Ohjelma Køge Open Køge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 794 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:05.24 | |
2 | 844 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:05.49 | |
3 | 487 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 25 m | 1:05.62 | |
4 | 793 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:07.71 | |
5 | 725 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:08.12 | |
6 | 807 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:08.39 | |
7 | 663 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:08.46 | |
8 | 799 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:08.68 | |
9 | 616 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:09.33 | |
10 | 834 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:09.44 | |
11 | 839 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:09.88 | |
12 | 890 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:10.50 | |
13 | 577 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:10.66 | |
14 | 490 | Ottosson Petronella | 2002 | SK LAXEN | AN8802 | 25 m | 1:10.72 | |
15 | 739 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | KVIK | 0424AO | 25 m | 1:11.19 | |
16 | 661 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:11.21 | |
17 | 726 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:11.24 | |
18 | 488 | Karlberg Emilia | 2002 | SK LAXEN | AM0602 | 25 m | 1:11.43 | |
19 | 735 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:11.71 | |
20 | 597 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 1:11.74 | |
21 | 847 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:11.83 | |
22 | 492 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 1:11.97 | |
23 | 595 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:12.24 | |
24 | 745 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:12.61 | |
25 | 574 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:12.76 | |
26 | 644 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:12.77 | |
27 | 846 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:12.79 | |
28 | 573 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:12.90 | |
29 | 889 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:13.10 | |
30 | 732 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:13.36 | |
31 | 649 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:13.72 | |
32 | 744 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:14.07 | |
33 | 641 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:14.20 | |
34 | 787 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:14.26 | |
35 | 660 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:14.35 | |
36 | 570 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:14.77 | |
37 | 576 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:14.90 | |
38 | 829 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:15.02 | |
39 | 734 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:15.32 | |
40 | 791 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:15.42 | |
41 | 845 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 1:15.67 | |
42 | 565 | Toftegaard Sofía | 2006 | Ægir | 25 m | 1:15.78 | ||
43 | 848 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:15.80 | |
44 | 626 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:15.99 | |
45 | 486 | Antlöv Nelly | 2002 | SK LAXEN | AB3202 | 25 m | 1:16.05 | |
46 | 826 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:16.58 | |
47 | 748 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:16.70 | |
48 | 832 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:16.92 | |
49 | 737 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 1:16.95 | |
50 | 700 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 1:17.01 | |
51 | 500 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 1:17.10 | |
52 | 743 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:17.14 | |
53 | 843 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:17.22 | |
54 | 664 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:17.27 | |
55 | 778 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:17.28 | |
56 | 507 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | 1:17.46 | |
57 | 575 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:17.52 | |
58 | 864 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:17.53 | |
59 | 509 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | AO9606 | 25 m | 1:17.72 | |
60 | 849 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:17.92 | |
61 | 617 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:18.03 | |
62 | 643 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:18.08 | |
63 | 720 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:18.15 | |
64 | 708 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:18.35 | |
65 | 603 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 1:18.36 | |
66 | 854 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:18.54 | |
67 | 853 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:18.81 | |
68 | 544 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 1:18.90 | ||
69 | 652 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:19.29 | |
70 | 517 | Fransson Alice | 2007 | SK LAXEN | AO9207 | 25 m | 1:19.49 | |
71 | 675 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:19.54 | |
72 | 863 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:19.61 | |
73 | 855 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 1:19.69 | |
74 | 891 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:19.98 | |
75 | 862 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:20.07 | |
76 | 548 | Sigmundardóttir Sólja | 2005 | Havnar | 25 m | 1:20.43 | ||
77 | 892 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:20.56 | |
78 | 896 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:20.57 | |
79 | 510 | Pålsson Emilia | 2005 | SK LAXEN | BB1405 | 25 m | 1:20.86 | |
80 | 604 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 1:21.11 | |
81 | 729 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:21.13 | |
82 | 867 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:21.29 | |
83 | 651 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:21.33 | |
84 | 835 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:21.38 | |
85 | 718 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:21.55 | |
86 | 594 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 1:21.61 | |
87 | 711 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 1:21.79 | |
88 | 511 | Andersson Josephine | 2007 | SK LAXEN | AN8207 | 25 m | 1:22.03 | |
89 | 501 | Allard Elicia | 2005 | SK LAXEN | AP0805 | 25 m | 1:22.15 | |
90 | 648 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:22.21 | |
91 | 601 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:22.39 | |
92 | 532 | Ólavsdóttir Jóhanna | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:22.46 | ||
93 | 579 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:22.54 | |
94 | 733 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:22.67 | |
95 | 872 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:22.70 | |
96 | 653 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:23.32 | |
97 | 893 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:23.45 | |
98 | 515 | Nielsen Hanne | 2006 | SK LAXEN | BB6206 | 25 m | 1:23.55 | |
99 | 605 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 1:23.55 | |
100 | 599 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 1:23.67 | |
101 | 836 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:23.91 | |
102 | 865 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:24.08 | |
103 | 600 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 1:24.19 | |
104 | 714 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:25.21 | |
105 | 898 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:25.22 | |
106 | 630 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:25.23 | |
107 | 533 | Róðinsdóttir Rebekka | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:25.37 | ||
108 | 514 | Lindell Nellie | 2006 | SK LAXEN | BB8206 | 25 m | 1:26.26 | |
109 | 895 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:26.56 | |
110 | 869 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:26.66 | |
111 | 666 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:26.84 | |
112 | 631 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:27.21 | |
113 | 545 | Nattestad Oddvá Sedea D. | 2006 | Havnar | 25 m | 1:27.58 | ||
114 | 713 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:27.62 | |
115 | 535 | Vesturtún Birita | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:27.64 | ||
116 | 868 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:27.65 | |
117 | 897 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:28.03 | |
118 | 531 | Højbro Margit | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:28.52 | ||
119 | 866 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:28.70 | |
120 | 701 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:29.40 | |
121 | 722 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 1:35.47 | |
122 | 870 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 1:35.69 | |
123 | 667 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:36.19 | |
124 | 894 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:36.82 | |
125 | 703 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:50.25 | |
126 | 716 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 901 | Klingberg Emil | 1987 | VORDINGB | 8705AB | 25 m | 58.57 | |
2 | 583 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 59.32 | |
3 | 795 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 1:00.61 | |
4 | 655 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:00.84 | |
5 | 582 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:01.23 | |
6 | 485 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 1:01.42 | |
7 | 823 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:02.26 | |
8 | 484 | Ackermann Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 25 m | 1:02.30 | |
9 | 611 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:02.66 | |
10 | 833 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:02.82 | |
11 | 798 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:02.95 | |
12 | 645 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:03.60 | |
13 | 647 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:03.62 | |
14 | 796 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:03.65 | |
15 | 656 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 1:03.85 | |
16 | 662 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:03.92 | |
17 | 885 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:04.26 | |
18 | 792 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:04.27 | |
19 | 612 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:05.17 | |
20 | 840 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:05.56 | |
21 | 804 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:06.15 | |
22 | 852 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 1:07.04 | |
23 | 746 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:07.39 | |
24 | 740 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:07.44 | |
25 | 803 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:07.45 | |
26 | 786 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:07.53 | |
27 | 615 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:07.56 | |
28 | 640 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:07.88 | |
29 | 588 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 1:08.02 | |
30 | 580 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 1:08.30 | |
31 | 650 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:09.02 | |
32 | 497 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 1:09.05 | |
33 | 581 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:09.11 | |
34 | 654 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:10.00 | |
35 | 888 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:10.21 | |
36 | 505 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 1:10.25 | |
37 | 741 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:10.37 | |
38 | 590 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 1:10.45 | |
39 | 587 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 1:10.48 | |
40 | 608 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:10.55 | |
41 | 564 | Matras Brandur A. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:10.70 | ||
42 | 886 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:10.79 | |
43 | 668 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:10.82 | |
44 | 503 | Barnabás Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | 1:11.59 | |
45 | 704 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:12.25 | |
46 | 850 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:12.28 | |
47 | 589 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 1:12.97 | |
48 | 777 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:13.01 | |
49 | 592 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 1:13.61 | |
50 | 512 | Hullegård Jonah | 2006 | SK LAXEN | AN1306 | 25 m | 1:13.71 | |
51 | 493 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 1:14.12 | |
52 | 563 | Brestisson Tórálvur S. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:15.33 | ||
53 | 736 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:15.54 | |
54 | 516 | Reljanovic Georgie | 2006 | SK LAXEN | AN6506 | 25 m | 1:15.81 | |
55 | 706 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:16.05 | |
56 | 887 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:16.16 | |
57 | 591 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:16.34 | |
58 | 552 | Debess Andreas | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:16.44 | ||
59 | 547 | Samuelsen Villiam Marius | 2005 | Havnar | 25 m | 1:16.68 | ||
60 | 562 | Askham Heini M. | 2006 | Ægir | 25 m | 1:16.88 | ||
61 | 561 | Á Bergi Jónas | 2003 | Ægir | 25 m | 1:17.98 | ||
62 | 642 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:17.99 | |
63 | 546 | Nónklett Nóa | 2006 | Havnar | 25 m | 1:18.33 | ||
64 | 541 | Gislason Dávid | 2005 | Havnar | 25 m | 1:18.35 | ||
65 | 504 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 1:18.98 | |
66 | 506 | Ymén Anton | 2005 | SK LAXEN | AM6105 | 25 m | 1:19.03 | |
67 | 542 | Klit Andreas Winther | 2005 | Havnar | 25 m | 1:19.26 | ||
68 | 498 | Hakopian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 1:19.37 | |
69 | 543 | Lindberg Fríði Dam | 2003 | Havnar | 25 m | 1:19.94 | ||
70 | 779 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:20.26 | |
71 | 859 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 1:20.27 | |
72 | 518 | Kvarnhäll Marcus | 2006 | SK LAXEN | AS7306 | 25 m | 1:20.48 | |
73 | 593 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:20.53 | |
74 | 715 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:21.10 | |
75 | 838 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:21.59 | |
76 | 513 | Viktorsson Edvin | 2006 | SK LAXEN | AN4306 | 25 m | 1:22.14 | |
77 | 623 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:23.03 | |
78 | 519 | Chawki Elias | 2006 | SK LAXEN | AU2306 | 25 m | 1:23.77 | |
79 | 550 | Weihe Ari Rasmussen | 2005 | Havnar | 25 m | 1:23.87 | ||
80 | 629 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:24.07 | |
81 | 538 | Brisenfeldt Isak | 2006 | Havnar | 25 m | 1:24.20 | ||
82 | 837 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:24.45 | |
83 | 858 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:24.84 | |
84 | 860 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:25.38 | |
85 | 549 | Strøm Jóni Janusarson | 2006 | Havnar | 25 m | 1:25.66 | ||
86 | 676 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:26.33 | |
87 | 555 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:27.38 | ||
88 | 553 | Ludvig Bjarti | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:28.39 | ||
89 | 540 | Eliasen Áki | 2006 | Havnar | 25 m | 1:29.50 | ||
90 | 625 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:32.32 | |
91 | 1119 | Lydersen Hanus | 2006 | Ægir | 25 m | 1:33.78 | ||
92 | 554 | Sørensen Jónathan L. | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:34.32 | ||
93 | 899 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:37.39 | |
94 | 702 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 25 m | ||
95 | 780 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | ||
96 | 900 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 577 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 2:18.59 | |
2 | 494 | Svensson Wilma | 2002 | SK LAXEN | BK8402 | 25 m | 2:22.73 | |
3 | 659 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:22.95 | |
4 | 578 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 2:23.32 | |
5 | 808 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:24.11 | |
6 | 726 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:28.45 | |
7 | 597 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 2:29.21 | |
8 | 609 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:31.01 | |
9 | 739 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | KVIK | 0424AO | 25 m | 2:31.43 | |
10 | 809 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 2:31.85 | |
11 | 719 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:33.29 | |
12 | 606 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:34.92 | |
13 | 572 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:34.95 | |
14 | 673 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:35.45 | |
15 | 834 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:36.86 | |
16 | 745 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:37.52 | |
17 | 646 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:37.77 | |
18 | 571 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 2:40.31 | |
19 | 853 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:41.83 | |
20 | 781 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 2:42.93 | |
21 | 857 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:44.58 | |
22 | 846 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:44.79 | |
23 | 641 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:49.09 | |
24 | 707 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 2:49.21 | |
25 | 509 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | AO9606 | 25 m | 2:50.18 | |
26 | 610 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 2:52.17 | |
27 | 896 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 2:53.71 | |
28 | 604 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 2:54.18 | |
29 | 517 | Fransson Alice | 2007 | SK LAXEN | AO9207 | 25 m | 2:57.24 | |
30 | 895 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 2:59.24 | |
31 | 533 | Róðinsdóttir Rebekka | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 3:01.83 | ||
32 | 835 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 3:15.21 | |
33 | 701 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 3:16.95 | |
34 | 871 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 3:44.05 | |
35 | 599 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | ||
36 | 605 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | ||
37 | 892 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | ||
38 | 898 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 833 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:19.66 | |
2 | 608 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:24.58 | |
3 | 491 | McAdam Alexander | 2004 | SK LAXEN | AE7504 | 25 m | 2:25.21 | |
4 | 747 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:25.35 | |
5 | 788 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 2:26.71 | |
6 | 776 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:30.72 | |
7 | 592 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 2:32.76 | |
8 | 589 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 2:36.91 | |
9 | 824 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 2:39.23 | |
10 | 728 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 2:39.92 | |
11 | 715 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 2:40.13 | |
12 | 516 | Reljanovic Georgie | 2006 | SK LAXEN | AN6506 | 25 m | 2:40.43 | |
13 | 852 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 2:42.20 | |
14 | 650 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 2:43.84 | |
15 | 840 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:44.51 | |
16 | 534 | Torkilsson Sámal | 2006 | Fuglafjar | 25 m | 2:45.35 | ||
17 | 697 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 2:49.10 | |
18 | 538 | Brisenfeldt Isak | 2006 | Havnar | 25 m | 2:57.04 | ||
19 | 543 | Lindberg Fríði Dam | 2003 | Havnar | 25 m | 2:58.04 | ||
20 | 860 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 3:17.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 657 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:01.67 | |
2 | 808 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:06.75 | |
3 | 755 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 2:08.94 | |
4 | 844 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:09.13 | |
5 | 800 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 2:09.41 | |
6 | 661 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:12.15 | |
7 | 807 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:13.04 | |
8 | 744 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:14.24 | |
9 | 839 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:14.58 | |
10 | 595 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 2:15.67 | |
11 | 719 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:16.33 | |
12 | 646 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:16.69 | |
13 | 843 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:17.16 | |
14 | 743 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:17.24 | |
15 | 845 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 2:17.50 | |
16 | 574 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:17.89 | |
17 | 847 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:18.20 | |
18 | 731 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:19.40 | |
19 | 486 | Antlöv Nelly | 2002 | SK LAXEN | AB3202 | 25 m | 2:19.66 | |
20 | 848 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:20.56 | |
21 | 748 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:21.16 | |
22 | 649 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:21.48 | |
23 | 822 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 2:21.63 | |
24 | 508 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | 2:21.82 | |
25 | 573 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:22.82 | |
26 | 710 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 2:23.09 | |
27 | 570 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:23.52 | |
28 | 488 | Karlberg Emilia | 2002 | SK LAXEN | AM0602 | 25 m | 2:23.53 | |
29 | 826 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 2:23.73 | |
30 | 862 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 2:24.12 | |
31 | 854 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:24.16 | |
32 | 827 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 2:24.87 | |
33 | 699 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | 2:25.65 | |
34 | 863 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 2:26.71 | |
35 | 891 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:27.58 | |
36 | 603 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 2:27.78 | |
37 | 572 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:28.27 | |
38 | 579 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 2:28.27 | |
39 | 511 | Andersson Josephine | 2007 | SK LAXEN | AN8207 | 25 m | 2:28.78 | |
40 | 594 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 2:28.81 | |
41 | 849 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:29.15 | |
42 | 652 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:29.46 | |
43 | 783 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:29.54 | |
44 | 855 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 2:29.55 | |
45 | 674 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 2:29.84 | |
46 | 653 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 2:30.45 | |
47 | 857 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:30.55 | |
48 | 575 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:32.09 | |
49 | 717 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 2:32.90 | |
50 | 865 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 2:33.64 | |
51 | 729 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 2:33.79 | |
52 | 732 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 2:34.33 | |
53 | 864 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 2:34.45 | |
54 | 643 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 2:34.75 | |
55 | 832 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:34.99 | |
56 | 830 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 2:35.08 | |
57 | 872 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 2:35.26 | |
58 | 897 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 2:35.54 | |
59 | 713 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 2:35.72 | |
60 | 675 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 2:36.34 | |
61 | 601 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 2:36.35 | |
62 | 532 | Ólavsdóttir Jóhanna | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 2:36.37 | ||
63 | 600 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 2:38.47 | |
64 | 867 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 2:40.26 | |
65 | 531 | Højbro Margit | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 2:40.69 | ||
66 | 782 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 2:43.26 | |
67 | 836 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:44.48 | |
68 | 893 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 2:45.22 | |
69 | 514 | Lindell Nellie | 2006 | SK LAXEN | BB8206 | 25 m | 2:46.71 | |
70 | 714 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 2:47.00 | |
71 | 868 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 2:49.73 | |
72 | 631 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:51.50 | |
73 | 869 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 2:54.81 | |
74 | 635 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 2:56.00 | |
75 | 894 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 2:59.69 | |
76 | 866 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 3:02.52 | |
77 | 598 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 3:05.94 | |
78 | 596 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:10.37 | |
79 | 703 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 3:11.29 | |
80 | 722 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 3:23.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 795 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 1:55.30 | |
2 | 662 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:57.43 | |
3 | 611 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:57.95 | |
4 | 798 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:59.73 | |
5 | 757 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 2:00.53 | |
6 | 670 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:02.90 | |
7 | 923 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 2:03.46 | |
8 | 495 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 2:03.68 | |
9 | 496 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 2:03.91 | |
10 | 763 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 2:03.97 | |
11 | 746 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:04.87 | |
12 | 806 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 25 m | 2:04.99 | |
13 | 612 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:05.14 | |
14 | 590 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 2:05.26 | |
15 | 740 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:05.92 | |
16 | 885 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:06.18 | |
17 | 608 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:06.84 | |
18 | 769 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 2:06.94 | |
19 | 727 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 2:06.98 | |
20 | 741 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:08.27 | |
21 | 804 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:08.28 | |
22 | 615 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:08.31 | |
23 | 730 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 2:09.08 | |
24 | 786 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:09.16 | |
25 | 747 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:09.37 | |
26 | 850 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 2:09.68 | |
27 | 587 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 2:10.29 | |
28 | 564 | Matras Brandur A. | 2003 | Ægir | 25 m | 2:11.07 | ||
29 | 588 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 2:11.52 | |
30 | 569 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:11.70 | |
31 | 669 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:12.63 | |
32 | 668 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:13.46 | |
33 | 888 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 2:13.49 | |
34 | 704 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 2:14.53 | |
35 | 698 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 2:14.59 | |
36 | 886 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:14.65 | |
37 | 671 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 2:15.40 | |
38 | 640 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:15.94 | |
39 | 790 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:16.62 | |
40 | 759 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 2:18.30 | |
41 | 561 | Á Bergi Jónas | 2003 | Ægir | 25 m | 2:18.50 | ||
42 | 562 | Askham Heini M. | 2006 | Ægir | 25 m | 2:20.35 | ||
43 | 837 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:22.92 | |
44 | 552 | Debess Andreas | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:24.58 | ||
45 | 642 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 2:25.37 | |
46 | 736 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 2:25.87 | |
47 | 534 | Torkilsson Sámal | 2006 | Fuglafjar | 25 m | 2:26.40 | ||
48 | 887 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 2:26.63 | |
49 | 838 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 2:28.28 | |
50 | 709 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 2:28.31 | |
51 | 546 | Nónklett Nóa | 2006 | Havnar | 25 m | 2:29.07 | ||
52 | 547 | Samuelsen Villiam Marius | 2005 | Havnar | 25 m | 2:29.42 | ||
53 | 541 | Gislason Dávid | 2005 | Havnar | 25 m | 2:29.88 | ||
54 | 555 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:31.01 | ||
55 | 519 | Chawki Elias | 2006 | SK LAXEN | AU2306 | 25 m | 2:32.32 | |
56 | 858 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 2:37.02 | |
57 | 549 | Strøm Jóni Janusarson | 2006 | Havnar | 25 m | 2:39.54 | ||
58 | 591 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 2:39.90 | |
59 | 623 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 2:40.01 | |
60 | 553 | Ludvig Bjarti | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:40.13 | ||
61 | 828 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 2:40.31 | |
62 | 593 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 2:40.66 | |
63 | 859 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 2:42.91 | |
64 | 629 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 2:43.32 | |
65 | 539 | Dahl Markus Bárðarson | 2005 | Havnar | 25 m | 2:46.60 | ||
66 | 1119 | Lydersen Hanus | 2006 | Ægir | 25 m | 2:53.03 | ||
67 | 900 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 2:54.42 | |
68 | 625 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 2:55.87 | |
69 | 554 | Sørensen Jónathan L. | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 3:05.26 | ||
70 | 540 | Eliasen Áki | 2006 | Havnar | 25 m | 3:21.12 | ||
71 | 899 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 3:39.55 | |
72 | 550 | Weihe Ari Rasmussen | 2005 | Havnar | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 687 | Køge Mix 1 | 2001 | KØGE | 25 m | 1:52.88 | ||
2 | 521 | Simklubben Laxen | 1995 | SK LAXEN | 25 m | 1:54.70 | ||
3 | 903 | Vsk Top Star Mix | 1987 | VORDINGB | 25 m | 1:55.01 | ||
4 | 585 | Sunswim 1 | 2001 | SOLRØD | 25 m | 1:55.24 | ||
5 | 679 | Køge Mix 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:55.34 | ||
6 | 522 | Simklubben Laxen Lag 2 | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 1:58.31 | ||
7 | 680 | Køge Mix 3 | 1997 | KØGE | 25 m | 1:58.96 | ||
8 | 637 | Nif Mix 1 | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 2:00.66 | ||
9 | 750 | Kvik | 2003 | KVIK | 25 m | 2:01.60 | ||
10 | 876 | Mk Mega Kanoner 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:02.38 | ||
11 | 841 | All Stars | 2006 | VI39 | 25 m | 2:05.14 | ||
12 | 683 | Køge Mix 5 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:06.47 | ||
13 | 638 | Nif Mix 2 | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 2:06.83 | ||
14 | 586 | Sunswim 2 | 2000 | SOLRØD | 25 m | 2:07.20 | ||
15 | 682 | Køge Mix 4 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:08.11 | ||
16 | 904 | Vsk Matador Mix | 2003 | VORDINGB | 25 m | 2:10.52 | ||
17 | 684 | Køge Mix 6 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:12.21 | ||
18 | 685 | Køge Mix 7 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:13.98 | ||
19 | 567 | Mix Ægir | 2003 | Ægir | 25 m | 2:15.00 | ||
20 | 842 | Medley Racers | 2006 | VI39 | 25 m | 2:20.74 | ||
21 | 877 | Mk Mega Kanoner 2 | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:26.12 | ||
22 | 905 | Vsk Click Mix | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:30.19 | ||
23 | 639 | Nif Mix 3 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:32.81 | ||
24 | 906 | Vsk Stjerne Mix | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:55.38 | ||
25 | 551 | Hs Mixed Ambassadors | 2004 | Havnar | 25 m | |||
26 | 557 | Mix Susvim 1 | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
27 | 558 | Mix Susvim 2 | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 8, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 844 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 27.31 | |
2 | 487 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 25 m | 28.24 | |
3 | 657 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 28.94 | |
4 | 659 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 29.30 | |
5 | 725 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 29.55 | |
6 | 809 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 29.73 | |
7 | 749 | Kristjánsdóttir María Fanney | 2000 | KVIK | 0004BI | 25 m | 29.78 | |
8 | 644 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 29.94 | |
9 | 578 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 30.38 | |
10 | 807 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 30.55 | |
11 | 646 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 30.57 | |
12 | 839 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 30.73 | |
13 | 726 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 30.75 | |
14 | 595 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 31.07 | |
15 | 739 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | KVIK | 0424AO | 25 m | 31.11 | |
16 | 488 | Karlberg Emilia | 2002 | SK LAXEN | AM0602 | 25 m | 31.18 | |
17 | 490 | Ottosson Petronella | 2002 | SK LAXEN | AN8802 | 25 m | 31.30 | |
18 | 673 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 31.35 | |
19 | 641 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 31.56 | |
20 | 810 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 31.61 | |
21 | 494 | Svensson Wilma | 2002 | SK LAXEN | BK8402 | 25 m | 31.70 | |
22 | 621 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 31.70 | |
23 | 571 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 31.72 | |
24 | 889 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 31.72 | |
25 | 649 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 31.76 | |
26 | 848 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 31.83 | |
27 | 699 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | 31.93 | |
28 | 731 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 31.98 | |
29 | 663 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 32.12 | |
30 | 890 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 32.17 | |
31 | 565 | Toftegaard Sofía | 2006 | Ægir | 25 m | 32.20 | ||
32 | 787 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 32.47 | |
33 | 720 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 32.53 | |
34 | 570 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 32.60 | |
35 | 508 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | 32.64 | |
36 | 843 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 32.78 | |
37 | 708 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 32.87 | |
38 | 732 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 32.90 | |
39 | 501 | Allard Elicia | 2005 | SK LAXEN | AP0805 | 25 m | 33.00 | |
40 | 643 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 33.02 | |
41 | 734 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 33.10 | |
42 | 745 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 33.21 | |
43 | 735 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 33.23 | |
44 | 783 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 33.35 | |
45 | 500 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 33.38 | |
46 | 829 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 33.38 | |
47 | 822 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 33.45 | |
48 | 510 | Pålsson Emilia | 2005 | SK LAXEN | BB1405 | 25 m | 33.52 | |
49 | 507 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | 33.61 | |
50 | 517 | Fransson Alice | 2007 | SK LAXEN | AO9207 | 25 m | 33.72 | |
51 | 575 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 33.72 | |
52 | 664 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 33.75 | |
53 | 660 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 33.83 | |
54 | 832 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 33.92 | |
55 | 781 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 34.03 | |
56 | 609 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 34.11 | |
57 | 782 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 34.28 | |
58 | 854 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 34.30 | |
59 | 754 | Christensen Anna | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AA | 25 m | 34.60 | |
60 | 548 | Sigmundardóttir Sólja | 2005 | Havnar | 25 m | 34.76 | ||
61 | 603 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 34.77 | |
62 | 652 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 34.82 | |
63 | 675 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 34.92 | |
64 | 651 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 34.97 | |
65 | 761 | Hansen Julie Nedergaard | 2001 | SHS-STEVNS | 0136AR | 25 m | 35.03 | |
66 | 864 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 35.03 | |
67 | 896 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 35.07 | |
68 | 707 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 35.10 | |
69 | 624 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 35.14 | |
70 | 579 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 35.32 | |
71 | 830 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 35.36 | |
72 | 544 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 36.10 | ||
73 | 898 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 36.10 | |
74 | 617 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 36.11 | |
75 | 835 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 36.31 | |
76 | 827 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 36.32 | |
77 | 778 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 36.33 | |
78 | 696 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 36.59 | |
79 | 604 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 36.62 | |
80 | 605 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 36.70 | |
81 | 532 | Ólavsdóttir Jóhanna | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 36.95 | ||
82 | 862 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 37.04 | |
83 | 511 | Andersson Josephine | 2007 | SK LAXEN | AN8207 | 25 m | 37.38 | |
84 | 499 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | 37.45 | |
85 | 601 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 37.76 | |
86 | 515 | Nielsen Hanne | 2006 | SK LAXEN | BB6206 | 25 m | 37.80 | |
87 | 863 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 37.92 | |
88 | 514 | Lindell Nellie | 2006 | SK LAXEN | BB8206 | 25 m | 37.96 | |
89 | 648 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 38.06 | |
90 | 705 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 38.55 | |
91 | 598 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 38.64 | |
92 | 868 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 38.72 | |
93 | 871 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 39.33 | |
94 | 630 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 39.40 | |
95 | 533 | Róðinsdóttir Rebekka | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 40.23 | ||
96 | 865 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 40.56 | |
97 | 895 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 40.71 | |
98 | 872 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 40.77 | |
99 | 600 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 40.89 | |
100 | 897 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 40.93 | |
101 | 714 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 41.04 | |
102 | 771 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | 41.12 | |
103 | 770 | Winther-Jensen Sif | 2004 | SHS-STEVNS | 0476AT | 25 m | 45.13 | |
104 | 762 | Kruse Laura | 2005 | SHS-STEVNS | 0572AM | 25 m | 45.29 | |
105 | 874 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 45.33 | |
106 | 775 | Sandholt-Nielsen Liva | 2006 | SHS-STEVNS | 0668AN | 25 m | 49.45 | |
107 | 703 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 50.91 | |
108 | 875 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 51.93 | |
109 | 873 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 59.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 9, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 795 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 25.31 | |
2 | 662 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 25.59 | |
3 | 798 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 26.07 | |
4 | 645 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 26.18 | |
5 | 582 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 26.33 | |
6 | 656 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 26.71 | |
7 | 740 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 26.72 | |
8 | 789 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 26.76 | |
9 | 833 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 27.14 | |
10 | 613 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 27.30 | |
11 | 491 | McAdam Alexander | 2004 | SK LAXEN | AE7504 | 25 m | 27.38 | |
12 | 811 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 27.51 | |
13 | 902 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 27.51 | |
14 | 792 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 27.55 | |
15 | 611 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 27.59 | |
16 | 823 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 27.66 | |
17 | 923 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 27.93 | |
18 | 885 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 28.12 | |
19 | 618 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 28.52 | |
20 | 668 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 28.63 | |
21 | 588 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 28.71 | |
22 | 612 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 28.71 | |
23 | 786 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 28.77 | |
24 | 670 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 28.98 | |
25 | 852 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 29.00 | |
26 | 790 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 29.03 | |
27 | 730 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 29.12 | |
28 | 804 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 29.19 | |
29 | 727 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 29.30 | |
30 | 704 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 29.32 | |
31 | 650 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 29.41 | |
32 | 888 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 29.41 | |
33 | 496 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 29.56 | |
34 | 615 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 29.57 | |
35 | 671 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 29.75 | |
36 | 788 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 29.75 | |
37 | 724 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 29.80 | |
38 | 495 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 29.89 | |
39 | 608 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 29.97 | |
40 | 505 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 29.98 | |
41 | 840 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 30.10 | |
42 | 493 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 30.16 | |
43 | 590 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 30.18 | |
44 | 776 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 30.24 | |
45 | 497 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 30.30 | |
46 | 503 | Barnabás Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | 30.41 | |
47 | 741 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 30.41 | |
48 | 564 | Matras Brandur A. | 2003 | Ægir | 25 m | 30.51 | ||
49 | 561 | Á Bergi Jónas | 2003 | Ægir | 25 m | 30.59 | ||
50 | 516 | Reljanovic Georgie | 2006 | SK LAXEN | AN6506 | 25 m | 31.13 | |
51 | 518 | Kvarnhäll Marcus | 2006 | SK LAXEN | AS7306 | 25 m | 31.27 | |
52 | 702 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 25 m | 31.29 | |
53 | 512 | Hullegård Jonah | 2006 | SK LAXEN | AN1306 | 25 m | 31.59 | |
54 | 546 | Nónklett Nóa | 2006 | Havnar | 25 m | 31.72 | ||
55 | 654 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 31.72 | |
56 | 587 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 31.76 | |
57 | 640 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 32.07 | |
58 | 706 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 32.28 | |
59 | 772 | Christensen Sofus | 2000 | SHS-STEVNS | 0009AB | 25 m | 32.29 | |
60 | 777 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 32.75 | |
61 | 838 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 32.76 | |
62 | 633 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 33.44 | |
63 | 851 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 33.58 | |
64 | 519 | Chawki Elias | 2006 | SK LAXEN | AU2306 | 25 m | 33.67 | |
65 | 614 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 33.68 | |
66 | 629 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 33.76 | |
67 | 563 | Brestisson Tórálvur S. | 2003 | Ægir | 25 m | 33.90 | ||
68 | 538 | Brisenfeldt Isak | 2006 | Havnar | 25 m | 34.20 | ||
69 | 774 | Olsen Phillip Hausmann | 2003 | SHS-STEVNS | 0325AM | 25 m | 34.21 | |
70 | 550 | Weihe Ari Rasmussen | 2005 | Havnar | 25 m | 34.26 | ||
71 | 828 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 34.42 | |
72 | 642 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 34.53 | |
73 | 728 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 34.54 | |
74 | 541 | Gislason Dávid | 2005 | Havnar | 25 m | 34.64 | ||
75 | 824 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 35.08 | |
76 | 504 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 35.14 | |
77 | 513 | Viktorsson Edvin | 2006 | SK LAXEN | AN4306 | 25 m | 35.75 | |
78 | 540 | Eliasen Áki | 2006 | Havnar | 25 m | 35.85 | ||
79 | 543 | Lindberg Fríði Dam | 2003 | Havnar | 25 m | 36.15 | ||
80 | 837 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 36.21 | |
81 | 860 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 36.46 | |
82 | 779 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 36.53 | |
83 | 623 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 37.19 | |
84 | 553 | Ludvig Bjarti | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 37.42 | ||
85 | 534 | Torkilsson Sámal | 2006 | Fuglafjar | 25 m | 37.64 | ||
86 | 552 | Debess Andreas | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 38.02 | ||
87 | 549 | Strøm Jóni Janusarson | 2006 | Havnar | 25 m | 38.05 | ||
88 | 858 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 38.44 | |
89 | 859 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 39.13 | |
90 | 555 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 40.37 | ||
91 | 1119 | Lydersen Hanus | 2006 | Ægir | 25 m | 41.30 | ||
92 | 780 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | 42.25 | |
93 | 764 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 43.20 | |
94 | 554 | Sørensen Jónathan L. | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 45.31 | ||
95 | 900 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 10, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 658 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 32.78 | |
2 | 487 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 25 m | 33.35 | |
3 | 663 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 33.65 | |
4 | 800 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 34.05 | |
5 | 794 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 34.25 | |
6 | 492 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 34.69 | |
7 | 846 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 35.12 | |
8 | 486 | Antlöv Nelly | 2002 | SK LAXEN | AB3202 | 25 m | 35.30 | |
9 | 488 | Karlberg Emilia | 2002 | SK LAXEN | AM0602 | 25 m | 35.67 | |
10 | 616 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 36.11 | |
11 | 890 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 36.24 | |
12 | 847 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 36.39 | |
13 | 661 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 36.52 | |
14 | 641 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 36.83 | |
15 | 576 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 36.93 | |
16 | 834 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 37.03 | |
17 | 626 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 37.27 | |
18 | 646 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 37.50 | |
19 | 726 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 37.51 | |
20 | 832 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 37.54 | |
21 | 573 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 37.61 | |
22 | 773 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 37.86 | |
23 | 500 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 37.98 | |
24 | 507 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | 38.27 | |
25 | 733 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 38.37 | |
26 | 849 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 38.39 | |
27 | 572 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 38.68 | |
28 | 855 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 38.77 | |
29 | 734 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 38.97 | |
30 | 597 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 39.01 | |
31 | 737 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 39.03 | |
32 | 664 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 39.09 | |
33 | 705 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 39.16 | |
34 | 660 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 39.19 | |
35 | 848 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 39.34 | |
36 | 632 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 39.62 | |
37 | 674 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 39.63 | |
38 | 565 | Toftegaard Sofía | 2006 | Ægir | 25 m | 39.68 | ||
39 | 509 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | AO9606 | 25 m | 39.74 | |
40 | 889 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 39.97 | |
41 | 508 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | 40.09 | |
42 | 836 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 40.35 | |
43 | 653 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 40.61 | |
44 | 720 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 40.66 | |
45 | 718 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 40.69 | |
46 | 892 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 40.75 | |
47 | 599 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 41.32 | |
48 | 826 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 41.44 | |
49 | 643 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 41.58 | |
50 | 782 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 41.77 | |
51 | 857 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 42.10 | |
52 | 548 | Sigmundardóttir Sólja | 2005 | Havnar | 25 m | 42.15 | ||
53 | 514 | Lindell Nellie | 2006 | SK LAXEN | BB8206 | 25 m | 42.34 | |
54 | 535 | Vesturtún Birita | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 42.35 | ||
55 | 710 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 42.57 | |
56 | 862 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 42.66 | |
57 | 544 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 42.69 | ||
58 | 893 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 42.75 | |
59 | 510 | Pålsson Emilia | 2005 | SK LAXEN | BB1405 | 25 m | 42.85 | |
60 | 532 | Ólavsdóttir Jóhanna | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 43.22 | ||
61 | 867 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 43.78 | |
62 | 630 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 43.79 | |
63 | 545 | Nattestad Oddvá Sedea D. | 2006 | Havnar | 25 m | 44.06 | ||
64 | 596 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 44.13 | |
65 | 717 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 44.19 | |
66 | 863 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 44.20 | |
67 | 701 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 44.43 | |
68 | 711 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 45.53 | |
69 | 872 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 45.84 | |
70 | 866 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 45.85 | |
71 | 533 | Róðinsdóttir Rebekka | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 46.18 | ||
72 | 758 | Christensen Frida | 2005 | SHS-STEVNS | 0532AN | 25 m | 46.18 | |
73 | 770 | Winther-Jensen Sif | 2004 | SHS-STEVNS | 0476AT | 25 m | 46.39 | |
74 | 869 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 47.32 | |
75 | 631 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 47.74 | |
76 | 666 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 48.27 | |
77 | 531 | Højbro Margit | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 48.60 | ||
78 | 894 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 51.61 | |
79 | 703 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 51.72 | |
80 | 636 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 52.03 | |
81 | 762 | Kruse Laura | 2005 | SHS-STEVNS | 0572AM | 25 m | 52.18 | |
82 | 775 | Sandholt-Nielsen Liva | 2006 | SHS-STEVNS | 0668AN | 25 m | 1:05.09 | |
83 | 634 | Thorning Cecilie | 2007 | NÆSTVED | 0740AZ | 25 m | ||
84 | 716 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 25 m | ||
85 | 722 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 484 | Ackermann Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 25 m | 28.46 | |
2 | 613 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 28.51 | |
3 | 802 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 28.94 | |
4 | 801 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 29.29 | |
5 | 647 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 29.90 | |
6 | 485 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 30.23 | |
7 | 795 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 31.81 | |
8 | 655 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 32.21 | |
9 | 833 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 32.82 | |
10 | 612 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 33.18 | |
11 | 823 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 33.37 | |
12 | 581 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 33.52 | |
13 | 786 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 33.68 | |
14 | 790 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 33.73 | |
15 | 495 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 34.07 | |
16 | 580 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 34.07 | |
17 | 811 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 34.20 | |
18 | 503 | Barnabás Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | 34.32 | |
19 | 645 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 34.50 | |
20 | 724 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 34.91 | |
21 | 886 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 35.10 | |
22 | 887 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 35.99 | |
23 | 852 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 36.04 | |
24 | 497 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 36.08 | |
25 | 850 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 36.27 | |
26 | 589 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 36.58 | |
27 | 669 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 36.79 | |
28 | 498 | Hakopian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 36.94 | |
29 | 728 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 37.14 | |
30 | 516 | Reljanovic Georgie | 2006 | SK LAXEN | AN6506 | 25 m | 37.18 | |
31 | 542 | Klit Andreas Winther | 2005 | Havnar | 25 m | 37.21 | ||
32 | 587 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 37.26 | |
33 | 512 | Hullegård Jonah | 2006 | SK LAXEN | AN1306 | 25 m | 37.32 | |
34 | 706 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 37.32 | |
35 | 665 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 37.56 | |
36 | 768 | Xu Oscar | 2003 | SHS-STEVNS | 0323AM | 25 m | 37.74 | |
37 | 592 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 37.91 | |
38 | 543 | Lindberg Fríði Dam | 2003 | Havnar | 25 m | 38.45 | ||
39 | 518 | Kvarnhäll Marcus | 2006 | SK LAXEN | AS7306 | 25 m | 38.91 | |
40 | 614 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 39.02 | |
41 | 591 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 39.86 | |
42 | 670 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 39.91 | |
43 | 562 | Askham Heini M. | 2006 | Ægir | 25 m | 39.99 | ||
44 | 806 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 25 m | 40.00 | |
45 | 593 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 40.03 | |
46 | 619 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 40.21 | |
47 | 736 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 40.22 | |
48 | 552 | Debess Andreas | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 40.49 | ||
49 | 625 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 40.82 | |
50 | 549 | Strøm Jóni Janusarson | 2006 | Havnar | 25 m | 40.87 | ||
51 | 539 | Dahl Markus Bárðarson | 2005 | Havnar | 25 m | 41.29 | ||
52 | 633 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 41.75 | |
53 | 541 | Gislason Dávid | 2005 | Havnar | 25 m | 41.89 | ||
54 | 550 | Weihe Ari Rasmussen | 2005 | Havnar | 25 m | 42.14 | ||
55 | 546 | Nónklett Nóa | 2006 | Havnar | 25 m | 42.90 | ||
56 | 547 | Samuelsen Villiam Marius | 2005 | Havnar | 25 m | 43.81 | ||
57 | 859 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 45.07 | |
58 | 715 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 45.12 | |
59 | 642 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 47.75 | |
60 | 538 | Brisenfeldt Isak | 2006 | Havnar | 25 m | 48.15 | ||
61 | 540 | Eliasen Áki | 2006 | Havnar | 25 m | 48.29 | ||
62 | 899 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 48.34 | |
63 | 1119 | Lydersen Hanus | 2006 | Ægir | 25 m | 49.26 | ||
64 | 554 | Sørensen Jónathan L. | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 52.47 | ||
65 | 780 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | 56.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 12, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 805 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 5:00.82 | |
2 | 793 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 5:07.38 | |
3 | 660 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 5:21.77 | |
4 | 834 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 5:29.49 | |
5 | 700 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 5:31.26 | |
6 | 721 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 5:37.37 | |
7 | 732 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 5:44.33 | |
8 | 652 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 5:49.81 | |
9 | 606 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 5:51.54 | |
10 | 626 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 5:57.29 | |
11 | 729 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 5:58.82 | |
12 | 517 | Fransson Alice | 2007 | SK LAXEN | AO9207 | 25 m | 6:05.48 | |
13 | 854 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 6:09.39 | |
14 | 864 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 6:23.24 | |
15 | 533 | Róðinsdóttir Rebekka | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 6:42.41 | ||
16 | 778 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | ||
17 | 853 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 13, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 802 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:03.88 | |
2 | 796 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:17.30 | |
3 | 747 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:18.18 | |
4 | 746 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:20.72 | |
5 | 618 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:24.33 | |
6 | 670 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:25.43 | |
7 | 885 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:27.00 | |
8 | 789 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 2:29.48 | |
9 | 803 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:29.80 | |
10 | 763 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 2:29.82 | |
11 | 886 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:30.04 | |
12 | 505 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 2:31.04 | |
13 | 676 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 2:42.90 | |
14 | 736 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 2:43.26 | |
15 | 704 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 2:44.45 | |
16 | 665 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 2:44.92 | |
17 | 629 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 2:49.12 | |
18 | 513 | Viktorsson Edvin | 2006 | SK LAXEN | AN4306 | 25 m | 2:50.73 | |
19 | 541 | Gislason Dávid | 2005 | Havnar | 25 m | 2:50.77 | ||
20 | 828 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 2:53.91 | |
21 | 777 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 2:55.17 | |
22 | 779 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 2:57.01 | |
23 | 546 | Nónklett Nóa | 2006 | Havnar | 25 m | 2:57.43 | ||
24 | 697 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 3:08.03 | |
25 | 540 | Eliasen Áki | 2006 | Havnar | 25 m | 3:19.51 | ||
26 | 784 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 4:10.00 | |
27 | 899 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | ||
28 | 900 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1127 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:02.66 | |
2 | 577 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:04.11 | |
3 | 659 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:04.52 | |
4 | 494 | Svensson Wilma | 2002 | SK LAXEN | BK8402 | 25 m | 1:06.55 | |
5 | 578 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:07.01 | |
6 | 800 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:07.11 | |
7 | 808 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:08.66 | |
8 | 735 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:08.88 | |
9 | 744 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:09.27 | |
10 | 848 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:09.36 | |
11 | 844 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:09.66 | |
12 | 606 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:09.78 | |
13 | 809 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:09.87 | |
14 | 726 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:10.08 | |
15 | 739 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | KVIK | 0424AO | 25 m | 1:10.24 | |
16 | 490 | Ottosson Petronella | 2002 | SK LAXEN | AN8802 | 25 m | 1:10.65 | |
17 | 847 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:11.05 | |
18 | 890 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:11.06 | |
19 | 725 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:11.18 | |
20 | 791 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:11.51 | |
21 | 745 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:11.68 | |
22 | 719 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:11.78 | |
23 | 673 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:11.90 | |
24 | 574 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:12.64 | |
25 | 646 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:13.21 | |
26 | 743 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:14.15 | |
27 | 620 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:14.49 | |
28 | 571 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 1:14.60 | |
29 | 864 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:14.90 | |
30 | 748 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:15.26 | |
31 | 595 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:15.36 | |
32 | 781 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:15.45 | |
33 | 857 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:15.89 | |
34 | 853 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:16.04 | |
35 | 651 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:16.31 | |
36 | 783 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:17.19 | |
37 | 707 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 1:17.20 | |
38 | 830 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:17.26 | |
39 | 826 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:17.78 | |
40 | 845 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 1:18.10 | |
41 | 871 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:18.59 | |
42 | 604 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 1:18.72 | |
43 | 717 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 1:19.32 | |
44 | 501 | Allard Elicia | 2005 | SK LAXEN | AP0805 | 25 m | 1:20.37 | |
45 | 603 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 1:20.57 | |
46 | 517 | Fransson Alice | 2007 | SK LAXEN | AO9207 | 25 m | 1:20.59 | |
47 | 782 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:20.65 | |
48 | 675 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:20.71 | |
49 | 835 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:21.87 | |
50 | 711 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 1:21.89 | |
51 | 499 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | 1:21.94 | |
52 | 896 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:22.17 | |
53 | 897 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:22.47 | |
54 | 624 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:22.50 | |
55 | 532 | Ólavsdóttir Jóhanna | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:23.50 | ||
56 | 867 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:23.67 | |
57 | 511 | Andersson Josephine | 2007 | SK LAXEN | AN8207 | 25 m | 1:23.98 | |
58 | 713 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:24.76 | |
59 | 895 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:24.87 | |
60 | 865 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:25.15 | |
61 | 533 | Róðinsdóttir Rebekka | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:25.95 | ||
62 | 869 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:26.18 | |
63 | 605 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 1:26.46 | |
64 | 531 | Højbro Margit | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:26.66 | ||
65 | 894 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:26.85 | |
66 | 643 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:28.75 | |
67 | 893 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:28.76 | |
68 | 868 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:29.76 | |
69 | 714 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:30.40 | |
70 | 598 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 1:31.89 | |
71 | 722 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 1:32.73 | |
72 | 875 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:33.61 | |
73 | 701 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:34.48 | |
74 | 898 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:35.17 | |
75 | 873 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:36.12 | |
76 | 635 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 1:40.31 | |
77 | 596 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:42.03 | |
78 | 634 | Thorning Cecilie | 2007 | NÆSTVED | 0740AZ | 25 m | ||
79 | 771 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | ||
80 | 874 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 15, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 801 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:00.20 | |
2 | 582 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:01.33 | |
3 | 655 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:01.82 | |
4 | 611 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:02.13 | |
5 | 823 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:04.61 | |
6 | 608 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:06.32 | |
7 | 727 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:06.64 | |
8 | 588 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 1:06.83 | |
9 | 840 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:06.84 | |
10 | 491 | McAdam Alexander | 2004 | SK LAXEN | AE7504 | 25 m | 1:07.24 | |
11 | 788 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:07.50 | |
12 | 640 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:07.98 | |
13 | 493 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 1:08.57 | |
14 | 654 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:08.69 | |
15 | 712 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:09.09 | |
16 | 790 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:09.36 | |
17 | 590 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 1:09.76 | |
18 | 592 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 1:10.19 | |
19 | 888 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:11.21 | |
20 | 772 | Christensen Sofus | 2000 | SHS-STEVNS | 0009AB | 25 m | 1:11.23 | |
21 | 516 | Reljanovic Georgie | 2006 | SK LAXEN | AN6506 | 25 m | 1:11.51 | |
22 | 730 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 1:12.17 | |
23 | 702 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 25 m | 1:12.50 | |
24 | 850 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:13.25 | |
25 | 589 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 1:13.30 | |
26 | 619 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:13.35 | |
27 | 824 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:13.42 | |
28 | 650 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:13.47 | |
29 | 851 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:14.37 | |
30 | 668 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:14.85 | |
31 | 777 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:15.46 | |
32 | 760 | Frimodt-Møller Johannes | 2002 | SHS-STEVNS | 0251AA | 25 m | 1:15.63 | |
33 | 671 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:15.69 | |
34 | 838 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:16.78 | |
35 | 534 | Torkilsson Sámal | 2006 | Fuglafjar | 25 m | 1:16.87 | ||
36 | 676 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:17.30 | |
37 | 697 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:17.41 | |
38 | 563 | Brestisson Tórálvur S. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:17.47 | ||
39 | 518 | Kvarnhäll Marcus | 2006 | SK LAXEN | AS7306 | 25 m | 1:17.85 | |
40 | 715 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:17.94 | |
41 | 547 | Samuelsen Villiam Marius | 2005 | Havnar | 25 m | 1:18.87 | ||
42 | 519 | Chawki Elias | 2006 | SK LAXEN | AU2306 | 25 m | 1:20.15 | |
43 | 504 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 1:21.92 | |
44 | 538 | Brisenfeldt Isak | 2006 | Havnar | 25 m | 1:22.15 | ||
45 | 828 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:22.17 | |
46 | 860 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:22.23 | |
47 | 709 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:22.93 | |
48 | 623 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:23.51 | |
49 | 553 | Ludvig Bjarti | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:24.66 | ||
50 | 593 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:24.80 | |
51 | 837 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:25.59 | |
52 | 549 | Strøm Jóni Janusarson | 2006 | Havnar | 25 m | 1:26.21 | ||
53 | 555 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:26.23 | ||
54 | 591 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:27.65 | |
55 | 554 | Sørensen Jónathan L. | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:37.73 | ||
56 | 1119 | Lydersen Hanus | 2006 | Ægir | 25 m | 1:38.25 | ||
57 | 625 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:41.24 | |
58 | 784 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | ||
59 | 923 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1131 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 2:23.75 | |
2 | 810 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:34.39 | |
3 | 663 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:34.41 | |
4 | 616 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:40.18 | |
5 | 661 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:42.97 | |
6 | 844 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:44.35 | |
7 | 807 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:45.29 | |
8 | 486 | Antlöv Nelly | 2002 | SK LAXEN | AB3202 | 25 m | 2:45.68 | |
9 | 488 | Karlberg Emilia | 2002 | SK LAXEN | AM0602 | 25 m | 2:46.42 | |
10 | 492 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 2:48.58 | |
11 | 570 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:50.56 | |
12 | 573 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:51.78 | |
13 | 609 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:54.35 | |
14 | 846 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:54.77 | |
15 | 572 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:55.33 | |
16 | 732 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 2:55.34 | |
17 | 500 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 2:55.88 | |
18 | 576 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:56.93 | |
19 | 832 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:57.49 | |
20 | 836 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:59.14 | |
21 | 849 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:00.27 | |
22 | 595 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 3:00.60 | |
23 | 664 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 3:01.03 | |
24 | 733 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 3:02.70 | |
25 | 829 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 3:03.85 | |
26 | 597 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 3:04.32 | |
27 | 641 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 3:04.78 | |
28 | 674 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 3:04.82 | |
29 | 718 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 3:05.19 | |
30 | 735 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 3:06.44 | |
31 | 734 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 3:06.57 | |
32 | 599 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 3:06.68 | |
33 | 565 | Toftegaard Sofía | 2006 | Ægir | 25 m | 3:06.78 | ||
34 | 892 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 3:07.12 | |
35 | 855 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 3:07.32 | |
36 | 600 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 3:09.25 | |
37 | 507 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | 3:09.47 | |
38 | 652 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 3:09.89 | |
39 | 632 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:11.70 | |
40 | 653 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 3:12.10 | |
41 | 535 | Vesturtún Birita | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 3:14.22 | ||
42 | 675 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 3:16.03 | |
43 | 866 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 3:20.80 | |
44 | 648 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 3:24.56 | |
45 | 666 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 3:31.81 | |
46 | 601 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 3:33.90 | |
47 | 631 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:34.27 | |
48 | 545 | Nattestad Oddvá Sedea D. | 2006 | Havnar | 25 m | 3:39.14 | ||
49 | 758 | Christensen Frida | 2005 | SHS-STEVNS | 0532AN | 25 m | 3:50.71 | |
50 | 636 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 4:06.20 | |
51 | 716 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 2:20.04 | |
2 | 580 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 2:37.42 | |
3 | 740 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:38.56 | |
4 | 615 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:41.47 | |
5 | 669 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:42.69 | |
6 | 728 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 2:45.21 | |
7 | 581 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 2:48.87 | |
8 | 886 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:49.67 | |
9 | 887 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 2:49.85 | |
10 | 763 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 2:55.15 | |
11 | 498 | Hakopian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 2:58.67 | |
12 | 706 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 2:59.78 | |
13 | 614 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 3:01.85 | |
14 | 542 | Klit Andreas Winther | 2005 | Havnar | 25 m | 3:03.21 | ||
15 | 543 | Lindberg Fríði Dam | 2003 | Havnar | 25 m | 3:06.05 | ||
16 | 562 | Askham Heini M. | 2006 | Ægir | 25 m | 3:11.23 | ||
17 | 546 | Nónklett Nóa | 2006 | Havnar | 25 m | 3:16.14 | ||
18 | 629 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:21.93 | |
19 | 539 | Dahl Markus Bárðarson | 2005 | Havnar | 25 m | 3:23.71 | ||
20 | 625 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:32.50 | |
21 | 899 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 3:39.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 18, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 657 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 56.79 | |
2 | 487 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 25 m | 57.19 | |
3 | 808 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 58.26 | |
4 | 794 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 58.47 | |
5 | 739 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | KVIK | 0424AO | 25 m | 59.48 | |
6 | 494 | Svensson Wilma | 2002 | SK LAXEN | BK8402 | 25 m | 59.67 | |
7 | 846 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 59.80 | |
8 | 725 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:00.15 | |
9 | 661 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:00.91 | |
10 | 807 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:00.91 | |
11 | 646 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:01.15 | |
12 | 755 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 1:01.35 | |
13 | 749 | Kristjánsdóttir María Fanney | 2000 | KVIK | 0004BI | 25 m | 1:01.38 | |
14 | 490 | Ottosson Petronella | 2002 | SK LAXEN | AN8802 | 25 m | 1:01.59 | |
15 | 663 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:01.64 | |
16 | 743 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:01.66 | |
17 | 744 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:01.72 | |
18 | 839 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:01.86 | |
19 | 609 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:02.07 | |
20 | 843 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:02.45 | |
21 | 621 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:02.92 | |
22 | 719 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:03.13 | |
23 | 644 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:03.15 | |
24 | 847 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:03.28 | |
25 | 834 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:03.50 | |
26 | 660 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:03.51 | |
27 | 699 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | 1:03.59 | |
28 | 720 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:03.97 | |
29 | 577 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:04.32 | |
30 | 845 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 1:04.32 | |
31 | 574 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:04.51 | |
32 | 508 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | 1:04.73 | |
33 | 787 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:04.73 | |
34 | 731 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:04.76 | |
35 | 773 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 1:04.84 | |
36 | 826 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:04.89 | |
37 | 827 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:05.33 | |
38 | 673 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:05.45 | |
39 | 710 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 1:05.53 | |
40 | 791 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:05.73 | |
41 | 822 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 1:05.90 | |
42 | 606 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:05.92 | |
43 | 748 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:06.05 | |
44 | 862 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:06.23 | |
45 | 853 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:06.34 | |
46 | 778 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:06.51 | |
47 | 767 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 1:06.68 | |
48 | 854 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:06.90 | |
49 | 511 | Andersson Josephine | 2007 | SK LAXEN | AN8207 | 25 m | 1:07.12 | |
50 | 705 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 1:07.16 | |
51 | 855 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 1:07.18 | |
52 | 501 | Allard Elicia | 2005 | SK LAXEN | AP0805 | 25 m | 1:07.24 | |
53 | 620 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:07.48 | |
54 | 754 | Christensen Anna | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AA | 25 m | 1:07.51 | |
55 | 674 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 1:07.58 | |
56 | 863 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:07.83 | |
57 | 783 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:08.02 | |
58 | 708 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:08.25 | |
59 | 761 | Hansen Julie Nedergaard | 2001 | SHS-STEVNS | 0136AR | 25 m | 1:08.33 | |
60 | 515 | Nielsen Hanne | 2006 | SK LAXEN | BB6206 | 25 m | 1:08.57 | |
61 | 626 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:08.63 | |
62 | 896 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:08.66 | |
63 | 717 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 1:08.78 | |
64 | 651 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:08.95 | |
65 | 653 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:09.00 | |
66 | 696 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 1:09.14 | |
67 | 575 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:09.20 | |
68 | 603 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 1:09.43 | |
69 | 711 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 1:09.51 | |
70 | 865 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:09.88 | |
71 | 857 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:09.99 | |
72 | 849 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:10.06 | |
73 | 830 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:10.37 | |
74 | 648 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:10.55 | |
75 | 604 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 1:10.56 | |
76 | 707 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 1:10.68 | |
77 | 601 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:10.98 | |
78 | 713 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:11.00 | |
79 | 617 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:11.15 | |
80 | 892 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:11.30 | |
81 | 544 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 1:11.44 | ||
82 | 835 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:11.68 | |
83 | 499 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | 1:11.81 | |
84 | 895 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:11.91 | |
85 | 532 | Ólavsdóttir Jóhanna | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:11.97 | ||
86 | 718 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:12.26 | |
87 | 737 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 1:12.34 | |
88 | 868 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:12.82 | |
89 | 624 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:12.86 | |
90 | 600 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 1:12.99 | |
91 | 632 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:13.27 | |
92 | 872 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:13.44 | |
93 | 514 | Lindell Nellie | 2006 | SK LAXEN | BB8206 | 25 m | 1:13.46 | |
94 | 893 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:13.70 | |
95 | 771 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | 1:13.82 | |
96 | 873 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:14.03 | |
97 | 867 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:14.12 | |
98 | 871 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:14.46 | |
99 | 756 | Rasmussen Cecilie | 2005 | SHS-STEVNS | 0508AL | 25 m | 1:14.54 | |
100 | 897 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:14.69 | |
101 | 729 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:14.78 | |
102 | 898 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:15.47 | |
103 | 701 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:15.55 | |
104 | 869 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:15.84 | |
105 | 733 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:16.34 | |
106 | 533 | Róðinsdóttir Rebekka | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:16.35 | ||
107 | 598 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 1:17.00 | |
108 | 836 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:17.17 | |
109 | 630 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:17.34 | |
110 | 531 | Højbro Margit | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:17.55 | ||
111 | 714 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:18.21 | |
112 | 666 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:18.98 | |
113 | 535 | Vesturtún Birita | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:19.39 | ||
114 | 894 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:19.71 | |
115 | 545 | Nattestad Oddvá Sedea D. | 2006 | Havnar | 25 m | 1:20.11 | ||
116 | 631 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:20.54 | |
117 | 596 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:20.72 | |
118 | 875 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:20.79 | |
119 | 866 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:20.96 | |
120 | 753 | Crillesen Ann-Cecilie | 2004 | SHS-STEVNS | 0472BD | 25 m | 1:22.06 | |
121 | 874 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:22.53 | |
122 | 770 | Winther-Jensen Sif | 2004 | SHS-STEVNS | 0476AT | 25 m | 1:22.82 | |
123 | 762 | Kruse Laura | 2005 | SHS-STEVNS | 0572AM | 25 m | 1:23.21 | |
124 | 635 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 1:23.87 | |
125 | 722 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 1:25.90 | |
126 | 703 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:31.13 | |
127 | 636 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 1:33.42 | |
128 | 775 | Sandholt-Nielsen Liva | 2006 | SHS-STEVNS | 0668AN | 25 m | 1:36.06 | |
129 | 634 | Thorning Cecilie | 2007 | NÆSTVED | 0740AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 19, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 802 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 51.67 | |
2 | 662 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 51.77 | |
3 | 795 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 52.19 | |
4 | 645 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 53.11 | |
5 | 613 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 53.23 | |
6 | 811 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 54.31 | |
7 | 582 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 54.39 | |
8 | 611 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 54.73 | |
9 | 656 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 54.80 | |
10 | 796 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 55.23 | |
11 | 923 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 55.30 | |
12 | 612 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 55.70 | |
13 | 885 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 56.09 | |
14 | 495 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 56.16 | |
15 | 789 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 56.18 | |
16 | 757 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 56.32 | |
17 | 485 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 56.73 | |
18 | 670 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 57.38 | |
19 | 590 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 57.50 | |
20 | 493 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 57.60 | |
21 | 741 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 57.73 | |
22 | 496 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 57.84 | |
23 | 763 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 58.01 | |
24 | 615 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 58.20 | |
25 | 647 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 58.45 | |
26 | 650 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 58.66 | |
27 | 747 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 58.94 | |
28 | 712 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 58.97 | |
29 | 724 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 59.00 | |
30 | 888 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 59.04 | |
31 | 618 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 59.12 | |
32 | 786 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 59.19 | |
33 | 803 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 59.32 | |
34 | 850 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 59.38 | |
35 | 668 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 59.48 | |
36 | 608 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 59.58 | |
37 | 491 | McAdam Alexander | 2004 | SK LAXEN | AE7504 | 25 m | 59.95 | |
38 | 640 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 59.96 | |
39 | 840 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:00.01 | |
40 | 564 | Matras Brandur A. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:00.10 | ||
41 | 746 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:00.11 | |
42 | 772 | Christensen Sofus | 2000 | SHS-STEVNS | 0009AB | 25 m | 1:00.18 | |
43 | 512 | Hullegård Jonah | 2006 | SK LAXEN | AN1306 | 25 m | 1:00.40 | |
44 | 851 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:00.48 | |
45 | 760 | Frimodt-Møller Johannes | 2002 | SHS-STEVNS | 0251AA | 25 m | 1:00.58 | |
46 | 669 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:00.63 | |
47 | 788 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:00.90 | |
48 | 654 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:01.21 | |
49 | 497 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 1:01.23 | |
50 | 765 | Wøldike Magnus | 2005 | SHS-STEVNS | 0521AN | 25 m | 1:01.23 | |
51 | 505 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 1:02.03 | |
52 | 619 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:02.12 | |
53 | 633 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:02.20 | |
54 | 702 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 25 m | 1:02.27 | |
55 | 503 | Barnabás Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | 1:03.08 | |
56 | 561 | Á Bergi Jónas | 2003 | Ægir | 25 m | 1:03.32 | ||
57 | 759 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 1:03.36 | |
58 | 580 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 1:04.11 | |
59 | 562 | Askham Heini M. | 2006 | Ægir | 25 m | 1:04.17 | ||
60 | 764 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 1:04.66 | |
61 | 736 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:04.91 | |
62 | 547 | Samuelsen Villiam Marius | 2005 | Havnar | 25 m | 1:05.29 | ||
63 | 563 | Brestisson Tórálvur S. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:05.52 | ||
64 | 552 | Debess Andreas | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:05.58 | ||
65 | 838 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:05.65 | |
66 | 665 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:05.90 | |
67 | 774 | Olsen Phillip Hausmann | 2003 | SHS-STEVNS | 0325AM | 25 m | 1:06.25 | |
68 | 676 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:06.38 | |
69 | 498 | Hakopian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 1:07.03 | |
70 | 837 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:07.03 | |
71 | 887 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:07.24 | |
72 | 824 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:07.35 | |
73 | 541 | Gislason Dávid | 2005 | Havnar | 25 m | 1:07.57 | ||
74 | 546 | Nónklett Nóa | 2006 | Havnar | 25 m | 1:08.17 | ||
75 | 513 | Viktorsson Edvin | 2006 | SK LAXEN | AN4306 | 25 m | 1:08.61 | |
76 | 519 | Chawki Elias | 2006 | SK LAXEN | AU2306 | 25 m | 1:08.70 | |
77 | 534 | Torkilsson Sámal | 2006 | Fuglafjar | 25 m | 1:08.73 | ||
78 | 709 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:08.73 | |
79 | 504 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 1:08.99 | |
80 | 715 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:09.15 | |
81 | 549 | Strøm Jóni Janusarson | 2006 | Havnar | 25 m | 1:09.31 | ||
82 | 542 | Klit Andreas Winther | 2005 | Havnar | 25 m | 1:09.98 | ||
83 | 538 | Brisenfeldt Isak | 2006 | Havnar | 25 m | 1:10.16 | ||
84 | 779 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:10.64 | |
85 | 860 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:12.13 | |
86 | 555 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:12.20 | ||
87 | 553 | Ludvig Bjarti | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:12.76 | ||
88 | 543 | Lindberg Fríði Dam | 2003 | Havnar | 25 m | 1:13.10 | ||
89 | 623 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:13.97 | |
90 | 859 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 1:14.10 | |
91 | 858 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:14.66 | |
92 | 539 | Dahl Markus Bárðarson | 2005 | Havnar | 25 m | 1:15.54 | ||
93 | 697 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:15.63 | |
94 | 550 | Weihe Ari Rasmussen | 2005 | Havnar | 25 m | 1:17.67 | ||
95 | 1119 | Lydersen Hanus | 2006 | Ægir | 25 m | 1:18.71 | ||
96 | 554 | Sørensen Jónathan L. | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:23.06 | ||
97 | 780 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | 1:24.19 | |
98 | 900 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:25.68 | |
99 | 784 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 1:29.20 | |
100 | 540 | Eliasen Áki | 2006 | Havnar | 25 m | 1:29.26 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 20, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1128 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 2:10.44 | |
2 | 1129 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:13.67 | |
3 | 659 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:24.82 | |
4 | 805 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:27.44 | |
5 | 578 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 2:27.66 | |
6 | 800 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 2:28.45 | |
7 | 793 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:32.60 | |
8 | 731 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:34.36 | |
9 | 570 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:37.53 | |
10 | 571 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 2:39.40 | |
11 | 839 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:41.33 | |
12 | 510 | Pålsson Emilia | 2005 | SK LAXEN | BB1405 | 25 m | 2:47.23 | |
13 | 854 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:54.03 | |
14 | 597 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 2:56.33 | |
15 | 829 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 2:59.78 | |
16 | 781 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 3:01.13 | |
17 | 579 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 3:03.86 | |
18 | 509 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | AO9606 | 25 m | 3:05.89 | |
19 | 548 | Sigmundardóttir Sólja | 2005 | Havnar | 25 m | 3:18.67 | ||
20 | 761 | Hansen Julie Nedergaard | 2001 | SHS-STEVNS | 0136AR | 25 m | 3:33.36 | |
21 | 599 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | ||
22 | 605 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 21, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1126 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 2:01.95 | |
2 | 798 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:08.70 | |
3 | 792 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:11.80 | |
4 | 655 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:18.60 | |
5 | 823 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:19.82 | |
6 | 833 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:21.90 | |
7 | 730 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 2:24.09 | |
8 | 804 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:25.76 | |
9 | 727 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 2:26.75 | |
10 | 852 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 2:26.78 | |
11 | 671 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 2:27.55 | |
12 | 776 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:28.98 | |
13 | 698 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 2:34.24 | |
14 | 806 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 25 m | 2:35.11 | |
15 | 564 | Matras Brandur A. | 2003 | Ægir | 25 m | 2:36.14 | ||
16 | 704 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 2:37.44 | |
17 | 642 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 2:57.22 | |
18 | 589 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 2:59.99 | |
19 | 587 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 3:12.74 | |
20 | 588 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | ||
21 | 591 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | ||
22 | 593 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | ||
23 | 858 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 22, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 812 | Triton Damer 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:58.21 | ||
2 | 677 | Køge Damer 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:00.09 | ||
3 | 523 | Simklubben Laxen | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 2:00.31 | ||
4 | 878 | Mk´s Kometer 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:01.99 | ||
5 | 815 | Triton Damer 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:02.44 | ||
6 | 681 | Køge Damer 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:05.03 | ||
7 | 750 | Kvik | 2003 | KVIK | 25 m | 2:05.91 | ||
8 | 522 | Simklubben Laxen Lag 2 | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 2:08.13 | ||
9 | 817 | Triton Damer 3 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:11.88 | ||
10 | 678 | Køge Damer 3 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:12.35 | ||
11 | 568 | Piger Ægir | 2006 | Ægir | 25 m | 2:15.50 | ||
12 | 524 | Simklubben Laxen Lag 3 | 2003 | SK LAXEN | 25 m | 2:16.49 | ||
13 | 879 | Mk´s Kometer 2 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:16.50 | ||
14 | 688 | Køge Damer 4 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:19.51 | ||
15 | 689 | Køge Damer 5 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:23.83 | ||
16 | 880 | Mk´s Kometer 3 | 2007 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:24.92 | ||
17 | 526 | Simklubben Laxen Lag 4 | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 2:25.62 | ||
18 | 908 | Vsk Piger 2 | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:26.22 | ||
19 | 818 | Triton Damer 4 | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:28.62 | ||
20 | 907 | Vsk Piger 1 | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:29.60 | ||
21 | 536 | Fs Fs | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 2:35.32 | ||
22 | 884 | Mk´s Kometer 4 | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:41.09 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 23, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 813 | Triton Herrer 1 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:45.57 | ||
2 | 694 | Køge Dream Team | 1997 | KØGE | 25 m | 1:48.13 | ||
3 | 1120 | Bres Og Masters | 1990 | KØGE | 25 m | 1:49.02 | ||
4 | 819 | Triton Herrer 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:52.64 | ||
5 | 521 | Simklubben Laxen | 1995 | SK LAXEN | 25 m | 1:53.68 | ||
6 | 820 | Triton Herrer 3 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:55.21 | ||
7 | 750 | Kvik | 2003 | KVIK | 25 m | 1:55.95 | ||
8 | 690 | Køge Herrer 2 | 1997 | KØGE | 25 m | 1:59.92 | ||
9 | 529 | Simklubben Laxen Lag 2 | 2003 | SK LAXEN | 25 m | 1:59.93 | ||
10 | 691 | Køge Herrer 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:05.32 | ||
11 | 530 | Simklubben Laxen Lag 3 | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 2:08.54 | ||
12 | 881 | Mk´s Kæmper 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:08.66 | ||
13 | 821 | Triton Herrer 4 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:10.20 | ||
14 | 692 | Køge Herrer 4 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:13.97 | ||
15 | 528 | Simklubben Laxen Lag 4 | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 2:17.01 | ||
16 | 566 | Drenge Ægir | 2003 | Ægir | 25 m | 2:19.53 | ||
17 | 1117 | Havnar 1 | 2005 | Havnar | 25 m | 2:21.13 | ||
18 | 909 | Vsk Red Panties | 2004 | VORDINGB | 25 m | 2:25.51 | ||
19 | 1118 | Havnar 2 | 2005 | Havnar | 25 m | 2:26.93 | ||
20 | 537 | Fs Fs | 2008 | Fuglafjar | 25 m | 3:18.21 | ||
21 | 556 | Drenge Susvim 1 | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer |
16 - 99 år: Mathias Rysgaard (1998) 27.44 2014-11-23 |
14 - 15 år: Mathias Rysgaard (1998) 27.44 2015-11-29 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 582 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 27.92 | |
2 | 655 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 28.59 | |
3 | 833 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 29.33 | |
4 | 806 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 25 m | 29.53 | |
5 | 823 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 29.71 | |
6 | 491 | McAdam Alexander | 2004 | SK LAXEN | AE7504 | 25 m | 30.12 | |
7 | 727 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 30.58 | |
8 | 493 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 31.26 | |
9 | 608 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 31.28 | |
10 | 790 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 31.37 | |
11 | 640 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 31.73 | |
12 | 712 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 32.32 | |
13 | 888 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 32.38 | |
14 | 563 | Brestisson Tórálvur S. | 2003 | Ægir | 25 m | 32.61 | ||
15 | 852 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 32.95 | |
16 | 740 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 33.16 | |
17 | 516 | Reljanovic Georgie | 2006 | SK LAXEN | AN6506 | 25 m | 33.30 | |
18 | 850 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 33.63 | |
19 | 589 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 34.00 | |
20 | 851 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 34.51 | |
21 | 702 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 25 m | 34.72 | |
22 | 552 | Debess Andreas | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 35.08 | ||
23 | 824 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 35.10 | |
24 | 676 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 35.31 | |
25 | 728 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 35.59 | |
26 | 838 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 35.69 | |
27 | 547 | Samuelsen Villiam Marius | 2005 | Havnar | 25 m | 36.12 | ||
28 | 519 | Chawki Elias | 2006 | SK LAXEN | AU2306 | 25 m | 36.31 | |
29 | 546 | Nónklett Nóa | 2006 | Havnar | 25 m | 36.44 | ||
30 | 534 | Torkilsson Sámal | 2006 | Fuglafjar | 25 m | 36.78 | ||
31 | 828 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 37.11 | |
32 | 538 | Brisenfeldt Isak | 2006 | Havnar | 25 m | 37.31 | ||
33 | 697 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 37.65 | |
34 | 553 | Ludvig Bjarti | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 38.01 | ||
35 | 642 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 38.02 | |
36 | 709 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 38.65 | |
37 | 543 | Lindberg Fríði Dam | 2003 | Havnar | 25 m | 39.26 | ||
38 | 549 | Strøm Jóni Janusarson | 2006 | Havnar | 25 m | 39.32 | ||
39 | 542 | Klit Andreas Winther | 2005 | Havnar | 25 m | 39.41 | ||
40 | 860 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 40.10 | |
41 | 550 | Weihe Ari Rasmussen | 2005 | Havnar | 25 m | 40.15 | ||
42 | 555 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 40.48 | ||
43 | 859 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 40.64 | |
44 | 736 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 40.93 | |
45 | 837 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 41.38 | |
46 | 1119 | Lydersen Hanus | 2006 | Ægir | 25 m | 42.35 | ||
47 | 554 | Sørensen Jónathan L. | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 42.55 | ||
48 | 540 | Eliasen Áki | 2006 | Havnar | 25 m | 42.69 | ||
49 | 900 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 43.37 | |
50 | 625 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 44.58 | |
51 | 887 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 45.04 | |
52 | 784 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 47.38 | |
53 | 899 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 50.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 25, 50m Rygsvømning Damer |
15 - 99 år: Elspa Mørkøre (1991) 30.55 2006-10-21 |
13 - 14 år: Elspa Mørkøre (1991) 30.55 2006-10-21 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1127 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 29.28 | |
2 | 487 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 25 m | 30.39 | |
3 | 577 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 30.40 | |
4 | 844 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 30.96 | |
5 | 494 | Svensson Wilma | 2002 | SK LAXEN | BK8402 | 25 m | 30.99 | |
6 | 578 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 31.30 | |
7 | 606 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 31.53 | |
8 | 848 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 31.90 | |
9 | 490 | Ottosson Petronella | 2002 | SK LAXEN | AN8802 | 25 m | 32.05 | |
10 | 890 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 32.14 | |
11 | 735 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 32.20 | |
12 | 787 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 32.38 | |
13 | 574 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 33.00 | |
14 | 673 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 33.46 | |
15 | 646 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 33.53 | |
16 | 488 | Karlberg Emilia | 2002 | SK LAXEN | AM0602 | 25 m | 33.66 | |
17 | 609 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 33.75 | |
18 | 834 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 34.13 | |
19 | 743 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 34.32 | |
20 | 748 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 34.47 | |
21 | 620 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 34.49 | |
22 | 663 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 34.70 | |
23 | 571 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 35.38 | |
24 | 651 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 35.41 | |
25 | 853 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 35.49 | |
26 | 565 | Toftegaard Sofía | 2006 | Ægir | 25 m | 35.55 | ||
27 | 871 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 35.62 | |
28 | 843 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 35.64 | |
29 | 732 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 35.65 | |
30 | 710 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 35.66 | |
31 | 660 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 35.76 | |
32 | 783 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 35.76 | |
33 | 864 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 35.76 | |
34 | 756 | Rasmussen Cecilie | 2005 | SHS-STEVNS | 0508AL | 25 m | 36.01 | |
35 | 830 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 36.09 | |
36 | 846 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 36.11 | |
37 | 610 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 36.26 | |
38 | 731 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 36.44 | |
39 | 664 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 36.46 | |
40 | 855 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 36.49 | |
41 | 632 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 36.70 | |
42 | 857 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 36.70 | |
43 | 604 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 36.77 | |
44 | 781 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 36.86 | |
45 | 652 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 36.99 | |
46 | 896 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 37.00 | |
47 | 628 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 37.11 | |
48 | 517 | Fransson Alice | 2007 | SK LAXEN | AO9207 | 25 m | 37.31 | |
49 | 705 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 37.31 | |
50 | 707 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 37.76 | |
51 | 499 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | 37.87 | |
52 | 532 | Ólavsdóttir Jóhanna | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 38.09 | ||
53 | 675 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 38.10 | |
54 | 717 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 38.10 | |
55 | 711 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 38.16 | |
56 | 486 | Antlöv Nelly | 2002 | SK LAXEN | AB3202 | 25 m | 38.22 | |
57 | 603 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 38.29 | |
58 | 533 | Róðinsdóttir Rebekka | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 38.53 | ||
59 | 894 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 39.00 | |
60 | 854 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 39.01 | |
61 | 897 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 39.17 | |
62 | 865 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 39.19 | |
63 | 895 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 39.55 | |
64 | 835 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 40.27 | |
65 | 832 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 40.38 | |
66 | 601 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 40.78 | |
67 | 648 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 41.11 | |
68 | 535 | Vesturtún Birita | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 41.16 | ||
69 | 531 | Højbro Margit | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 41.54 | ||
70 | 869 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 41.58 | |
71 | 868 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 42.07 | |
72 | 598 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 42.14 | |
73 | 666 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 43.05 | |
74 | 866 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 44.23 | |
75 | 596 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 44.84 | |
76 | 753 | Crillesen Ann-Cecilie | 2004 | SHS-STEVNS | 0472BD | 25 m | 46.71 | |
77 | 703 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 47.41 | |
78 | 722 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 49.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer |
14 - 99 år: Oliver Jacobsen (1997) 23.51 2018-11-25 |
12 - 13 år: Oliver Jacobsen (2003) 23.51 2018-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 613 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 23.77 | |
2 | 583 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 23.91 | |
3 | 645 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 24.05 | |
4 | 484 | Ackermann Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 25 m | 24.34 | |
5 | 797 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 24.34 | |
6 | 662 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 24.49 | |
7 | 656 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 24.68 | |
8 | 811 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 24.94 | |
9 | 607 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 24.99 | |
10 | 923 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 25.01 | |
11 | 796 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 25.26 | |
12 | 885 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 25.29 | |
13 | 611 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 25.39 | |
14 | 612 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 25.43 | |
15 | 647 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 25.47 | |
16 | 587 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 25.58 | |
17 | 655 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 25.75 | |
18 | 485 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 25.89 | |
19 | 493 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 25.93 | |
20 | 823 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 25.95 | |
21 | 495 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 25.98 | |
22 | 491 | McAdam Alexander | 2004 | SK LAXEN | AE7504 | 25 m | 26.03 | |
23 | 757 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 26.14 | |
24 | 670 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 26.36 | |
25 | 608 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 26.57 | |
26 | 741 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 26.59 | |
27 | 590 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 26.61 | |
28 | 727 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 26.71 | |
29 | 615 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 26.79 | |
30 | 850 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 26.81 | |
31 | 668 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 26.83 | |
32 | 786 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 26.85 | |
33 | 650 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 27.05 | |
34 | 852 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 27.08 | |
35 | 803 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 27.13 | |
36 | 496 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 27.15 | |
37 | 569 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 27.16 | |
38 | 671 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 27.17 | |
39 | 564 | Matras Brandur A. | 2003 | Ægir | 25 m | 27.23 | ||
40 | 730 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 27.41 | |
41 | 561 | Á Bergi Jónas | 2003 | Ægir | 25 m | 27.46 | ||
42 | 712 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 27.46 | |
43 | 588 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 27.47 | |
44 | 765 | Wøldike Magnus | 2005 | SHS-STEVNS | 0521AN | 25 m | 27.50 | |
45 | 851 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 27.55 | |
46 | 747 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 27.61 | |
47 | 840 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 27.83 | |
48 | 633 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 27.88 | |
49 | 769 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 27.88 | |
50 | 512 | Hullegård Jonah | 2006 | SK LAXEN | AN1306 | 25 m | 28.32 | |
51 | 619 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 28.32 | |
52 | 702 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 25 m | 28.33 | |
53 | 505 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 28.35 | |
54 | 669 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 28.41 | |
55 | 886 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 28.52 | |
56 | 654 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 28.62 | |
57 | 764 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 28.65 | |
58 | 704 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 28.75 | |
59 | 552 | Debess Andreas | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 28.92 | ||
60 | 563 | Brestisson Tórálvur S. | 2003 | Ægir | 25 m | 28.98 | ||
61 | 774 | Olsen Phillip Hausmann | 2003 | SHS-STEVNS | 0325AM | 25 m | 29.23 | |
62 | 580 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 29.27 | |
63 | 562 | Askham Heini M. | 2006 | Ægir | 25 m | 29.46 | ||
64 | 640 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 29.49 | |
65 | 838 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 29.50 | |
66 | 543 | Lindberg Fríði Dam | 2003 | Havnar | 25 m | 29.64 | ||
67 | 542 | Klit Andreas Winther | 2005 | Havnar | 25 m | 29.81 | ||
68 | 498 | Hakopian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 29.99 | |
69 | 887 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 30.13 | |
70 | 547 | Samuelsen Villiam Marius | 2005 | Havnar | 25 m | 30.17 | ||
71 | 592 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 30.22 | |
72 | 676 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 30.23 | |
73 | 824 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 30.26 | |
74 | 777 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 30.30 | |
75 | 550 | Weihe Ari Rasmussen | 2005 | Havnar | 25 m | 30.48 | ||
76 | 706 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 30.48 | |
77 | 591 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 30.64 | |
78 | 728 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 30.68 | |
79 | 518 | Kvarnhäll Marcus | 2006 | SK LAXEN | AS7306 | 25 m | 30.77 | |
80 | 541 | Gislason Dávid | 2005 | Havnar | 25 m | 30.89 | ||
81 | 837 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 31.20 | |
82 | 519 | Chawki Elias | 2006 | SK LAXEN | AU2306 | 25 m | 31.21 | |
83 | 504 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 31.26 | |
84 | 513 | Viktorsson Edvin | 2006 | SK LAXEN | AN4306 | 25 m | 31.28 | |
85 | 859 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 31.38 | |
86 | 779 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 31.52 | |
87 | 642 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 31.95 | |
88 | 549 | Strøm Jóni Janusarson | 2006 | Havnar | 25 m | 32.19 | ||
89 | 534 | Torkilsson Sámal | 2006 | Fuglafjar | 25 m | 32.22 | ||
90 | 538 | Brisenfeldt Isak | 2006 | Havnar | 25 m | 32.25 | ||
91 | 860 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 32.26 | |
92 | 709 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 32.40 | |
93 | 697 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 32.46 | |
94 | 629 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 32.48 | |
95 | 623 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 32.92 | |
96 | 553 | Ludvig Bjarti | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 33.12 | ||
97 | 555 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 33.14 | ||
98 | 539 | Dahl Markus Bárðarson | 2005 | Havnar | 25 m | 33.47 | ||
99 | 858 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 33.69 | |
100 | 540 | Eliasen Áki | 2006 | Havnar | 25 m | 33.75 | ||
101 | 593 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 33.80 | |
102 | 1119 | Lydersen Hanus | 2006 | Ægir | 25 m | 34.93 | ||
103 | 780 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | 35.23 | |
104 | 554 | Sørensen Jónathan L. | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 35.72 | ||
105 | 784 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 36.87 | |
106 | 900 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 37.51 | |
107 | 625 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 38.41 | |
108 | 899 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 39.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 27, 50m Frisvømning Damer |
13 - 99 år: Henriette Brikke (1988) 25.64 2013-11-17 |
11 - 12 år: Henriette Brikke (1988) 25.64 2013-11-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 487 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 25 m | 26.07 | |
2 | 846 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 26.39 | |
3 | 657 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 26.49 | |
4 | 658 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 26.52 | |
5 | 725 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 27.12 | |
6 | 659 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 27.21 | |
7 | 844 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 27.21 | |
8 | 890 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 27.61 | |
9 | 744 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 27.85 | |
10 | 661 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 27.91 | |
11 | 490 | Ottosson Petronella | 2002 | SK LAXEN | AN8802 | 25 m | 27.97 | |
12 | 646 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 27.98 | |
13 | 488 | Karlberg Emilia | 2002 | SK LAXEN | AM0602 | 25 m | 28.46 | |
14 | 621 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 28.48 | |
15 | 644 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 28.50 | |
16 | 839 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 28.50 | |
17 | 663 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 28.52 | |
18 | 773 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 28.52 | |
19 | 843 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 28.54 | |
20 | 743 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 28.56 | |
21 | 848 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 28.59 | |
22 | 847 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 28.60 | |
23 | 578 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 28.61 | |
24 | 609 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 28.71 | |
25 | 606 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 28.82 | |
26 | 597 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 28.87 | |
27 | 595 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 28.91 | |
28 | 699 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | 29.00 | |
29 | 577 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 29.07 | |
30 | 726 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 29.14 | |
31 | 720 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 29.21 | |
32 | 649 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 29.22 | |
33 | 748 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 29.30 | |
34 | 787 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 29.42 | |
35 | 731 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 29.52 | |
36 | 508 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | 29.60 | |
37 | 574 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 29.63 | |
38 | 822 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 29.71 | |
39 | 492 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 29.89 | |
40 | 660 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 29.89 | |
41 | 576 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 29.92 | |
42 | 705 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 29.94 | |
43 | 643 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 29.95 | |
44 | 710 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 30.38 | |
45 | 778 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 30.38 | |
46 | 674 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 30.41 | |
47 | 826 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 30.63 | |
48 | 891 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 30.66 | |
49 | 756 | Rasmussen Cecilie | 2005 | SHS-STEVNS | 0508AL | 25 m | 30.70 | |
50 | 620 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 30.73 | |
51 | 610 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 30.77 | |
52 | 486 | Antlöv Nelly | 2002 | SK LAXEN | AB3202 | 25 m | 30.78 | |
53 | 717 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 30.83 | |
54 | 864 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 30.88 | |
55 | 509 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | AO9606 | 25 m | 30.89 | |
56 | 855 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 30.94 | |
57 | 501 | Allard Elicia | 2005 | SK LAXEN | AP0805 | 25 m | 30.95 | |
58 | 641 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 30.95 | |
59 | 594 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 31.00 | |
60 | 579 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 31.11 | |
61 | 708 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 31.11 | |
62 | 827 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 31.13 | |
63 | 737 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 31.16 | |
64 | 511 | Andersson Josephine | 2007 | SK LAXEN | AN8207 | 25 m | 31.19 | |
65 | 854 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 31.20 | |
66 | 500 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 31.21 | |
67 | 573 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 31.21 | |
68 | 865 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 31.25 | |
69 | 565 | Toftegaard Sofía | 2006 | Ægir | 25 m | 31.28 | ||
70 | 603 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 31.46 | |
71 | 895 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 31.49 | |
72 | 896 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 31.49 | |
73 | 782 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 31.51 | |
74 | 711 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 31.52 | |
75 | 653 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 31.56 | |
76 | 849 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 31.57 | |
77 | 507 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | 31.61 | |
78 | 863 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 31.61 | |
79 | 628 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 31.66 | |
80 | 868 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 31.83 | |
81 | 832 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 31.84 | |
82 | 544 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 31.91 | ||
83 | 857 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 31.99 | |
84 | 853 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 32.00 | |
85 | 548 | Sigmundardóttir Sólja | 2005 | Havnar | 25 m | 32.03 | ||
86 | 617 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 32.07 | |
87 | 675 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 32.25 | |
88 | 893 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 32.37 | |
89 | 651 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 32.42 | |
90 | 892 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 32.81 | |
91 | 532 | Ólavsdóttir Jóhanna | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 33.12 | ||
92 | 872 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 33.22 | |
93 | 733 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 33.25 | |
94 | 867 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 33.25 | |
95 | 600 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 33.32 | |
96 | 624 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 33.64 | |
97 | 514 | Lindell Nellie | 2006 | SK LAXEN | BB8206 | 25 m | 33.65 | |
98 | 898 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 33.94 | |
99 | 545 | Nattestad Oddvá Sedea D. | 2006 | Havnar | 25 m | 34.12 | ||
100 | 871 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 34.22 | |
101 | 630 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 34.24 | |
102 | 535 | Vesturtún Birita | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 34.26 | ||
103 | 599 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 34.30 | |
104 | 605 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 34.50 | |
105 | 894 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 34.71 | |
106 | 598 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 34.74 | |
107 | 836 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 34.75 | |
108 | 873 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 34.85 | |
109 | 869 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 35.52 | |
110 | 753 | Crillesen Ann-Cecilie | 2004 | SHS-STEVNS | 0472BD | 25 m | 35.91 | |
111 | 631 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 35.93 | |
112 | 875 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 36.13 | |
113 | 531 | Højbro Margit | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 36.26 | ||
114 | 866 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 36.52 | |
115 | 874 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 36.79 | |
116 | 703 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 37.31 | |
117 | 596 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 38.16 | |
118 | 716 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 28, 400m Medley Herrer |
14 - 99 år: Mathias Rysgaard (1998) 4:38.35 2012-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 798 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 4:42.64 | |
2 | 746 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 4:58.89 | |
3 | 670 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:01.35 | |
4 | 804 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 5:01.73 | |
5 | 792 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 5:02.02 | |
6 | 840 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 5:14.04 | |
7 | 698 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 5:21.59 | |
8 | 516 | Reljanovic Georgie | 2006 | SK LAXEN | AN6506 | 25 m | 5:37.08 | |
9 | 541 | Gislason Dávid | 2005 | Havnar | 25 m | 6:05.66 | ||
10 | 615 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | ||
11 | 669 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | ||
12 | 779 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | ||
13 | 780 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | ||
14 | 852 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
15 - 99 år: Tine Petersen (2003) 2:25.15 2018-11-25 |
13 - 14 år: Tine Petersen (2003) 2:25.15 2018-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 808 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:25.73 | |
2 | 807 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:27.19 | |
3 | 616 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:29.54 | |
4 | 494 | Svensson Wilma | 2002 | SK LAXEN | BK8402 | 25 m | 2:31.35 | |
5 | 847 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:35.71 | |
6 | 649 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:38.40 | |
7 | 719 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:38.42 | |
8 | 745 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:39.01 | |
9 | 755 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 2:39.11 | |
10 | 700 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 2:39.57 | |
11 | 573 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:39.90 | |
12 | 576 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:40.74 | |
13 | 572 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:41.03 | |
14 | 626 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:42.99 | |
15 | 641 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:43.07 | |
16 | 829 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 2:43.17 | |
17 | 781 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 2:44.89 | |
18 | 664 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:45.61 | |
19 | 575 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:45.85 | |
20 | 778 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:47.78 | |
21 | 510 | Pålsson Emilia | 2005 | SK LAXEN | BB1405 | 25 m | 2:47.80 | |
22 | 696 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 2:48.29 | |
23 | 735 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 2:49.27 | |
24 | 864 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 2:49.99 | |
25 | 707 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 2:50.20 | |
26 | 782 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 2:50.57 | |
27 | 849 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:51.21 | |
28 | 827 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 2:51.67 | |
29 | 857 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:51.85 | |
30 | 862 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 2:51.85 | |
31 | 863 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 2:54.23 | |
32 | 544 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 2:54.32 | ||
33 | 835 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 2:54.56 | |
34 | 891 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:55.33 | |
35 | 648 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 2:55.55 | |
36 | 872 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 2:55.97 | |
37 | 632 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 2:56.49 | |
38 | 532 | Ólavsdóttir Jóhanna | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 2:56.88 | ||
39 | 624 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 3:01.21 | |
40 | 836 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 3:01.24 | |
41 | 594 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 3:03.34 | |
42 | 867 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 3:05.05 | |
43 | 714 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 3:05.79 | |
44 | 533 | Róðinsdóttir Rebekka | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 3:07.51 | ||
45 | 893 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 3:08.95 | |
46 | 892 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 3:10.11 | |
47 | 631 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:13.94 | |
48 | 873 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 3:16.86 | |
49 | 666 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 3:17.49 | |
50 | 630 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 3:17.97 | |
51 | 713 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 3:22.08 | |
52 | 545 | Nattestad Oddvá Sedea D. | 2006 | Havnar | 25 m | 3:25.79 | ||
53 | 874 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 3:26.81 | |
54 | 875 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 3:27.07 | |
55 | 718 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 3:42.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
16 - 99 år: Rasmus Danielsen (2001) 58.05 2018-11-25 |
14 - 15 år: Rasmus Danielsen (2001) 58.05 2018-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 797 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 55.21 | |
2 | 662 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 58.05 | |
3 | 645 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 58.82 | |
4 | 656 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 59.20 | |
5 | 582 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:00.02 | |
6 | 823 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:00.10 | |
7 | 833 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:00.26 | |
8 | 727 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:01.74 | |
9 | 611 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:02.87 | |
10 | 811 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:03.57 | |
11 | 796 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:03.65 | |
12 | 885 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:03.76 | |
13 | 852 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 1:03.84 | |
14 | 803 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:04.04 | |
15 | 668 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:05.05 | |
16 | 730 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 1:05.08 | |
17 | 769 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 1:05.21 | |
18 | 840 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:05.30 | |
19 | 491 | McAdam Alexander | 2004 | SK LAXEN | AE7504 | 25 m | 1:05.36 | |
20 | 747 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:05.68 | |
21 | 588 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 1:05.86 | |
22 | 786 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:06.98 | |
23 | 888 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:07.28 | |
24 | 671 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:07.38 | |
25 | 704 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:07.75 | |
26 | 503 | Barnabás Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | 1:08.34 | |
27 | 564 | Matras Brandur A. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:08.34 | ||
28 | 612 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:08.51 | |
29 | 790 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:08.63 | |
30 | 702 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 25 m | 1:08.72 | |
31 | 607 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:09.65 | |
32 | 633 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:10.53 | |
33 | 493 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 1:10.61 | |
34 | 569 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:11.35 | |
35 | 695 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:13.20 | |
36 | 736 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:13.21 | |
37 | 518 | Kvarnhäll Marcus | 2006 | SK LAXEN | AS7306 | 25 m | 1:13.35 | |
38 | 590 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 1:13.57 | |
39 | 591 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:14.23 | |
40 | 654 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:15.39 | |
41 | 706 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:15.52 | |
42 | 561 | Á Bergi Jónas | 2003 | Ægir | 25 m | 1:15.76 | ||
43 | 587 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 1:15.85 | |
44 | 546 | Nónklett Nóa | 2006 | Havnar | 25 m | 1:16.71 | ||
45 | 838 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:16.71 | |
46 | 642 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:17.37 | |
47 | 504 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 1:18.36 | |
48 | 851 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:18.44 | |
49 | 589 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 1:18.56 | |
50 | 519 | Chawki Elias | 2006 | SK LAXEN | AU2306 | 25 m | 1:18.65 | |
51 | 538 | Brisenfeldt Isak | 2006 | Havnar | 25 m | 1:20.77 | ||
52 | 828 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:22.58 | |
53 | 534 | Torkilsson Sámal | 2006 | Fuglafjar | 25 m | 1:22.66 | ||
54 | 629 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:23.53 | |
55 | 540 | Eliasen Áki | 2006 | Havnar | 25 m | 1:27.95 | ||
56 | 623 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:29.32 | |
57 | 858 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:39.53 | |
58 | 593 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:40.49 | |
59 | 553 | Ludvig Bjarti | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:42.25 | ||
60 | 1119 | Lydersen Hanus | 2006 | Ægir | 25 m | 1:43.49 | ||
61 | 900 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:47.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
15 - 99 år: Thyra Jørgensen (2002) 1:03.08 2017-11-12 |
13 - 14 år: Thyra Jørgensen (2002) 1:03.08 2017-11-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1130 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:01.37 | |
2 | 659 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:05.68 | |
3 | 578 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:06.66 | |
4 | 725 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:07.35 | |
5 | 839 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:08.25 | |
6 | 726 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:08.82 | |
7 | 571 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 1:10.32 | |
8 | 570 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:10.55 | |
9 | 644 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:10.98 | |
10 | 834 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:11.85 | |
11 | 673 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:11.90 | |
12 | 829 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:12.21 | |
13 | 577 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:12.25 | |
14 | 595 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:12.37 | |
15 | 646 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:13.01 | |
16 | 734 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:13.03 | |
17 | 708 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:14.48 | |
18 | 854 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:14.61 | |
19 | 510 | Pålsson Emilia | 2005 | SK LAXEN | BB1405 | 25 m | 1:15.18 | |
20 | 700 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 1:15.52 | |
21 | 492 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 1:15.83 | |
22 | 575 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:16.29 | |
23 | 597 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 1:16.46 | |
24 | 848 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:16.66 | |
25 | 565 | Toftegaard Sofía | 2006 | Ægir | 25 m | 1:16.79 | ||
26 | 501 | Allard Elicia | 2005 | SK LAXEN | AP0805 | 25 m | 1:17.46 | |
27 | 783 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:17.85 | |
28 | 507 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | 1:18.58 | |
29 | 835 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:18.63 | |
30 | 864 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:18.92 | |
31 | 579 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:18.98 | |
32 | 830 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:19.89 | |
33 | 509 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | AO9606 | 25 m | 1:20.26 | |
34 | 517 | Fransson Alice | 2007 | SK LAXEN | AO9207 | 25 m | 1:20.48 | |
35 | 675 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:20.58 | |
36 | 729 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:20.94 | |
37 | 643 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:21.05 | |
38 | 605 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 1:21.68 | |
39 | 499 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | 1:24.04 | |
40 | 548 | Sigmundardóttir Sólja | 2005 | Havnar | 25 m | 1:25.63 | ||
41 | 515 | Nielsen Hanne | 2006 | SK LAXEN | BB6206 | 25 m | 1:27.00 | |
42 | 514 | Lindell Nellie | 2006 | SK LAXEN | BB8206 | 25 m | 1:27.03 | |
43 | 601 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:27.16 | |
44 | 604 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 1:28.22 | |
45 | 898 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:28.62 | |
46 | 532 | Ólavsdóttir Jóhanna | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:28.97 | ||
47 | 628 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:29.22 | |
48 | 893 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:36.16 | |
49 | 599 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 1:36.32 | |
50 | 600 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 1:37.44 | |
51 | 895 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:39.84 | |
52 | 871 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:40.48 | |
53 | 897 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:51.60 | |
54 | 533 | Róðinsdóttir Rebekka | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:52.11 | ||
55 | 652 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | ||
56 | 894 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 32, 100m Brystsvømning Herrer |
16 - 99 år: Isak Ladeborn (1988) 1:03.84 2007-10-26 |
14 - 15 år: Isak Ladeborn (1988) 1:03.84 2007-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 613 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:03.65 | |
2 | 485 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 1:07.21 | |
3 | 647 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:07.41 | |
4 | 655 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:10.19 | |
5 | 747 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:10.75 | |
6 | 611 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:11.20 | |
7 | 746 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:11.33 | |
8 | 833 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:11.41 | |
9 | 823 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:11.56 | |
10 | 580 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 1:13.55 | |
11 | 581 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:14.23 | |
12 | 886 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:15.60 | |
13 | 786 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:15.83 | |
14 | 615 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:16.60 | |
15 | 484 | Ackermann Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 25 m | 1:16.89 | |
16 | 695 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:17.32 | |
17 | 588 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 1:17.39 | |
18 | 923 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 1:17.41 | |
19 | 887 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:17.56 | |
20 | 669 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:17.67 | |
21 | 497 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 1:17.83 | |
22 | 728 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:18.68 | |
23 | 503 | Barnabás Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | 1:19.31 | |
24 | 640 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:19.62 | |
25 | 668 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:19.80 | |
26 | 589 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 1:19.88 | |
27 | 885 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:20.04 | |
28 | 777 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:21.49 | |
29 | 706 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:21.99 | |
30 | 542 | Klit Andreas Winther | 2005 | Havnar | 25 m | 1:22.05 | ||
31 | 498 | Hakopian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 1:22.23 | |
32 | 650 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:23.94 | |
33 | 543 | Lindberg Fríði Dam | 2003 | Havnar | 25 m | 1:25.09 | ||
34 | 591 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:25.74 | |
35 | 513 | Viktorsson Edvin | 2006 | SK LAXEN | AN4306 | 25 m | 1:26.04 | |
36 | 518 | Kvarnhäll Marcus | 2006 | SK LAXEN | AS7306 | 25 m | 1:27.14 | |
37 | 552 | Debess Andreas | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:28.21 | ||
38 | 654 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:29.21 | |
39 | 619 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:29.29 | |
40 | 562 | Askham Heini M. | 2006 | Ægir | 25 m | 1:30.47 | ||
41 | 504 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 1:31.06 | |
42 | 593 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:31.58 | |
43 | 541 | Gislason Dávid | 2005 | Havnar | 25 m | 1:32.08 | ||
44 | 859 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 1:33.56 | |
45 | 539 | Dahl Markus Bárðarson | 2005 | Havnar | 25 m | 1:33.71 | ||
46 | 549 | Strøm Jóni Janusarson | 2006 | Havnar | 25 m | 1:34.13 | ||
47 | 592 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 1:34.47 | |
48 | 629 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:34.78 | |
49 | 625 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:36.95 | |
50 | 550 | Weihe Ari Rasmussen | 2005 | Havnar | 25 m | 1:37.51 | ||
51 | 784 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 1:38.57 | |
52 | 676 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:42.78 | |
53 | 899 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:46.58 | |
54 | 1119 | Lydersen Hanus | 2006 | Ægir | 25 m | 1:56.90 | ||
55 | 540 | Eliasen Áki | 2006 | Havnar | 25 m | 2:08.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 33, 100m Brystsvømning Damer |
15 - 99 år: Benedicte Them Jensen (2004) 1:13.61 2018-11-25 |
13 - 14 år: Benedicte Them Jensen (2004) 1:13.61 2018-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 663 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:13.51 | |
2 | 844 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:14.97 | |
3 | 616 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:16.43 | |
4 | 486 | Antlöv Nelly | 2002 | SK LAXEN | AB3202 | 25 m | 1:16.76 | |
5 | 661 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:17.04 | |
6 | 488 | Karlberg Emilia | 2002 | SK LAXEN | AM0602 | 25 m | 1:17.08 | |
7 | 834 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:17.88 | |
8 | 847 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:19.01 | |
9 | 807 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:19.09 | |
10 | 726 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:19.24 | |
11 | 732 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:19.47 | |
12 | 573 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:19.97 | |
13 | 570 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:20.74 | |
14 | 626 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:20.91 | |
15 | 832 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:21.07 | |
16 | 890 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:21.61 | |
17 | 603 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 1:21.75 | |
18 | 576 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:21.93 | |
19 | 572 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:22.05 | |
20 | 641 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:22.44 | |
21 | 737 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 1:23.38 | |
22 | 735 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:23.60 | |
23 | 490 | Ottosson Petronella | 2002 | SK LAXEN | AN8802 | 25 m | 1:23.66 | |
24 | 500 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 1:23.69 | |
25 | 849 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:24.25 | |
26 | 826 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:24.38 | |
27 | 664 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:25.09 | |
28 | 733 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:25.11 | |
29 | 855 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 1:25.14 | |
30 | 597 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 1:25.17 | |
31 | 778 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:25.29 | |
32 | 836 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:25.44 | |
33 | 674 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 1:25.76 | |
34 | 507 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | 1:25.82 | |
35 | 609 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:26.11 | |
36 | 734 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:26.11 | |
37 | 892 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:26.54 | |
38 | 565 | Toftegaard Sofía | 2006 | Ægir | 25 m | 1:27.19 | ||
39 | 718 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:27.47 | |
40 | 632 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:27.60 | |
41 | 705 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 1:27.88 | |
42 | 617 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:28.09 | |
43 | 781 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:28.51 | |
44 | 600 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 1:28.88 | |
45 | 653 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:29.46 | |
46 | 599 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 1:29.88 | |
47 | 787 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:29.99 | |
48 | 731 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:30.04 | |
49 | 648 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:30.34 | |
50 | 652 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:30.42 | |
51 | 862 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:31.81 | |
52 | 514 | Lindell Nellie | 2006 | SK LAXEN | BB8206 | 25 m | 1:32.52 | |
53 | 535 | Vesturtún Birita | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:32.94 | ||
54 | 511 | Andersson Josephine | 2007 | SK LAXEN | AN8207 | 25 m | 1:33.63 | |
55 | 896 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:33.92 | |
56 | 594 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 1:34.16 | |
57 | 866 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:34.16 | |
58 | 601 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:34.21 | |
59 | 891 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:34.36 | |
60 | 548 | Sigmundardóttir Sólja | 2005 | Havnar | 25 m | 1:35.18 | ||
61 | 867 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:35.43 | |
62 | 711 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 1:35.58 | |
63 | 624 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:35.67 | |
64 | 631 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:36.37 | |
65 | 596 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:36.43 | |
66 | 666 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:36.98 | |
67 | 873 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:37.69 | |
68 | 782 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:37.70 | |
69 | 630 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:38.28 | |
70 | 545 | Nattestad Oddvá Sedea D. | 2006 | Havnar | 25 m | 1:38.41 | ||
71 | 651 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:39.69 | |
72 | 872 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:41.13 | |
73 | 531 | Højbro Margit | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:42.66 | ||
74 | 868 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:42.95 | |
75 | 533 | Róðinsdóttir Rebekka | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:43.09 | ||
76 | 605 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 1:43.13 | |
77 | 897 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:46.21 | |
78 | 874 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:47.37 | |
79 | 898 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:50.48 | |
80 | 722 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 1:52.10 | |
81 | 604 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 1:57.01 | |
82 | 875 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 2:15.39 | |
83 | 716 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 34, 400m Frisvømning Herrer |
14 - 99 år: Mads Holm (1998) 4:00.55 1999-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 757 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 4:15.13 | |
2 | 763 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 4:20.85 | |
3 | 769 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 4:22.16 | |
4 | 806 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 25 m | 4:22.45 | |
5 | 670 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 4:23.11 | |
6 | 496 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 4:23.16 | |
7 | 727 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 4:27.75 | |
8 | 590 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 4:28.84 | |
9 | 612 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 4:30.74 | |
10 | 497 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 4:38.47 | |
11 | 569 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 4:39.31 | |
12 | 512 | Hullegård Jonah | 2006 | SK LAXEN | AN1306 | 25 m | 4:40.08 | |
13 | 587 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 4:41.32 | |
14 | 850 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 4:41.59 | |
15 | 886 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 4:42.09 | |
16 | 712 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 4:42.81 | |
17 | 505 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 4:42.94 | |
18 | 698 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 4:43.53 | |
19 | 760 | Frimodt-Møller Johannes | 2002 | SHS-STEVNS | 0251AA | 25 m | 4:49.35 | RES |
20 | 608 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 4:49.69 | RES |
21 | 704 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 4:52.28 | RES |
22 | 888 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 4:52.37 | RES |
23 | 562 | Askham Heini M. | 2006 | Ægir | 25 m | 4:53.62 | RES | |
24 | 851 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 4:53.95 | RES |
25 | 759 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 4:59.09 | RES |
26 | 837 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 5:04.71 | RES |
27 | 715 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 5:05.94 | RES |
28 | 541 | Gislason Dávid | 2005 | Havnar | 25 m | 5:10.12 | RES | |
29 | 709 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 5:12.84 | RES |
30 | 555 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 5:16.73 | RES | |
31 | 547 | Samuelsen Villiam Marius | 2005 | Havnar | 25 m | 5:20.52 | RES | |
32 | 546 | Nónklett Nóa | 2006 | Havnar | 25 m | 5:20.92 | RES | |
33 | 534 | Torkilsson Sámal | 2006 | Fuglafjar | 25 m | 5:26.78 | RES | |
34 | 828 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 5:33.50 | RES |
35 | 623 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 5:34.36 | RES |
36 | 860 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 5:36.74 | RES |
37 | 779 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 5:41.91 | RES |
38 | 858 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 5:52.30 | RES |
39 | 697 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 6:03.86 | RES |
40 | 539 | Dahl Markus Bárðarson | 2005 | Havnar | 25 m | RES | ||
41 | 549 | Strøm Jóni Janusarson | 2006 | Havnar | 25 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 35, 400m Frisvømning Damer |
13 - 99 år: Elspa Mørkøre (1991) 4:26.48 2013-11-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 657 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 4:19.73 | |
2 | 755 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 4:34.97 | |
3 | 839 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 4:37.92 | |
4 | 660 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 4:42.33 | |
5 | 595 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 4:47.73 | |
6 | 661 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 4:48.66 | |
7 | 574 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 4:49.91 | |
8 | 843 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 4:50.22 | |
9 | 846 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 4:51.35 | |
10 | 649 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 4:51.67 | |
11 | 853 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 4:53.39 | |
12 | 719 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 4:55.25 | |
13 | 725 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 4:57.66 | |
14 | 508 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | 4:59.02 | |
15 | 710 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 5:02.01 | |
16 | 862 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 5:02.56 | |
17 | 847 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 5:05.03 | |
18 | 822 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 5:06.54 | |
19 | 848 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 5:07.57 | RES |
20 | 696 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 5:09.92 | RES |
21 | 863 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 5:13.30 | RES |
22 | 849 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 5:13.75 | RES |
23 | 827 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 5:16.69 | RES |
24 | 783 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 5:17.60 | RES |
25 | 708 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 5:18.16 | RES |
26 | 829 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 5:19.32 | RES |
27 | 854 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 5:20.59 | RES |
28 | 707 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 5:22.30 | RES |
29 | 544 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 5:24.49 | RES | |
30 | 717 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 5:24.50 | RES |
31 | 865 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 5:26.36 | RES |
32 | 515 | Nielsen Hanne | 2006 | SK LAXEN | BB6206 | 25 m | 5:28.18 | RES |
33 | 713 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 5:28.42 | RES |
34 | 532 | Ólavsdóttir Jóhanna | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 5:31.34 | RES | |
35 | 897 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 5:34.57 | RES |
36 | 714 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 5:35.07 | RES |
37 | 766 | From Maria Bang | 2000 | SHS-STEVNS | 0072AQ | 25 m | 5:41.75 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:43 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 677 | Køge Damer 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 1:48.13 | ||
2 | 523 | Simklubben Laxen | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 1:48.60 | ||
3 | 878 | Mk´s Kometer 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:50.73 | ||
4 | 681 | Køge Damer 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:53.99 | ||
5 | 522 | Simklubben Laxen Lag 2 | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 1:57.88 | ||
6 | 911 | Vsk Smells Like Team Spirit | 2000 | VORDINGB | 25 m | 1:57.90 | ||
7 | 678 | Køge Damer 3 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:58.85 | ||
8 | 568 | Piger Ægir | 2006 | Ægir | 25 m | 2:00.85 | ||
9 | 879 | Mk´s Kometer 2 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:01.19 | ||
10 | 812 | Triton Damer 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:01.35 | ||
11 | 527 | Simklubben Laxen Lag 3 | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 2:03.59 | ||
12 | 688 | Køge Damer 4 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:04.88 | ||
13 | 880 | Mk´s Kometer 3 | 2007 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.08 | ||
14 | 528 | Simklubben Laxen Lag 4 | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 2:06.29 | ||
15 | 689 | Køge Damer 5 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:09.03 | ||
16 | 910 | Vsk 2½ Tunfisk | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:10.61 | ||
17 | 884 | Mk´s Kometer 4 | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:13.24 | ||
18 | 815 | Triton Damer 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:20.52 | ||
19 | 913 | Vsk Gi Den Noget Rebekka | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:22.16 | ||
20 | 536 | Fs Fs | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 2:24.95 | ||
21 | 559 | Piger Susvim 1 | 2008 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
22 | 560 | Piger Susvim 2 | 2010 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 813 | Triton Herrer 1 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:38.62 | ||
2 | 694 | Køge Dream Team | 1997 | KØGE | 25 m | 1:38.69 | ||
3 | 915 | Vsk 400 Kg. På Syregrænsen | 1995 | VORDINGB | 25 m | 1:39.51 | ||
4 | 1120 | Bres Og Masters | 1990 | KØGE | 25 m | 1:40.34 | ||
5 | 521 | Simklubben Laxen | 1995 | SK LAXEN | 25 m | 1:43.04 | ||
6 | 819 | Triton Herrer 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:44.62 | ||
7 | 690 | Køge Herrer 2 | 1997 | KØGE | 25 m | 1:46.33 | ||
8 | 522 | Simklubben Laxen Lag 2 | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 1:47.67 | ||
9 | 919 | Vsk Glatte Gutter | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:51.03 | ||
10 | 881 | Mk´s Kæmper 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:51.65 | ||
11 | 691 | Køge Herrer 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 1:53.42 | ||
12 | 530 | Simklubben Laxen Lag 3 | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 1:57.05 | ||
13 | 692 | Køge Herrer 4 | 2004 | KØGE | 25 m | 1:58.53 | ||
14 | 566 | Drenge Ægir | 2003 | Ægir | 25 m | 1:59.59 | ||
15 | 1117 | Havnar 1 | 2005 | Havnar | 25 m | 2:03.18 | ||
16 | 526 | Simklubben Laxen Lag 4 | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 2:04.52 | ||
17 | 1118 | Havnar 2 | 2005 | Havnar | 25 m | 2:10.22 | ||
18 | 920 | Vsk Glade Gutter | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:29.00 | ||
19 | 537 | Fs Fs | 2008 | Fuglafjar | 25 m | 2:48.44 | ||
20 | 556 | Drenge Susvim 1 | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |