Program för Hillerød Langbane Cup 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
11 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
128 |
|
Marina Lund |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
157 |
|
Gustav Midtgaard |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:17.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:49.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
155 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
188 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Oktavia Krumholt |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Anna Gregers Jørgensen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
178 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:19.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
181 |
|
Smilla Brandt-Brofeldt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:22.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
147 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
161 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:22.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
51 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:22.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
141 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
186 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100 |
|
Malisha Poynton |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
66 |
|
Miriam Bjørnholt |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
44 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
152 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
69 |
|
Sophia Wordenskjold Nørregaard |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
140 |
|
Olivia Neumann Jensen |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
52 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
122 |
|
Ida Marie Monberg Søstrøm |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:48.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
71 |
|
Nikoline Mols Lindor |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:50.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
73 |
|
Silja Marie Rainer |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
77 |
|
Nicoline Kecia Solvig |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:56.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
65 |
|
Isabel Kecia Solvig |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:02.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
21 |
|
Miriam Bjerregaard Christensen |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
163 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:07.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
111 |
|
Louie Uldall |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
185 |
|
Holger Larsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
184 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
Gustav Kammer |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
108 |
|
Nikolaj Assentoft Brandt |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
42 |
|
Nuoyan Jiang |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
179 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
56 |
|
Scott Halfdan Hausner Stevenson |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
180 |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
115 |
|
Tobias Kristensen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
58 |
|
Theodor Ortmann |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
Bastian Eggert |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
26 |
|
Sebastian Kjær Sørensen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
59 |
|
Alfred Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
125 |
|
William Dietz-Olsen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
57 |
|
Constantin Ortmann |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
22 |
|
Willum Bech |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
62 |
|
Julius Kijne |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
68 |
|
Lucas Johannesen |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
130 |
|
Tjalfe Claridge |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
121 |
|
Eric Frommhold |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:48.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
131 |
|
Victor Liberkind Christensen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:53.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
82 |
|
Storm Berggren |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
132 |
|
Atle Gamborg |
2013 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
4 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
101 |
|
Liya Arnholtz |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
154 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
160 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Sigrid Pharsen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
40.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
149 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
143 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
41.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
61 |
|
Sofia Scharff Knudsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
151 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
54 |
|
Vera Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
44.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
45 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
46.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
187 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
46.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
150 |
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
81 |
|
Mille Lykke |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
49.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
53 |
|
Alba Sauer |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
52.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
124 |
|
Josefine Nygaard Utiger |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
70 |
|
Asta Abildgaard Michaelsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
53.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
189 |
|
Sofia Alichkina |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
139 |
|
Norma Fortun |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
58.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
72 |
|
Sofie Blomsterberg |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
59.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
76 |
|
Ella Perplies Nielsen |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:01.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
78 |
|
Anna Langer Stubbe |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:02.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
77 |
|
Nicoline Kecia Solvig |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:02.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
137 |
|
Elia Claridge |
2014 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
83 |
|
Emma Byder |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
29 |
|
Amanda Berentsen |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:21.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
162 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
158 |
|
Bertram Olesen |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Emil Gram Peters |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
Thor Majvig Mogensen |
2004 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
190 |
|
Scott Foged |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
33.86 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
6 |
159 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
182 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
176 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
183 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
12 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Mikkel Rasmussen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
37.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
156 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
146 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
38.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
13 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
175 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
177 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
39.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
105 |
|
Loui Arnholtz |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
153 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
179 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
47 |
|
Lucas Kristiansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
129 |
|
Micas Andersen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
48.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
144 |
|
Gustav Skov |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
53.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
126 |
|
William Lieberkind Christensen |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
82 |
|
Storm Berggren |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
102 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:25.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Julie Bjørn-Pedersen |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Malisha Poynton |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:33.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
147 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
145 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
109 |
|
Melani Jesse |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
148 |
|
Lucca Skov |
2012 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:46.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
51 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:47.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
110 |
|
Laura Bloch Holmsgaard |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:53.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
69 |
|
Sophia Wordenskjold Nørregaard |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
80 |
|
Viola Xenia Randall Hansen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:02.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
60 |
|
Ingrid Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:04.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
122 |
|
Ida Marie Monberg Søstrøm |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:05.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
120 |
|
Ellen Zibrandtsen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
78 |
|
Anna Langer Stubbe |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
104 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:00.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
95 |
|
Tobias Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:01.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
103 |
|
Asger Bols Jeppesen |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
Lukas Frederiksen |
2004 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:03.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
96 |
|
Lasse S. Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:07.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
183 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
184 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
15 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:15.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
185 |
|
Holger Larsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:17.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
180 |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:21.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
142 |
|
Christoffer Midtgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:44.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
125 |
|
William Dietz-Olsen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:58.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
68 |
|
Lucas Johannesen |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
136 |
|
Jonathan Elley |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:15.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
118 |
|
Aston Christiansen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
133 |
|
Oswald Seest Dam Fortun |
2014 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:47.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
119 |
|
Christoffer Nygaard Utiger |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:48.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4x100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
18 |
|
Solrød |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
4:48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
166 |
|
Fr.sund 1 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
5:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Hils 2 |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
5:24.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
HILS 3 Piger A |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
5:27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
171 |
|
Fr.sund 2 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
5:35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
173 |
|
Fr.sund 3 |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
5:46.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
89 |
|
HILS 3 Piger B |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
6:23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4x100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Fr.sund 1 |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
4:16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
HILS 1 Herrer |
2004 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
4:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Solrød |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
4:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
172 |
|
Fr.sund 2 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
4:59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Hils 2 |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
5:35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
87 |
|
HILS 3 Drenge A |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
5:51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
160 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
6:02.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
400m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
24 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
5:57.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
37 |
|
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
155 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Anna Gregers Jørgensen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
141 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
161 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
189 |
|
Sofia Alichkina |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Viola Xenia Randall Hansen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
17 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
43.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
149 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
123 |
|
Ingrid Marije Bjerre Van der Veen |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
55 |
|
Edith Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
45.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
75 |
|
Ghita Work Brodersen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
45.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
23 |
|
Asta Askø |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
79 |
|
Auna Vestergaard Frandsen |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
48.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
72 |
|
Sofie Blomsterberg |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
50.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
74 |
|
Sofia Scharlé |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
51.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
191 |
|
Sofia Partac |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:02.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
29 |
|
Amanda Berentsen |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:06.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
134 |
|
Emma Barburzynski Klarskov |
2013 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
31 |
|
Thor Majvig Mogensen |
2004 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
163 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
111 |
|
Louie Uldall |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
185 |
|
Holger Larsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
182 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
159 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
176 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
58 |
|
Theodor Ortmann |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
25 |
|
Bastian Eggert |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
127 |
|
Elias Hansen |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
43.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
144 |
|
Gustav Skov |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
135 |
|
Hjalte Bard Krogsgaard |
2013 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
51.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
30 |
|
Teodor Foksanivic-Miloradovic |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
113 |
|
Lukas Mathiesen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
56.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
63 |
|
Asger Schulz |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:09.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
102 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
59.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
155 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:05.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Julie Bjørn-Pedersen |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:06.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
101 |
|
Liya Arnholtz |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:07.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
160 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
186 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:07.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
147 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
32 |
|
Sigrid Pharsen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
145 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
66 |
|
Miriam Bjørnholt |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:09.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
181 |
|
Smilla Brandt-Brofeldt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:09.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
188 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:09.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
143 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:10.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
10 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
44 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
67 |
|
Oktavia Krumholt |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
109 |
|
Melani Jesse |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
151 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
54 |
|
Vera Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
128 |
|
Marina Lund |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
45 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
152 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
140 |
|
Olivia Neumann Jensen |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
8 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
187 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
148 |
|
Lucca Skov |
2012 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
110 |
|
Laura Bloch Holmsgaard |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
65 |
|
Isabel Kecia Solvig |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
61 |
|
Sofia Scharff Knudsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
60 |
|
Ingrid Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:21.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
55 |
|
Edith Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:22.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
81 |
|
Mille Lykke |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
150 |
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
139 |
|
Norma Fortun |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
123 |
|
Ingrid Marije Bjerre Van der Veen |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
70 |
|
Asta Abildgaard Michaelsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
138 |
|
Jennifer Yates |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
75 |
|
Ghita Work Brodersen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
120 |
|
Ellen Zibrandtsen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
79 |
|
Auna Vestergaard Frandsen |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:39.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
74 |
|
Sofia Scharlé |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
23 |
|
Asta Askø |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:47.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
73 |
|
Silja Marie Rainer |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:52.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
191 |
|
Sofia Partac |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
29 |
|
Amanda Berentsen |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
76 |
|
Ella Perplies Nielsen |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:03.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
134 |
|
Emma Barburzynski Klarskov |
2013 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
162 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
55.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Asger Bols Jeppesen |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Lukas Frederiksen |
2004 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
56.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
95 |
|
Tobias Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
57.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
43 |
|
Elias Jensen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
57.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
106 |
|
Emil Gram Peters |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
163 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
58.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Sebastian Roesen Larsen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
58.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
158 |
|
Bertram Olesen |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
58.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
12 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
58.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
184 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
58.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
157 |
|
Gustav Midtgaard |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
58.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
175 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
96 |
|
Lasse S. Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:00.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
38 |
|
Platon Svietlikov |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:00.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
182 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:01.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
48 |
|
Gustav Kammer |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:01.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
190 |
|
Scott Foged |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:02.55 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
19 |
13 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
33 |
|
Malik Hessellund |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:04.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
39 |
|
Malte Scott Jensen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:04.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
36 |
|
Mads Nissen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:04.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
179 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:04.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
156 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
177 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:05.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
176 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:06.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
24 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
56 |
|
Scott Halfdan Hausner Stevenson |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
105 |
|
Loui Arnholtz |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:08.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
146 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
115 |
|
Tobias Kristensen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
49 |
|
Niels Andreasen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
62 |
|
Julius Kijne |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
22 |
|
Willum Bech |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
144 |
|
Gustav Skov |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
142 |
|
Christoffer Midtgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
130 |
|
Tjalfe Claridge |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
57 |
|
Constantin Ortmann |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
121 |
|
Eric Frommhold |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
131 |
|
Victor Liberkind Christensen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
113 |
|
Lukas Mathiesen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
118 |
|
Aston Christiansen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
136 |
|
Jonathan Elley |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
126 |
|
William Lieberkind Christensen |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:41.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
27 |
|
Vitus Møller Holbek |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:59.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
30 |
|
Teodor Foksanivic-Miloradovic |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
63 |
|
Asger Schulz |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
132 |
|
Atle Gamborg |
2013 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
16 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:48.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
178 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:00.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
3:15.42 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
6 |
124 |
|
Josefine Nygaard Utiger |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:54.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Alba Sauer |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
4:33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Nikoline Mols Lindor |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
4:42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
183 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
Nikolaj Assentoft Brandt |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Elias Hansen |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
153 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
3:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Lucas Kristiansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
129 |
|
Micas Andersen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
26 |
|
Sebastian Kjær Sørensen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
119 |
|
Christoffer Nygaard Utiger |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:44.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
59 |
|
Alfred Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:51.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4x50m Frisvømning Mix |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
167 |
|
Fr.sund 1 |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Solrød |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:54.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
168 |
|
Fr.sund 2 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:57.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
169 |
|
Fr.sund 3 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
170 |
|
Fr.sund 4 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:09.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
174 |
|
Fr.sund 5 |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:21.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
92 |
|
HILS 4 mix |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
14 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
155 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:43.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
141 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:54.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
97 |
|
Caysa Fortun |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
69 |
|
Sophia Wordenskjold Nørregaard |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:16.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Ingrid Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Nikoline Mols Lindor |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
4:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
80 |
|
Viola Xenia Randall Hansen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
4:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
98 |
|
Wilma Fortun |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
45 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:18.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
104 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
142 |
|
Christoffer Midtgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
3:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Bastian Eggert |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:06.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
127 |
|
Elias Hansen |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
22 |
|
Willum Bech |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
16 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
101 |
|
Liya Arnholtz |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
154 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
145 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
61 |
|
Sofia Scharff Knudsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
149 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
41 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
99 |
|
Mille Lai Byberg |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:42.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
150 |
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
65 |
|
Isabel Kecia Solvig |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:44.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
81 |
|
Mille Lykke |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
124 |
|
Josefine Nygaard Utiger |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:01.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
74 |
|
Sofia Scharlé |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
70 |
|
Asta Abildgaard Michaelsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
79 |
|
Auna Vestergaard Frandsen |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:08.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
76 |
|
Ella Perplies Nielsen |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
28 |
|
Isabella Danyao Jiang |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
72 |
|
Sofie Blomsterberg |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
77 |
|
Nicoline Kecia Solvig |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
84 |
|
Ina Vøge Paaske |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
23 |
|
Asta Askø |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
114 |
|
Frederik Junker Neldeberg |
2000 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
162 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:09.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Emil Gram Peters |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
108 |
|
Nikolaj Assentoft Brandt |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
190 |
|
Scott Foged |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:16.14 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
6 |
146 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
Victor Kühl |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
127 |
|
Elias Hansen |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Lucas Kristiansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
68 |
|
Lucas Johannesen |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:44.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
129 |
|
Micas Andersen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:46.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
119 |
|
Christoffer Nygaard Utiger |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:50.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
62 |
|
Julius Kijne |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
130 |
|
Tjalfe Claridge |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
131 |
|
Victor Liberkind Christensen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
118 |
|
Aston Christiansen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:05.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
102 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
160 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
32 |
|
Sigrid Pharsen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Julie Bjørn-Pedersen |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
147 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
44 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
143 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
128 |
|
Marina Lund |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
148 |
|
Lucca Skov |
2012 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
140 |
|
Olivia Neumann Jensen |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
53 |
|
Alba Sauer |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
81 |
|
Mille Lykke |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
116 |
|
Ida Frederiksen |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
55 |
|
Edith Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
152 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
151 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
80 |
|
Viola Xenia Randall Hansen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
46.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
75 |
|
Ghita Work Brodersen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
74 |
|
Sofia Scharlé |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
120 |
|
Ellen Zibrandtsen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
76 |
|
Ella Perplies Nielsen |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
78 |
|
Anna Langer Stubbe |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
73 |
|
Silja Marie Rainer |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
40 |
|
Sebastian Roesen Larsen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
157 |
|
Gustav Midtgaard |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
27.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
111 |
|
Louie Uldall |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
162 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
43 |
|
Elias Jensen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
112 |
|
Viktor Junker Neldeberg |
2004 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
93 |
|
Lukas Frederiksen |
2004 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
48 |
|
Gustav Kammer |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
Tobias Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
163 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
12 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
156 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
159 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
164 |
|
Lauritz Viborg Husum |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
24 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
13 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
33 |
|
Malik Hessellund |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
105 |
|
Loui Arnholtz |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
153 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
49 |
|
Niels Andreasen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
46 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
37.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
35 |
|
Mikkel Rasmussen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
38.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
115 |
|
Tobias Kristensen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
57 |
|
Constantin Ortmann |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
121 |
|
Eric Frommhold |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
59 |
|
Alfred Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
26 |
|
Sebastian Kjær Sørensen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
46.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
131 |
|
Victor Liberkind Christensen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
125 |
|
William Dietz-Olsen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
113 |
|
Lukas Mathiesen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
64 |
|
Oskar Bjørnøy Sommersel |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
27 |
|
Vitus Møller Holbek |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
126 |
|
William Lieberkind Christensen |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
133 |
|
Oswald Seest Dam Fortun |
2014 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
160 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:49.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Malisha Poynton |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:51.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
66 |
|
Miriam Bjørnholt |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:55.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:56.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:59.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Oktavia Krumholt |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:00.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
54 |
|
Vera Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
60 |
|
Ingrid Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
110 |
|
Laura Bloch Holmsgaard |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
139 |
|
Norma Fortun |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
45 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:17.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
15 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
106 |
|
Emil Gram Peters |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:23.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
163 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
103 |
|
Asger Bols Jeppesen |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
94 |
|
Arn Byrge Hovmand |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:43.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
38 |
|
Platon Svietlikov |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
39 |
|
Malte Scott Jensen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
56 |
|
Scott Halfdan Hausner Stevenson |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
57 |
|
Constantin Ortmann |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
62 |
|
Julius Kijne |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:18.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
4x100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
166 |
|
Fr.sund 1 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
4:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Solrød |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
4:35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Hils 2 |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
4:45.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
171 |
|
Fr.sund 2 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
4:51.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
HILS 3 Piger A |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
4:58.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
173 |
|
Fr.sund 3 |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
5:16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
89 |
|
HILS 3 Piger B |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
5:30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:18.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4x100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Fr.sund 1 |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
3:57.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
HILS 1 Herrer |
2004 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
4:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
172 |
|
Fr.sund 2 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
4:35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
91 |
|
Hils 2 |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
4:40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
87 |
|
HILS 3 Drenge A |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
5:01.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:18.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
98 |
|
Wilma Fortun |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
5:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Caysa Fortun |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
5:05.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
161 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
5:12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
14 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
147 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
5:33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
143 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
5:46.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
150 |
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
6:09.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
122 |
|
Ida Marie Monberg Søstrøm |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
6:53.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
99 |
|
Mille Lai Byberg |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:18.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
93 |
|
Lukas Frederiksen |
2004 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
4:20.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
Lasse S. Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
4:27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
157 |
|
Gustav Midtgaard |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
4:34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Gustav Kammer |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
4:47.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
107 |
|
Victor Kühl |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
4:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
164 |
|
Lauritz Viborg Husum |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
4:58.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
115 |
|
Tobias Kristensen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
5:35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
146 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
5:39.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
142 |
|
Christoffer Midtgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
5:43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
26 |
|
Sebastian Kjær Sørensen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
6:25.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:18.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
37 |
|
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
102 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Julie Bjørn-Pedersen |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
155 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
97 |
|
Caysa Fortun |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
32 |
|
Sigrid Pharsen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Anna Gregers Jørgensen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
101 |
|
Liya Arnholtz |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
154 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
44 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
145 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
99 |
|
Mille Lai Byberg |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
161 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100 |
|
Malisha Poynton |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
66 |
|
Miriam Bjørnholt |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
148 |
|
Lucca Skov |
2012 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
141 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
128 |
|
Marina Lund |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
116 |
|
Ida Frederiksen |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
98 |
|
Wilma Fortun |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
151 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
140 |
|
Olivia Neumann Jensen |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
152 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
8 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
51 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
149 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
110 |
|
Laura Bloch Holmsgaard |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
70 |
|
Asta Abildgaard Michaelsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
37.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
55 |
|
Edith Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
120 |
|
Ellen Zibrandtsen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
122 |
|
Ida Marie Monberg Søstrøm |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
53 |
|
Alba Sauer |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
38.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
17 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
139 |
|
Norma Fortun |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
65 |
|
Isabel Kecia Solvig |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
71 |
|
Nikoline Mols Lindor |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
23 |
|
Asta Askø |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
77 |
|
Nicoline Kecia Solvig |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
78 |
|
Anna Langer Stubbe |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
73 |
|
Silja Marie Rainer |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
79 |
|
Auna Vestergaard Frandsen |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
46.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
191 |
|
Sofia Partac |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
47.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
72 |
|
Sofie Blomsterberg |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
137 |
|
Elia Claridge |
2014 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
55.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
124 |
|
Josefine Nygaard Utiger |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
56.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
28 |
|
Isabella Danyao Jiang |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
56.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
83 |
|
Emma Byder |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:03.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:18.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
162 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
25.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Louie Uldall |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
25.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
104 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
103 |
|
Asger Bols Jeppesen |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
112 |
|
Viktor Junker Neldeberg |
2004 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
12 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
163 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
95 |
|
Tobias Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
26.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
38 |
|
Platon Svietlikov |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
159 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
190 |
|
Scott Foged |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
27.86 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
12 |
108 |
|
Nikolaj Assentoft Brandt |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
94 |
|
Arn Byrge Hovmand |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
36 |
|
Mads Nissen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
13 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
42 |
|
Nuoyan Jiang |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
35 |
|
Mikkel Rasmussen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
46 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
105 |
|
Loui Arnholtz |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
153 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
25 |
|
Bastian Eggert |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
32.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
58 |
|
Theodor Ortmann |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
125 |
|
William Dietz-Olsen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
47 |
|
Lucas Kristiansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
34.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
22 |
|
Willum Bech |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
129 |
|
Micas Andersen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
68 |
|
Lucas Johannesen |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
59 |
|
Alfred Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
119 |
|
Christoffer Nygaard Utiger |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
130 |
|
Tjalfe Claridge |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
118 |
|
Aston Christiansen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
39.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
126 |
|
William Lieberkind Christensen |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
44.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
135 |
|
Hjalte Bard Krogsgaard |
2013 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
113 |
|
Lukas Mathiesen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
133 |
|
Oswald Seest Dam Fortun |
2014 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
45.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
30 |
|
Teodor Foksanivic-Miloradovic |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
48.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
132 |
|
Atle Gamborg |
2013 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
64 |
|
Oskar Bjørnøy Sommersel |
2013 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
49.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
27 |
|
Vitus Møller Holbek |
2014 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:18.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
11 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
67 |
|
Oktavia Krumholt |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:24.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
143 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
54 |
|
Vera Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
61 |
|
Sofia Scharff Knudsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
45 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
69 |
|
Sophia Wordenskjold Nørregaard |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Ghita Work Brodersen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:18.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
33 |
|
Malik Hessellund |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
157 |
|
Gustav Midtgaard |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:02.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
156 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
56 |
|
Scott Halfdan Hausner Stevenson |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Theodor Ortmann |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
121 |
|
Eric Frommhold |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:18.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
17. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4x50m Medley Mix |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
20 |
|
Solrød |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
167 |
|
Fr.sund 1 |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:03.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
168 |
|
Fr.sund 2 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
169 |
|
Fr.sund 3 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:19.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
170 |
|
Fr.sund 4 |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:22.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-06-2023 07:18.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|