Startliste for Kronborg Open 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
REMA1000 Helsingør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
672 |
|
Liva Stjernholm |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
616 |
|
Frederikke Mertins |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
673 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
595 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
615 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
556 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
565 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:34.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
775 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
779 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
630 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
627 |
|
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:36.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
783 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
784 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
564 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
771 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
782 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:43.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
549 |
|
Maja Rödin |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
776 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
899 |
|
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:45.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
898 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
555 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:50.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
599 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
802 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:55.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
620 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:04.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Creme dela Creme |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
669 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
628 |
|
Mathias Parkhøi |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
745 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
678 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
561 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
632 |
|
Lukas Holger Pihl Holst |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
861 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
674 |
|
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
786 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
777 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
563 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:21.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
602 |
|
Mads Lind |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
550 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:23.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
787 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
688 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
770 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
2:28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
820 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:33.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
845 |
|
Karl-Emil Klinggård Nielsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
773 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
551 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
862 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Hotel Marienlyst |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
890 |
|
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
675 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
667 |
|
Signe Eie |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
720 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
559 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
552 |
|
Alice Skoglund |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
785 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
633 |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
30.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
838 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
484 |
|
Linnéa Lindh |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
499 |
|
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
488 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
780 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
596 |
|
Maria Bøgh |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
566 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
707 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
497 |
|
Maja Jensen |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
486 |
|
Fanny Hess |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
31.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
795 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
510 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
683 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
898 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
781 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
784 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
899 |
|
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
831 |
|
Mathilde Thor Møller |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
625 |
|
Amalie Henriksen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
496 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
705 |
|
Anna Stausholm |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
547 |
|
Sarah Fransson |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
647 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
568 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
822 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
613 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
504 |
|
Clara Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
512 |
|
Lisen Burnesson |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
494 |
|
Tilda Ek-Wärn |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
835 |
|
Victoria Ljungman |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
656 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
523 |
|
Astrid Wagner |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
823 |
|
Caroline Møller |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Miss Bagel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
748 |
|
Rasmus Nickelsen |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
23.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
751 |
|
Tobias Dan |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
743 |
|
Julius Munk |
2000 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
24.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
747 |
|
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
25.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
671 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Herlev Svømning |
DEN |
25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
710 |
|
Lucas Burmester |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
677 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
744 |
|
Linus Heinrichsen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
483 |
|
Alfred Christensson |
1998 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
668 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
617 |
|
Viktor Bernstein |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
678 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
789 |
|
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
26.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
676 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
846 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
844 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
487 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
778 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
788 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
799 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
489 |
|
Oliver Björk |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
772 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
491 |
|
Anton Liebenhagen |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
626 |
|
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
686 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
562 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
618 |
|
Asbjørn Nybroe |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
551 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
560 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
711 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
836 |
|
Villads Hyllested |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
833 |
|
Stefan Angjelovski |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
636 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
790 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
498 |
|
Vilmer Johansson Rönqvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
800 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
828 |
|
Gustav Storgaard |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kristians Kaffe |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
752 |
|
Victoria Bierre |
2000 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
755 |
|
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
667 |
|
Signe Eie |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
552 |
|
Alice Skoglund |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
785 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
484 |
|
Linnéa Lindh |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
556 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
779 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
720 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
793 |
|
Klara Fris Ottosen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
708 |
|
Caroline Haugland |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
679 |
|
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
775 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
673 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
783 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
597 |
|
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
774 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
863 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
776 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
782 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
822 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
566 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
496 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
899 |
|
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
555 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
492 |
|
Amanda Blomkvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
35.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
797 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
613 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
506 |
|
Julia Palm |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
499 |
|
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
854 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
508 |
|
Maja Antonsson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
904 |
|
Alberte Marie Vendborg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
827 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
509 |
|
Annette Rosenqvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
44.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Brødsnedkeren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
750 |
|
Nicklas Östman |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
756 |
|
Luccas Dam Brenner |
2001 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
483 |
|
Alfred Christensson |
1998 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
631 |
|
Anton Rytter Bech |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
669 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
713 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
626 |
|
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
791 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
841 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
487 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
554 |
|
Eskil Ramäng |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
786 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
788 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
801 |
|
Rasmus Nyland |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
861 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
550 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
31.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
691 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
612 |
|
Jacob Hwaiz |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
832 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Svømmespecialisten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
891 |
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
892 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
633 |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
616 |
|
Frederikke Mertins |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
708 |
|
Caroline Haugland |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
683 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
635 |
|
Sofie Bak |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
565 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
705 |
|
Anna Stausholm |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
564 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
556 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
36.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
784 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
492 |
|
Amanda Blomkvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
497 |
|
Maja Jensen |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
37.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
803 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
567 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
629 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
780 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
599 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
509 |
|
Annette Rosenqvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
48.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Vitamin Well |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
749 |
|
Oliver Bak Jensen |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
676 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
561 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
754 |
|
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
688 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
844 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
777 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
548 |
|
Ludvig Romare |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
799 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
787 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
792 |
|
Bertram Olesen |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
628 |
|
Mathias Parkhøi |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
846 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
743 |
|
Julius Munk |
2000 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
618 |
|
Asbjørn Nybroe |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
770 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
789 |
|
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
800 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
845 |
|
Karl-Emil Klinggård Nielsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
691 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
550 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
636 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
790 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
40.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Prøvestens Apotek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
893 |
|
Cille Kirketerp |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
890 |
|
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
672 |
|
Liva Stjernholm |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
675 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
838 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
667 |
|
Signe Eie |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
627 |
|
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
552 |
|
Alice Skoglund |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
902 |
|
Amalie Rose Søndergaard |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
595 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
484 |
|
Linnéa Lindh |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
720 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
630 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
771 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
783 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
559 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
596 |
|
Maria Bøgh |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
488 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
707 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
863 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
709 |
|
Caroline Trøjgaard |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
499 |
|
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
597 |
|
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
486 |
|
Fanny Hess |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
903 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
781 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
679 |
|
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
831 |
|
Mathilde Thor Møller |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
705 |
|
Anna Stausholm |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
797 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
829 |
|
Isabella Ludvigsen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
510 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
547 |
|
Sarah Fransson |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
774 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
776 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
625 |
|
Amalie Henriksen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
549 |
|
Maja Rödin |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
793 |
|
Klara Fris Ottosen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
555 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
647 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
898 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
629 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
795 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
568 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
492 |
|
Amanda Blomkvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
822 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
802 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
506 |
|
Julia Palm |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
782 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
496 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
803 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
854 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
504 |
|
Clara Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
494 |
|
Tilda Ek-Wärn |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
835 |
|
Victoria Ljungman |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
33.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
823 |
|
Caroline Møller |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
523 |
|
Astrid Wagner |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
508 |
|
Maja Antonsson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
620 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
512 |
|
Lisen Burnesson |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
904 |
|
Alberte Marie Vendborg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
509 |
|
Annette Rosenqvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
656 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
827 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
37.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Naturli' |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
671 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Herlev Svømning |
DEN |
22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
668 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
753 |
|
Alexander Tullberg |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
706 |
|
Magnus Tullberg |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
750 |
|
Nicklas Östman |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
747 |
|
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
24.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
906 |
|
Thor Majvig Mogensen |
2004 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
24.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
631 |
|
Anton Rytter Bech |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
677 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
678 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
24.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
548 |
|
Ludvig Romare |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
24.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
745 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
628 |
|
Mathias Parkhøi |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
25.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
483 |
|
Alfred Christensson |
1998 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
754 |
|
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
792 |
|
Bertram Olesen |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
617 |
|
Viktor Bernstein |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
846 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
674 |
|
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
487 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
626 |
|
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
788 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
554 |
|
Eskil Ramäng |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
711 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
820 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
560 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
686 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
841 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
26.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
491 |
|
Anton Liebenhagen |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
801 |
|
Rasmus Nyland |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
832 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
550 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
833 |
|
Stefan Angjelovski |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
563 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
836 |
|
Villads Hyllested |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
27.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
862 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
772 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
778 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
489 |
|
Oliver Björk |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
27.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
551 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
498 |
|
Vilmer Johansson Rönqvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
562 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
800 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
773 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
828 |
|
Gustav Storgaard |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
612 |
|
Jacob Hwaiz |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
901 |
|
Carsten Jørgensen |
1985 |
Helsingør Handicap Svøm |
DEN |
34.92 |
|
S13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Estivotravel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
671 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Herlev Svømning |
DEN |
49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
668 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
50.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
678 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
53.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
677 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
631 |
|
Anton Rytter Bech |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
53.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
669 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
53.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
756 |
|
Luccas Dam Brenner |
2001 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
747 |
|
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
54.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
706 |
|
Magnus Tullberg |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
54.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
674 |
|
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
55.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
676 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
55.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
744 |
|
Linus Heinrichsen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
55.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
861 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
56.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
548 |
|
Ludvig Romare |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
56.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
846 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
56.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
745 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
56.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
799 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
56.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
754 |
|
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
483 |
|
Alfred Christensson |
1998 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
56.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
554 |
|
Eskil Ramäng |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
788 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
57.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
626 |
|
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
57.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
487 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
57.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
491 |
|
Anton Liebenhagen |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
57.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
686 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
841 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
58.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
711 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
58.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
772 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
58.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
550 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
58.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
786 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
58.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
792 |
|
Bertram Olesen |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
560 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
820 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
791 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
59.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
862 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
59.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
489 |
|
Oliver Björk |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
59.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
778 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
59.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
563 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
832 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
59.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
551 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
770 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
1:00.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
801 |
|
Rasmus Nyland |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:00.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
833 |
|
Stefan Angjelovski |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:00.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
836 |
|
Villads Hyllested |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:01.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
498 |
|
Vilmer Johansson Rönqvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:01.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
691 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
773 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
612 |
|
Jacob Hwaiz |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:05.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
800 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:06.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
845 |
|
Karl-Emil Klinggård Nielsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
828 |
|
Gustav Storgaard |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
557 |
|
Otto Dackehag |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
901 |
|
Carsten Jørgensen |
1985 |
Helsingør Handicap Svøm |
DEN |
1:20.46 |
|
S13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Hold-an Helsingør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
672 |
|
Liva Stjernholm |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
675 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:06.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
709 |
|
Caroline Trøjgaard |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:08.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
670 |
|
Michelle Mortensen |
2002 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
742 |
|
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:09.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
488 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
771 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
775 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
565 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
779 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
673 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
903 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:20.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
555 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
785 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:21.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
679 |
|
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:21.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
783 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
549 |
|
Maja Rödin |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:22.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
829 |
|
Isabella Ludvigsen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
707 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
547 |
|
Sarah Fransson |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
780 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
568 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:25.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
782 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
629 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
776 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
898 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
781 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
499 |
|
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
899 |
|
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
600 |
|
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
510 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
613 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
774 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
2:29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
647 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
797 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
854 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
802 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
512 |
|
Lisen Burnesson |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
494 |
|
Tilda Ek-Wärn |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:51.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
656 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
835 |
|
Victoria Ljungman |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
3:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sittingsults |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
676 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
844 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
688 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
777 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
845 |
|
Karl-Emil Klinggård Nielsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
787 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
770 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
2:48.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
636 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:57.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
631 |
|
Anton Rytter Bech |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Jacob Ernest Food |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
891 |
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
892 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
633 |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
708 |
|
Caroline Haugland |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
705 |
|
Anna Stausholm |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
634 |
|
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
556 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
485 |
|
Emma Hassling |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
564 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
784 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
781 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
683 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
497 |
|
Maja Jensen |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
630 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
567 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
629 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
803 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
486 |
|
Fanny Hess |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
802 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
599 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
620 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
523 |
|
Astrid Wagner |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
827 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
823 |
|
Caroline Møller |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
SATS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
750 |
|
Nicklas Östman |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
668 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
55.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
756 |
|
Luccas Dam Brenner |
2001 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
669 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
57.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
554 |
|
Eskil Ramäng |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
674 |
|
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
563 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
788 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
678 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
487 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:03.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
786 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
791 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:03.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
841 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
844 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
550 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:06.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
861 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
548 |
|
Ludvig Romare |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:07.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
862 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
787 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
801 |
|
Rasmus Nyland |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
773 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
799 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
691 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
489 |
|
Oliver Björk |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
551 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
498 |
|
Vilmer Johansson Rönqvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
828 |
|
Gustav Storgaard |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:25.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
800 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
557 |
|
Otto Dackehag |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sittingsults |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
595 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
673 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
755 |
|
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:24.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
615 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
552 |
|
Alice Skoglund |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
785 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
779 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
863 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
774 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
2:32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
782 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
776 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
679 |
|
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
899 |
|
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
549 |
|
Maja Rödin |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
555 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:42.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
647 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:42.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
496 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:46.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
504 |
|
Clara Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:49.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
854 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:49.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
508 |
|
Maja Antonsson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:53.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
797 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:57.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
494 |
|
Tilda Ek-Wärn |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
3:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Svømmespecialisten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
677 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
678 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:07.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
710 |
|
Lucas Burmester |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:07.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
846 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
602 |
|
Mads Lind |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
562 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
772 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
612 |
|
Jacob Hwaiz |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:58.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Estivotravel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
890 |
|
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
675 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:04.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
559 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
775 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
672 |
|
Liva Stjernholm |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
484 |
|
Linnéa Lindh |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
488 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
556 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
566 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
780 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
630 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:09.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
670 |
|
Michelle Mortensen |
2002 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
783 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
497 |
|
Maja Jensen |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:10.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
565 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
720 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
838 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:11.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
784 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
499 |
|
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
898 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
596 |
|
Maria Bøgh |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
486 |
|
Fanny Hess |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
707 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
683 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:17.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
496 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
568 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
547 |
|
Sarah Fransson |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:17.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
831 |
|
Mathilde Thor Møller |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
822 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:20.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
512 |
|
Lisen Burnesson |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
599 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:25.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
620 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
523 |
|
Astrid Wagner |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
REMA1000 Helsingør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
672 |
|
Liva Stjernholm |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
675 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
893 |
|
Cille Kirketerp |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
58.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
838 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
58.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
742 |
|
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
59.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
627 |
|
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:00.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
709 |
|
Caroline Trøjgaard |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
667 |
|
Signe Eie |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:00.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
630 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:01.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
552 |
|
Alice Skoglund |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:01.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
595 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
771 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:01.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
488 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:02.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
615 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:02.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
775 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
783 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
670 |
|
Michelle Mortensen |
2002 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
596 |
|
Maria Bøgh |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:03.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
679 |
|
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
785 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
707 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:04.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
720 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:04.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
779 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
549 |
|
Maja Rödin |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
829 |
|
Isabella Ludvigsen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:04.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
903 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:04.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
499 |
|
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
781 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
597 |
|
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:05.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
510 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
555 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
547 |
|
Sarah Fransson |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:05.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
486 |
|
Fanny Hess |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:05.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
673 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:05.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
485 |
|
Emma Hassling |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:05.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
566 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
831 |
|
Mathilde Thor Møller |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:06.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
497 |
|
Maja Jensen |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
774 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
1:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
776 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
625 |
|
Amalie Henriksen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:06.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
797 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
492 |
|
Amanda Blomkvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
647 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
568 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
780 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
795 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
600 |
|
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:07.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
504 |
|
Clara Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
782 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
854 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
802 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
496 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
803 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
508 |
|
Maja Antonsson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
523 |
|
Astrid Wagner |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:13.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
822 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
599 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
494 |
|
Tilda Ek-Wärn |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
835 |
|
Victoria Ljungman |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
656 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
823 |
|
Caroline Møller |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
620 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
827 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
509 |
|
Annette Rosenqvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
904 |
|
Alberte Marie Vendborg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Creme dela Creme |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
671 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:47.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
668 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:50.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
677 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:54.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
678 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:56.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
669 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:57.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
846 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:58.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
674 |
|
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:00.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
711 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:04.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
550 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:05.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
706 |
|
Magnus Tullberg |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
788 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:07.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
686 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:07.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
820 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
551 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
907 |
|
Lucas Nielsen |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
778 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:14.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
498 |
|
Vilmer Johansson Rönqvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
636 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
691 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
832 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
801 |
|
Rasmus Nyland |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
773 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
836 |
|
Villads Hyllested |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:19.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
833 |
|
Stefan Angjelovski |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:23.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
612 |
|
Jacob Hwaiz |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
790 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
557 |
|
Otto Dackehag |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Hotel Marienlyst |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
633 |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
634 |
|
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:42.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
705 |
|
Anna Stausholm |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:43.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
556 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
784 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
565 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
683 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:55.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
781 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
567 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:00.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
629 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
802 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
3:15.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
803 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
3:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
647 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Miss Bagel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
749 |
|
Oliver Bak Jensen |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
676 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:06.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
777 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
688 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:09.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
754 |
|
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
799 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
787 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
618 |
|
Asbjørn Nybroe |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
770 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
1:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
789 |
|
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:16.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
548 |
|
Ludvig Romare |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
800 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
772 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
498 |
|
Vilmer Johansson Rönqvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
833 |
|
Stefan Angjelovski |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
832 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
820 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
836 |
|
Villads Hyllested |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
773 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
557 |
|
Otto Dackehag |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kristians Kaffe |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
752 |
|
Victoria Bierre |
2000 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:00.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
755 |
|
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:03.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
595 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:05.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
673 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:06.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
615 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
556 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
552 |
|
Alice Skoglund |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:07.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
667 |
|
Signe Eie |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
785 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
779 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
679 |
|
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:09.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
484 |
|
Linnéa Lindh |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
771 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:11.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
774 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
1:11.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
783 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
496 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:12.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
776 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
492 |
|
Amanda Blomkvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
597 |
|
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
782 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
600 |
|
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
630 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
549 |
|
Maja Rödin |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
784 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
555 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
510 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
613 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
822 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:17.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
708 |
|
Caroline Haugland |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
599 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
486 |
|
Fanny Hess |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
854 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
508 |
|
Maja Antonsson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:21.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
504 |
|
Clara Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
512 |
|
Lisen Burnesson |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
494 |
|
Tilda Ek-Wärn |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
656 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
620 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
827 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Brødsnedkeren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
668 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:58.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
756 |
|
Luccas Dam Brenner |
2001 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:59.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
750 |
|
Nicklas Östman |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:00.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
669 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:06.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
632 |
|
Lukas Holger Pihl Holst |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
674 |
|
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
563 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
554 |
|
Eskil Ramäng |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
786 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
550 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:23.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
691 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
678 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
612 |
|
Jacob Hwaiz |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
557 |
|
Otto Dackehag |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
3:05.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Svømmespecialisten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
675 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
670 |
|
Michelle Mortensen |
2002 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
775 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
780 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
566 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
547 |
|
Sarah Fransson |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Vitamin Well |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
748 |
|
Rasmus Nickelsen |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
52.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
751 |
|
Tobias Dan |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
54.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
747 |
|
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
671 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Herlev Svømning |
DEN |
55.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
677 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
710 |
|
Lucas Burmester |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
56.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
483 |
|
Alfred Christensson |
1998 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
750 |
|
Nicklas Östman |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
56.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
668 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
57.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
744 |
|
Linus Heinrichsen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
548 |
|
Ludvig Romare |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
59.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
487 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:00.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
632 |
|
Lukas Holger Pihl Holst |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:00.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
846 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:00.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
676 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:01.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
745 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
777 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
778 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
789 |
|
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:02.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
799 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
788 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
772 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
562 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
907 |
|
Lucas Nielsen |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:05.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
489 |
|
Oliver Björk |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:05.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
787 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
618 |
|
Asbjørn Nybroe |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:06.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
550 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:07.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
688 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:07.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
551 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
770 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
1:10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
686 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
636 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
790 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:21.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
801 |
|
Rasmus Nyland |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1500m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
707 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:08.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1500m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
676 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:08.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
REMA1000 Helsingør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
867 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
693 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
ISL |
2:40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
864 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
589 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
680 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:48.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
586 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:50.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
610 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:52.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
648 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:54.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
650 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:56.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
619 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:57.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
572 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:58.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
840 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:02.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
837 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
3:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
624 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
895 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
3:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
860 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:06.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
665 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
805 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
3:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
888 |
|
Tilde Jensen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
3:12.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
730 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:13.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
621 |
|
Natasja Hornuff |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
842 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
879 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
3:24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
887 |
|
Sofia Alichkina |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
3:30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
830 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
603 |
|
Olivia Bek |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Creme dela Creme |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
611 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
897 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
601 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
894 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
843 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
794 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
608 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
592 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:37.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
853 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
856 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:40.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
591 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
658 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
900 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:53.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
661 |
|
Gustav Kammer |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:58.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
865 |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
3:00.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
662 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Hotel Marienlyst |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
584 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
736 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
687 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
733 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
694 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
808 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
895 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
587 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
589 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
586 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
732 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
651 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
573 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
690 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
575 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
637 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
654 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
643 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
609 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
36.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
581 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
819 |
|
Annabella Holm Ciampi |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
516 |
|
Tyra Cederholm |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
570 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
692 |
|
Caroline Lüthi |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
37.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
502 |
|
Emmy Ekvall |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
588 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
698 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
655 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
511 |
|
Isabella Hansen |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
685 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
699 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
644 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
700 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
525 |
|
Linn Ekvall |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
40.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
719 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
529 |
|
Esinetra Rrukaj |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
807 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
41.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
534 |
|
Linnéa Hansson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
41.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
574 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
723 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
887 |
|
Sofia Alichkina |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
42.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
526 |
|
Alice Hudson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
515 |
|
Ella Larsson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
640 |
|
Ida Saaby |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
43.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
888 |
|
Tilde Jensen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
43.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
521 |
|
Saga Persson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
696 |
|
Anabel Greve |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
44.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
857 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
524 |
|
Elsie Burnesson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
45.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
576 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
46.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
812 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
810 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
731 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
49.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
716 |
|
Clara Eilersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
49.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
538 |
|
Robin Christiansson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Miss Bagel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
741 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
868 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
590 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
839 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
704 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
894 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
734 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
869 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
578 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
582 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
571 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
866 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
592 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
900 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
735 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
505 |
|
Simon Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
577 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
579 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
896 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
594 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
870 |
|
Holger Larsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
848 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
663 |
|
Malte Scott Jensen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
740 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
583 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
500 |
|
Liam Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
580 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
703 |
|
Mehmet Fener |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
815 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
738 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
724 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
614 |
|
Sigurd Haakansson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
798 |
|
Malthe Enemark Cruse |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
701 |
|
Niklas Dresler Aleksic |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
821 |
|
Bjørn Harlou Bay |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
40.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
809 |
|
Christoffer Midtgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
495 |
|
Arvid Nilsson |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
530 |
|
Simon Sjöberg |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
44.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
859 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
858 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
905 |
|
Jayden Timmner |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
46.45 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
42 |
729 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
52.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
726 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
59.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
817 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kristians Kaffe |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
736 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
733 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
593 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
692 |
|
Caroline Lüthi |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
33.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
681 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
569 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
520 |
|
Mia Maric |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
619 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
867 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
35.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
585 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
581 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
650 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
604 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
644 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
732 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
649 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
855 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
731 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
804 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
857 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
806 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
525 |
|
Linn Ekvall |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
39.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
825 |
|
Celine Bay Eskestad |
2010 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
728 |
|
Wilma Faber |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
527 |
|
Julia Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
721 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
847 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
665 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
605 |
|
Emma Antonia Lund Hansen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
622 |
|
Leonora Sarauw Lundsgaard |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
41.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
501 |
|
Alice Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
576 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
44.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
824 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
851 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
727 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
811 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
765 |
|
Martha Fløe Wonsild |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
46.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
816 |
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
46.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
759 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
46.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
764 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
47.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
716 |
|
Clara Eilersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
533 |
|
Julia Pettersson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
47.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
760 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
519 |
|
Nelly Roos |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
542 |
|
Kajsa Hermansson Söderdahl |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
48.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
717 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
49.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
623 |
|
Saga Høgh |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
49.52 |
|
S10 |
|
|
|
|
|
48 |
757 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
642 |
|
Anna Schaub Midtgaard |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
537 |
|
Ella Malmgren |
2013 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
725 |
|
Olivia Johannessen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
50.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
766 |
|
Mikayla Schlippe-Steffensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
50.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
535 |
|
Esther Boström |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
51.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
532 |
|
Ines Söderstjerna |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
558 |
|
Zofia Liziniewicz |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
54.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
531 |
|
Juni Ripa |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
54.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
546 |
|
Julie Wissa Hansson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
59.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
545 |
|
Natalie Malmström |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:00.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
544 |
|
Olivia Calcan |
2014 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:03.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
603 |
|
Olivia Bek |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
762 |
|
Fie Andersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Brødsnedkeren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
741 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
590 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
601 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
734 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
870 |
|
Holger Larsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
582 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
868 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
843 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
704 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
608 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
507 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
34.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
869 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
505 |
|
Simon Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
577 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
591 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
735 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
580 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
826 |
|
Elliott Thaysen Rohde |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
579 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
513 |
|
Theo Litzén |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
738 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
37.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
818 |
|
Anders Friis Fanø |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
865 |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
702 |
|
Liam Hansen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
714 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
740 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
761 |
|
Erik Potthoff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
715 |
|
Anders Reiter Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
522 |
|
Gustav Schagerlöf |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
834 |
|
Thor Harlou Bay |
2011 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
852 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
517 |
|
Alfred Södhammar |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
769 |
|
Wille Burin Ratzlaff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
814 |
|
Gustav Skov |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
850 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
767 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
47.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
763 |
|
Harry Skak-Nørskov |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
536 |
|
Felix Dissieux |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
50.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
539 |
|
Svante Burnesson |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
56.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
540 |
|
Patrick Alexandersson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
59.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Svømmespecialisten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
680 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
690 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
573 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
516 |
|
Tyra Cederholm |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
587 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
864 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
575 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
502 |
|
Emmy Ekvall |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
584 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
588 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
586 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
41.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
697 |
|
Amalie Witt |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
610 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
41.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
652 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
733 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
42.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
812 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
43.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
609 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
736 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
515 |
|
Ella Larsson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
43.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
888 |
|
Tilde Jensen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
44.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
572 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
732 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
526 |
|
Alice Hudson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
725 |
|
Olivia Johannessen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
648 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
719 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
665 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
46.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
807 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
558 |
|
Zofia Liziniewicz |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
501 |
|
Alice Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
47.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
621 |
|
Natasja Hornuff |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
534 |
|
Linnéa Hansson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
511 |
|
Isabella Hansen |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
47.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
529 |
|
Esinetra Rrukaj |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
48.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
643 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
48.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
527 |
|
Julia Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
48.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
879 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
49.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
524 |
|
Elsie Burnesson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
49.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
531 |
|
Juni Ripa |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
50.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
644 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
50.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
537 |
|
Ella Malmgren |
2013 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
50.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
542 |
|
Kajsa Hermansson Söderdahl |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
50.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
640 |
|
Ida Saaby |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
533 |
|
Julia Pettersson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
53.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
895 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
53.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
519 |
|
Nelly Roos |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
54.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
538 |
|
Robin Christiansson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
54.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
541 |
|
Sofie Andersson |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
56.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
642 |
|
Anna Schaub Midtgaard |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
57.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
532 |
|
Ines Söderstjerna |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
59.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
535 |
|
Esther Boström |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:03.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
545 |
|
Natalie Malmström |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:03.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
543 |
|
Lily Rankin |
2013 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
813 |
|
Lucca Skov |
2012 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
482 |
|
Isabel Zúñiga Hinn |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
603 |
|
Olivia Bek |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
544 |
|
Olivia Calcan |
2014 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Vitamin Well |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
689 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
869 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
740 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
866 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
897 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
856 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
590 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
578 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
734 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
36.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
695 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
577 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
579 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
853 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
741 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
582 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
704 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
738 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
641 |
|
Adam Engsig-Karup |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
583 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
580 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
684 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
500 |
|
Liam Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
735 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
43.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
896 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
702 |
|
Liam Hansen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
724 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
48.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
657 |
|
Lucas Kristiansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
49.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
522 |
|
Gustav Schagerlöf |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
50.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
530 |
|
Simon Sjöberg |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
517 |
|
Alfred Södhammar |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
53.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
817 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
54.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
536 |
|
Felix Dissieux |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
54.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
539 |
|
Svante Burnesson |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
540 |
|
Patrick Alexandersson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
59.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Prøvestens Apotek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
584 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
681 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
736 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
587 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
520 |
|
Mia Maric |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
693 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
ISL |
29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
830 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
864 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
30.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
573 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
589 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
687 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
867 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
649 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
733 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
694 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
840 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
655 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
593 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
588 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
685 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
842 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
651 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
654 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
732 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
637 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
806 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
585 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
516 |
|
Tyra Cederholm |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
808 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
569 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
837 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
581 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
502 |
|
Emmy Ekvall |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
730 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
819 |
|
Annabella Holm Ciampi |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
805 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
575 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
731 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
887 |
|
Sofia Alichkina |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
847 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
860 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
604 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
728 |
|
Wilma Faber |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
855 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
624 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
570 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
526 |
|
Alice Hudson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
700 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
721 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
824 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
825 |
|
Celine Bay Eskestad |
2010 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
804 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
810 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
501 |
|
Alice Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
879 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
652 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
813 |
|
Lucca Skov |
2012 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
698 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
723 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
719 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
527 |
|
Julia Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
644 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
605 |
|
Emma Antonia Lund Hansen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
699 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
811 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
643 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
851 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
576 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
697 |
|
Amalie Witt |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
574 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
622 |
|
Leonora Sarauw Lundsgaard |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
764 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
521 |
|
Saga Persson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
37.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
525 |
|
Linn Ekvall |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
696 |
|
Anabel Greve |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
37.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
534 |
|
Linnéa Hansson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
38.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
640 |
|
Ida Saaby |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
816 |
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
529 |
|
Esinetra Rrukaj |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
760 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
727 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
533 |
|
Julia Pettersson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
39.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
765 |
|
Martha Fløe Wonsild |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
519 |
|
Nelly Roos |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
717 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
531 |
|
Juni Ripa |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
538 |
|
Robin Christiansson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
40.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
716 |
|
Clara Eilersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
757 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
759 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
623 |
|
Saga Høgh |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
41.02 |
|
S10 |
|
|
|
|
|
92 |
725 |
|
Olivia Johannessen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
524 |
|
Elsie Burnesson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
537 |
|
Ella Malmgren |
2013 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
42.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
558 |
|
Zofia Liziniewicz |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
642 |
|
Anna Schaub Midtgaard |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
45.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
542 |
|
Kajsa Hermansson Söderdahl |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
532 |
|
Ines Söderstjerna |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
543 |
|
Lily Rankin |
2013 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
541 |
|
Sofie Andersson |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
535 |
|
Esther Boström |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
50.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
546 |
|
Julie Wissa Hansson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
53.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
545 |
|
Natalie Malmström |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
56.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
544 |
|
Olivia Calcan |
2014 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:03.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
482 |
|
Isabel Zúñiga Hinn |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
762 |
|
Fie Andersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
766 |
|
Mikayla Schlippe-Steffensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Naturli' |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
689 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
741 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
26.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
839 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
868 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
734 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
590 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
704 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
794 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
507 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
695 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
611 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
897 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
582 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
894 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
577 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
579 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
900 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
870 |
|
Holger Larsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
505 |
|
Simon Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
740 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
580 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
663 |
|
Malte Scott Jensen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
513 |
|
Theo Litzén |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
848 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
684 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
583 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
735 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
866 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
896 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
865 |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
591 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
571 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
594 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
738 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
703 |
|
Mehmet Fener |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
826 |
|
Elliott Thaysen Rohde |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
724 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
614 |
|
Sigurd Haakansson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
714 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
798 |
|
Malthe Enemark Cruse |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
818 |
|
Anders Friis Fanø |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
495 |
|
Arvid Nilsson |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
641 |
|
Adam Engsig-Karup |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
821 |
|
Bjørn Harlou Bay |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
859 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
726 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
834 |
|
Thor Harlou Bay |
2011 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
809 |
|
Christoffer Midtgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
729 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
858 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
761 |
|
Erik Potthoff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
715 |
|
Anders Reiter Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
522 |
|
Gustav Schagerlöf |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
701 |
|
Niklas Dresler Aleksic |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
36.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
815 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
657 |
|
Lucas Kristiansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
850 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
517 |
|
Alfred Södhammar |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
852 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
905 |
|
Jayden Timmner |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
37.23 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
61 |
814 |
|
Gustav Skov |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
530 |
|
Simon Sjöberg |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
536 |
|
Felix Dissieux |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
769 |
|
Wille Burin Ratzlaff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
767 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
540 |
|
Patrick Alexandersson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
45.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
539 |
|
Svante Burnesson |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
46.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
763 |
|
Harry Skak-Nørskov |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Estivotravel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
689 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
590 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
58.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
741 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
58.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
695 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
704 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
868 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
734 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
59.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
839 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
59.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
794 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:00.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
611 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:00.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
582 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:01.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
608 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:01.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
894 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
507 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:02.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
659 |
|
Platon Svietlikov |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:02.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
843 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:03.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
578 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:03.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
577 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:04.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
583 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:04.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
853 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
505 |
|
Simon Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:05.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
735 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
513 |
|
Theo Litzén |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
740 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
579 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:06.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
571 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:06.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
848 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
900 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:06.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
580 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:07.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
594 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:07.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
658 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:08.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
500 |
|
Liam Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
591 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
684 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:09.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
865 |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:09.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
896 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:09.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
866 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
662 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:13.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
738 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
724 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
703 |
|
Mehmet Fener |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
495 |
|
Arvid Nilsson |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
826 |
|
Elliott Thaysen Rohde |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
834 |
|
Thor Harlou Bay |
2011 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
821 |
|
Bjørn Harlou Bay |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
882 |
|
Mads Harpøth |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:17.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
701 |
|
Niklas Dresler Aleksic |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
858 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
714 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
726 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
859 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
715 |
|
Anders Reiter Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
522 |
|
Gustav Schagerlöf |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
850 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
876 |
|
Jonas Krak Hjorth |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
761 |
|
Erik Potthoff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:22.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
878 |
|
Kasper Emil Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
769 |
|
Wille Burin Ratzlaff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:24.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
517 |
|
Alfred Södhammar |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
881 |
|
Mads Harholt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
530 |
|
Simon Sjöberg |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
852 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
873 |
|
Emil Contreras Kristensen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
883 |
|
Mikkel Schmidt Foli-Andersen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
905 |
|
Jayden Timmner |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:30.66 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
66 |
536 |
|
Felix Dissieux |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
889 |
|
Viggo Mondrup Hagn- Meincke |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
767 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
880 |
|
Linus Hein |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:37.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
763 |
|
Harry Skak-Nørskov |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
540 |
|
Patrick Alexandersson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
539 |
|
Svante Burnesson |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Hold-an Helsingør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
587 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:18.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
584 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
681 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:20.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
867 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
588 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:24.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
685 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
736 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
649 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
589 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
864 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
694 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
637 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
610 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
520 |
|
Mia Maric |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
830 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
569 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
732 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
648 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
840 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
895 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
586 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
806 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
655 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
730 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
808 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:45.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
650 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:45.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
593 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:45.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
502 |
|
Emmy Ekvall |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:47.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
860 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
824 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:49.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
879 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:51.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
654 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:51.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
700 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
888 |
|
Tilde Jensen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:53.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
697 |
|
Amalie Witt |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:54.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
515 |
|
Ella Larsson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
574 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:55.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
857 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:56.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
665 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:56.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
696 |
|
Anabel Greve |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:57.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
699 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:58.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
851 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
575 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:00.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
576 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
652 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
623 |
|
Saga Høgh |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:09.16 |
|
S10 |
|
|
|
|
|
47 |
572 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:09.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
728 |
|
Wilma Faber |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
511 |
|
Isabella Hansen |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
521 |
|
Saga Persson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
603 |
|
Olivia Bek |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
692 |
|
Caroline Lüthi |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Brødsnedkeren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
689 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
897 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
590 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
866 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
740 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
856 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:52.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
571 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
869 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:56.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
513 |
|
Theo Litzén |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:57.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
734 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:59.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
592 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:00.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
870 |
|
Holger Larsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
3:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
500 |
|
Liam Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
3:14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
583 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
684 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:18.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
594 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
738 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Jacob Ernest Food |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
680 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
690 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
587 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
516 |
|
Tyra Cederholm |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
864 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
687 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
584 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
693 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
ISL |
1:26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
610 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:27.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
653 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
586 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
572 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
588 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
697 |
|
Amalie Witt |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
842 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
651 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
652 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
888 |
|
Tilde Jensen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
805 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
700 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
812 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:39.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
719 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
501 |
|
Alice Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:39.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
807 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:40.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
525 |
|
Linn Ekvall |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:41.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
526 |
|
Alice Hudson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
558 |
|
Zofia Liziniewicz |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
589 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
511 |
|
Isabella Hansen |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
847 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
879 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:45.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
721 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
884 |
|
Natasja Akstrup |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:46.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
698 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:46.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
731 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:46.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
524 |
|
Elsie Burnesson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:47.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
534 |
|
Linnéa Hansson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
542 |
|
Kajsa Hermansson Söderdahl |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:48.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
529 |
|
Esinetra Rrukaj |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:49.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
759 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:51.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
765 |
|
Martha Fløe Wonsild |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:52.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
727 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:54.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
574 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:54.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
519 |
|
Nelly Roos |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:54.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
764 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
531 |
|
Juni Ripa |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
717 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:58.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
725 |
|
Olivia Johannessen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
757 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:00.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
538 |
|
Robin Christiansson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:02.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
527 |
|
Julia Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:03.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
877 |
|
Julie Pihl |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
872 |
|
Emma Gabel |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
716 |
|
Clara Eilersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:06.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
723 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
535 |
|
Esther Boström |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
760 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
541 |
|
Sofie Andersson |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
532 |
|
Ines Söderstjerna |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:19.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
543 |
|
Lily Rankin |
2013 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
766 |
|
Mikayla Schlippe-Steffensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
545 |
|
Natalie Malmström |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
762 |
|
Fie Andersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
537 |
|
Ella Malmgren |
2013 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
768 |
|
Smilla Gammelmark West |
2013 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
482 |
|
Isabel Zúñiga Hinn |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
544 |
|
Olivia Calcan |
2014 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
546 |
|
Julie Wissa Hansson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Svømmespecialisten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
695 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
741 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
611 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
794 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
601 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:07.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
894 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
608 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:09.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
590 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
870 |
|
Holger Larsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
578 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
507 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
582 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
659 |
|
Platon Svietlikov |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
843 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
577 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
704 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
869 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
853 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
591 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
735 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
505 |
|
Simon Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
580 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
583 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
594 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
856 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
897 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
848 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
571 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
579 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:20.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
900 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:20.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
896 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
663 |
|
Malte Scott Jensen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:21.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
614 |
|
Sigurd Haakansson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:22.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
865 |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
703 |
|
Mehmet Fener |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
701 |
|
Niklas Dresler Aleksic |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
818 |
|
Anders Friis Fanø |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
724 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
858 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
834 |
|
Thor Harlou Bay |
2011 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
714 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
715 |
|
Anders Reiter Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
522 |
|
Gustav Schagerlöf |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
657 |
|
Lucas Kristiansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
882 |
|
Mads Harpøth |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
876 |
|
Jonas Krak Hjorth |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
517 |
|
Alfred Södhammar |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
852 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
905 |
|
Jayden Timmner |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:38.54 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
50 |
883 |
|
Mikkel Schmidt Foli-Andersen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
850 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:41.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
873 |
|
Emil Contreras Kristensen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
881 |
|
Mads Harholt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
536 |
|
Felix Dissieux |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
859 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
767 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
889 |
|
Viggo Mondrup Hagn- Meincke |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:54.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
880 |
|
Linus Hein |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:55.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
878 |
|
Kasper Emil Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:07.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
769 |
|
Wille Burin Ratzlaff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
826 |
|
Elliott Thaysen Rohde |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
763 |
|
Harry Skak-Nørskov |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
761 |
|
Erik Potthoff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Estivotravel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
736 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
588 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:35.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
733 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
593 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
569 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
520 |
|
Mia Maric |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
692 |
|
Caroline Lüthi |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:45.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
837 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:50.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
650 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:51.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
573 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:52.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
649 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
609 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
572 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
651 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:01.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
804 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
3:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
648 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
605 |
|
Emma Antonia Lund Hansen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
575 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
622 |
|
Leonora Sarauw Lundsgaard |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
851 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
576 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
521 |
|
Saga Persson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Brødsnedkeren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
601 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
868 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
592 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:34.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
614 |
|
Sigurd Haakansson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Hold-an Helsingør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
584 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
687 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
693 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
ISL |
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
680 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:13.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
586 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
808 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
694 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
589 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:19.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
587 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
867 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:19.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
690 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
733 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
895 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:21.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
860 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
840 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
732 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
575 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
637 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:25.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
655 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
502 |
|
Emmy Ekvall |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
699 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
842 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
570 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
624 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
698 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
874 |
|
Evi Cecilie Dan Bøgh |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
696 |
|
Anabel Greve |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
515 |
|
Ella Larsson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:39.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
847 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:40.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
857 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
805 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:58.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
877 |
|
Julie Pihl |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
872 |
|
Emma Gabel |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
807 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
526 |
|
Alice Hudson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
884 |
|
Natasja Akstrup |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
REMA1000 Helsingør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
584 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:02.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
587 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:03.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
681 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
693 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
ISL |
1:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
736 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:03.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
520 |
|
Mia Maric |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:05.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
589 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
573 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:06.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
864 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
680 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:06.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
687 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
840 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
867 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:07.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
685 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
649 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
830 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:07.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
694 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
586 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
593 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
588 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
732 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
651 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:09.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
569 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
609 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:09.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
806 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
610 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
581 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
654 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
805 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
837 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:11.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
808 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
516 |
|
Tyra Cederholm |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
895 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
733 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
652 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
604 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
655 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
807 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:12.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
692 |
|
Caroline Lüthi |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
804 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
648 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
847 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
728 |
|
Wilma Faber |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
730 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
819 |
|
Annabella Holm Ciampi |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
731 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
624 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
653 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
575 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
824 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:16.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
665 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
570 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
572 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
650 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
887 |
|
Sofia Alichkina |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
860 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
511 |
|
Isabella Hansen |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
719 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
855 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
857 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
721 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:19.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
605 |
|
Emma Antonia Lund Hansen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
879 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
723 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
851 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
874 |
|
Evi Cecilie Dan Bøgh |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
525 |
|
Linn Ekvall |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
764 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
529 |
|
Esinetra Rrukaj |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
501 |
|
Alice Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
521 |
|
Saga Persson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
825 |
|
Celine Bay Eskestad |
2010 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
576 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
623 |
|
Saga Høgh |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:27.96 |
|
S10 |
|
|
|
|
|
75 |
519 |
|
Nelly Roos |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
727 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
717 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
716 |
|
Clara Eilersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
760 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
644 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
757 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
524 |
|
Elsie Burnesson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
538 |
|
Robin Christiansson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
640 |
|
Ida Saaby |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
603 |
|
Olivia Bek |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
884 |
|
Natasja Akstrup |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
759 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
872 |
|
Emma Gabel |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:37.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
877 |
|
Julie Pihl |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
531 |
|
Juni Ripa |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:38.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
725 |
|
Olivia Johannessen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
558 |
|
Zofia Liziniewicz |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
532 |
|
Ines Söderstjerna |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
646 |
|
Mia Birkebæk |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:46.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
768 |
|
Smilla Gammelmark West |
2013 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:49.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
535 |
|
Esther Boström |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:52.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
527 |
|
Julia Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
545 |
|
Natalie Malmström |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
544 |
|
Olivia Calcan |
2014 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
546 |
|
Julie Wissa Hansson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
762 |
|
Fie Andersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
534 |
|
Linnéa Hansson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
543 |
|
Lily Rankin |
2013 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
482 |
|
Isabel Zúñiga Hinn |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
541 |
|
Sofie Andersson |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Creme dela Creme |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
601 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:05.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
695 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
590 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
734 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:08.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
704 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
611 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
741 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:11.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
843 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:12.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
894 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
794 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
735 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
661 |
|
Gustav Kammer |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
507 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
870 |
|
Holger Larsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
900 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
583 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
513 |
|
Theo Litzén |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
592 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
505 |
|
Simon Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
866 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:29.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
740 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
663 |
|
Malte Scott Jensen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
500 |
|
Liam Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
839 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
684 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
614 |
|
Sigurd Haakansson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:35.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
738 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
865 |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:40.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
495 |
|
Arvid Nilsson |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:46.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
858 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:50.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Hotel Marienlyst |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
690 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:52.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
573 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:54.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
864 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
575 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:02.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
610 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
587 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
516 |
|
Tyra Cederholm |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
3:08.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
586 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
588 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
842 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
515 |
|
Ella Larsson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
3:15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
589 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
584 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:19.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
502 |
|
Emmy Ekvall |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
3:23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
603 |
|
Olivia Bek |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
4:04.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
572 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Miss Bagel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
689 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:06.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
590 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
897 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
740 |
|
Bertil West |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
866 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
734 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
695 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
578 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
856 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
513 |
|
Theo Litzén |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
853 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
592 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
577 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
579 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
507 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
582 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
505 |
|
Simon Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
571 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
583 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:27.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
608 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
684 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
594 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
641 |
|
Adam Engsig-Karup |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
896 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
738 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
580 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
645 |
|
Storm Raagefelt |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
495 |
|
Arvid Nilsson |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
724 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
657 |
|
Lucas Kristiansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
878 |
|
Kasper Emil Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:44.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
871 |
|
Buster Norup |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
638 |
|
Malthe Larsen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
607 |
|
Jacob Lund Rasmussen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:49.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
726 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:49.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
522 |
|
Gustav Schagerlöf |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:50.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
769 |
|
Wille Burin Ratzlaff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:52.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
530 |
|
Simon Sjöberg |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
882 |
|
Mads Harpøth |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:55.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
873 |
|
Emil Contreras Kristensen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:55.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
876 |
|
Jonas Krak Hjorth |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:56.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
848 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:59.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
850 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:59.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
714 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:01.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
715 |
|
Anders Reiter Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:02.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
517 |
|
Alfred Södhammar |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
883 |
|
Mikkel Schmidt Foli-Andersen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:04.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
881 |
|
Mads Harholt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:09.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
852 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
767 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
880 |
|
Linus Hein |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
859 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
889 |
|
Viggo Mondrup Hagn- Meincke |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
763 |
|
Harry Skak-Nørskov |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
761 |
|
Erik Potthoff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
821 |
|
Bjørn Harlou Bay |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
540 |
|
Patrick Alexandersson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
905 |
|
Jayden Timmner |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
EXT |
|
|
|
|
|
59 |
539 |
|
Svante Burnesson |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kristians Kaffe |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
736 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:09.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
733 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
593 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
584 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
694 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
520 |
|
Mia Maric |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
692 |
|
Caroline Lüthi |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
693 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
ISL |
1:14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
681 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
619 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
569 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
588 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
687 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
587 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
581 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
609 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
585 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
895 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
685 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
650 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:19.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
840 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
649 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
604 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
806 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
680 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
808 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:22.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
651 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:22.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
732 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:23.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
855 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
648 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:23.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
624 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
502 |
|
Emmy Ekvall |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
644 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
842 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
847 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
804 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:25.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
731 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
653 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
730 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
515 |
|
Ella Larsson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
830 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
721 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
857 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
589 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
860 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
723 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
525 |
|
Linn Ekvall |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
605 |
|
Emma Antonia Lund Hansen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
879 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
575 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
887 |
|
Sofia Alichkina |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
511 |
|
Isabella Hansen |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
874 |
|
Evi Cecilie Dan Bøgh |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
572 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
576 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
824 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:38.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
527 |
|
Julia Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
521 |
|
Saga Persson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
727 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:38.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
851 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:38.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
501 |
|
Alice Björk |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
654 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
519 |
|
Nelly Roos |
2012 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
623 |
|
Saga Høgh |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:42.81 |
|
S10 |
|
|
|
|
|
65 |
877 |
|
Julie Pihl |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
766 |
|
Mikayla Schlippe-Steffensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
542 |
|
Kajsa Hermansson Söderdahl |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:44.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
725 |
|
Olivia Johannessen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
728 |
|
Wilma Faber |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
757 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
717 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
524 |
|
Elsie Burnesson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
759 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:52.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
716 |
|
Clara Eilersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:52.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
646 |
|
Mia Birkebæk |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:53.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
538 |
|
Robin Christiansson |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:53.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
884 |
|
Natasja Akstrup |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
640 |
|
Ida Saaby |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:56.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
872 |
|
Emma Gabel |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:57.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
764 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:59.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
760 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:02.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
768 |
|
Smilla Gammelmark West |
2013 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
529 |
|
Esinetra Rrukaj |
2010 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
534 |
|
Linnéa Hansson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Brødsnedkeren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
741 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:15.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
794 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
843 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
591 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
869 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
868 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
594 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
661 |
|
Gustav Kammer |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:42.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
571 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:42.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
592 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
583 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:46.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
858 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
578 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:06.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
818 |
|
Anders Friis Fanø |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
3:10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
500 |
|
Liam Andersson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
495 |
|
Arvid Nilsson |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
826 |
|
Elliott Thaysen Rohde |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Svømmespecialisten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
867 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:51.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
586 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:08.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Vitamin Well |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
741 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
611 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:04.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
868 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:05.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
590 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
704 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:06.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
839 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
601 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:07.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
897 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
894 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
571 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
608 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
869 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:13.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
513 |
|
Theo Litzén |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:15.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
582 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
900 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
658 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
856 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
870 |
|
Holger Larsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
896 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
853 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
594 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
579 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:21.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
577 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
580 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
591 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
735 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
848 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
606 |
|
Benjamin K Olesen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
865 |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
645 |
|
Storm Raagefelt |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
614 |
|
Sigurd Haakansson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:37.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
871 |
|
Buster Norup |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:42.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
876 |
|
Jonas Krak Hjorth |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:44.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
724 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
882 |
|
Mads Harpøth |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
878 |
|
Kasper Emil Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:48.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
850 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
873 |
|
Emil Contreras Kristensen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
889 |
|
Viggo Mondrup Hagn- Meincke |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
881 |
|
Mads Harholt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
880 |
|
Linus Hein |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
883 |
|
Mikkel Schmidt Foli-Andersen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
607 |
|
Jacob Lund Rasmussen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:08.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|