Startliste for NSK Julestævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
30 |
|
Kristine Kipper Pedersen |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
188 |
|
Julie Krog Christensen |
2001 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Ea Thomsen |
2001 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
38.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
34 |
|
Nina Seirup |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Mathilde Vestergaard |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Isabella Victoria Pilegaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
109 |
|
Rasmine Johansen |
2005 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Katrine Elholm Juliussen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Annika Hansen |
2005 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
12 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
158 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
H2Odense |
DEN |
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
131 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
43 |
|
Sarah Qvist |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Oceane Cailho |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
97 |
|
Lærke Henning |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
96 |
|
Anna Lorentzen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
45.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
134 |
|
Lucca Holm Bergholdt |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
45 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
41.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
155 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
H2Odense |
DEN |
41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Julie Dyrelund Rasmussen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
135 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
20 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
50.62 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:01.29 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:02.52 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Tilde Johannsen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
108 |
|
Frederik Klüver |
1998 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
Nikolaj Kiel Johansen |
2003 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
33 |
|
Mikkel Bredal Larsen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
139 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Frederik Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
42 |
|
Oskar Mühring |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Nikolaj Kobbernagel |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
32.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
126 |
|
Kristoffer S. Haue |
2006 |
Frem Odense |
DEN |
33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
128 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
90 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
150 |
|
Besian Selaci |
2007 |
H2Odense |
DEN |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
157 |
|
Anders Beier |
2007 |
H2Odense |
DEN |
36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
5 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
159 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
H2Odense |
DEN |
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
161 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
H2Odense |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
36 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
19 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
154 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
H2Odense |
DEN |
37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
153 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
H2Odense |
DEN |
37.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
72 |
|
Rolf Hjalmar Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
11 |
|
Rasmus Bjerre |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
38.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
138 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
67 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
43.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
66 |
|
Filip Stadnicki |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
45.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
62 |
|
Noah Andersen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
63 |
|
Jakob Kristensen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
59 |
|
Frey Nielsen Memborg |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
160 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
H2Odense |
DEN |
40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Hans Jakob Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
56 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
48.47 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
54 |
|
Laurits Schou Petersen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
59.91 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
136 |
|
Kevin Cao |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
52 |
|
Gustav Frøslev Andersen |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
149 |
|
Marie-Louise Stentved |
2000 |
H2Odense |
DEN |
1:07.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
186 |
|
Cecilie Ahrentsen |
1998 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Cathrine Høst |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
32 |
|
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Nikoline Thygesen |
2005 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
92 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
45 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
60 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
165 |
|
Meta Ostenfeldt Müller |
2010 |
H2Odense |
DEN |
1:47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Lærke Johannsen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:49.86 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
116 |
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:54.88 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Alberte Hummelhoff |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:55.69 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
167 |
|
Truc Mai Vu |
2010 |
H2Odense |
DEN |
1:57.50 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
133 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
1:56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
172 |
|
Filippa Højlund Sandberg |
2012 |
H2Odense |
DEN |
2:01.93 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
No participants |
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
106 |
|
Jonathan Nejmann |
2004 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:02.49 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
35 |
|
Toke Hjalmar Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
168 |
|
Villads Birk |
2009 |
H2Odense |
DEN |
1:37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Noah Andersen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:43.41 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
59 |
|
Frey Nielsen Memborg |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:37.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
177 |
|
August Baadsgaard |
2011 |
H2Odense |
DEN |
1:53.28 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
27 |
|
Barbara Ammentorp |
2003 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
190 |
|
Julie Martinussen |
1997 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
103 |
|
Naya Blyn |
2004 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
102 |
|
Anna Dørk |
2004 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
89 |
|
Olesja Timoscuka |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
47.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
7 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Sarah Qvist |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
152 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
H2Odense |
DEN |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
121 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
44 |
|
Sille Grønfeldt |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Oceane Cailho |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
13 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
45.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
37 |
|
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
45.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
125 |
|
Helena Bett Andersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
48.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
96 |
|
Anna Lorentzen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
48.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
101 |
|
Cecilie Anna Andersen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
49.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
134 |
|
Lucca Holm Bergholdt |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
3 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
44.46 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
45 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
48.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
49.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Sille Nisted Petersen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
50.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
156 |
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
H2Odense |
DEN |
50.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
114 |
|
Mille Strømkjær |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
52.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Alberte Hummelhoff |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
165 |
|
Meta Ostenfeldt Müller |
2010 |
H2Odense |
DEN |
58.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
17 |
|
Julie Dyrelund Rasmussen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:00.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
61 |
|
Lærke Johannsen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
167 |
|
Truc Mai Vu |
2010 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
51 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
59.68 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
33 |
|
Mikkel Bredal Larsen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
39 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
35 |
|
Toke Hjalmar Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Frederik Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
119 |
|
Christian Lind Petersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
129 |
|
Thor Nymark Pedersen |
2006 |
Frem Odense |
DEN |
38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
98 |
|
Bjørn H. Christiansen |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Andreas Ellebjerg Johansen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
107 |
|
Lau Lamberg |
2007 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
41.42 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
H2Odense |
DEN |
47.29 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
150 |
|
Besian Selaci |
2007 |
H2Odense |
DEN |
52.84 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
8 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
39.73 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
130 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
68 |
|
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
41.54 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
H2Odense |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
166 |
|
Mikkel Philipsen |
2009 |
H2Odense |
DEN |
45.41 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
87 |
|
Sebastian Hald Seilen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
47.66 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
153 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
H2Odense |
DEN |
47.99 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
91 |
|
Marius Lillevang |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
48.21 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
132 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
50.37 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
140 |
|
Neset Demiral |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
56.88 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
168 |
|
Villads Birk |
2009 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
22 |
|
Asbjørn Quaade |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
164 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
H2Odense |
DEN |
50.22 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
H2Odense |
DEN |
50.91 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
70 |
|
Marcus Korsholm Gaster |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
52.23 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Laurits Schou Petersen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
58.68 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
136 |
|
Kevin Cao |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
149 |
|
Marie-Louise Stentved |
2000 |
H2Odense |
DEN |
1:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
185 |
|
Katrine Hvistendal Hansen |
1997 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:05.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Ea Thomsen |
2001 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:19.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
74 |
|
Mathilde Vestergaard |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
189 |
|
Anna Ryet |
2005 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:09.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Sofie Pedersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Isabella Victoria Pilegaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Katrine Elholm Juliussen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Annika Hansen |
2005 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
158 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
H2Odense |
DEN |
1:07.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
125 |
|
Helena Bett Andersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
44 |
|
Sille Grønfeldt |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
95 |
|
Eva Due Nielsen |
2007 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
94 |
|
Hannah Nielsen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
155 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
H2Odense |
DEN |
1:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
115 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
135 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:48.59 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
171 |
|
Cecillia da Rocha Lopes |
2010 |
H2Odense |
DEN |
1:50.33 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
49 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
H2Odense |
DEN |
1:53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
178 |
|
Laura Louise Pedersen |
2011 |
H2Odense |
DEN |
2:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
179 |
|
Emilie Maagaard |
2011 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
No participants |
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
73 |
|
Teodor Thuelund |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
42 |
|
Oskar Mühring |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
59.30 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
124 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:01.48 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Andreas Ellebjerg Johansen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:01.56 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Laurits Damsted Lund |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
126 |
|
Kristoffer S. Haue |
2006 |
Frem Odense |
DEN |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
128 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
5 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:02.56 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Rasmus Bjerre |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:09.57 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
138 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Asbjørn Quaade |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:25.91 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
87 |
|
Sebastian Hald Seilen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:32.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
137 |
|
Omar bahij |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
63 |
|
Jakob Kristensen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
56 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
H2Odense |
DEN |
1:32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
174 |
|
Valdemar Pii Walther |
2010 |
H2Odense |
DEN |
1:39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
176 |
|
Milad Fahim |
2011 |
H2Odense |
DEN |
1:46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
173 |
|
Holger Vinden Understup |
2011 |
H2Odense |
DEN |
1:47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Anton Aksel Møller Johansen |
2010 |
H2Odense |
DEN |
1:55.82 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
170 |
|
Adam Abou Lebde |
2012 |
H2Odense |
DEN |
1:58.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
188 |
|
Julie Krog Christensen |
2001 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Naya Blyn |
2004 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
105 |
|
Sofie Holm Rasmussen |
2004 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
34 |
|
Nina Seirup |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Louise Kipper Pedersen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:22.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
6 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
152 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
H2Odense |
DEN |
1:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
131 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Oceane Cailho |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
101 |
|
Cecilie Anna Andersen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
96 |
|
Anna Lorentzen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
18 |
|
Justine Keinicke |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
3 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
118 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
15 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
156 |
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
H2Odense |
DEN |
1:33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
114 |
|
Mille Strømkjær |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:51.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
117 |
|
Sille Nisted Petersen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:51.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
48 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:54.93 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
108 |
|
Frederik Klüver |
1998 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
Nikolaj Kiel Johansen |
2003 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
39 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:02.14 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
151 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
H2Odense |
DEN |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
Besian Selaci |
2007 |
H2Odense |
DEN |
1:18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
123 |
|
Emil A. Larsen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
119 |
|
Christian Lind Petersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
Lau Lamberg |
2007 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:23.95 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
159 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
H2Odense |
DEN |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
68 |
|
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
130 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
161 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
H2Odense |
DEN |
1:20.32 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
19 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:22.08 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
120 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
153 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
H2Odense |
DEN |
1:24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
72 |
|
Rolf Hjalmar Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
21 |
|
Jannik Kjellerup |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
69 |
|
Lauritz Høybye Olesen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
36 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
16 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
154 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
H2Odense |
DEN |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
140 |
|
Neset Demiral |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
67 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
66 |
|
Filip Stadnicki |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
166 |
|
Mikkel Philipsen |
2009 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
160 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
H2Odense |
DEN |
1:21.64 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Marcus Korsholm Gaster |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
71 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
169 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
H2Odense |
DEN |
1:38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
147 |
|
Maria Bebe Hansen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
148 |
|
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
109 |
|
Rasmine Johansen |
2005 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
122 |
|
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
57 |
|
Tilde Johannsen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
139 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:02.67 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
129 |
|
Thor Nymark Pedersen |
2006 |
Frem Odense |
DEN |
1:29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
8 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
93 |
|
Hans Jakob Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
149 |
|
Marie-Louise Stentved |
2000 |
H2Odense |
DEN |
31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
186 |
|
Cecilie Ahrentsen |
1998 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Cathrine Høst |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
105 |
|
Sofie Holm Rasmussen |
2004 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
32 |
|
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Nikoline Thygesen |
2005 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Louise Kipper Pedersen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
74 |
|
Mathilde Vestergaard |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Katrine Elholm Juliussen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
39.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100 |
|
Sofie Pedersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
6 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
92 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
42.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
122 |
|
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
95 |
|
Eva Due Nielsen |
2007 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
44.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
18 |
|
Justine Keinicke |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
49.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
94 |
|
Hannah Nielsen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
59.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
14 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
40.76 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
118 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
88 |
|
Philippa Eriksen |
2010 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
155 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
H2Odense |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
156 |
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
H2Odense |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Julie Dyrelund Rasmussen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
45.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
115 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
116 |
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
53.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
171 |
|
Cecillia da Rocha Lopes |
2010 |
H2Odense |
DEN |
1:05.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
48 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
52.39 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
59.27 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
59.36 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
172 |
|
Filippa Højlund Sandberg |
2012 |
H2Odense |
DEN |
1:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
179 |
|
Emilie Maagaard |
2011 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
178 |
|
Laura Louise Pedersen |
2011 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
175 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
106 |
|
Jonathan Nejmann |
2004 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Mikkel Bredal Larsen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
42 |
|
Oskar Mühring |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
124 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Laurits Damsted Lund |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
123 |
|
Emil A. Larsen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
41.52 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
10 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
37.61 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Jannik Kjellerup |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
161 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
H2Odense |
DEN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
69 |
|
Lauritz Høybye Olesen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
41.07 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Rasmus Bjerre |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
41.88 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
138 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
43.89 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
63 |
|
Jakob Kristensen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
19 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
47.38 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
140 |
|
Neset Demiral |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
137 |
|
Omar bahij |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
160 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
H2Odense |
DEN |
37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
71 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
56 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
52.73 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
174 |
|
Valdemar Pii Walther |
2010 |
H2Odense |
DEN |
54.74 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
177 |
|
August Baadsgaard |
2011 |
H2Odense |
DEN |
56.14 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
163 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
H2Odense |
DEN |
59.25 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
162 |
|
Anton Aksel Møller Johansen |
2010 |
H2Odense |
DEN |
1:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
173 |
|
Holger Vinden Understup |
2011 |
H2Odense |
DEN |
1:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
176 |
|
Milad Fahim |
2011 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
169 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
H2Odense |
DEN |
42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Gustav Frøslev Andersen |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Ludvig Præstholm |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:06.95 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
170 |
|
Adam Abou Lebde |
2012 |
H2Odense |
DEN |
1:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
27 |
|
Barbara Ammentorp |
2003 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
190 |
|
Julie Martinussen |
1997 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
89 |
|
Olesja Timoscuka |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
127 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:26.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Sarah Qvist |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
121 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Lærke Henning |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:51.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
134 |
|
Lucca Holm Bergholdt |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
88 |
|
Philippa Eriksen |
2010 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:51.05 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
50 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
98 |
|
Bjørn H. Christiansen |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
40 |
|
Nikolaj Kobbernagel |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
157 |
|
Anders Beier |
2007 |
H2Odense |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
10 |
|
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
132 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
91 |
|
Marius Lillevang |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:45.02 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
54 |
|
Laurits Schou Petersen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:01.86 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
136 |
|
Kevin Cao |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
30 |
|
Kristine Kipper Pedersen |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Maria Bebe Hansen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
185 |
|
Katrine Hvistendal Hansen |
1997 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
190 |
|
Julie Martinussen |
1997 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Naya Blyn |
2004 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
31.69 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
|
32.48 |
|
|
|
105 |
Sofie Holm Rasmussen |
2004 |
DEN |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
|
33.73 |
|
|
|
102 |
Anna Dørk |
2004 |
DEN |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
|
36.23 |
|
|
|
86 |
Ea Thomsen |
2001 |
DEN |
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
32 |
|
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Nikoline Thygesen |
2005 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
109 |
|
Rasmine Johansen |
2005 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
189 |
|
Anna Ryet |
2005 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Sofie Pedersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Isabella Victoria Pilegaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
31 |
|
Louise Kipper Pedersen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
99 |
|
Annika Hansen |
2005 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
89 |
|
Olesja Timoscuka |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
158 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
H2Odense |
DEN |
30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
92 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
44 |
|
Sille Grønfeldt |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
127 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
121 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
131 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
152 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
H2Odense |
DEN |
33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
64 |
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
125 |
|
Helena Bett Andersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
97 |
|
Lærke Henning |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
101 |
|
Cecilie Anna Andersen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
36.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
122 |
|
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
18 |
|
Justine Keinicke |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
95 |
|
Eva Due Nielsen |
2007 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
39.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
94 |
|
Hannah Nielsen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
65 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
34.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Philippa Eriksen |
2010 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
115 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Alberte Hummelhoff |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
43.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
135 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
61 |
|
Lærke Johannsen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
44.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
167 |
|
Truc Mai Vu |
2010 |
H2Odense |
DEN |
44.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
114 |
|
Mille Strømkjær |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
45.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
165 |
|
Meta Ostenfeldt Müller |
2010 |
H2Odense |
DEN |
46.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
117 |
|
Sille Nisted Petersen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
116 |
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
49.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
171 |
|
Cecillia da Rocha Lopes |
2010 |
H2Odense |
DEN |
57.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
20 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
39.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
39.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Tilde Johannsen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
46.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
133 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
172 |
|
Filippa Højlund Sandberg |
2012 |
H2Odense |
DEN |
59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
175 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
H2Odense |
DEN |
1:07.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
178 |
|
Laura Louise Pedersen |
2011 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
179 |
|
Emilie Maagaard |
2011 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
108 |
|
Frederik Klüver |
1998 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
Nikolaj Kiel Johansen |
2003 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
106 |
|
Jonathan Nejmann |
2004 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Teodor Thuelund |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
39 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
139 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
27.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Andreas Ellebjerg Johansen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Nikolaj Kobbernagel |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
124 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
129 |
|
Thor Nymark Pedersen |
2006 |
Frem Odense |
DEN |
29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
151 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
H2Odense |
DEN |
29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
90 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
128 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
107 |
|
Lau Lamberg |
2007 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
126 |
|
Kristoffer S. Haue |
2006 |
Frem Odense |
DEN |
32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Laurits Damsted Lund |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
123 |
|
Emil A. Larsen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
119 |
|
Christian Lind Petersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
98 |
|
Bjørn H. Christiansen |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
157 |
|
Anders Beier |
2007 |
H2Odense |
DEN |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
5 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
130 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
159 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
H2Odense |
DEN |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
68 |
|
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
72 |
|
Rolf Hjalmar Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
36 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
69 |
|
Lauritz Høybye Olesen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
67 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
166 |
|
Mikkel Philipsen |
2009 |
H2Odense |
DEN |
35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
16 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
120 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
168 |
|
Villads Birk |
2009 |
H2Odense |
DEN |
36.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
66 |
|
Filip Stadnicki |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
36.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
87 |
|
Sebastian Hald Seilen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
132 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
21 |
|
Jannik Kjellerup |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
37.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
91 |
|
Marius Lillevang |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
22 |
|
Asbjørn Quaade |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
137 |
|
Omar bahij |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
39.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
62 |
|
Noah Andersen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
43.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
59 |
|
Frey Nielsen Memborg |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
31.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
93 |
|
Hans Jakob Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
32.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
164 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
H2Odense |
DEN |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
71 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
37.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
70 |
|
Marcus Korsholm Gaster |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
174 |
|
Valdemar Pii Walther |
2010 |
H2Odense |
DEN |
51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
173 |
|
Holger Vinden Understup |
2011 |
H2Odense |
DEN |
51.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
177 |
|
August Baadsgaard |
2011 |
H2Odense |
DEN |
54.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
176 |
|
Milad Fahim |
2011 |
H2Odense |
DEN |
58.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
162 |
|
Anton Aksel Møller Johansen |
2010 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
169 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
H2Odense |
DEN |
36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
170 |
|
Adam Abou Lebde |
2012 |
H2Odense |
DEN |
1:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Ludvig Præstholm |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Gustav Frøslev Andersen |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4x50m Frisvømning Mix |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
75 |
|
Nyborg 1 |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Nyborg 2 |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:54.51 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
111 |
|
Nissebanden |
2004 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:59.22 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
77 |
|
Nyborg 3 |
2003 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:00.18 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
180 |
|
H2Odense 1 |
2007 |
H2Odense |
DEN |
2:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Nyborg 4 |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:04.90 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
141 |
|
FREM KLUMPFISK |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:05.49 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
79 |
|
Nyborg 5 |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:07.71 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Nyborg 6 |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
112 |
|
Pyrus og co. |
1998 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
2:12.40 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
181 |
|
H2Odense 2 |
2007 |
H2Odense |
DEN |
2:14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
81 |
|
Nyborg 7 |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
110 |
|
Olaf og hans snemænd |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
2:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
143 |
|
FREM GULDFISK |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:21.98 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
82 |
|
Nyborg 8 |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:24.29 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
145 |
|
FREM HVIDHAJER |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
113 |
|
Julemandens Rensdyr |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
2:30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
142 |
|
FREM TORSK |
2006 |
Frem Odense |
DEN |
2:31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
83 |
|
Nyborg 9 |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
146 |
|
FREM HAMMERHAJ |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
144 |
|
FREM SPÆKHUGGERE |
2006 |
Frem Odense |
DEN |
2:39.26 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
84 |
|
Nyborg 10 |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
85 |
|
Nyborg 11 |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
183 |
|
H2Odense 4 |
2011 |
H2Odense |
DEN |
4:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
184 |
|
H2Odense 5 |
2010 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|