 |
2009 |
Sigma Swim |
DEN |
2:34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
202 |
|
Søllerød Sharknados 2 |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
170 |
|
GSC Drenge 2 |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:39.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
216 |
|
Fuld smadder |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:41.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
224 |
|
Sigma Drenge 3 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:59.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
173 |
|
GSC Drenge 3 |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
203 |
|
Søllerød Sharknados 3 |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
229 |
|
Sigma Drenge 6 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
3:47.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
230 |
|
Sigma Drenge 7 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
228 |
|
Sigma Drenge 5 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
113 |
|
HSK superdrenge 2 |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
112 |
|
HSK superdrenge 1 |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
141 |
|
Helsingør Drenge 1 |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
83 |
|
Selma Lundsgaard |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
81 |
|
Manola Spellerberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
80 |
|
Lilje Kodal |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
132 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
214 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Victor Morville |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:49.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
213 |
|
Willads Schou |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:54.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
184 |
|
Victor Søegaard |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:58.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
66 |
|
Ingolf Ougaard |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:59.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
164 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:10.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
114 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
128 |
|
Anders Reit Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
19 |
|
Ask Klitsø Honoré |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
136 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
21 |
|
Birk Barslund Fosse |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
131 |
|
Ditlev Elleskov |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
71 |
|
Valdemar Chrona Christiansen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
41 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
206 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
13 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
186 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
154 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
43 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
126 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
190 |
|
Sarah Marie Andersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
198 |
|
Rebekka Kirkeskov- Frederiksen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
52 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
181 |
|
Ellen Heiberg Drengsgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
160 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:53.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
134 |
|
Ingrid Christensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
137 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
130 |
|
Clara Eilersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
129 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
138 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
133 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
10 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:20.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
185 |
|
William Henry Hartvigsen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:20.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
187 |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
179 |
|
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:33.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
119 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
199 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
149 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
193 |
|
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
122 |
|
Julius Kanstrup-Clausen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:41.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
195 |
|
Jonathan Nathansen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:44.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
48 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:44.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
189 |
|
Sebastian Gordon Shapley |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
127 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:59.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
115 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
123 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
180 |
|
Elias Brøndum Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
125 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
231 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
156 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
43.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
206 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
43.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
46.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
46.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
155 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
47 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
49.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
77 |
|
Astrid Schiermer Eriksen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
161 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
54 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
50.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
30 |
|
Molly Lassen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
52.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
181 |
|
Ellen Heiberg Drengsgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
53.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
53.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
182 |
|
Emma Støtt Holm |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
196 |
|
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
54.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
158 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
56.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
81 |
|
Manola Spellerberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
57.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
168 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
57.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
82 |
|
Salsabell Ava Banali |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
57.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
33 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
59.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
78 |
|
Bellamy Lumen R. Holmberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
59.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
166 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:02.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
80 |
|
Lilje Kodal |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:03.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
163 |
|
Liv Engedal |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:03.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
215 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:04.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
159 |
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:05.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
124 |
|
Lin Rit Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:06.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
42 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
83 |
|
Selma Lundsgaard |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
29 |
|
Mathilde Møllebro Uttrup |
2013 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
79 |
|
Frida Bjørk K. Hansen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
165 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
62 |
|
Elva Skovmøller Isberg |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
24 |
|
Frieda Louise Epp |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
28 |
|
Lærke Nygaard Henriksen |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
63 |
|
Emma Morville |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
58 |
|
Anna Pasquale Lind- Christensen |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
118 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
72 |
|
Vega Sofie Lollike |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
61 |
|
Claudia Thøfner |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
60 |
|
Bjørk Egholm Høgh |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
121 |
|
Isabella Munk |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
145 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
39.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
August Drucker |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
116 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
143 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
10 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
150 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
177 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
44.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
39 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
207 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
191 |
|
Mathias Flygenring |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
144 |
|
Albert Benian |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
48.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
103 |
|
Johannes P. Bertelsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
52.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
48 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
54.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
105 |
|
Victor V. R. Ankerdal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
54.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
209 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
56.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100 |
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
56.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Theo Schmidt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
102 |
|
Jonathan A. R. Jensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
101 |
|
Valdemar O. Schjelde |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
106 |
|
Vincent Klintø |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:01.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
104 |
|
Oscar W. K. Christensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:03.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
18 |
|
Anton Ellekær |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:04.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
67 |
|
Niklas Hyldekær Janstrup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
68 |
|
Oskar Wæsel |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
25 |
|
Jonathan Busk |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
70 |
|
Tobias Wæsel |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
15 |
|
Adrian Fellbo |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
64 |
|
Frederik Flach |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
26 |
|
Julius Wiegell Køie |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
231 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
194 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
21 |
|
Birk Barslund Fosse |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
148 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
19 |
|
Ask Klitsø Honoré |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
147 |
|
Malthe Markersen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
56 |
|
Alfred Letholm Wagn |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
46 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
210 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
212 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:51.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
198 |
|
Rebekka Kirkeskov- Frederiksen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
186 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:18.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
42 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
78 |
|
Bellamy Lumen R. Holmberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
79 |
|
Frida Bjørk K. Hansen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
160 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
5:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
28 |
|
Lærke Nygaard Henriksen |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
17 |
|
Alberte Dalsgaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
33 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
69 |
|
Sine Kjeldahl Norsell |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
190 |
|
Sarah Marie Andersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
23 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
177 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
211 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
185 |
|
William Henry Hartvigsen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:43.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
152 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
188 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
178 |
|
Anton Wichmann Christensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
194 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:52.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
179 |
|
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:00.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
187 |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
106 |
|
Vincent Klintø |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Jonathan A. R. Jensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
45 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
66 |
|
Ingolf Ougaard |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:24.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
101 |
|
Valdemar O. Schjelde |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
180 |
|
Elias Brøndum Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:01.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
36 |
|
Wilmer Quaade |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
214 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
64 |
|
Frederik Flach |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
205 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
57 |
|
Alvin Konstantin Djørup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
73 |
|
Victor Morville |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
67 |
|
Niklas Hyldekær Janstrup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
4 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:40.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
177 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
153 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
175 |
|
August Drucker |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
211 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:40.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
209 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
149 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
146 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:20.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
145 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
178 |
|
Anton Wichmann Christensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
41 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
156 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
154 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
126 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
44 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
212 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
161 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
159 |
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
69 |
|
Sine Kjeldahl Norsell |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
155 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
124 |
|
Lin Rit Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
54 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
215 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
43 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
27 |
|
Kaya Kjær |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
168 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
40.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
118 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
196 |
|
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
40.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
81 |
|
Manola Spellerberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
42.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
77 |
|
Astrid Schiermer Eriksen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
166 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
121 |
|
Isabella Munk |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
182 |
|
Emma Støtt Holm |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
133 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
78 |
|
Bellamy Lumen R. Holmberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
158 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
129 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
46.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
79 |
|
Frida Bjørk K. Hansen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
55 |
|
Ada Mortensen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
48.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
163 |
|
Liv Engedal |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
60 |
|
Bjørk Egholm Høgh |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
58 |
|
Anna Pasquale Lind- Christensen |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
50.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
74 |
|
Xenia Mørup |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
50.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
80 |
|
Lilje Kodal |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
51.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
165 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
52.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
138 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
54.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
62 |
|
Elva Skovmøller Isberg |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
54.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
130 |
|
Clara Eilersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
29 |
|
Mathilde Møllebro Uttrup |
2013 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
55.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
32 |
|
Svea Peters |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
55.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
61 |
|
Claudia Thøfner |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
59.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
63 |
|
Emma Morville |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
72 |
|
Vega Sofie Lollike |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:04.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
82 |
|
Salsabell Ava Banali |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
134 |
|
Ingrid Christensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
137 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
132 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
153 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
116 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
39 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
152 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
38 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
146 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
49 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
33.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
150 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
208 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
188 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
144 |
|
Albert Benian |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
119 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
143 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
207 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Theo Schmidt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
125 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
122 |
|
Julius Kanstrup-Clausen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
148 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
195 |
|
Jonathan Nathansen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
15 |
|
Adrian Fellbo |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
64 |
|
Frederik Flach |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
199 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
209 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
193 |
|
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
48 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
115 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
103 |
|
Johannes P. Bertelsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
45 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
127 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
114 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
214 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
40.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
105 |
|
Victor V. R. Ankerdal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
213 |
|
Willads Schou |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
189 |
|
Sebastian Gordon Shapley |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
41.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
57 |
|
Alvin Konstantin Djørup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
41.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
205 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
100 |
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
41.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
101 |
|
Valdemar O. Schjelde |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
147 |
|
Malthe Markersen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
128 |
|
Anders Reit Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
25 |
|
Jonathan Busk |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
184 |
|
Victor Søegaard |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
45.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
26 |
|
Julius Wiegell Køie |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
47.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
68 |
|
Oskar Wæsel |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
49.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
34 |
|
Victor Hougaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
51.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
164 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
104 |
|
Oscar W. K. Christensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
70 |
|
Tobias Wæsel |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
56 |
|
Alfred Letholm Wagn |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
136 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
131 |
|
Ditlev Elleskov |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
194 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
231 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
206 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
53 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:48.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
77 |
|
Astrid Schiermer Eriksen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
1 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
208 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
175 |
|
August Drucker |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:22.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:23.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
207 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
104 |
|
Oscar W. K. Christensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
105 |
|
Victor V. R. Ankerdal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
103 |
|
Johannes P. Bertelsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
191 |
|
Mathias Flygenring |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
27 |
|
Kaya Kjær |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Molly Lassen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:54.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
82 |
|
Salsabell Ava Banali |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
166 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
24 |
|
Frieda Louise Epp |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
32 |
|
Svea Peters |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
55 |
|
Ada Mortensen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
74 |
|
Xenia Mørup |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
102 |
|
Jonathan A. R. Jensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
106 |
|
Vincent Klintø |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
205 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:00.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
184 |
|
Victor Søegaard |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:01.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
213 |
|
Willads Schou |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
164 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
71 |
|
Valdemar Chrona Christiansen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
18 |
|
Anton Ellekær |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Victor Hougaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
36 |
|
Wilmer Quaade |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
41 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
156 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
210 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
212 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
159 |
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
154 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
186 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
44 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:33.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:33.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
54 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
161 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
43 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
190 |
|
Sarah Marie Andersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:38.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
155 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
160 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
198 |
|
Rebekka Kirkeskov- Frederiksen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:43.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
181 |
|
Ellen Heiberg Drengsgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
168 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
28 |
|
Lærke Nygaard Henriksen |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
196 |
|
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:49.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
215 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:50.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
182 |
|
Emma Støtt Holm |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:54.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
33 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
158 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:56.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
23 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:58.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
42 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:01.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
163 |
|
Liv Engedal |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
17 |
|
Alberte Dalsgaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
153 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
145 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
152 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
149 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
146 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
178 |
|
Anton Wichmann Christensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
211 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
185 |
|
William Henry Hartvigsen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
144 |
|
Albert Benian |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
208 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
148 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:30.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
191 |
|
Mathias Flygenring |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
143 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
187 |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
179 |
|
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
150 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:33.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Theo Schmidt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:34.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
188 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:34.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
195 |
|
Jonathan Nathansen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
180 |
|
Elias Brøndum Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:39.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
199 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
193 |
|
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:42.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
189 |
|
Sebastian Gordon Shapley |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
45 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
147 |
|
Malthe Markersen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
4x50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
219 |
|
Sigma Piger 1 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:07.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
221 |
|
Sigma Piger 2 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
171 |
|
GSC Piger 1 |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
222 |
|
Sigma Piger 3 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:22.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
139 |
|
Helsingør Piger 1 |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200 |
|
Søllerød Sharks 1 |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
223 |
|
Sigma Piger 4 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
172 |
|
GSC Piger 2 |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
226 |
|
Sigma Piger 6 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
3:18.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
225 |
|
Sigma Piger 5 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
3:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
110 |
|
HSK superpiger 1 |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
227 |
|
Sigma Piger 7 |
2012 |
Sigma Swim |
DEN |
3:45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
4x50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
169 |
|
GSC Drenge 1 |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
218 |
|
Sigma Drenge 1 |
2009 |
Sigma Swim |
DEN |
2:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
201 |
|
Søllerød Sharknados 1 |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
220 |
|
Sigma Drenge 2 |
2009 |
Sigma Swim |
DEN |
2:15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
141 |
|
Helsingør Drenge 1 |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
170 |
|
GSC Drenge 2 |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
202 |
|
Søllerød Sharknados 2 |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:18.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
216 |
|
Fuld smadder |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:21.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
224 |
|
Sigma Drenge 3 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
203 |
|
Søllerød Sharknados 3 |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
112 |
|
HSK superdrenge 1 |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
230 |
|
Sigma Drenge 7 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:55.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
229 |
|
Sigma Drenge 6 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
2:57.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
228 |
|
Sigma Drenge 5 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
4:02.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|