Ohjelma DM Årgang Kortbane 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
383 |
|
Sarah Gudme |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
144 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
308 |
|
Livia Weidick Frische |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
195 |
|
Caroline Haugland |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:15.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
216 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
136 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
142 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
165 |
|
Julie Ravn Holst |
2007 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
1:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
8 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
421 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
361 |
|
Signe Jensen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
288 |
|
Isabella Nørgaard |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
140 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
274 |
|
Millie Møller |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
381 |
|
Lara Ghizzaui |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:19.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
90 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
32 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:19.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
30 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
243 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
347 |
|
Emma Hansen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:20.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
152 |
|
Andrea Skjelmose |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
287 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
138 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
95 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
363 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
55 |
|
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
329 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
208 |
|
Mathilde Johansen |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
154 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:20.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
43 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
223 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
187 |
|
Ea Havgaard |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:21.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
339 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
18 |
|
Lærke Kristensen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
366 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
78 |
|
Emilie Winum Andersen |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
1:22.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
6 |
|
Mira Capito |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
409 |
|
Alista Maslobojeva |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:22.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
242 |
|
Josefine Agnete Lenskjold |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
115 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:23.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
280 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
224 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
201 |
|
Liya Arnholtz |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
372 |
|
Helene Heegaard |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
33 |
|
Anne-Maj Framke |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
37 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
72 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
440 |
|
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
184 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
283 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
159 |
|
Victoria Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
441 |
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:13.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
134 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Kasper Cludts |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
179 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:08.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
67 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:08.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
28 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:09.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
422 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:09.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
177 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
356 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
336 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
191 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
15 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50 |
|
Zacharias Houman |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
323 |
|
Mads Mølgaard |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
238 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
435 |
|
William Larsen |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
353 |
|
Sebastian Eliasen |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:13.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
438 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
H2Odense |
DEN |
1:13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
301 |
|
Kasper Petersen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
346 |
|
Emil Espinoza |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:13.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
45 |
|
Morten Hemmingsen |
2006 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
85 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:14.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
162 |
|
Torri Pietrzak-Jakobsen |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
1:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
214 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
196 |
|
Victor Møller Klitgaard |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
209 |
|
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
364 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
9 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
431 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
167 |
|
Jacob Koch Larsen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
87 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
81 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
114 |
|
Asbjørn Nybroe |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
453 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
1:16.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
313 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
272 |
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
294 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
442 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:16.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
423 |
|
Oliver Heuer |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
218 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
245 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
276 |
|
Tobias Staghøj Andersen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:17.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
275 |
|
Oskar Foss |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
386 |
|
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
57 |
|
Peter Borg Kristensen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
204 |
|
David Hansen Hobolth |
2006 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
172 |
|
Mads Jeppesen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
334 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
158 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
192 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:17.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
206 |
|
Esben Frimand |
2006 |
HGF Svømning |
DEN |
1:18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
126 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
13 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
123 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
100 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:18.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
354 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
341 |
|
Mathias Larsen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
190 |
|
Marcus Munk |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
328 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
188 |
|
Jens Christian Koefoed |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
46 |
|
Frederik Isaksen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:20.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
320 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
20 |
|
Laurits Winter Poulsen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:21.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
290 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
168 |
|
Joachim Nyvang Thorngreen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:21.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
98 |
|
Carl Gustav Christensen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:21.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
327 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
425 |
|
Christoffer Nonbo Laigaard |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:23.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
145 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:17.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
144 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:25.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
54 |
|
Mathilde Hvidberg |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
314 |
|
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
297 |
|
Emma Brogaard Krogh |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
88 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
23 |
|
Amanda Knirkholt Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
249 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
333 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
38 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
79 |
|
Clara Cavo Jørgensen |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
2:35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
355 |
|
Nikoline Michaelsen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
402 |
|
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
434 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
2:36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
112 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
207 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
111 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
76 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:38.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
19 |
|
Klara Ledager Lauritsen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
256 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
342 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:42.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
35 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
137 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:43.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
44 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:49.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
406 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:51.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
394 |
|
Carla Uhl |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
61 |
|
Mikkel Møller Nielsen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:08.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
239 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Frederik Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
197 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
131 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
260 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:21.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
86 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:22.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
410 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
186 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:23.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
116 |
|
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
139 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:24.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
73 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
392 |
|
Sebastian Nymark-Jessen |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
293 |
|
Nicolai N. H. Sørensen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:24.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
246 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:25.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
404 |
|
Malthe Elias Wolgast |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
11 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
40 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
351 |
|
Sebastian Braad Bjørn |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
2:29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200 |
|
Nicklas Kolt Købsted |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
310 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
104 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
370 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
437 |
|
Alexander R. S. Pedersen |
2006 |
H2Odense |
DEN |
2:35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
212 |
|
Sven Ole H. Frederiksen |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
48 |
|
Jonathan Nyegaard |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
144 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:03.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
343 |
|
Martine Damborg |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:05.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
383 |
|
Sarah Gudme |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:05.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
216 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:06.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
344 |
|
Sofie Ravn Herche |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
359 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
305 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
308 |
|
Livia Weidick Frische |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
26 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:09.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
274 |
|
Millie Møller |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
288 |
|
Isabella Nørgaard |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
165 |
|
Julie Ravn Holst |
2007 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
1:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
432 |
|
Ida-Marie J. C. Hansen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
223 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
140 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
112 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
136 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:12.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
173 |
|
Liv Hjorth Jørgensen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
29 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
151 |
|
Frida Gode Agersbæk |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
402 |
|
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
398 |
|
Nadia Walløe |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
164 |
|
Júlía Gunnlaugsdóttir |
2007 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
1:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
32 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
298 |
|
Marie Loft Andersen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
78 |
|
Emilie Winum Andersen |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
1:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
291 |
|
Johanne Schleimann |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
27 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
95 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
236 |
|
Nina Griffin |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
299 |
|
Ida Loft Andersen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
193 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
417 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
187 |
|
Ea Havgaard |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
366 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
244 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
307 |
|
Emilie Pedersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
14 |
|
Sofie Schmidt-Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
35 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
369 |
|
Molly Borchorst |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
154 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
430 |
|
Frida Damm Thorsell |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
198 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
224 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
115 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
312 |
|
Silje Kjær Routhe |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
30 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
333 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
411 |
|
Sofie Karlov Nielsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:15.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
7 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
59 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:15.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
89 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
118 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
43 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
75 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
221 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
22 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:16.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
182 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
217 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
363 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
360 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
90 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
300 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
80 |
|
Sofia Gad |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
286 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
91 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:17.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
127 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
342 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
83 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
56 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
325 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:17.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
82 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
330 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
183 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
84 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
230 |
|
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
396 |
|
Emma Kestenholz |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
125 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
332 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
77 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
DEN |
1:18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
184 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
37 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
47 |
|
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
331 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
159 |
|
Victoria Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
429 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:20.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
211 |
|
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
321 |
|
Sofie Callsen |
2008 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
12 |
|
Caroline Petersen |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
380 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Mikkel Møller Nielsen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
422 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:01.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
215 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:02.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
191 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
296 |
|
Villads Seneca |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
357 |
|
Eskild Noah Johannsen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:03.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
424 |
|
Magne Christian Hansen |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:03.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
180 |
|
Daniel Dehli |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
74 |
|
Petar Trkulja |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
24 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:04.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
185 |
|
Linus Heinrichsen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:04.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
323 |
|
Mads Mølgaard |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:04.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
34 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
279 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
439 |
|
Rasmus Bønsøe |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
213 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:05.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
58 |
|
Julius Schier |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
40 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
209 |
|
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
65 |
|
Frederik Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:05.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
304 |
|
Nikolaj Rytger Knudsen |
2006 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:05.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
87 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
426 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:06.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
15 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:06.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
194 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:06.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
171 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
420 |
|
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
240 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
438 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
H2Odense |
DEN |
1:06.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
200 |
|
Nicklas Kolt Købsted |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
85 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
275 |
|
Oskar Foss |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:07.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
132 |
|
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
66 |
|
Toke Hjalmar Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
273 |
|
Jacob Timmermand |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
166 |
|
Elias Jensen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
124 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
52 |
|
Anders Hansen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
238 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
309 |
|
Marcus Juul Jørgensen |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
278 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
128 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
150 |
|
Tobias Wemmelund |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:07.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
9 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:07.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
219 |
|
William Brix Søhoel |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:07.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
214 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:08.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
336 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:08.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
167 |
|
Jacob Koch Larsen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
362 |
|
Mads Emil Wohlfahrt |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:08.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
374 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:08.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
293 |
|
Nicolai N. H. Sørensen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
442 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
423 |
|
Oliver Heuer |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
310 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
319 |
|
Mathias Ø. Barslev |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:08.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
46 |
|
Frederik Isaksen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
345 |
|
Marcus Skov Zacho |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
272 |
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
453 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
1:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
313 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
220 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:08.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
246 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
289 |
|
Daniel Marcus Le |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
354 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
162 |
|
Torri Pietrzak-Jakobsen |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
248 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
401 |
|
Nikolai Uekermann Olsen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:09.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
196 |
|
Victor Møller Klitgaard |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
133 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:09.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
139 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
86 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
385 |
|
Frederik Vestergaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
100 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:09.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
231 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
68 |
|
Mathias Gramstrup Madsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:09.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
277 |
|
Anton Egholm Husted |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
16 |
|
Zilas Vilsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
435 |
|
William Larsen |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:09.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
49 |
|
Victor Hemmingsen |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
169 |
|
Sebastian Roesen Larsen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
348 |
|
Tobias Melhede |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
255 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:10.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
69 |
|
Oskar Mühring |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
386 |
|
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
364 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
117 |
|
Viktor Bernstein |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
60 |
|
Tobias Damsgaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:10.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
218 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
204 |
|
David Hansen Hobolth |
2006 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
247 |
|
William Diness Vindeløv |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
294 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
292 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
384 |
|
Marinus Leisvig |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
315 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
135 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
387 |
|
Mathias Johansen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
174 |
|
Victor Rønne |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
352 |
|
Christian Andersen |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:11.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
205 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
1:11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
99 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
109 |
|
Christian N. Christensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
322 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
126 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
39 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
245 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
190 |
|
Marcus Munk |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
98 |
|
Carl Gustav Christensen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
17 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
281 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
340 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
222 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
192 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
320 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
311 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
158 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
358 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
129 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
20 |
|
Laurits Winter Poulsen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
282 |
|
Malte Neuber |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
13 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
427 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
371 |
|
Johan Paaske |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
51 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
233 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
326 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
388 |
|
William Hvid |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
341 |
|
Mathias Larsen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
412 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
318 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
189 |
|
Jonas Holm Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
379 |
|
Anna Andersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:23.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
305 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
145 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
25 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
36 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
306 |
|
Amalie Kirkegaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
287 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
2:41.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
103 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
365 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:41.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
359 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
373 |
|
Mathilde Kristensen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
243 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
295 |
|
Tilde N. H. Sørensen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:45.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
398 |
|
Nadia Walløe |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
71 |
|
Astrid Pries Hansen |
2007 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
2:49.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
368 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:50.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
38 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
96 |
|
Anna Steen Petersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
210 |
|
Oline Ludvigsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
229 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:52.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
330 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:54.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
234 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:55.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
108 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
2:56.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
339 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
113 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:06.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
5 |
|
Sofie Lykke |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
175 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
177 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
382 |
|
Anders Gaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:11.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
178 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
215 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
228 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
380 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:18.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
239 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
418 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
219 |
|
William Brix Søhoel |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
42 |
|
Noah Anker-Møller |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
160 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:31.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
403 |
|
Anders Bank Hansen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
377 |
|
Noah Lester |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
337 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
97 |
|
Calvin Christian Axen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
408 |
|
Moritz Hartmann |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
81 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:38.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
407 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:40.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
233 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:44.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
367 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:46.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4X50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
146 |
|
Hovedstadens Piger |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:57.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
350 |
|
Kvik Damer 1 |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
316 |
|
Aalborg Piger 1 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
457 |
|
Helsingør Piger |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:06.55 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
5 |
446 |
|
SIGMA |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
2:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
303 |
|
AGF Piger |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
250 |
|
Gentofte Piger 1 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:08.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
63 |
|
RSK Piger |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:09.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
451 |
|
VG17 Piger |
2007 |
VG 17 |
DEN |
2:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
157 |
|
Horsens piger 1 |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
148 |
|
Hovedstadens Piger 2 |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
227 |
|
GSC Piger 1 |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
399 |
|
MK31 Piger 1 |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
447 |
|
SIGMA 2 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
2:13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
93 |
|
LKS Piger |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
413 |
|
Vejle 1 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
338 |
|
STT Ladies 1 |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
449 |
|
Aarhus Swim Piger 1 |
2007 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
106 |
|
Køge |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
267 |
|
Fr.sund pigerne |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:17.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
444 |
|
A6 Piger |
2007 |
A6 |
DEN |
2:18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
122 |
|
HVSK piger |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
375 |
|
Piger |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
400 |
|
MK31 Piger 2 |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
450 |
|
Aarhus Swim Piger 2 |
2007 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:21.48 |
|
RES |
|
|
|
|
|
26 |
254 |
|
Gentofte Piger 2 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:21.59 |
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4X50m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
181 |
|
Herlev Drenge |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:51.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Hovedstadens Drenge |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:53.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
454 |
|
Helsingør Drenge 1 |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:54.30 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
4 |
225 |
|
GSC Drenge 1 |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:54.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
64 |
|
RSK Drenge |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:54.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
251 |
|
Gentofte Drenge 1 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:55.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
452 |
|
VG17 Drenge |
2006 |
VG 17 |
DEN |
1:55.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
445 |
|
SIGMA |
2006 |
Sigma Swim |
DEN |
1:55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
302 |
|
AGF Drenge |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Nyborg Drenge |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:56.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
284 |
|
Esbjerg 1 |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
203 |
|
Helsinge Drenge |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:00.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
389 |
|
Vallensbæk drenge |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:01.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
349 |
|
Kvik Herrer 1 |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
92 |
|
LSK drenge |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:02.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
121 |
|
HVSK Drenge |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
324 |
|
Aabybro Destroyers |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
2:03.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
414 |
|
Vejle 1 |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:03.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
107 |
|
Køge |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:03.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
428 |
|
VS drenge |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:04.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
317 |
|
Aalborg Drenge |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
268 |
|
Fr.sund drengene |
2006 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:08.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
170 |
|
HILS 1 |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
21 |
|
SSK 1 |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:12.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
252 |
|
Gentofte Drenge 2 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.58 |
|
RES |
|
|
|
|
|
26 |
149 |
|
Hovedstadens Drenge 2 |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:01.68 |
|
RES |
|
|
|
|
|
27 |
226 |
|
GSC Drenge 2 |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:01.83 |
|
RES |
|
|
|
|
|
28 |
285 |
|
Esbjerg 2 |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:08.37 |
|
RES |
|
|
|
|
|
29 |
376 |
|
Drenge |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:22.79 |
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
141 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
56.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
58.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
305 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
59.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
216 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
359 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
41 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:00.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
244 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:01.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
288 |
|
Isabella Nørgaard |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
287 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
53 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
26 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:02.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
29 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:02.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
307 |
|
Emilie Pedersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:02.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
|
Sofie Schmidt-Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:02.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
432 |
|
Ida-Marie J. C. Hansen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:02.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
365 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
291 |
|
Johanne Schleimann |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:02.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
193 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:02.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
88 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:02.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
198 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:03.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
314 |
|
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
390 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
207 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:03.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
145 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:03.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
369 |
|
Molly Borchorst |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:03.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
151 |
|
Frida Gode Agersbæk |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
112 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
59 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:03.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
165 |
|
Julie Ravn Holst |
2007 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
1:03.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
361 |
|
Signe Jensen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
398 |
|
Nadia Walløe |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
355 |
|
Nikoline Michaelsen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:03.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
140 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
195 |
|
Caroline Haugland |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:04.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
396 |
|
Emma Kestenholz |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
136 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
298 |
|
Marie Loft Andersen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
368 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:04.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
95 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:04.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
393 |
|
Caroline Hansen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
182 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
82 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
333 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
312 |
|
Silje Kjær Routhe |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:05.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
76 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:05.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
256 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:05.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
118 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:05.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
224 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
89 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
31 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
12 |
|
Caroline Petersen |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
332 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
342 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
138 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
80 |
|
Sofia Gad |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
1:06.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
325 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
113 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:06.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
115 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
75 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
436 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:07.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
22 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
395 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
259 |
|
Klara Fris Ottosen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:07.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
397 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
176 |
|
Katrine Dresler Aleksic |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
47 |
|
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
443 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
201 |
|
Liya Arnholtz |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
378 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:10.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
230 |
|
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:11.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
258 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
211 |
|
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:18.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
179 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
50.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
380 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
52.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
177 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
54.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
130 |
|
Karl Korfix Barlebo |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
54.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Mikkel Møller Nielsen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
185 |
|
Linus Heinrichsen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
180 |
|
Daniel Dehli |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
55.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
131 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
56.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
419 |
|
Hugo Haakansson |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
56.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
101 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
24 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
56.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
186 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
56.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
52 |
|
Anders Hansen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
56.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
304 |
|
Nikolaj Rytger Knudsen |
2006 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
439 |
|
Rasmus Bønsøe |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
56.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
272 |
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
56.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
418 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
57.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
323 |
|
Mads Mølgaard |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
57.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
209 |
|
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
57.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
213 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
57.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
57 |
|
Peter Borg Kristensen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
57.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
289 |
|
Daniel Marcus Le |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
57.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
87 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
57.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
191 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
57.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
197 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
269 |
|
Kristoffer Thaulow |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
58.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
301 |
|
Kasper Petersen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
58.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
348 |
|
Tobias Melhede |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
58.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
426 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
58.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
117 |
|
Viktor Bernstein |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
58.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
420 |
|
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
58.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
453 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
58.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
58.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
109 |
|
Christian N. Christensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
58.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
228 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
58.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
401 |
|
Nikolai Uekermann Olsen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
59.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
290 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
59.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
205 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
194 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
59.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
310 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
59.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
270 |
|
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
59.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
135 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
385 |
|
Frederik Vestergaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
59.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
189 |
|
Jonas Holm Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
59.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
271 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
59.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
104 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
59.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
356 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
59.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
222 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
59.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
354 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
59.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
110 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
59.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
17 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:00.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
246 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:00.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
86 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:00.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
199 |
|
Lasse S. Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:00.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
248 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:00.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
255 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:00.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
214 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
235 |
|
Hannibal Wamberg |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:01.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
335 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:01.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
69 |
|
Oskar Mühring |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:02.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
282 |
|
Malte Neuber |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
241 |
|
Oswald Lindquist |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
337 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:02.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
97 |
|
Calvin Christian Axen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:02.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
340 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:02.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
326 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
20 |
|
Laurits Winter Poulsen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
153 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:03.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
371 |
|
Johan Paaske |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
322 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:04.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
68 |
|
Mathias Gramstrup Madsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:05.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
155 |
|
Mathias Løth Andersen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
51 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
144 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:22.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
359 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:25.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
8 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
308 |
|
Livia Weidick Frische |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
274 |
|
Millie Møller |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
297 |
|
Emma Brogaard Krogh |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Amanda Knirkholt Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
347 |
|
Emma Hansen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
366 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
173 |
|
Liv Hjorth Jørgensen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
103 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
223 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
27 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
154 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
36 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:41.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
90 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:41.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
35 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
221 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:42.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
82 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
360 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:43.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
339 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:44.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
56 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
91 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
249 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:45.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
84 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
118 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
280 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:46.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
18 |
|
Lærke Kristensen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
71 |
|
Astrid Pries Hansen |
2007 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
178 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
134 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
382 |
|
Anders Gaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
215 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
239 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
357 |
|
Eskild Noah Johannsen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
74 |
|
Petar Trkulja |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Frederik Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:20.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
296 |
|
Villads Seneca |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
171 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
58 |
|
Julius Schier |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:23.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
279 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
40 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
404 |
|
Malthe Elias Wolgast |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
86 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
132 |
|
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
42 |
|
Noah Anker-Møller |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
9 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
346 |
|
Emil Espinoza |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
304 |
|
Nikolaj Rytger Knudsen |
2006 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
2:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
407 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
260 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
278 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
124 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
277 |
|
Anton Egholm Husted |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
374 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
313 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
73 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
410 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:30.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
364 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
220 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
408 |
|
Moritz Hartmann |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
205 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
2:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
99 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
237 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
358 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:59.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
144 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
195 |
|
Caroline Haugland |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
308 |
|
Livia Weidick Frische |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
136 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
216 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
140 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
207 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
298 |
|
Marie Loft Andersen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
274 |
|
Millie Møller |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
329 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
288 |
|
Isabella Nørgaard |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
409 |
|
Alista Maslobojeva |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
333 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
361 |
|
Signe Jensen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
36.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
243 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
30 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
441 |
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
32 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
363 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
436 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
152 |
|
Andrea Skjelmose |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
208 |
|
Mathilde Johansen |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
430 |
|
Frida Damm Thorsell |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
184 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
193 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
295 |
|
Tilde N. H. Sørensen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
112 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
242 |
|
Josefine Agnete Lenskjold |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
43 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
312 |
|
Silje Kjær Routhe |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
142 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
59 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
38.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
440 |
|
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
90 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
159 |
|
Victoria Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
33 |
|
Anne-Maj Framke |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
339 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
115 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
38.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
211 |
|
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
39.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
283 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
39.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
429 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
286 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
372 |
|
Helene Heegaard |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
224 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
300 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
84 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
433 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
134 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
422 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
24 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
62 |
|
Kasper Cludts |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Zacharias Houman |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
15 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
191 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
238 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
435 |
|
William Larsen |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
177 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
424 |
|
Magne Christian Hansen |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
323 |
|
Mads Mølgaard |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
356 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
214 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
240 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
128 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
45 |
|
Morten Hemmingsen |
2006 |
Roskilde Svømning |
DEN |
33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
353 |
|
Sebastian Eliasen |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
9 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
336 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
354 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
33.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
290 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
301 |
|
Kasper Petersen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
196 |
|
Victor Møller Klitgaard |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
34.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
167 |
|
Jacob Koch Larsen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
101 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
188 |
|
Jens Christian Koefoed |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
85 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
438 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
H2Odense |
DEN |
34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
218 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
162 |
|
Torri Pietrzak-Jakobsen |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
276 |
|
Tobias Staghøj Andersen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
313 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
309 |
|
Marcus Juul Jørgensen |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
206 |
|
Esben Frimand |
2006 |
HGF Svømning |
DEN |
34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
442 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
272 |
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
190 |
|
Marcus Munk |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
166 |
|
Elias Jensen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
269 |
|
Kristoffer Thaulow |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
271 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
334 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
185 |
|
Linus Heinrichsen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
114 |
|
Asbjørn Nybroe |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
209 |
|
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
66 |
|
Toke Hjalmar Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
245 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
341 |
|
Mathias Larsen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
123 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
13 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
192 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
453 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
294 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
158 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
172 |
|
Mads Jeppesen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
204 |
|
David Hansen Hobolth |
2006 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
87 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
110 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
320 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
133 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
168 |
|
Joachim Nyvang Thorngreen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
36.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
104 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
126 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
431 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
328 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
257 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
327 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
129 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
425 |
|
Christoffer Nonbo Laigaard |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
37.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
145 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
144 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:03.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
8 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:07.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
216 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:07.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
314 |
|
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:08.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
297 |
|
Emma Brogaard Krogh |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
53 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
88 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
333 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
347 |
|
Emma Hansen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
23 |
|
Amanda Knirkholt Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:09.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
355 |
|
Nikoline Michaelsen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:09.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
365 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:09.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
223 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
398 |
|
Nadia Walløe |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
112 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
Clara Cavo Jørgensen |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
1:10.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
27 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
402 |
|
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
307 |
|
Emilie Pedersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
111 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
236 |
|
Nina Griffin |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
151 |
|
Frida Gode Agersbæk |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
140 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
142 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
249 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
187 |
|
Ea Havgaard |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
221 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
76 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
173 |
|
Liv Hjorth Jørgensen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
391 |
|
Maya Jacobsen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
299 |
|
Ida Loft Andersen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
102 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
411 |
|
Sofie Karlov Nielsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
35 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
7 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
207 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
182 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
256 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
138 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
183 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
332 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
56 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:15.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
22 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:15.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
342 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
440 |
|
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
32 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
91 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
44 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
259 |
|
Klara Fris Ottosen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
436 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
89 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
224 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
325 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
312 |
|
Silje Kjær Routhe |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
406 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
321 |
|
Sofie Callsen |
2008 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
77 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
DEN |
1:18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
441 |
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
176 |
|
Katrine Dresler Aleksic |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
179 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
178 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
61 |
|
Mikkel Møller Nielsen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
59.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
239 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:00.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
65 |
|
Frederik Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
161 |
|
Vincent Kay |
2006 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:01.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
197 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
215 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
130 |
|
Karl Korfix Barlebo |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
296 |
|
Villads Seneca |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
74 |
|
Petar Trkulja |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:02.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
213 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:02.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
439 |
|
Rasmus Bønsøe |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
419 |
|
Hugo Haakansson |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:03.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
319 |
|
Mathias Ø. Barslev |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:03.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
293 |
|
Nicolai N. H. Sørensen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50 |
|
Zacharias Houman |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
348 |
|
Tobias Melhede |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
186 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
40 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:05.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
410 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
150 |
|
Tobias Wemmelund |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:05.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
424 |
|
Magne Christian Hansen |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:05.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
219 |
|
William Brix Søhoel |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:06.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
420 |
|
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
86 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:06.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
73 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:06.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
275 |
|
Oskar Foss |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
404 |
|
Malthe Elias Wolgast |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
116 |
|
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
104 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:06.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
212 |
|
Sven Ole H. Frederiksen |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:07.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
392 |
|
Sebastian Nymark-Jessen |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:07.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
135 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
289 |
|
Daniel Marcus Le |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
271 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
194 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:07.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
260 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
246 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
423 |
|
Oliver Heuer |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
310 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
1 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:07.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
437 |
|
Alexander R. S. Pedersen |
2006 |
H2Odense |
DEN |
1:08.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
81 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:08.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
214 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
248 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
351 |
|
Sebastian Braad Bjørn |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
354 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:09.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
427 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:09.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
222 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:09.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
290 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:10.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
370 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
232 |
|
August Due |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
235 |
|
Hannibal Wamberg |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
388 |
|
William Hvid |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
311 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
155 |
|
Mathias Løth Andersen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:13.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
141 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
359 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
4:43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
288 |
|
Isabella Nørgaard |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
4:44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:45.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
314 |
|
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:46.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
143 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
29 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:49.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
369 |
|
Molly Borchorst |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
393 |
|
Caroline Hansen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:50.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
287 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
4:50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
432 |
|
Ida-Marie J. C. Hansen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
4:54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
244 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:56.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
434 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
4:57.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
390 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:58.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
5:01.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
112 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
5:02.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
27 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
5:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
31 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
5:03.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
89 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:09.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
113 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
5:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
82 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
127 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
43 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
137 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
234 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
395 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
177 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
4:10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
34 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
101 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
357 |
|
Eskild Noah Johannsen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
4:29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
356 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
4:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
209 |
|
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
238 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:31.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
131 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
199 |
|
Lasse S. Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
4:33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
9 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
4:34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
171 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
4:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
228 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
52 |
|
Anders Hansen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
4:37.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
87 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:40.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
213 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
453 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
4:41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
374 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:43.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
39 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
364 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
4:44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
315 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
153 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
4:54.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
343 |
|
Martine Damborg |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
145 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:02.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
143 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:03.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
305 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:04.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
359 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
365 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
88 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
26 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:08.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
287 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:09.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
36 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
79 |
|
Clara Cavo Jørgensen |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
1:09.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
308 |
|
Livia Weidick Frische |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
274 |
|
Millie Møller |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
417 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
198 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
306 |
|
Amalie Kirkegaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
291 |
|
Johanne Schleimann |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
175 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
103 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
108 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:13.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
112 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
295 |
|
Tilde N. H. Sørensen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
38 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
373 |
|
Mathilde Kristensen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
96 |
|
Anna Steen Petersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
360 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
331 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
258 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
243 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
75 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
95 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
165 |
|
Julie Ravn Holst |
2007 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
1:14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
361 |
|
Signe Jensen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
19 |
|
Klara Ledager Lauritsen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
71 |
|
Astrid Pries Hansen |
2007 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
1:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
368 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
6 |
|
Mira Capito |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:15.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
210 |
|
Oline Ludvigsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
249 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
154 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:16.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
229 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:16.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
118 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Sofie Lykke |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
280 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
91 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
397 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
405 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
59 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
339 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
330 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
125 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:19.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
443 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
178 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
56.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
382 |
|
Anders Gaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
57.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
380 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
58.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
177 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
215 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
59.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
239 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
185 |
|
Linus Heinrichsen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:00.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
228 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:01.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
101 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:02.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
422 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:02.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
67 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:02.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
117 |
|
Viktor Bernstein |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:02.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
304 |
|
Nikolaj Rytger Knudsen |
2006 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:03.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
180 |
|
Daniel Dehli |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
219 |
|
William Brix Søhoel |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:03.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
58 |
|
Julius Schier |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:03.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
66 |
|
Toke Hjalmar Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
418 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:04.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
323 |
|
Mads Mølgaard |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
194 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:04.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
128 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
85 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
278 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
231 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
319 |
|
Mathias Ø. Barslev |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
407 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:05.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
403 |
|
Anders Bank Hansen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:05.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
438 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
H2Odense |
DEN |
1:05.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
220 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:05.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
426 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:05.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
362 |
|
Mads Emil Wohlfahrt |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
240 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:05.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
255 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:05.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
163 |
|
Hjalte Nederby Staun |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
1:06.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
377 |
|
Noah Lester |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:06.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
345 |
|
Marcus Skov Zacho |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
273 |
|
Jacob Timmermand |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:06.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
17 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
272 |
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:06.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
139 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
336 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
408 |
|
Moritz Hartmann |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:06.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
335 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
81 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:06.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
431 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:06.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
60 |
|
Tobias Damsgaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
423 |
|
Oliver Heuer |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
248 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
205 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
1:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
279 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
87 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
160 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:07.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
275 |
|
Oskar Foss |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:07.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
241 |
|
Oswald Lindquist |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
49 |
|
Victor Hemmingsen |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:08.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
276 |
|
Tobias Staghøj Andersen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
352 |
|
Christian Andersen |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
281 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:08.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
86 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
292 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:08.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
270 |
|
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:09.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
247 |
|
William Diness Vindeløv |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
294 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
257 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
315 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
100 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
412 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:10.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
233 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:10.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
427 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
326 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
318 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
1:11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
174 |
|
Victor Rønne |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
57 |
|
Peter Borg Kristensen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
371 |
|
Johan Paaske |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
16 |
|
Zilas Vilsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
367 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
98 |
|
Carl Gustav Christensen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:14.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
358 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4x200m IM Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
146 |
|
Hovedstadens Piger |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
9:30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
446 |
|
SIGMA |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
10:05.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
350 |
|
Kvik Damer 1 |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
10:10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
316 |
|
Aalborg Piger 1 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
10:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
444 |
|
A6 Piger |
2007 |
A6 |
DEN |
10:33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
148 |
|
Hovedstadens Piger 2 |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
10:35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
227 |
|
GSC Piger 1 |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
10:37.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
447 |
|
SIGMA 2 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
10:38.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
93 |
|
LKS Piger |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
10:42.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
106 |
|
Køge |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
10:43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
449 |
|
Aarhus Swim Piger 1 |
2007 |
Aarhus Swim |
DEN |
10:43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
303 |
|
AGF Piger |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
10:49.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
250 |
|
Gentofte Piger 1 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
10:52.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
157 |
|
Horsens piger 1 |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
10:54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
375 |
|
Piger |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
10:58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
122 |
|
HVSK piger |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
11:00.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
450 |
|
Aarhus Swim Piger 2 |
2007 |
Aarhus Swim |
DEN |
11:12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
413 |
|
Vejle 1 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
11:28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
338 |
|
STT Ladies 1 |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
11:54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
267 |
|
Fr.sund pigerne |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4x200m IM Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
181 |
|
Herlev Drenge |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
8:52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
445 |
|
SIGMA |
2006 |
Sigma Swim |
DEN |
9:24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
147 |
|
Hovedstadens Drenge |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
9:25.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
225 |
|
GSC Drenge 1 |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
9:27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
64 |
|
RSK Drenge |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
9:29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
251 |
|
Gentofte Drenge 1 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
9:31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Nyborg Drenge |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
9:40.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
302 |
|
AGF Drenge |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
9:41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
92 |
|
LSK drenge |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
9:43.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
452 |
|
VG17 Drenge |
2006 |
VG 17 |
DEN |
9:48.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
284 |
|
Esbjerg 1 |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
9:52.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
414 |
|
Vejle 1 |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
9:53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
252 |
|
Gentofte Drenge 2 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
10:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
107 |
|
Køge |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
10:03.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
149 |
|
Hovedstadens Drenge 2 |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
10:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
226 |
|
GSC Drenge 2 |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
10:10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
317 |
|
Aalborg Drenge |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
10:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
324 |
|
Aabybro Destroyers |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
10:19.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
349 |
|
Kvik Herrer 1 |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
10:27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
376 |
|
Drenge |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
10:31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
428 |
|
VS drenge |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
10:45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
268 |
|
Fr.sund drengene |
2006 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
144 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
308 |
|
Livia Weidick Frische |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
142 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:47.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
421 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:47.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:47.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
361 |
|
Signe Jensen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
243 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:51.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
216 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
140 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:52.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
136 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
55 |
|
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:53.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
347 |
|
Emma Hansen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:53.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
208 |
|
Mathilde Johansen |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:54.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
339 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:55.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
90 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:56.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
366 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:57.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:57.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
333 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:57.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
36 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:58.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
152 |
|
Andrea Skjelmose |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:58.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
164 |
|
Júlía Gunnlaugsdóttir |
2007 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
2:59.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
372 |
|
Helene Heegaard |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:59.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
201 |
|
Liya Arnholtz |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:59.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
30 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
363 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:02.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
409 |
|
Alista Maslobojeva |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:02.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
242 |
|
Josefine Agnete Lenskjold |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
43 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
33 |
|
Anne-Maj Framke |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:03.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6 |
|
Mira Capito |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:03.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
330 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
18 |
|
Lærke Kristensen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
32 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:05.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
433 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
3:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
429 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
3:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
134 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Kasper Cludts |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
67 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
422 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
28 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
356 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
357 |
|
Eskild Noah Johannsen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
435 |
|
William Larsen |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
2:39.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
238 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
364 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:41.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
301 |
|
Kasper Petersen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
424 |
|
Magne Christian Hansen |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
15 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:44.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
85 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:44.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
191 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:44.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
162 |
|
Torri Pietrzak-Jakobsen |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
2:44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
87 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
438 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
H2Odense |
DEN |
2:46.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
313 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
172 |
|
Mads Jeppesen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:47.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
294 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
123 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
245 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
192 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:51.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
126 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:51.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
214 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:53.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
114 |
|
Asbjørn Nybroe |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:54.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
353 |
|
Sebastian Eliasen |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
3:00.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
45 |
|
Morten Hemmingsen |
2006 |
Roskilde Svømning |
DEN |
3:11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
425 |
|
Christoffer Nonbo Laigaard |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
3:19.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
141 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:05.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
359 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
288 |
|
Isabella Nørgaard |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
287 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
2:13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:16.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
173 |
|
Liv Hjorth Jørgensen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
244 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
314 |
|
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
390 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
53 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
393 |
|
Caroline Hansen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
103 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
112 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
373 |
|
Mathilde Kristensen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
95 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
14 |
|
Sofie Schmidt-Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
2:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
223 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:19.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
369 |
|
Molly Borchorst |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
395 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
102 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:21.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
175 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
151 |
|
Frida Gode Agersbæk |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:21.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
368 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
198 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:22.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
31 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:22.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
56 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
22 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
113 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
82 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
59 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:23.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
78 |
|
Emilie Winum Andersen |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
2:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
27 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
221 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:24.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
118 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
342 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
411 |
|
Sofie Karlov Nielsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
434 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
2:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
7 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
89 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
300 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
43 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:27.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
280 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
83 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
229 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
405 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
224 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
286 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:31.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
283 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
234 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
12 |
|
Caroline Petersen |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
2:35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
394 |
|
Carla Uhl |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
177 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:57.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Mikkel Møller Nielsen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:59.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
180 |
|
Daniel Dehli |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:01.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
197 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:01.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Anders Hansen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:02.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
304 |
|
Nikolaj Rytger Knudsen |
2006 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
2:02.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
209 |
|
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
24 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
228 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:05.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
348 |
|
Tobias Melhede |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:05.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
213 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:05.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
356 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
117 |
|
Viktor Bernstein |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
289 |
|
Daniel Marcus Le |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:07.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
139 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:07.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
272 |
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
404 |
|
Malthe Elias Wolgast |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
205 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
2:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
401 |
|
Nikolai Uekermann Olsen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
199 |
|
Lasse S. Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:09.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
260 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
186 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
196 |
|
Victor Møller Klitgaard |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
248 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
171 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
346 |
|
Emil Espinoza |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
131 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50 |
|
Zacharias Houman |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
309 |
|
Marcus Juul Jørgensen |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:10.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
104 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
431 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
2:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
334 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
453 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
2:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
86 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
277 |
|
Anton Egholm Husted |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
310 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
387 |
|
Mathias Johansen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
97 |
|
Calvin Christian Axen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:12.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
374 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
39 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
407 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
220 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
1 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
100 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
337 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
99 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
49 |
|
Victor Hemmingsen |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
222 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
73 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:16.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
153 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
109 |
|
Christian N. Christensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
2:16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
69 |
|
Oskar Mühring |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
370 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
129 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:20.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
311 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
367 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
344 |
|
Sofie Ravn Herche |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
144 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
145 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
143 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
141 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
305 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
8 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
365 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
88 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
291 |
|
Johanne Schleimann |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
182 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
54 |
|
Mathilde Hvidberg |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
154 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
417 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
79 |
|
Clara Cavo Jørgensen |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
359 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
391 |
|
Maya Jacobsen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
198 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
176 |
|
Katrine Dresler Aleksic |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
223 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
193 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
307 |
|
Emilie Pedersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
361 |
|
Signe Jensen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
31.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
432 |
|
Ida-Marie J. C. Hansen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
398 |
|
Nadia Walløe |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
339 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
331 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
47 |
|
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
306 |
|
Amalie Kirkegaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
136 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
183 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
140 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
236 |
|
Nina Griffin |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
249 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
295 |
|
Tilde N. H. Sørensen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
312 |
|
Silje Kjær Routhe |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
138 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
75 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
443 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
258 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
332 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
95 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
32.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
91 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
96 |
|
Anna Steen Petersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
108 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
300 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
405 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
127 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
112 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
83 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
217 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
396 |
|
Emma Kestenholz |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
224 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
242 |
|
Josefine Agnete Lenskjold |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
5 |
|
Sofie Lykke |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
397 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
210 |
|
Oline Ludvigsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
125 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
329 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
178 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
382 |
|
Anders Gaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
185 |
|
Linus Heinrichsen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
26.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
161 |
|
Vincent Kay |
2006 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
239 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
186 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
74 |
|
Petar Trkulja |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
215 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
101 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
380 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
296 |
|
Villads Seneca |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
27.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
290 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
422 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
439 |
|
Rasmus Bønsøe |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
117 |
|
Viktor Bernstein |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
220 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
278 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
304 |
|
Nikolaj Rytger Knudsen |
2006 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
179 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
228 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
438 |
|
Ludvig L. Møller |
2006 |
H2Odense |
DEN |
28.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
418 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
231 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
194 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
323 |
|
Mads Mølgaard |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
128 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
180 |
|
Daniel Dehli |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
58 |
|
Julius Schier |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
426 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
66 |
|
Toke Hjalmar Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
269 |
|
Kristoffer Thaulow |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
352 |
|
Christian Andersen |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
319 |
|
Mathias Ø. Barslev |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
407 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
377 |
|
Noah Lester |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
362 |
|
Mads Emil Wohlfahrt |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
132 |
|
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
273 |
|
Jacob Timmermand |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
15 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
28.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
87 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
275 |
|
Oskar Foss |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
420 |
|
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
189 |
|
Jonas Holm Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
279 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
81 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
345 |
|
Marcus Skov Zacho |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
408 |
|
Moritz Hartmann |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
163 |
|
Hjalte Nederby Staun |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
335 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
403 |
|
Anders Bank Hansen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
453 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
292 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
205 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
293 |
|
Nicolai N. H. Sørensen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
139 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
100 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
272 |
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
17 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
135 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
336 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
209 |
|
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
246 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
219 |
|
William Brix Søhoel |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
270 |
|
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
197 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
385 |
|
Frederik Vestergaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
240 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
166 |
|
Elias Jensen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
65 |
|
Frederik Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
309 |
|
Marcus Juul Jørgensen |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
318 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
294 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
423 |
|
Oliver Heuer |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
241 |
|
Oswald Lindquist |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
160 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
60 |
|
Tobias Damsgaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
30.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
386 |
|
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
222 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
86 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
133 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
374 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
188 |
|
Jens Christian Koefoed |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
427 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
110 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
30.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
247 |
|
William Diness Vindeløv |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
174 |
|
Victor Rønne |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
412 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
48 |
|
Jonathan Nyegaard |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
232 |
|
August Due |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
257 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
322 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
32.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
327 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
282 |
|
Malte Neuber |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
237 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
51 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
68 |
|
Mathias Gramstrup Madsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
328 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
144 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
145 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
143 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
343 |
|
Martine Damborg |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
141 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Mathilde Hvidberg |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
305 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
216 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
236 |
|
Nina Griffin |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
25 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
88 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
182 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
297 |
|
Emma Brogaard Krogh |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
355 |
|
Nikoline Michaelsen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
314 |
|
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
53 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
79 |
|
Clara Cavo Jørgensen |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
398 |
|
Nadia Walløe |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
333 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
433 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
299 |
|
Ida Loft Andersen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
140 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
391 |
|
Maya Jacobsen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
259 |
|
Klara Fris Ottosen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
111 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
359 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
307 |
|
Emilie Pedersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
76 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
223 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
164 |
|
Júlía Gunnlaugsdóttir |
2007 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
432 |
|
Ida-Marie J. C. Hansen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
29 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
249 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
151 |
|
Frida Gode Agersbæk |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
56 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
221 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
183 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
421 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
22 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
102 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
207 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
80 |
|
Sofia Gad |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
365 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
417 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
35 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
332 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
27 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
217 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
19 |
|
Klara Ledager Lauritsen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
112 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
325 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
59 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
440 |
|
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
436 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
230 |
|
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
394 |
|
Carla Uhl |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
378 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
312 |
|
Silje Kjær Routhe |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
44 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
115 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
224 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
321 |
|
Sofie Callsen |
2008 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
406 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
342 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
77 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
DEN |
36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
178 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Mikkel Møller Nielsen |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
380 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
186 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
296 |
|
Villads Seneca |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
28.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
239 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
130 |
|
Karl Korfix Barlebo |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
74 |
|
Petar Trkulja |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
185 |
|
Linus Heinrichsen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
215 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
419 |
|
Hugo Haakansson |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
197 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
213 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Frederik Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
439 |
|
Rasmus Bønsøe |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
348 |
|
Tobias Melhede |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
116 |
|
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50 |
|
Zacharias Houman |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
135 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
392 |
|
Sebastian Nymark-Jessen |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
104 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
117 |
|
Viktor Bernstein |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
273 |
|
Jacob Timmermand |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
30.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
293 |
|
Nicolai N. H. Sørensen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
275 |
|
Oskar Foss |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
131 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
246 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
235 |
|
Hannibal Wamberg |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
212 |
|
Sven Ole H. Frederiksen |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
420 |
|
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
248 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
194 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
240 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
319 |
|
Mathias Ø. Barslev |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
67 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
150 |
|
Tobias Wemmelund |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
132 |
|
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
346 |
|
Emil Espinoza |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
272 |
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
437 |
|
Alexander R. S. Pedersen |
2006 |
H2Odense |
DEN |
31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
423 |
|
Oliver Heuer |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
31.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
86 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
422 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
351 |
|
Sebastian Braad Bjørn |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
410 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
219 |
|
William Brix Søhoel |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
40 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
427 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
110 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
387 |
|
Mathias Johansen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
354 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
32.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
222 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
17 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
340 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
214 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
388 |
|
William Hvid |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
310 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
407 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
48 |
|
Jonathan Nyegaard |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
232 |
|
August Due |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
155 |
|
Mathias Løth Andersen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
73 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
220 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
313 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
290 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
343 |
|
Martine Damborg |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
23 |
|
Amanda Knirkholt Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
5:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
5:24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
36 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
314 |
|
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
8 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
5:29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
398 |
|
Nadia Walløe |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
5:35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
243 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
287 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
5:38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
103 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
366 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
5:39.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
164 |
|
Júlía Gunnlaugsdóttir |
2007 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
5:42.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
308 |
|
Livia Weidick Frische |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
32 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
35 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
137 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:45.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
5:46.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
306 |
|
Amalie Kirkegaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:46.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
430 |
|
Frida Damm Thorsell |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
5:47.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
339 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
7 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
5:54.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
342 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
6:02.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
37 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
6:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
108 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
6:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
400m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
382 |
|
Anders Gaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
4:48.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
134 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:50.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
177 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
4:51.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:52.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
239 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:52.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:59.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
238 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:00.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
357 |
|
Eskild Noah Johannsen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
5:04.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
5:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
418 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
87 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
404 |
|
Malthe Elias Wolgast |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:11.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
40 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
124 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
260 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
5:15.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
139 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
364 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
5:15.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
171 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
5:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
16 |
|
Zilas Vilsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
5:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
247 |
|
William Diness Vindeløv |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
281 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
5:28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
431 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
5:28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
39 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
245 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
453 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
5:32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
237 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:38.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4X100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
146 |
|
Hovedstadens Piger |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:58.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
350 |
|
Kvik Damer 1 |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
4:04.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
446 |
|
SIGMA |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
4:05.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
316 |
|
Aalborg Piger 1 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:07.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
63 |
|
RSK Piger |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
303 |
|
AGF Piger |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
4:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
399 |
|
MK31 Piger 1 |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
449 |
|
Aarhus Swim Piger 1 |
2007 |
Aarhus Swim |
DEN |
4:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
106 |
|
Køge |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
250 |
|
Gentofte Piger 1 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
148 |
|
Hovedstadens Piger 2 |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
457 |
|
Helsingør Piger |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
4:20.77 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
13 |
227 |
|
GSC Piger 1 |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:21.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
375 |
|
Piger |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
122 |
|
HVSK piger |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
4:23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
93 |
|
LKS Piger |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
157 |
|
Horsens piger 1 |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
4:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
447 |
|
SIGMA 2 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
4:25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
444 |
|
A6 Piger |
2007 |
A6 |
DEN |
4:27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
338 |
|
STT Ladies 1 |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
450 |
|
Aarhus Swim Piger 2 |
2007 |
Aarhus Swim |
DEN |
4:32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
400 |
|
MK31 Piger 2 |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
413 |
|
Vejle 1 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:42.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
267 |
|
Fr.sund pigerne |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
4:59.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
448 |
|
SIGMA 3 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
4:32.04 |
|
RES |
|
|
|
|
|
26 |
254 |
|
Gentofte Piger 2 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:43.22 |
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
10. sep 2021 to 12. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4X100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
181 |
|
Herlev Drenge |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
445 |
|
SIGMA |
2006 |
Sigma Swim |
DEN |
3:45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
RSK Drenge |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:47.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
147 |
|
Hovedstadens Drenge |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:47.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
454 |
|
Helsingør Drenge 1 |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:48.44 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
6 |
452 |
|
VG17 Drenge |
2006 |
VG 17 |
DEN |
3:48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
389 |
|
Vallensbæk drenge |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:51.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
302 |
|
AGF Drenge |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
3:51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
225 |
|
GSC Drenge 1 |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:52.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
251 |
|
Gentofte Drenge 1 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:55.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
284 |
|
Esbjerg 1 |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:56.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
92 |
|
LSK drenge |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:58.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
349 |
|
Kvik Herrer 1 |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:59.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
107 |
|
Køge |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:00.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
414 |
|
Vejle 1 |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
456 |
|
Helsingør Drenge 2 |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
4:04.35 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
17 |
252 |
|
Gentofte Drenge 2 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:04.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
324 |
|
Aabybro Destroyers |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
4:05.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
70 |
|
Nyborg Drenge |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
4:08.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
428 |
|
VS drenge |
2006 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
4:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
121 |
|
HVSK Drenge |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
4:16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
376 |
|
Drenge |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
317 |
|
Aalborg Drenge |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
268 |
|
Fr.sund drengene |
2006 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
149 |
|
Hovedstadens Drenge 2 |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:05.57 |
|
RES |
|
|
|
|
|
26 |
226 |
|
GSC Drenge 2 |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:07.56 |
|
RES |
|
|
|
|
|
27 |
285 |
|
Esbjerg 2 |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
4:18.54 |
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-08-2021 09:14.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|