Program for Septembersim Knatte + Senior
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 1, 4X100m Medley Herrar |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Tyresö SS Herrar [2002] | 2002 | TYRESÖ SS | 25 m | |||
2 | Skuru Ik Herrar Lag 1 | 2002 | SKURU IK | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 2, 4X100m Medley Damer |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Tyresö SS Damer Lag 2 | 2002 | TYRESÖ SS | 25 m | 6:19.17 | ||
2 | Tyresö SS Damer [2002] | 2002 | TYRESÖ SS | 25 m | |||
3 | Skuru Ik Damer Lag 1 | 2004 | SKURU IK | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 3, 4X50m Medley Herrar |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Skuru Ik Herrar Lag 1 | 2004 | SKURU IK | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 4, 4X50m Medley Damer |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Skuru Ik Damer Lag 1 | 2004 | SKURU IK | 25 m | 2:48.84 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 5, 100m Fjärilsim Herrar |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:24.19 | |
2 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | 1:49.56 | |
3 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 25 m | ||
4 | Glimmerud Gullbjörk Tobias | 2003 | SPIF SF | AV9303 | 25 m | ||
5 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 25 m | ||
6 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 6, 100m Fjärilsim Damer |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 1:31.74 | |
2 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 7, 50m Fjärilsim Herrar |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 41.30 | |
2 | Mueller Hjalmar | 2004 | SKURU IK | AR8104 | 25 m | 43.34 | |
3 | Bill Alexander | 2004 | SPIF SF | AI0104 | 25 m | 46.18 | |
4 | Abeyratne Jerren | 2004 | TYRESÖ SS | AB9304 | 25 m | 49.57 | |
5 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 50.73 | |
6 | Nyberg Viktor | 2004 | SPIF SF | AT4304 | 25 m | ||
7 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | ||
8 | Parsa Arvin | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB7106 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 8, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 139 | Tsirona Ioanna | 2004 | VÄSBY SS | AE2404 | 25 m | 35.28 | |
2 | 26 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 36.38 | |
3 | 90 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 50 m | 37.22 | |
4 | 69 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 50 m | 39.00 | |
5 | 34 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 43.44 | |
6 | 67 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 44.24 | |
7 | 63 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 50 m | 46.70 | |
8 | 141 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | am7605 | 25 m | 47.28 | EFT |
9 | 30 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 48.91 | |
10 | 75 | Niska Söderqvist Lovisa | 2004 | SKURU IK | AX2804 | 25 m | 49.73 | |
11 | 23 | Hansen Sofia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AL9604 | 25 m | 50.71 | |
12 | 66 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 51.64 | |
13 | 47 | Söderberg Emma | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP8204 | 25 m | 53.00 | |
14 | 133 | Kelkay Amanda | 2005 | SPIF SF | AK9805 | 50 m | 53.63 | |
15 | 51 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 53.92 | |
16 | 56 | Almgren Mathilda | 2005 | SKURU IK | AD1805 | 50 m | 1:00.06 | |
17 | 20 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | ||
18 | 28 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | ||
19 | 29 | Kinane Hannah | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC5406 | 25 m | ||
20 | 46 | Sundberg Filippa | 2004 | JÄRFÄLLA S | BA3604 | 25 m | ||
21 | 64 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | AH8806 | 25 m | ||
22 | 98 | Jacobsson Alva | 2005 | TYRESÖ SS | AJ1605 | 25 m | ||
23 | 126 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 25 m | ||
24 | 144 | Fürst Hanna | 2004 | TYRESÖ SS | ax0404 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 22:23 |
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:14.16 | |
2 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 1:22.54 | |
3 | Johem Alexander | 2002 | TYRESÖ SS | AF6502 | 25 m | 1:27.97 | |
4 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 1:29.01 | |
5 | Gunnarsson Jonsson Pontus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF3303 | 50 m | 1:31.65 | |
6 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:32.45 | |
7 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:33.02 | |
8 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 1:33.09 | |
9 | Haargaard Malte | 2003 | SKURU IK | AP2703 | 25 m | 1:33.37 | |
10 | Parsa Daniel | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL8503 | 50 m | 1:34.36 | |
11 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 1:34.91 | |
12 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | 1:36.27 | |
13 | Siotis Jannis | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL3303 | 25 m | 1:39.30 | |
14 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:39.94 | |
15 | Erneholm Oliver | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO4503 | 25 m | 1:40.32 | |
16 | Mueller Hjalmar | 2004 | SKURU IK | AR8104 | 25 m | 1:41.33 | |
17 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:41.90 | |
18 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 25 m | 1:46.53 | |
19 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 1:50.50 | |
20 | Lesniewski Leon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK0304 | 25 m | 1:53.13 | |
21 | Lidström Simon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK9304 | 25 m | 1:53.52 | |
22 | Halldin Adam | 2004 | JÄRFÄLLA S | AN2304 | 25 m | 1:59.37 | |
23 | Widmark Noah | 2004 | JÄRFÄLLA S | AN8304 | 25 m | 2:04.64 | |
24 | Lind Anton | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB1906 | 25 m | ||
25 | Abeyratne Jerren | 2004 | TYRESÖ SS | AB9304 | 25 m | ||
26 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 25 m | ||
27 | Parsa Arvin | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB7106 | 25 m | ||
28 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 25 m | ||
29 | Cotter Leon | 2005 | SPIF SF | AM9305 | 25 m | ||
30 | Erneholm William | 2006 | JÄRFÄLLA S | AD5506 | 25 m | ||
31 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | ||
32 | Eriksson Elijas | 2005 | JÄRFÄLLA S | AG6905 | 25 m | ||
33 | Elmquist Johan | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD9705 | 25 m | ||
34 | Söderberg Simon | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE9706 | 25 m | ||
35 | Glimmerud Gullbjörk Tobias | 2003 | SPIF SF | AV9303 | 25 m | ||
36 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 10, 100m Ryggsim Damer |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 1:26.34 | |
2 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 1:26.68 | |
3 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 1:28.58 | |
4 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 50 m | 1:28.80 | |
5 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:29.38 | |
6 | Tsirona Ioanna | 2004 | VÄSBY SS | AE2404 | 25 m | 1:30.13 | |
7 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:30.15 | |
8 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 50 m | 1:31.52 | |
9 | Brandt Thilde | 2003 | JÄRFÄLLA S | BK8203 | 50 m | 1:33.25 | |
10 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 1:33.27 | |
11 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 1:33.77 | |
12 | Amtell Leah | 2003 | SKURU IK | BJ6203 | 25 m | 1:34.18 | |
13 | Lindskog Filippa | 2004 | SKURU IK | AL6404 | 25 m | 1:34.62 | |
14 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 1:34.96 | |
15 | Orrung Emma | 2003 | SKURU IK | BK7803 | 25 m | 1:35.54 | |
16 | Järnek Stina | 2002 | TYRESÖ SS | AI3802 | 25 m | 1:35.74 | |
17 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 25 m | 1:36.16 | |
18 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:36.27 | |
19 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 1:37.93 | |
20 | Hansen Sofia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AL9604 | 25 m | 1:38.65 | |
21 | Scharin Moa | 2003 | SKURU IK | BP4603 | 25 m | 1:39.95 | |
22 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 1:40.42 | |
23 | Berglund Malin | 2002 | DANDERYD | BC8602 | 25 m | 1:40.75 | |
24 | Söderberg Emma | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP8204 | 25 m | 1:40.95 | |
25 | Almgren Mathilda | 2005 | SKURU IK | AD1805 | 50 m | 1:41.03 | |
26 | Tunell Jenny | 2003 | DANDERYD | BK2603 | 25 m | 1:41.58 | |
27 | Lundvall Ella | 2002 | TYRESÖ SS | BO2602 | 50 m | 1:43.40 | |
28 | Westberg Jessika | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ7803 | 25 m | 1:49.65 | |
29 | Tenaldo Nicole | 2003 | JÄRFÄLLA S | BK0603 | 25 m | 1:52.10 | |
30 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:57.68 | |
31 | Hojlas Amna | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BS2602 | 25 m | 2:01.92 | |
32 | Araya Deborah | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BU9802 | 25 m | 2:08.24 | |
33 | Waldhauser Lovisa | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BC7202 | 25 m | ||
34 | Kinane Hannah | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC5406 | 25 m | ||
35 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | ||
36 | Iwarson Hanna | 2005 | JÄRFÄLLA S | AI7805 | 25 m | ||
37 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | ||
38 | Ekman Nellie | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH9206 | 25 m | ||
39 | Bergman Linn | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO9805 | 25 m | ||
40 | Kelkay Amanda | 2005 | SPIF SF | AK9805 | 25 m | ||
41 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | ||
42 | Wallering Maja | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BV9802 | 25 m | ||
43 | Sidén Emelie | 2005 | JÄRFÄLLA S | AL9605 | 25 m | ||
44 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | AH8806 | 25 m | ||
45 | Sundberg Filippa | 2004 | JÄRFÄLLA S | BA3604 | 25 m | ||
46 | Hedman Ebba | 2003 | TYRESÖ SS | BL3203 | 25 m | ||
47 | Wallin Mira | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC6406 | 25 m | ||
48 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | ||
49 | Westberg Isabella | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC1207 | 25 m | ||
50 | Persson Isabelle | 2004 | SK ALINGSÅ | AC7604 | 25 m | ||
51 | Lidell Emma | 2005 | SKURU IK | BB8805 | 25 m | ||
52 | Niska Söderqvist Lovisa | 2004 | SKURU IK | AX2804 | 25 m | ||
53 | Nordgren Alexandra | 2004 | SKURU IK | BN6804 | 25 m | ||
54 | Jaksetic Mimmi | 2005 | TYRESÖ SS | BB9605 | 25 m | ||
55 | Read Melody | 2005 | SKURU IK | AU8605 | 25 m | ||
56 | Sidén Bashouki Manya | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH6206 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 11, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 103 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:16.68 | |
2 | 5 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 1:33.53 | |
3 | 138 | Seeman Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 1:38.72 | |
4 | 145 | Gillman Emil | 2003 | TYRESÖ SS | ak2303 | 25 m | 1:39.50 | EFT |
5 | 6 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:42.77 | |
6 | 74 | Mueller Hjalmar | 2004 | SKURU IK | AR8104 | 25 m | 1:43.64 | |
7 | 19 | Gunnarsson Jonsson Pontus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF3303 | 25 m | 1:43.81 | |
8 | 83 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SKURU IK | AQ9303 | 25 m | 1:46.01 | |
9 | 1 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | 1:46.42 | |
10 | 40 | Parsa Daniel | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL8503 | 25 m | 1:48.92 | |
11 | 129 | Dahlberg Larsson Zim | 2003 | SPIF SF | AV1503 | 25 m | 1:49.85 | |
12 | 55 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:52.29 | |
13 | 43 | Siotis Jannis | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL3303 | 25 m | 1:52.45 | |
14 | 16 | Erneholm Oliver | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO4503 | 25 m | 1:55.12 | |
15 | 68 | Haargaard Malte | 2003 | SKURU IK | AP2703 | 25 m | 1:56.55 | |
16 | 65 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 1:57.64 | |
17 | 89 | Abeyratne Jerren | 2004 | TYRESÖ SS | AB9304 | 25 m | 2:00.22 | |
18 | 2 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 2:04.82 | |
19 | 31 | Lesniewski Leon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK0304 | 25 m | 2:07.22 | |
20 | 54 | Widmark Noah | 2004 | JÄRFÄLLA S | AN8304 | 25 m | 2:13.06 | |
21 | 32 | Lidström Simon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK9304 | 25 m | 2:23.08 | |
22 | 14 | Elmquist Johan | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD9705 | 25 m | ||
23 | 22 | Halldin Adam | 2004 | JÄRFÄLLA S | AN2304 | 25 m | ||
24 | 24 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 25 m | ||
25 | 33 | Lind Anton | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB1906 | 25 m | ||
26 | 37 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | ||
27 | 44 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | ||
28 | 48 | Söderberg Simon | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE9706 | 25 m | ||
29 | 58 | Araskog Martin | 2004 | SKURU IK | AJ4704 | 25 m | ||
30 | 92 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | ||
31 | 94 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | ||
32 | 107 | Svensk Jonatan | 2004 | TYRESÖ SS | AR1304 | 25 m | ||
33 | 135 | Njegovanovic Adam | 2003 | SPIF SF | AW5703 | 25 m | ||
34 | 143 | Johem Andreas | 2004 | TYRESÖ SS | ar3504 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 22:23 |
Gren 12, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 139 | Tsirona Ioanna | 2004 | VÄSBY SS | AE2404 | 25 m | 1:28.50 | |
2 | 91 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 1:32.86 | |
3 | 34 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 50 m | 1:35.39 | |
4 | 108 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 1:39.01 | |
5 | 106 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 1:39.04 | |
6 | 10 | Brandt Thilde | 2003 | JÄRFÄLLA S | BK8203 | 50 m | 1:42.09 | |
7 | 126 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 1:42.98 | |
8 | 38 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:44.40 | |
9 | 142 | Bystedt Selma | 2002 | SPIF SF | AC4602 | 25 m | 1:45.39 | EFT |
10 | 67 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:45.45 | |
11 | 53 | Westberg Jessika | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ7803 | 25 m | 1:45.65 | |
12 | 137 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 25 m | 1:46.70 | |
13 | 30 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:47.62 | |
14 | 7 | Tunell Jenny | 2003 | DANDERYD | BK2603 | 25 m | 1:47.91 | |
15 | 110 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 25 m | 1:48.34 | |
16 | 141 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | am7605 | 25 m | 1:48.36 | EFT |
17 | 81 | Scharin Moa | 2003 | SKURU IK | BP4603 | 25 m | 1:49.30 | |
18 | 102 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 1:49.75 | |
19 | 101 | Järnek Stina | 2002 | TYRESÖ SS | AI3802 | 25 m | 1:50.13 | |
20 | 23 | Hansen Sofia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AL9604 | 25 m | 1:50.44 | |
21 | 63 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 1:51.34 | |
22 | 69 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 1:51.54 | |
23 | 124 | Wennerstrand Elsa | 2004 | ÄLVSJÖ AIK | BL1604 | 25 m | 1:51.70 | |
24 | 97 | Hedman Ebba | 2003 | TYRESÖ SS | BL3203 | 25 m | 1:51.71 | |
25 | 95 | Förborgen Frida | 2004 | TYRESÖ SS | AK9204 | 25 m | 1:53.95 | |
26 | 47 | Söderberg Emma | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP8204 | 25 m | 1:54.26 | |
27 | 49 | Tenaldo Nicole | 2003 | JÄRFÄLLA S | BK0603 | 25 m | 1:54.60 | |
28 | 20 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:55.05 | |
29 | 46 | Sundberg Filippa | 2004 | JÄRFÄLLA S | BA3604 | 25 m | 1:55.90 | |
30 | 121 | Hojlas Amna | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BS2602 | 25 m | 1:57.15 | |
31 | 144 | Fürst Hanna | 2004 | TYRESÖ SS | ax0404 | 25 m | 1:57.20 | EFT |
32 | 104 | Lundvall Ella | 2002 | TYRESÖ SS | BO2602 | 50 m | 1:59.05 | |
33 | 78 | Orrung Emma | 2003 | SKURU IK | BK7803 | 25 m | 1:59.54 | |
34 | 77 | Nyberg Borgelin Olivia | 2003 | SKURU IK | BT5603 | 25 m | 2:10.36 | |
35 | 119 | Araya Deborah | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BU9802 | 25 m | 2:14.76 | |
36 | 18 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | ||
37 | 21 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | ||
38 | 27 | Iwarson Hanna | 2005 | JÄRFÄLLA S | AI7805 | 25 m | ||
39 | 28 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | ||
40 | 29 | Kinane Hannah | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC5406 | 25 m | ||
41 | 50 | Wallin Mira | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC6406 | 25 m | ||
42 | 51 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | ||
43 | 52 | Westberg Isabella | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC1207 | 25 m | ||
44 | 64 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | AH8806 | 25 m | ||
45 | 66 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | ||
46 | 70 | Hägbom Tilda | 2005 | SKURU IK | AI5205 | 25 m | ||
47 | 72 | Lidell Emma | 2005 | SKURU IK | BB8805 | 25 m | ||
48 | 82 | Sjölund Hanna | 2002 | SKURU IK | BW2202 | 25 m | ||
49 | 96 | Haag Lisa | 2003 | TYRESÖ SS | BL4203 | 25 m | ||
50 | 98 | Jacobsson Alva | 2005 | TYRESÖ SS | AJ1605 | 25 m | ||
51 | 120 | Bolander Karolina | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BW1202 | 25 m | ||
52 | 123 | Wallering Maja | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BV9802 | 25 m | ||
53 | 125 | Zemicael Beatiel | 2004 | ÄLVSJÖ AIK | BN8804 | 25 m | ||
54 | 133 | Kelkay Amanda | 2005 | SPIF SF | AK9805 | 25 m | ||
55 | 134 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 25 m | ||
56 | 140 | Persson Isabelle | 2004 | SK ALINGSÅ | AC7604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 22:23 |
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 103 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:06.94 | |
2 | 94 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 1:11.84 | |
3 | 35 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 1:14.09 | |
4 | 2 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 1:16.14 | |
5 | 19 | Gunnarsson Jonsson Pontus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF3303 | 50 m | 1:16.40 | |
6 | 40 | Parsa Daniel | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL8503 | 50 m | 1:17.15 | |
7 | 5 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 1:18.92 | |
8 | 37 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:19.18 | |
9 | 80 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:20.09 | |
10 | 138 | Seeman Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 1:20.98 | |
11 | 131 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 1:21.79 | |
12 | 92 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 1:21.93 | |
13 | 74 | Mueller Hjalmar | 2004 | SKURU IK | AR8104 | 50 m | 1:22.08 | |
14 | 1 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | 1:22.55 | |
15 | 83 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SKURU IK | AQ9303 | 25 m | 1:22.72 | |
16 | 100 | Johem Alexander | 2002 | TYRESÖ SS | AF6502 | 50 m | 1:22.81 | |
17 | 16 | Erneholm Oliver | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO4503 | 25 m | 1:23.05 | |
18 | 93 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 50 m | 1:24.38 | |
19 | 6 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:24.66 | |
20 | 68 | Haargaard Malte | 2003 | SKURU IK | AP2703 | 25 m | 1:24.86 | |
21 | 132 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:25.42 | |
22 | 145 | Gillman Emil | 2003 | TYRESÖ SS | ak2303 | 25 m | 1:26.49 | EFT |
23 | 43 | Siotis Jannis | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL3303 | 25 m | 1:27.69 | |
24 | 127 | Bill Alexander | 2004 | SPIF SF | AI0104 | 25 m | 1:29.24 | |
25 | 65 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 1:30.24 | |
26 | 55 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:30.67 | |
27 | 130 | Glimmerud Gullbjörk Tobias | 2003 | SPIF SF | AV9303 | 25 m | 1:32.97 | |
28 | 24 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 50 m | 1:33.70 | |
29 | 31 | Lesniewski Leon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK0304 | 25 m | 1:34.17 | |
30 | 89 | Abeyratne Jerren | 2004 | TYRESÖ SS | AB9304 | 25 m | 1:36.67 | |
31 | 129 | Dahlberg Larsson Zim | 2003 | SPIF SF | AV1503 | 25 m | 1:46.21 | |
32 | 54 | Widmark Noah | 2004 | JÄRFÄLLA S | AN8304 | 25 m | 1:49.01 | |
33 | 32 | Lidström Simon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK9304 | 25 m | 1:49.83 | |
34 | 22 | Halldin Adam | 2004 | JÄRFÄLLA S | AN2304 | 25 m | 1:51.36 | |
35 | 14 | Elmquist Johan | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD9705 | 25 m | ||
36 | 15 | Eriksson Elijas | 2005 | JÄRFÄLLA S | AG6905 | 25 m | ||
37 | 17 | Erneholm William | 2006 | JÄRFÄLLA S | AD5506 | 25 m | ||
38 | 25 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | ||
39 | 33 | Lind Anton | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB1906 | 25 m | ||
40 | 39 | Parsa Arvin | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB7106 | 25 m | ||
41 | 44 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | ||
42 | 45 | Strand Axel | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE7706 | 25 m | ||
43 | 58 | Araskog Martin | 2004 | SKURU IK | AJ4704 | 25 m | ||
44 | 61 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 25 m | ||
45 | 62 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | ||
46 | 128 | Cotter Leon | 2005 | SPIF SF | AM9305 | 25 m | ||
47 | 135 | Njegovanovic Adam | 2003 | SPIF SF | AW5703 | 25 m | ||
48 | 136 | Nyberg Viktor | 2004 | SPIF SF | AT4304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 22:23 |
Gren 14, 100m Frisim Damer |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 50 m | 1:14.19 | |
2 | Berglund Malin | 2002 | DANDERYD | BC8602 | 25 m | 1:14.21 | |
3 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 50 m | 1:15.49 | |
4 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 1:17.78 | |
5 | Lindskog Filippa | 2004 | SKURU IK | AL6404 | 25 m | 1:18.17 | |
6 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 1:18.23 | |
7 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:18.70 | |
8 | Tsirona Ioanna | 2004 | VÄSBY SS | AE2404 | 25 m | 1:20.59 | |
9 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:20.86 | |
10 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 50 m | 1:21.30 | |
11 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 50 m | 1:21.35 | |
12 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 1:21.56 | |
13 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 50 m | 1:21.63 | |
14 | Brandt Thilde | 2003 | JÄRFÄLLA S | BK8203 | 50 m | 1:22.30 | |
15 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 1:22.89 | |
16 | Järnek Stina | 2002 | TYRESÖ SS | AI3802 | 25 m | 1:23.20 | |
17 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:23.84 | |
18 | Tunell Jenny | 2003 | DANDERYD | BK2603 | 25 m | 1:23.99 | |
19 | Amtell Leah | 2003 | SKURU IK | BJ6203 | 25 m | 1:24.45 | |
20 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 1:25.60 | |
21 | Orrung Emma | 2003 | SKURU IK | BK7803 | 25 m | 1:25.63 | |
22 | Niska Söderqvist Lovisa | 2004 | SKURU IK | AX2804 | 25 m | 1:27.43 | |
23 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | am7605 | 25 m | 1:29.32 | EFT |
24 | Scharin Moa | 2003 | SKURU IK | BP4603 | 25 m | 1:29.45 | |
25 | Hansen Sofia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AL9604 | 25 m | 1:29.62 | |
26 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 1:31.32 | |
27 | Söderberg Emma | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP8204 | 25 m | 1:32.10 | |
28 | Waldhauser Lovisa | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BC7202 | 25 m | 1:32.22 | |
29 | Wennerstrand Elsa | 2004 | ÄLVSJÖ AIK | BL1604 | 25 m | 1:32.69 | |
30 | Lundvall Ella | 2002 | TYRESÖ SS | BO2602 | 50 m | 1:34.09 | |
31 | Westberg Jessika | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ7803 | 25 m | 1:37.52 | |
32 | Tenaldo Nicole | 2003 | JÄRFÄLLA S | BK0603 | 25 m | 1:37.77 | |
33 | Kelkay Amanda | 2005 | SPIF SF | AK9805 | 50 m | 1:39.01 | |
34 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 25 m | 1:39.34 | |
35 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:39.99 | |
36 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 25 m | 1:40.33 | |
37 | Almgren Mathilda | 2005 | SKURU IK | AD1805 | 50 m | 1:40.45 | |
38 | Araya Deborah | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BU9802 | 25 m | 1:45.75 | |
39 | Nyberg Borgelin Olivia | 2003 | SKURU IK | BT5603 | 25 m | 1:56.42 | |
40 | Löfgren Anna | 2005 | JÄRFÄLLA S | AV4605 | 25 m | ||
41 | Kinane Hannah | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC5406 | 25 m | ||
42 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | ||
43 | Iwarson Hanna | 2005 | JÄRFÄLLA S | AI7805 | 25 m | ||
44 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | ||
45 | Elhajji Lina | 2005 | JÄRFÄLLA S | AR9205 | 25 m | ||
46 | Ekman Nellie | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH9206 | 25 m | ||
47 | Darchini Jasmin | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH8206 | 25 m | ||
48 | Bergman Linn | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO9805 | 25 m | ||
49 | Bengtsson Linn | 2007 | JÄRFÄLLA S | AB9207 | 25 m | ||
50 | Lindbom Tova | 2002 | DANDERYD | BV8802 | 25 m | ||
51 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | ||
52 | Kosarian Trejos Mirand | 2006 | SKURU IK | AP9406 | 25 m | ||
53 | Persson Isabelle | 2004 | SK ALINGSÅ | AC7604 | 25 m | ||
54 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 25 m | ||
55 | Zemicael Beatiel | 2004 | ÄLVSJÖ AIK | BN8804 | 25 m | ||
56 | Wallering Maja | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BV9802 | 25 m | ||
57 | Hojlas Amna | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BS2602 | 25 m | ||
58 | Bolander Karolina | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BW1202 | 25 m | ||
59 | Jaksetic Mimmi | 2005 | TYRESÖ SS | BB9605 | 25 m | ||
60 | Sjölund Hanna | 2002 | SKURU IK | BW2202 | 25 m | ||
61 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | AH8806 | 25 m | ||
62 | Lidell Emma | 2005 | SKURU IK | BB8805 | 25 m | ||
63 | Sidén Emelie | 2005 | JÄRFÄLLA S | AL9605 | 25 m | ||
64 | Hägbom Tilda | 2005 | SKURU IK | AI5205 | 25 m | ||
65 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | ||
66 | Bergström Matilda | 2005 | SKURU IK | AU9605 | 25 m | ||
67 | Aschan Fanny | 2004 | SKURU IK | BN7804 | 25 m | ||
68 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | ||
69 | Wallin Mira | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC6406 | 25 m | ||
70 | Sundberg Filippa | 2004 | JÄRFÄLLA S | BA3604 | 25 m | ||
71 | Sidén Bashouki Manya | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH6206 | 25 m | ||
72 | Read Melody | 2005 | SKURU IK | AU8605 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 23 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 18:58 |
Gren 15, 4X100m Frisim Herrar |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Skuru Ik Herrar Lag 1 | 2002 | SKURU IK | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 16, 4X100m Frisim Damer |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Tyresö SS Damer [2002] | 2002 | TYRESÖ SS | 25 m | 5:08.13 | ||
2 | Tyresö SS Damer Lag 2 | 2002 | TYRESÖ SS | 25 m | 5:33.74 | ||
3 | Skuru Ik Damer Lag 1 | 2004 | SKURU IK | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 17, 4X50m Frisim Herrar |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Skuru Ik Herrar Lag 1 | 2004 | SKURU IK | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 18, 4X50m Frisim Damer |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Skuru Ik Damer Lag 1 | 2004 | SKURU IK | 25 m | 2:26.56 | ||
2 | Tyresö SS Damer [2004] | 2004 | TYRESÖ SS | 25 m | 3:04.59 | ||
3 | Skuru Ik Damer Lag 2 | 2004 | SKURU IK | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:18 |
Gren 21, 200m Frisim Damer |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 2:07.57 | |
2 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 2:09.26 | |
3 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 2:12.33 | |
4 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 25 m | 2:16.05 | |
5 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 2:19.24 | |
6 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 50 m | 2:20.54 | |
7 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 50 m | 2:20.89 | |
8 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 50 m | 2:21.00 | |
9 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 2:21.04 | |
10 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 2:21.16 | |
11 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 2:21.42 | |
12 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 2:24.40 | |
13 | Carlbom Amanda | 2000 | SPIF SF | BB8200 | 25 m | 2:24.72 | |
14 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 25 m | 2:25.00 | |
15 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 50 m | 2:25.75 | |
16 | Amouri Mirjam | 2000 | SPIF SF | AX8400 | 25 m | 2:28.15 | |
17 | Wenell Petronella | 2001 | TYRESÖ SS | AZ3401 | 50 m | 2:29.94 | |
18 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 2:30.59 | |
19 | Sundermeyer Olivia | 1998 | SKURU IK | AH0698 | 25 m | 2:31.42 | |
20 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 2:31.62 | |
21 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 2:34.26 | |
22 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU IK | AX0602 | 25 m | 2:39.05 | |
23 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | SKURU IK | AU3600 | 25 m | 2:41.59 | |
24 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 2:43.06 | |
25 | Belin Andrea | 2000 | SKURU IK | BR9800 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 22, 200m Frisim Herrar |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 1:54.42 | |
2 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 2:02.54 | |
3 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 50 m | 2:06.39 | |
4 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 25 m | 2:08.71 | |
5 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 2:09.49 | |
6 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 2:10.72 | |
7 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 2:12.01 | |
8 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 2:12.11 | |
9 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 2:12.87 | |
10 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 2:13.57 | |
11 | Redelius Daniel | 2000 | TYRESÖ SS | AT7300 | 25 m | 2:14.01 | |
12 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 2:16.95 | |
13 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | SKURU IK | AI3701 | 50 m | 2:19.31 | |
14 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 25 m | 2:20.33 | |
15 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 2:24.17 | |
16 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 25 m | 2:25.69 | |
17 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 2:27.02 | |
18 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 50 m | 2:29.62 | |
19 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 2:30.38 | |
20 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 2:30.63 | |
21 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 50 m | 2:36.22 | |
22 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 2:47.91 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 23, 100m Bröstsim Damer |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Jörlund Hanna | 1991 | SÖDERTÖRN | BL6891 | 25 m | 1:15.73 | |
2 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:17.08 | |
3 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:18.12 | |
4 | Carlbom Amanda | 2000 | SPIF SF | BB8200 | 25 m | 1:18.15 | |
5 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 25 m | 1:21.39 | |
6 | Johansson Evelina | 2000 | SPIF SF | BG2400 | 25 m | 1:23.30 | |
7 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 25 m | 1:23.41 | |
8 | Hansson Hanna | 1997 | SPIF SF | BF3297 | 25 m | 1:23.71 | |
9 | Abdelkareem Ayten | 2000 | SÖDERTÖRN | BR5400 | 25 m | 1:25.12 | |
10 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 1:26.52 | |
11 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 1:27.50 | |
12 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 25 m | 1:28.29 | |
13 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 25 m | 1:29.74 | |
14 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 1:29.86 | |
15 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | 1:30.77 | |
16 | Wenell Petronella | 2001 | TYRESÖ SS | AZ3401 | 25 m | 1:31.35 | |
17 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 25 m | 1:41.35 | |
18 | Johansson Ida | 1999 | TYRESÖ SS | BF6499 | 25 m | 1:44.26 | |
19 | From Julia | 1999 | SÖDERTÖRN | BR2499 | 25 m | 1:44.65 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 24, 100m Bröstsim Herrar |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 25 m | 1:02.53 | |
2 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 1:09.00 | |
3 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:11.47 | |
4 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 50 m | 1:16.94 | |
5 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:17.01 | |
6 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:17.92 | |
7 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | AQ6900 | 25 m | 1:20.39 | |
8 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | 1:21.69 | |
9 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 1:22.98 | |
10 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 50 m | 1:29.12 | |
11 | Dunér Erik | 1999 | SÖDERTÖRN | AW8999 | 25 m | 1:34.13 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 25, 200m Ryggsim Damer |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 2:22.56 | |
2 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 2:24.63 | |
3 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 2:25.26 | |
4 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 2:31.56 | |
5 | Westborg Anna | 2002 | SKK | AE0402 | 25 m | 2:33.09 | |
6 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 2:35.01 | |
7 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 2:35.92 | |
8 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 25 m | 2:38.05 | |
9 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | AB5203 | 25 m | 2:38.12 | |
10 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 25 m | 2:41.14 | |
11 | Grill Andrea | 2000 | SPIF SF | BH8400 | 25 m | 2:43.26 | |
12 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 2:45.25 | |
13 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 2:56.66 | |
14 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 50 m | 3:00.33 | |
15 | Sundermeyer Olivia | 1998 | SKURU IK | AH0698 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 26, 200m Ryggsim Herrar |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 2:09.57 | |
2 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 2:15.11 | |
3 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 2:27.84 | |
4 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 25 m | 2:28.44 | |
5 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 2:37.32 | |
6 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 2:50.01 | |
7 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 27, 100m Fjärilsim Damer |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Jörlund Hanna | 1991 | SÖDERTÖRN | BL6891 | 25 m | 1:04.03 | |
2 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 1:04.55 | |
3 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 1:04.99 | |
4 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 1:05.17 | |
5 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:05.38 | |
6 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 50 m | 1:07.99 | |
7 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:08.16 | |
8 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 1:10.38 | |
9 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 1:11.03 | |
10 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 50 m | 1:12.79 | |
11 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:14.56 | |
12 | Abdelkareem Ayten | 2000 | SÖDERTÖRN | BR5400 | 25 m | 1:20.02 | |
13 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 28, 100m Fjärilsim Herrar |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 59.49 | |
2 | Jonsson Daniel | 1999 | ALVESTA SS | AF8599 | 25 m | 59.86 | EFT |
3 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 59.99 | |
4 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 1:01.01 | |
5 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 1:02.19 | |
6 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 1:02.70 | |
7 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 25 m | 1:03.81 | |
8 | Redelius Daniel | 2000 | TYRESÖ SS | AT7300 | 50 m | 1:04.33 | |
9 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 50 m | 1:05.45 | |
10 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 1:05.61 | |
11 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 50 m | 1:07.69 | |
12 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 1:09.14 | |
13 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 1:09.80 | |
14 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | AQ6900 | 50 m | 1:09.94 | |
15 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 50 m | 1:10.10 | |
16 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 1:11.43 | |
17 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 1:14.18 | |
18 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 1:21.53 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 24 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:08 |
Gren 29, 400m Medley Damer |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | AL3800 | 25 m | 5:25.82 | |
2 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 25 m | 5:32.94 | |
3 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 50 m | 6:02.94 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 30, 400m Medley Herrar |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 25 m | 4:42.31 | |
2 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 4:54.96 | |
3 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 6:04.24 | |
4 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 31, 100m Frisim Damer |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 58.67 | |
2 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 59.28 | |
3 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 59.72 | |
4 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:01.02 | |
5 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:02.04 | |
6 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 1:02.56 | |
7 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 25 m | 1:02.75 | |
8 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 1:03.33 | |
9 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 1:03.34 | |
10 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 1:03.39 | |
11 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:03.78 | |
12 | Carlbom Amanda | 2000 | SPIF SF | BB8200 | 25 m | 1:04.20 | |
13 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 1:04.51 | |
14 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:04.77 | |
15 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 25 m | 1:04.95 | |
16 | Abdelkareem Ayten | 2000 | SÖDERTÖRN | BR5400 | 25 m | 1:05.56 | |
17 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 1:06.17 | |
18 | Amouri Mirjam | 2000 | SPIF SF | AX8400 | 25 m | 1:06.25 | |
19 | Hansson Hanna | 1997 | SPIF SF | BF3297 | 25 m | 1:06.44 | |
20 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 25 m | 1:06.65 | |
21 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 1:07.12 | |
22 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AH2600 | 25 m | 1:07.25 | |
23 | Grill Andrea | 2000 | SPIF SF | BH8400 | 25 m | 1:07.68 | |
24 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:08.06 | |
25 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 1:08.35 | |
26 | Johansson Evelina | 2000 | SPIF SF | BG2400 | 25 m | 1:08.89 | |
27 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 50 m | 1:11.25 | |
28 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 25 m | 1:11.82 | |
29 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 25 m | 1:11.98 | |
30 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 50 m | 1:12.24 | |
31 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 1:12.69 | |
32 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 50 m | 1:14.26 | |
33 | From Julia | 1999 | SÖDERTÖRN | BR2499 | 25 m | 1:16.95 | |
34 | Taxén Martina | 2001 | TYRESÖ SS | AT1401 | 50 m | 1:18.31 | |
35 | Johansson Ida | 1999 | TYRESÖ SS | BF6499 | 25 m | 1:22.69 | |
36 | Belin Andrea | 2000 | SKURU IK | BR9800 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 32, 100m Frisim Herrar |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 51.05 | |
2 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 54.07 | |
3 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 55.25 | |
4 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 55.26 | |
5 | Jonsson Daniel | 1999 | ALVESTA SS | AF8599 | 25 m | 55.43 | EFT |
6 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 56.44 | |
7 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 56.92 | |
8 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 59.37 | |
9 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 50 m | 59.59 | |
10 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | AQ6900 | 25 m | 59.65 | |
11 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 50 m | 59.76 | |
12 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 25 m | 59.90 | |
13 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 1:00.22 | |
14 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 25 m | 1:01.21 | |
15 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:01.33 | |
16 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | SKURU IK | AI3701 | 50 m | 1:02.10 | |
17 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 1:02.47 | |
18 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | 1:04.32 | |
19 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 1:04.40 | |
20 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:07.02 | |
21 | Dunér Erik | 1999 | SÖDERTÖRN | AW8999 | 25 m | 1:11.49 | |
22 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:11.70 | |
23 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 25 m | 1:12.54 | |
24 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | SPIF SF | AZ5301 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 24 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:09 |
Gren 33, 200m Bröstsim Damer |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 2:50.63 | |
2 | Carlbom Amanda | 2000 | SPIF SF | BB8200 | 25 m | 2:52.05 | |
3 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 2:53.16 | |
4 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 25 m | 3:01.09 | |
5 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 3:13.48 | |
6 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 25 m | 3:16.59 | |
7 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | 3:20.37 | |
8 | Johansson Ida | 1999 | TYRESÖ SS | BF6499 | 25 m | 3:40.16 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 34, 200m Bröstsim Herrar |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 25 m | 2:16.04 | |
2 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 2:27.71 | |
3 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:35.18 | |
4 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 2:50.04 | |
5 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 2:52.10 | |
6 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 2:59.22 | |
7 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 3:16.66 | |
8 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 3:19.29 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 35, 100m Ryggsim Damer |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:06.64 | |
2 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:08.33 | |
3 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:08.71 | |
4 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 1:10.31 | |
5 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 1:11.67 | |
6 | Westborg Anna | 2002 | SKK | AE0402 | 25 m | 1:11.97 | |
7 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:12.60 | |
8 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 25 m | 1:12.71 | |
9 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | AB5203 | 25 m | 1:14.92 | |
10 | Abdelkareem Ayten | 2000 | SÖDERTÖRN | BR5400 | 25 m | 1:15.91 | |
11 | Grill Andrea | 2000 | SPIF SF | BH8400 | 25 m | 1:15.98 | |
12 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 25 m | 1:16.52 | |
13 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 25 m | 1:17.35 | |
14 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 1:17.75 | |
15 | Amouri Mirjam | 2000 | SPIF SF | AX8400 | 25 m | 1:18.14 | |
16 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 1:18.41 | |
17 | Johansson Evelina | 2000 | SPIF SF | BG2400 | 25 m | 1:20.15 | |
18 | Wenell Petronella | 2001 | TYRESÖ SS | AZ3401 | 25 m | 1:20.23 | |
19 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 1:20.33 | |
20 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 1:20.57 | |
21 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 50 m | 1:21.30 | |
22 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 25 m | 1:29.72 | |
23 | Johansson Ida | 1999 | TYRESÖ SS | BF6499 | 25 m | 1:34.90 | |
24 | Taxén Martina | 2001 | TYRESÖ SS | AT1401 | 25 m | 1:35.15 | |
25 | Belin Andrea | 2000 | SKURU IK | BR9800 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 36, 100m Ryggsim Herrar |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 58.08 | |
2 | Jonsson Daniel | 1999 | ALVESTA SS | AF8599 | 25 m | 1:00.89 | EFT |
3 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 1:00.96 | |
4 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 50 m | 1:07.27 | |
5 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 25 m | 1:09.88 | |
6 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:11.02 | |
7 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:18.25 | |
8 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | SPIF SF | AZ5301 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 24 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:09 |
Gren 37, 200m Fjärilsim Damer |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Jörlund Hanna | 1991 | SÖDERTÖRN | BL6891 | 25 m | 2:18.60 | |
2 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 2:18.72 | |
3 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 2:24.23 | |
4 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 50 m | 2:33.67 | |
5 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 2:36.34 | |
6 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 2:41.42 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 38, 200m Fjärilsim Herrar |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 2:22.20 | |
2 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 25 m | 2:25.58 | |
3 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 50 m | 2:28.88 | |
4 | Redelius Daniel | 2000 | TYRESÖ SS | AT7300 | 25 m | 2:29.82 | |
5 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 2:37.70 | |
6 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 2:47.30 | |
7 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 3:04.53 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 39, 200m Medley Damer |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 2:24.25 | |
2 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | AL3800 | 25 m | 2:27.63 | |
3 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 25 m | 2:33.49 | |
4 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 25 m | 2:39.83 | |
5 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 2:40.22 | |
6 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 2:42.05 | |
7 | Johansson Evelina | 2000 | SPIF SF | BG2400 | 25 m | 2:47.79 | |
8 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 50 m | 2:56.28 | |
9 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 2:56.81 | |
10 | Sundermeyer Olivia | 1998 | SKURU IK | AH0698 | 25 m | 2:57.86 | |
11 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 2:59.98 | |
12 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | SKURU IK | AU3600 | 25 m | 3:04.55 | |
13 | Belin Andrea | 2000 | SKURU IK | BR9800 | 25 m | ||
14 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU IK | AX0602 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |
Gren 40, 200m Medley Herrar |
Sponsor: Västerås Tidtagning |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 2:13.15 | |
2 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 2:14.51 | |
3 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 2:16.46 | |
4 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:20.65 | |
5 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 2:27.44 | |
6 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 2:33.05 | |
7 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | AQ6900 | 50 m | 2:37.66 | |
8 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 2:40.93 | |
9 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 50 m | 2:41.72 | |
10 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 2:43.60 | |
11 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | SKURU IK | AI3701 | 25 m | 2:47.27 | |
12 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 3:04.45 | |
13 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | SPIF SF | AZ5301 | 25 m | ||
14 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 22 september 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 21:20 |